2007'den Bugüne 75,893 Tavsiye, 24,839 Uzman ve 17,063 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Kemal GÖKCAN
Sosyal Hizmet Uzmanı - Zonguldak

 
  3 kez tavsiye edildi

» Sosyal Hizmet Uzmanı
İsim

Kemal GÖKCAN

[Kemal GÖKCAN siz misiniz? Kayıt olup, bu sayfadaki bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.]
Şehir

Zonguldak

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Sosyal Hizmet Uzmanı

[Diğer Sosyal Hizmet Uzmanları..]
Tavsiye ve Teşekkürler

3

[Kemal GÖKCAN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Kemal GÖKCAN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

4
[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarKemal GÖKCAN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Kemal GÖKCAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Kemal GÖKCAN Tavsiye Yazıları Kemal GÖKCAN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

Deniz YILMAZ Fotoğraf  Uzm.Psk.Deniz YILMAZ
Zonguldak - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

15-12-2011
 TavsiyeNo: 46287
Kemal Bey, Sosyal Hizmet Uzmanları derneğinde aktif olarak görev alıp, mesleğin gelişiminde ve tanınmasında emeği olan bir meslek elemanıdır. Alanına çok hakim ve çalışkandır. Özellikle risk altında bulunan kesimler için Sosyal Hizmet üretmekte ve bu riskli gruplara profesyonel destek sağlamaktadır. Başlıca uzmanlık alanları risk altındaki çocuklar ve kadınlardır. Beraber çalıştığı insanlara karşı saygılı ve gelişimlerine katkı sağlayan bir meslek elemanıdır. Mütevazi yapısı ile gerek hizmet alanlar gerekse de hizmet veren çalışma arkadaşları tarafından sevilir.
     2 Beğeni    

 Ali SONGÜL
Antalya - Sosyal Hizmet Uzmanı
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

27-02-2008
 TavsiyeNo: 9348
Kemal GÖKCAN, Sosyal Hizmet Uzmanlarının interneteki sesidir, soluğudur. Mesleki tanıtımda, mesleki alanların halkımıza tanıtılmasında emek sahibidir. Onun insanların sorunlara yönelik sıkça kullandığı kavram olan "psikososyal çözüm önerileri" kavramı mesleğin temel işlevselliğini anlatmada önemli bir yer etmiştir. Özverili çalışmaları ve her biri referans niteliğindeki aydınlatıcı yazılarının yanında mesleğin yenilikçi yönlerine destek veren katkıları sosyal hizmet uzmanlarına örnek girişimler oluşturmaktadır. Kemal GÖKCAN, Zonguldak Çaycuma ilçesinde yaşayanlar için bir şans ve psikososyal çözüm önerileri almak isteyenler için ulaşılması gereken bir uzmandır.
     9 Beğeni    

 Ahmet Hasan EROĞLU
Zonguldak - Sosyal Hizmet Uzmanı
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

25-01-2008
 TavsiyeNo: 7025
Kemal Gökcan, mesleki bilgisi,iletişim becerisi , mesleki gelişime ve örgütlenmeye önem veren bir meslektaşım. Ulusal ve uluslararası meslek örgütünde en iyi tanınan bir Sosyal Hizmet Uzmanı.İnternet ortamında mesleki bilgileri en iyi sunarak mesleki gelişime ve danışanlara destek olmakta ve mesleki gelişimi ve tanıtımını tek başına hiç bir maddi destek almadan yapan kişi. Zonguldak- Çaycuma İlçe Sosyal Hizmet Müdürü olarak görev yapmaktadır. çaycuma için bir şanstır. Yöneticilik görevine rağmen meslek elemanı yetersizliği nedeniyle özveri ve zevkle sosyal yetersizliği olan bireylerin Sosyal İncelemelerine gitmektedir. 2 kızıyla ve eşiyle iyi bir aile babası, iyi bir dost
     19 Beğeni    


Kemal GÖKCAN siz misiniz? Sitemize ücretsiz kayıt olup bu sayfadaki bilgileri güncelleyebilir ve üye özel sayfalarına erişebilirsiniz!

Kemal GÖKCAN'ı tanıyor musunuz? Bu sayfayı güncellemesi için kendisine haber verebilir veya bu Sosyal Hizmet Uzmanı hakkında siz de tavsiye yazısı yazabilirsiniz.


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Hızlı Mesaj Araçları
-


Kemal GÖKCAN'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Kemal GÖKCAN Mesleki Videolar Videoları
-


12:03
Top