2007'den Bugüne 81,774 Tavsiye, 25,960 Uzman ve 18,161 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Abdullah ÖZER
Sosyal Hizmet Uzmanı - İzmir

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi8 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 22 Makalesi varİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

» Sosyal Hizmet Uzmanı
İsim

Abdullah ÖZER

Şehir

İzmir

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Sosyal Hizmet Uzmanı

[Diğer Sosyal Hizmet Uzmanları..]
Tavsiye ve Teşekkürler

8

[Abdullah ÖZER isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Abdullah ÖZER Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

250
(%62.8 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Abdullah ÖZER'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Abdullah ÖZER'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Ebru ÖZTÜRKUzm.Psk.Ebru ÖZTÜRK
Değerli meslektaşım Ebru hanım ile İngiltere'de düzenlenen Daseinsanalytik - Martin Heidegger (Varoluşsal Analiz - Martin Heidegger) Psikoterapi Kong...
Samet ÖNDERPsk.Dnş.Samet ÖNDER
Samet ÖNDER: Hem Geştaltian Terapi'nin hem de Psikanalitik Psikoterapi'nin ruhunu taşıyabilen ender Terapistlerden. Samet bey ile 2009 yılında Bütüncü...
Feride ALTAYUzm.Psk.Feride ALTAY
Feride hanım, benim için dostluğu ve paylaşımları ile çok değerli ve özel bir insandır. Onunla Bütüncül Psikoterapi Eğitiminde tanıştık. Sempatik, gül...
İ.Nil BİREYŞOĞLU ÖZENUzm.Psk.İ.Nil BİREYŞOĞLU ÖZEN
Nil hanım, benim için dostluğu ve paylaşımları ile çok özel bir insandır. Kendisiyle Bütüncül Psikoterapi eğitiminde tanıştık. Nil hanım kendisini yıl...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Psikosentez/Psikanalitik Psikoterapi/Anlam Terapisi/Felsefe Terapisi

Abdullah ÖZER Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Abdullah ÖZER – University of Duisburg-Essen

(Sosyal Hizmet Uzmanı, Klinik Psikoloji Uzmanı, Filoloji Uzmanı, Aile Danışmanı, Psikoterapist ve "European Psychotherapy Training Institute" Başkanı)

1981 senesinde Almanya Münih’te doğan Abdullah Özer ilkokul eğitimini Münih’te tamamladıktan sonra, 1992-1998 yılları arasında, ortaokul ve lise öğrenimini, İzmir Yunus Emre Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. Almanya Duisburg-Essen Üniversitesi'nde Sosyal Hizmet ve Yetiştirme (Eğitim) Bilimleri (Soziale Arbeit and Erziehung) alanlarında lisans ve yüksek lisans eğitimi alarak üstün başarı ile mezun olmuş ve bilim uzmanı unvanını almaya hak kazanmıştır. Yüksek lisans tez konusu; "Türk Göçmen Çocuklarının Kimlik Arayışı: "Stigma-Kimlik ve İslam." dır. Tez Danışmanlığı Prof. Dieter Oelschlägel ve Prof. Dr. Zimmer gerçekleştirmiştir.
...[Devamı...]

Abdullah ÖZER Özgeçmiş CV Abdullah ÖZER'in Özgeçmişi
Abdullah Özer, Ana dili seviyesinde hem Almanca hem de Türkçe bilmektedir ve seanslarını danışanının talebi doğrultusunda Türkçe ya da Almanca yapmaktadır.

Uzmanlık alanlarım:

* Cinsel Danışmanlık

* Cinsel Terapi

* Psikoterapi

* Psikosentez Terapisi

* Kişilik Bozuklukları

* Eşcinsel Danışmanlık

* Eşcinsel Terapi

Abdullah ÖZER Tavsiye Yazıları Abdullah ÖZER için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Esra SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.100.80.ZJ

17-04-2012
 TavsiyeNo: 50501
Bence iyi.Hastalarıyla güzel ilgileniyor.Konuşurken güleryüzlü.Terapiye başlamadan önce kendisiyle ilgili bilgi veriyor, özgeçmişini anlatıyor. Ayrıca aldığı eğitimlerle ilgili sertifikaları da var.Diğer meslektaşlarının aksine can alıcı sorular soruyor,sizi düşünmeye sevk ediyor. Bu da onu ayrıcalıklı kılıyor.Kendisine depresyon /bipolar olduğumu düşünerek gittim. İlaç kullanıyordum. Fakat kendisi bana ilaç kullanmaktan ziyade psikoterapinin daha önemli olduğunu ve sorunları daha da derinlemesine çözebileceğini söyledi. 2 seansta kendime geldim. Aldığım ilaçları da nispeten azalttım. Kendisi benim yaşama bakış açımı değiştirdi ve hayatı şimdi daha farklı bir biçimde sorguluyorum. Bu yüzden bu bilim insanını tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    

Ali Rıza TUNUR Fotoğraf  Uzm.Psk.Ali Rıza TUNUR
İstanbul - Psikolog - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

04-10-2011
 TavsiyeNo: 44657
Değerli dostum Abdullah Özer ile Psikoterapi Enstitüsü'ndeki eğitimlerim sırasında tanıştım. Kendisi o dönemde Almanya Türkiye arasında mekik dokuyordu. Hem Almanya'da hem Türkiye'de aldığı eğitimlerden dolayı bir ayda Almanya Türkiye arasında 5 seyahat yaptığına bizzat tanık olmuşumdur. Yaptığı işi bu derece önemseyen, seven, kendini geliştirmek için çaba harcamaktan bıkmayan, dünyada alanıyla ilgili gelişmeleri takip eden başarılı bir uzmandır. Terapi ekollerinin çoğuna hakimdir ve bunları ustalıkla bir arada kullanır. Danışanına samimiyetle yaklaşması ve akıl almaz empati yeteneği onu başarılı kılar. bunun yanında mesleğin gerektirdiği etik değerlere sıkı sıkı bağlıdır. Psikolojik desteğe ihtiyaç duyan herkese sevgili Abdullah'ı tavsiye ediyorum.
     14 Beğeni    

Samet ÖNDER Fotoğraf  Psk.Dnş.Samet ÖNDER
Antalya - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

06-01-2011
 TavsiyeNo: 38508
Abdullah ÖZER ile psikoterapi enstitüsünde almakta olduğum Bütüncül psikoterapi eğitimi sayesinde tanıştım. Kendisiyle tanıştıktan sonra gerek yurt içinde ve gerekse de yurt dışında almış olduğu eğitimleri ve bu eğitimleri sahada kullanış biçimlerini öğrendikten sonra, kendisinin Türkiye standartlarının üzerinde bir profesyonel olduğu kanaatine vardım ve çalıştığı bölgede ihtiyacı olan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ettim. Kendisini yurt içi ve yurt dışında kanıtlamış gerçek Psikoterapistdir. özellikle ilişki sorunları, cinsel terapi ve kişilik bozuklukları konularında uzmanlaşmış olan değerli meslektaşım Abdullah ÖZER'i; psikolojik desteğe ve psikoterapiye ihtiyacı olan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     18 Beğeni    

 Fatma Site Editörleri Tarafından Kapatıldı Site Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 178.240.22.YWB

23-12-2010
 TavsiyeNo: 38207
Herkese Merhaba , Herkese ''merhaba'' diyebilmek ,kendine merhaba diyebilmekten kolaydır sanırım.Mesele insanın kendisine ''merhaba'' diyebilmesi.İşte bana bunu sağlayan gencecik uzman Abdullah bey oldu. Önce eşim kendisinin danışanı oldu ve çok memnun kaldı. Sonrasında da ben,....iyi ki de olmuşum. Dolu dolu 25 gün,ve günde yaklaşık 6-8 saat terapi seanslarımız esnasında beni benle tanıştırdı. Hayatımda birçok konu kapıma dayanmıştı,acilen çözülmeleri gerekiyordu,çözecek kişi de bendim. Abdullah bey işine o kadar hakim bir uzman ki,yönlendirmeden yön veren ve kendi kendinizi kendinizin keşfetmesini sağlayan bir uzmanlık seviyesine sahip. Kendisiyle ilk tanıştığım günü hatırlıyorum. Karşımda pırıl pırıl,çok pozitif enerji yüklü,güler yüzlü,sıcacık bir genç insan buldum.Kendi branşında aldığı çok yönlü eğitimi destekleyecek o kadar çok insani donanıma da sahip ki,bence başarısının anahtarı burada yatıyor.Her danışanına kendi anahtarının o kişiye göre revize edilmiş en özgün /en o kişiye özel halini sunuyor. Her insan biriciktir,tektir,değerlidir,....bunu öğrendim. Tavan aralarında gizli kalmış,saklanmış,bastırılmış ne kadar tozlu benlik varsa ortaya çıktı seanslarımız sayesinde,ve ben gerektiğinde çok duygu yüklü anlar yaşayarak o benliklerin tozunu aldım,parlattım,hatırladım. Bunları tek başıma elbette yapamazdım. Kısaca değinmek istediğim küçük ama önemli bulduğum bir konu daha var.Abdullah beyin görevli olduğu İzmir'in güzel beldesi Ödemiş o kadar harika bir yer ki.Ödemiş dışından da danışan olarak gelmeye yeltenenler için söylüyorum,hayatınızda daha sıcak,daha güzel,daha keyifli ve daha misafirperver bir bölge bulamayabilirsiniz. Benim Ödemiş'te bulunduğum günleri Ödemiş'in kendi güzelliği ve halkı daha da güzelleştirdi,terapi sürecimi çok olumlu etkiledi,destekledi. Border'ımın kaşifi değerli insan Abdullay bey :) iyi ki güzel Türkiye'mizde kendi insanına hizmet vermeye karar vermişsiniz.Bence çok şanslıyız. Ve ben hayatımın en büyük hediyesini aldım ben Abdullah beyden...BENİ :) kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.İyi ki varsınız :)
     20 Beğeni    

Feride ALTAY Fotoğraf  Uzm.Psk.Feride ALTAY
Hatay - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

19-10-2009
 TavsiyeNo: 27296
Merhaba Abdullah öZER ile bütüncül psikoterapi eğitiminde tanıştık. Abdullah bey'den aldığım ilk izlenim samimi, dürüst ve içten olmasıydı. Yaptığım sohbetlerde çok birikimli ve mesleğine çok hakim olduğunu gördüm. Cinselliğin ülkemizde tabu olması, konuşulamaması, sorunların ortaya konmasından utanma gibi duygu ve düşünceler cinsel terapiyi zorlaştıran faktörler olmasına rağmen, Abdullah beyin anamnez alırken gösterdiği özen, danışana yaklaşım biçimi, danışanın kolaylıkla sorunlarını aktarmasını sağlamaktadır. Danışan rahatlıkla kendini ifade edebilmekte ve bundan hiçbir şekilde rahatsız olmamaktadır. Cinsel terapi konusunda çok iyi bir terapist olup Almanya'da, Viyana'da ve birçok şehirde aldığı eğitimlerle danışanına çok kısa sürede yardımcı olabilmektedir. Abdullah bey ülkemizde gelişen yeni tedavilerin yanında diğer ülkelerdeki tedavi prosedürlerini takip etmekte ve sürekli olarak kendini geliştirmektedir. Cinsel terapi çalışmalarının yanında evlilik ve aile danışmanlığı konusunda da yetkindir. Bu konuda da çalışmalar yapmakta ve çok iyi sonuçlar almaktadır. Abdullah bey öncelikle İzmir için ve online danışmanlık sistemi ile tüm Türkiyemiz için bir kazanımdır. Almanya'yı bırakarak ülkemize dönmesi ve bilgi birikimini bizlerle ve danışanlarıyla paylaşması bizler için büyük bir şans.
     22 Beğeni    

Üyemiz bazı tavsiye yazılarını bu sayfada listelemeyip özel alanda kendisi okumayı tercih ettiğinden, gönderilen her yazı bu sayfada listelenmeyebilir.


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Psikosentez Danışmanlık ve Eğitim Merkezi
Alsancak/Konak
İzmir  
(Lütfen Önce Tel ya da Mail ile Bilgi Alınız.)


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(544) 544 40 60
(Bana her gün 09.00-22.00 saatleri arasında cep telefonumdan çekinmeden ulaşabilirsiniz.)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1981
(38 yaşında)
Doğum Yeri
Münih - Almanya
Mezun Olduğu Üniversite
University Of Duisburg-Essen (Germany)
Mezuniyet Yılı
2006
(13 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
 whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kurumsal instagram hesabı

Abdullah ÖZER'in Yabancı Dilleri Yabancı Dil
Almanca, İngilizce


Abdullah ÖZER'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Abdullah ÖZER Mesleki Videolar Videoları
-22:56
Top