2007'den Bugüne 89,843 Tavsiye, 27,674 Uzman ve 19,689 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Deniz ENÜL
Psikolog - Kocaeli

Deniz ENÜL Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi16 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

16

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Deniz ENÜL Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

378
(%83.3 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Deniz ENÜL'ün Tavsiye Ettigi Uzmanlar Deniz ENÜL'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Dt.Serpil PARLAK
Kocaeli
Diş Hekimi

 
Deniz ENÜL'ün İletişim Bilgileri

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1981 (41 yaşında)
Doğum Yeri : Bingöl
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Kocaeli Üniversitesi (2003 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Deniz ENÜL Özgeçmis CV Psk.Deniz ENÜL'ün Özgeçmişi
1981 Bingöl doğumlu olan Deniz ENÜL temel eğitimini Kocaeli'de tamamladıktan sonra 2003 yılında Dicle Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü'nden mezun oldu.

1 Yıl Kocaeli'de engelli çocuklarla çalıştıktan sonra 3 yıl boyunca Kahta Devlet Hastanesi'nde Klinik Psikoloji ve Kronik Hastalıklar üzerine çalıştı. Halen Adalet Bakanlığında Adli Psikoloji alanında çalışmaktadır.

Deniz ENÜL Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Merve
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Şubat.2019
TavsiyeNo: 108282
Ben Deniz Bey ile bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine görüşmek istedim. Kendisi ile daha önce bir çok psikolojik destek almama rağmen bir türlü altından kalkamadığım psikolojik problemleri çok rahat bir şekilde üstünden geldik. Görüşmelere ilk gittiğimde gözyaşlarımı tutamıyordum. Ama Deniz Bey bana durumlara çok farklı yönleriyle bakmamı ve farklı bakış açılarının bana çok daha güven verdiğini gösterdi. Kendime olan inancımı kendi gücümü keşfetmemi sağladı. Şuan bunları yazarken gülümsüyorsam sebebi Deniz Bey’in bilgisi ve mesleğindeki başarısıdır. Teşekkürler Deniz Bey size minnettarım.
     1 Beğeni    
Merve
30.Mart.2016
TavsiyeNo: 86899
Eğer Gerçek Anlamda Destek Almak Ve Danışmak İstiyorsanız, Kendini Sürekli Geliştiren Deniz Enül'ü Yürekten Tavsiye Ediyorum. Hem Psikolog Hemde Fotoğrafçılıkla İlgilenen Seyahat Etmeyi Seven, Danışanlarının Yakınlarıyla Da İlgilenen, Mesleğini Severek Yapan Bir Psikolog. Danışanını Takip Eden Mesleğini Severek Yapan Ve Bundan Yorulup Sıkılmayan, Biri. En Yakın Arkadaşımın Durumunu Çok İyi Biliyordum Ve Şimdi Kendine Daha Öz Güvenli Ve Geleceğinden Daha Emin Biri Haline Geldi. Deniz Beye Teşekkürler. Gelecek Yaşamında Sonsuz Başarılar Dilerim.
     1 Beğeni    
Çilem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Temmuz.2015
TavsiyeNo: 79874
tesadüfen bulduğum halde olumlu sonuç aldım diyebilirim.seanslarımız hala devam etmekte.değerli insan..kesinlikle ve kesinlikle gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz.herkese sonuna kadar tavsiye ediyorum pişman olmayacaksınız.seanslarına başladığımdan beri çok çok fazla olumlu yönde degısıklıkler oldu.işini hakkıyla yapan tamamen profesyonel çok zeki insana değer veren her konuda bir çözüm bulan çok iyi bir arkadaş ve yol gösterici.hersey için minnettarım Deniz Enül iyiki varsınız..
     3 Beğeni    
Gülçin Deniz
25.Nisan.2012
TavsiyeNo: 50691
Deniz Bey'i arkadaşımın sayesinde tanıyorum. Henüz kendisi ile seans şansımız olmadı ancak tanıdığım kadarı ile çok neşeli ve doğru yaklaşımlarda bulunan biri. Görür görmez birkaç cümlesi ile bile hayata karşı bakışınız değişebiliyor. Güler yüzlü insanlarla dialogu oldukça samimi ve candan. Umarım kısa sürede seans şansımızda olur :) Bana çok faydalı olacağını düşünüyorum. Bir çok kişiden de tavsiye ettiğini duydum. Kesinlikle kendisi ile tanışmalısınız.
     15 Beğeni    
Selma AKBULUT Fotoğraf
Psk.Dnş.Selma AKBULUT
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
5.Ağustos.2011
TavsiyeNo: 43407
Meslekdaşımla tanışmam profesyonel olduğu ikinci bir dal olan fotografla başladı.Sempatik ve etik davranışları iş yaşantısında da nasıl bir yapıya sahip olduğunu göstermekteydi.Tarzı anlaşıldığını her zaman hisettiecektir size ve kendinizi eminimki onun yanında sorun olarak görmeyeceksiniz.Mesleği dışındaki alanlarda da kendisini geliştiriyor olması,empasinin de ne kadar geniş olduğunun kanıtı gibi.İzmit'ten yönlendirmem gereken bir danışan olursa düşünmeden yönlendirebileceği isimlerden kendisi. Mesleki yaşantısında başarılar diliyor ve TAVSİYE EDİYORUM..Saygılarımla ...
     8 Beğeni    
Suat Tetik
11.Aralık.2010
TavsiyeNo: 37905
Gerçekten kendisini çok iyi yetiştirmiş,mesleki bilgisi yanında insani değerlere de önem veren kaliteli bir genç olarak tanıdığım Deniz,umuyorum ki ;yakın bir zamanda çok iyi ve layık olduğu yerlere gelecektir.Kendisi mesleki alanda gayet ciddi ve bilgili olup,başvuruda bulunanlara da problemlerinin çözümü konusunda en detaylı ve açıklayıcı bilgileri sunarak,gelenlerin memnun olarak ayrılmasını sağlamaktadır.Kendisine bundan sonraki mesleki ve özel yaşamında başarılarla dolu günler dilerim...
     11 Beğeni    
Zeliha
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Mart.2010
TavsiyeNo: 31139
Deniz Beyle arkadaşımın tavsiyesi üzerine sömestir tatilinde başladık seanslara iyiki de başlamışız.Bu iki aydır inanılmaz derecede kendimi iyi hissettim.Babamı kaybettim bu acıyı asla kaldıramayacağım dediğim anda hayatıma bir girdi doktorum ona milyonlarca kez teşekkür ediyorum.Öyle bir enerjisi var ki konuşurken vaktin nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. Son derece güven veren, samimi çok genç olmasına rağmen çok tecrübeli onu anlatmak için kelimeler yetersiz bence .Aynı zamanda annemin de doktoru bizden biri gibi.İnşallah Onun sayesinde bu acıyı daha kolay yaşayacağız.
     13 Beğeni    
Evrem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Ekim.2009
TavsiyeNo: 27194
Onu tanımalısınız.. Kendinizi onunla konuştuktan sonra farklı hissediyorsunuz.. iLgilendiği her alanda başarılı bir insan.. Bana HERZAMAN GÜLümseyi hatırlatır.. Onu tanıdığım için şanslı olduğumu düşünüyorum.. Düşünceleri, yaklaşımları...Psikolog olarak konuşmuyorsunuz kendisiyle...Sanki çok eski bir arkadaşınız karşınızda sizi dinleyen.. Ne olursa olsun danıştığım her konunun ardında ona hep teşekkür borcum kalıyor...:) TEŞEKKÜR EDERİM DENİZ HOCAM...
     11 Beğeni    
Nur
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Ekim.2008
TavsiyeNo: 16606
Görüşme saatine kadar kendisinin ismini bile bilmiyordum. Yani tavsiye üzerine değil de tesadüfen gitmiş olduğum bir uzman. İyi bir dinleyici olduğunu söylemeliyim. Güven ve cesaret verici önerileri var, bunu ilk görüşmede farkedebiliyorsunuz... Ben şahsen tek görüşmede farkımı farkedebildim;önerilerini dinlediğim ve uyguladığım için(daha doğrusu uygulayabilmeme katkı sağladığı için)...Çok bunaldığım dönemde tekrar gitmeyi düşünüyorum. Kendisine çok teşekkür ediyorum.Herkese de tavsiye ediyorum.
     24 Beğeni    
Seda =)
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Ekim.2008
TavsiyeNo: 16218
Ya aslında kendisiyle birebir tanışma fırsatım olmadı ama kesinlikle gideceğim. Deniz ENÜL'le internet aracılığı ile görüşebildim ve bu konularda henüz bir bilgim olmadığı için bilgi aldım. Fakat daha birebir görüşmeden,onun nasıl bir kişiliğe sahip olduğunu kestirebiliyorum. 16 yaşındayım ve bir psikoloğa gitmem gerektiğini farkettim fakat çok korktum. En başta etrafın vereceği tepkiden... Ama daha sonra Deniz abiyle internet üzerinden görüşünce içim rahatladı,onun pozitifliğini oturduğum yerden hissettim. Kesinlikle tavsiye ediyorum. En kısa zamanda ben de gideceğim. Sorunlarıma çözüm bulacağına inanıyorum. Ona şimdiden hayatında başarılar diliyorum. Teşekkürler... =)
     8 Beğeni    
Emre Han Alpay
28.Ağustos.2008
TavsiyeNo: 14786
Okul yıllarında daha çok gençken tanıştık. Mesleğinden önce kişiliğini tanıma fırsatım oldu. İnsana değer veren, onu anlamaya çalışan ve koşulsuz yardım etmeye çalışan bir insan olarak tanıdım. Karekteri ile mesleği gerçekten çok uyumlu oldu. Geçen yıllar ile kazandığı deneyim ve danışanlarına verdiği önem onları anlama ve empati kurma yeteneği kendisine çok şey kattı. Hiçbir zaman yazılanlara bağlı kalmayarak terapide hep kendinden birşey kattı ve buda klişelerden uzaklaştırdı. bu söylediklerimi onunla görüşmeye başladığınız ilk seansta fark edeceksiniz.
     7 Beğeni    
Huriye
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Mart.2008
TavsiyeNo: 10788
Deniz Bey'e arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim. Öncelikle onun pozitifliğinden güç aldığımı söyleyebilirm sorunumu çok açık ifade etmek istemiyorum fakat kısa bir süre içerisinde çok güzel sonuçlar elde ettik.Çalışması sırasında prensipleri benim daha da hızlı sonuca ulaşmamı sağladı.danışan psikolog ilişkisini yaşamadım ve sanırım bu yüzden gerçeklerle karşılaşmaktan korkmadım da diyebilirm..dikkatimi çeken en önemli özelliklerinden biri size bişeyleri asla zorla yaptırmamasıdır ama sizin onu kabul edip farkında olmadan birşekilde yapıyor olmanızdır.güleryüzlü,düzenli ve sistematik..herşey için teşekkür ederim Deniz Bey..
     18 Beğeni    
Selin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Mart.2008
TavsiyeNo: 10785
Merhabalar; Psikolog Deniz Enül, iletişiminin daha ilk saniyelerinde verdiği güven duygusuyla “doğru kişi” olduğunu hissettiğim tek insandır. Siz konuşurken; her şeyi bütünüyle anladığını gösteren (ki anlayan), sıradaki sözcüklerinizin neler olacağını sabırsızlıkla bekleyen ifadesi ile herkesin kolay kolay yakalayamayacağı bir iletişim rahatlığı sağlamaktadır. Bu söylemeye çalıştığımın bir danışan için ne kadar önemli olduğunu belirtmek isterim. Hepsi bir yana, konuya bir çok açıdan yaklaşabilmesi ve analiz edebilme gücü sayesinde, sizin göremediğiniz (çoğu görmek istemediğimiz) kör noktalara çeşitli pencereler açarak aydınlığa kavuşturabilmesi benim en önemli tavsiye sebebimdir.
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Soyadı site editörlerimiz tarafından kapatıldı.
     10 Beğeni    
Serkan
24.Mart.2008
TavsiyeNo: 10777
Deniz abiyle akraba olmama rağmen onu çok fazla tanıma ya da onunla çok fazla vakit geçirme olanağım olmadı... Sadece bikaç küçük aile içi görüşmede gördüğüm ve ordan edindiğim fikiri sizinle paylaşmak istedim bende... ben Deniz Enül'ün kuzenini ogluyum ve onun hakkında annemden hep olumlu şeyler duydum.. kendisiyle sohbet etme şansı bulduğumdada nekadar iyi niyetli ve yardım sever biri oldugunu anladımki bide buna işindeki başarsını, özverisini ve en önemlisi sevgisini eklediğini düşünürsek o'nun nasıl biri olduğunu anlatmaya biçok kelimenin yetersiz kaldığını anlicaksınız..
     4 Beğeni    
Ümit ERTEM Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
17.Mart.2008
TavsiyeNo: 10663
Alanda gerçekten yeterli bulduğum nadir insanlar arasındadır. Mesleki anlamda kendini sürekli geliştiren ve gerek danısan ılıksısı gerek empatı yetenegı ıle her zaman etkıleyıcı olmustur. Çok pozitif ve güleryüzlü olması ilk anda insanı çok rahatlatır. Sıcakkanlılığının yanı sıra bir o kadar da sınırları olan, çizgisinden taviz vermeyen, adının anlamını kişiliği ile özdeşleştirmiş bir insandır. Her koşulda pozitif tarafını korur, iç dünyasının renkliliği dış görünüşüne de yansır Karşısındaki kişiye, her zaman güvenebileceğiniz hissini veriyor. İşini gerçekten profesyonelce ve layıkiyle yapıyor.. Pozitif, güleryüzlü, arkadaş canlısı ve gerçek bir dost olarak tanımlayabilirim. Psikolojik yardım almak isteyen herkese, bireysel veya grup terapilerine katılmaları için gönül rahatlığıyla önerebileceğim bir terapist. okul yıllarının buyuk çogunlugunu meslekı anlamda yeterlılıklerı arttırmaya çalısmıs ve mezun olduktan sonra bunları yerıne oturtmayı basarabılmıs oldugunu düşündüğüm deniz, danışanları ile kurdugu ilişki, empati konusunda yeteneği, mesleki alandaki çalısmaları ve uretkenliği ile psikolog unvanını basarılı sekılde haketmıs bir arkadasım.. psikolog ümit ertem
     16 Beğeni    
Yeliz Uygun
27.Şubat.2008
TavsiyeNo: 9306
Psikolog Deniz Enül, herşeyden önce benim çok değer verdiğim bir arkadaşımdır. Kendisiyle aynı bakanlığa bağlı olarak çalışmaktayız. Ayrıca mesleki gelişimimiz açısından çok önemli olan pek çok kurs ve seminere de birlikte katıldık. Bu kurslar ve seminerlerde gösterdiği performansı ve yeteneği çok dikkat çekicidir. İnsan ilişkilerindeki yakınlığı,sıcaklığı ve sevecenliği, güleryüzlülüğü en çok takdir ettiğim ve sevdiğim özellikleridir. Bunun yanı sıra klinik görüşme yeteneğini ve yeterliliğini de çok başarılı buluyorum. Özellikle çocuklarla ve ergenlerle çalışırsa çok başarılı olacağını düşünüyorum. Kendini geliştirmeye herzaman açık, çağın gelişmelerini çok yakından takip edebilen, araştırmayı seven birisinin başarısız olması imkansızdır. Deniz' in pratik zekası da tüm bunlara eklenince başarısı da kendiliğinden geliyor zaten. Sanata olan duyarlılığı ve yeteneğinin de insanları daha iyi anlamasına yardımcı olduğunu düşünüyorum.Onu pek çok kişiden ayıran en önemli özelliği tüm bunları çok iyi sentezleyebilmesidir.Deniz Enül' ü çok daha iyi yerlerde göreceğime eminim.
     20 Beğeni    

Deniz ENÜL'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : Fotoğraf, Müzik


Deniz ENÜL'ün Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Psikologlar Derneği

CETAD Cinsel Eğitim Tedavi ve Araştırma Derneği

Deniz ENÜL'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Deniz ENÜL'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Serpil PARLAK
Dt.Serpil PARLAK
Kocaeli
Diş Hekimi
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(506) 381 84 19
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1981
(41 yaşında)
Doğum Yeri
Bingöl
Mezun Olduğu Üniversite
Kocaeli Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2003
(19 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Deniz ENÜL Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Deniz ENÜL Mesleki Videolar Videoları
-

20:37
Top