2007'den Bugüne 90,549 Tavsiye, 27,855 Uzman ve 19,765 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Banu ŞELENBAŞ BİLGE
Sosyal Hizmet Uzmanı - Denizli
EMDR TERAPİSTİ-AİLE DANIŞMANI VE ÇİFT TERAPİSTİ-KONUŞMA BOZUKLUKLARI TERAPİSTİ

Banu ŞELENBAŞ BİLGE Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi3 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

3

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Banu ŞELENBAŞ BİLGE Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

1
(Henüz Hiçbir Mesajını Okumadı.)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Banu ŞELENBAŞ BİLGE'nin Tavsiye Ettigi Uzmanlar Banu ŞELENBAŞ BİLGE'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Etkili,profesyonel ve hızlı bir yardım için doğru adrestesiniz.Sorunlarınıza çözüm bulmak,mutlu ve sağlıklı yarınlar inşa etmek için göstereceğiniz çabayı destekliyor,başlamanın atılacak en önemli adım olduğunu unutmamanızı diliyoruz.
 
Banu ŞELENBAŞ BİLGE'nin İletişim Bilgileri
Adres 1:
Bil&ge Psikolojik Danışmanlık
Sıraladılar Mah.1582 Sok.Berkman 2 Apt. No:3/2 K:2 D:2 Merkezefendi
Denizli
(Çınar Vergi Dairesi Arkası)
Telefon 1 :
Telefon 2 :
Telefon 3 :
(BİL&GE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK)
Kişisel whatsapp hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1980 (43 yaşında)
Doğum Yeri : Malatya
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi Sosyal Hizmetler (2005 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Banu ŞELENBAŞ BİLGE Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
depresyon, bipolar bozukluk,Anksiyete bozuklukları: panik bozukluğu, özgül fobi, sosyal fobi, obsesif-kompulsif bozukluk, travma sonrası stres bozukluğu, yaygın anksiyete bozukluğu, somatoform bozukluk,Alkol ve madde kullanım bozuklukları,Yeme Bozuklukları: (anoreksiya, bulimiya),Cinsel işlev Bozuklukları,Evlilik Danışmanlığı,Aile Danışmanlığı,Uyum Bozuklukları,Öğrenme Bozuklukları,İletişim/İlişki Sorunları,Otizm,Dikkat Eksikliği/Hiperaktivite Bozukluğu,Tik Bozuklukları,Sınav Kaygısı,İletişim Bozukluğu (Kişiler Arası İlşkide Problem),Konuşma Bozukluğu,Kekemelik,Artikülasyon Bozukluğu (Bazı Harf Çıkaramama),Yarık Damak Sonrası ; Konuşma Bozuklukları,Afazi (Felç (İnme) Sonrası, Konuşma Bozuklukları)Psikoterapiler:
destekleyici, bilişsel-davranışçı, psikoanalitik yönelimli psikoterapiler, grup psikoterapileri, aile danışmanlığı, evlilik danışmanlığı.Psikiyatrik değerlendirme, tanı ve tedavi sürecinde uygulanan psikolojik testler

Banu ŞELENBAŞ BİLGE Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Sld Gr
22.Şubat.2018
TavsiyeNo: 102239
Banu Şelenbaş Bilge ile tanışıklığı mız daha öncelere dayanmasına rağmen; tavsiyesi üzerine 2016 yılında EMDR terapisi uyguladık.o dönemde yaşamış olduğum sorunları kökünden kazıdı söküp aldı adeta, üzerinden 2 yıl geçti ve sorunlar geri dönmedi, kendini tekrarlamadı.Banu hanım; profesyonel, alanında uzman, işini severek yapan bir terapistdir. İhtiyacı olan herkese tavsiye ederim. Ertelemeyin ve hemen randevu alın. Çözüme ulaşın... Banu hanım sevgiler...
     1 Beğeni    
İrem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Haziran.2016
TavsiyeNo: 88709
Merhaba, Banu Hanım ile en ihtiyacımın olduğunu hissettiğim anda bir tesadüf üzerine tanıştım ve kendisi iyi ki tanışmışım, iyi ki hayatımda yer edinmiş dediğim, kendimi şanslı hissettiren insanlar arasında yer aldı. İlk dikkatimi çeken beni karşılayış şekli ve elimi sıkış biçimiydi. İnanın Banu hanımla ilk karşılaştığınız andan itibaren kendinizi güvende hissetmeye başlıyorsunuz. İlk seansımıza giderken aramızda uyumlu elektriği yakalayabilecek miyiz endişesi taşırken, bir süredir her kötü hissettiğim de elimde telefon Banu Hanıma ulaşmaya çalışırken buluyorum kendimi ve inanın 400 km uzaktan bile telefon ile iletişime geçerek kendimi çok iyi hissetmemi, mantıklı düşünmemi sağlayabiliyor. Aynı zamanda kendisi çok iyi bir EMDR uzmanı, yeniden depresyona mı giriyorum endişesi, bu durumla başa çıkamıyorum korkusu içimde filizlenirken EMDR terapisi ile gerçek düşüncelerimi ortaya çıkarmamı sağladı. Kısacası, ben Banu Hanım ile gerçek beni tanıdım, sorunlarımın kaynağını keşfettim. İçinden çıkamadığınız, çözüm üretemediğiniz durumlarda bir çıkış yolu, yol gösteren arıyorsanız kesinlikle Banu Hanımla tanışmalısınız. İlk seansınız sonunda bana hak vericeksiniz. Her anımda yanımda olduğunuz, bir telefon kadar uzakta olmanızın güvenini verdiğiniz için teşekkürler Banu Hanım, iyi ki varsınız :)
     14 Beğeni    
Seda
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Mart.2016
TavsiyeNo: 86731
Merhaba, Banu Hanım ile bir yakınımın tavsiyesi üzerine tanışma şansım oldu. İş yoğunluğumdan dolayı senelerdir ertelediğim bir uzmana danışma fikrini gerçekleştirmenin mutluluğunu sizlerle paylaşmak ve sizlerinde de ertelememenizi şiddetle tavsiye etmek için yazıyorum. Şikayetim, kendimi çoğu zaman mutsuz hissettiğim ve sebepsiz ağlamalarımdı. Banu Hanım' dan aldığım Çift Terapisi ve EMDR terapileri sayesinde sık sık yaşadığım ataklarım neredeyse bitti. Artık geceleri rahat uyumayı ve günlerimin mutsuz geçmesine asla müsaade etmemeyi öğrendim. Severek devam ettiğim terapilerim esnasında yüreğimi açtığım, kalbi güzel, samimi ve bir o kadar başarılı insan Banu Hanım ile dost olmuş ve hayatımdaki her zorlukta yanımda olduğunu hissettiğim Canım danışmanımı sizlerin de tanımasını diliyorum. Kendilerine tekrar tekrar teşekkürlerimi sunuyorum. Hayatta kendi başınıza her şeyin üstesinden gelmeyi çalışmayın. Bu sizi erken yaşlandırır, unutmayın. Profesyonele danışmayı ertelemeyin. Teşekkürler, Banu Şelenbaş Bilge, iyi ki varsınız.
     6 Beğeni    

Banu ŞELENBAŞ BİLGE'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : Şiir ve nesir yazmak,okumak,doğa gezileri,sokak hayvanlarına bakmak


Banu ŞELENBAŞ BİLGE'nin Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
sosyal hizmet uzmanları derneği, emdr derneği

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Bil&ge Psikolojik Danışmanlık
Sıraladılar Mah.1582 Sok.Berkman 2 Apt. No:3/2 K:2 D:2 Merkezefendi
Denizli
(Çınar Vergi Dairesi Arkası)
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(258) 266 45 78
Telefon 2 :
0(535) 932 61 35
Telefon 3 :
0(258) 265 45 78
(BİL&GE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK)
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1980
(43 yaşında)
Doğum Yeri
Malatya
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi Sosyal Hizmetler
Mezuniyet Yılı
2005
(18 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı

Banu ŞELENBAŞ BİLGE Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Banu ŞELENBAŞ BİLGE Mesleki Videolar Videoları
-

21:29
Top