2007'den Bugüne 90,089 Tavsiye, 27,726 Uzman ve 19,716 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Uzm.Psk.Feyzullah ALPMAN'ın Tavsiyeleri
166 tavsiye, 0 eleştiri.
Gamze ÖZCAN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
12.Nisan.2018
TavsiyeNo: 103227
Feyzullah Hocamı lisede öğrenci olduğum yıllardan tanırım. O zamanlar lisemizin rehberlik ve psikolojik danışmanlık hocasıydı. Her zaman gençlerin görüşlerine saygı duyan ve her zaman problemlerimize çözüm bulmak için yaklaşan bir hocamızdı.İnsanlarla iletişimi çok iyidir.Tüm sıkıntılarımızı arkadaşımızla paylaştığımız kadar rahat paylaşır ve mutlaka odasından sorunlarımızı çözmüş olarak çıkardık.Feyzullah Hoca, öğrencilerinin hepsinin hayatında bir dönüm noktasıdır.Öyle ki benim hayatımda da üniversitede okuduğum başka bir bölümü son sınıfta bırakarak psikoloji bölümüne yönelmemde dönüm noktası olmuştur.Güler yüzü,saygısı ve insanlara olan sevgisiyle kimin hayatına girse kötü gidişatı iyiye çeviren bir insandır.Benim hayatıma da daha lise yıllarımda girdiği için çok şanslıyım.
     1 Beğeni    
Rümeysa Betül SEYİTHANOĞLU Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
27.Mart.2018
TavsiyeNo: 102902
Mesleki becerisine, bilgisine, kişiliğine, aklına güvendiğim nadir insanlardan biri olan Feyzullah ALPMAN benim uzun yıllardır tanıdığım hocamdır. Mesleki anlamda bana çok fazla katkısı olmuştur. Örnek aldığım, takdir ettiğim insanların başında gelir. Bu meslekte kişinin karakter yapısı çok önemlidir. Yardım etme isteği, empati kurma becerisi kişinin mesleki hayatına yardım eden özelliklerdir. Feyzullah hocamda bu iki özellik çok fazla kendisini göstermektedir. Başarıları hiç şüphesiz karakteristik özellikleri ile beslenmektedir. Kendisini her daim takdir ediyor, başarılarının devamını diliyorum.
     4 Beğeni    
Ayşe KAYA GÖKTEPE Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
9.Ekim.2017
TavsiyeNo: 99558
Feyzullah ALPMAN'ı Üsküdar Üniversitesi Klinik PSikoloji Yüksek Lisans Programından tanıyorum. Kendisi uzun yıllar Prof. Dr. TAHİR ÖZAKKAŞ'ın süpervizörlüğünde bütüncül psikoterapi eğitimi almıştır. Borderline Kişilik Bozukluğu, Narsist Kişilik Bozukluğu, Duygu Durum Bozuklukları, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, OKB, Panik Bozukluk, Panik Atak, eşler arası iletişim sorunları, cinsel işlev bozuklukları gibi geniş bir konjünktörde terapi hizmet sunmaktadır. Danışanlarına profesyonel yaklaşımının yanı sıra problemlere dair pratik çözüm önerileri sunması ve liderlik becerileri onu diğerlerinden farklı kılan özelliklerinden yalnızca bazılarıdır. Feyzullah ALPMAN'ı tavsiye ediyorum.
     11 Beğeni    
Merve ASLAN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
23.Ocak.2017
TavsiyeNo: 94004
Feyzullah beyi klinik psikoloji yüksek lisansi sürecinde tanıdım.kendisi mesleki konularda fikir alışverişinde bulunabildiğim, kendisinden istifade edebildiğim, mesleki tecrübelerini paylaşmaktan gocunmayan yapısıyla dost yanlısı ender insanlardan birisidir. Sempatikliği, samimiyeti, espirituelligi, zihinsel kavrayıştaki zekası ve kıvraklığı, ayrıca güvenilir bir insan olması ne değerli özelliklere sahip ayrıcalıklı bir kişiliğe sahip olduğunu gösterir. Profesyonel anlamda bu alanda ruhsal destek ihtiyacı ve arayışı içinde olan herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğim bir uzmandir. çalışmalarında başarılar dilerim. feyzullah beyi bütün içtenlik ve samimiyetimle öneriyorum.
     2 Beğeni    
Ahmet IŞIN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
27.Aralık.2016
TavsiyeNo: 93295
Değerli arkadaşım Feyzullah Alpman'la Klinik Psikoloji Yüksek Lisansı yaparken tanıştım. Kendisi sıcak kanlı, paylaşmayı seven, çalışkan, üretken ve yeniliklere açık bir insandır. Danışanlarına yardımcı olabilmek için gecesini gündüzüne kattığını ve danışanlarına üst düzeyde yardımcı olabildiğini birçok vakasında bizzat gördüm. Gerek psikopatoloji bilgisindeki yeterliliği gerekse karakter yapısından beslenen insancıl yaklaşımı, onu diğer meslektaşlarından farklı kılıyor. Psikolojik yardıma ihtiyacınız varsa tereddüt etmeden kendisine güvenebilirsiniz. Gönül rahatlığıyla tavsiye ediyor, başarılarının devamını diliyorum.
     5 Beğeni    
Güler Handan KORKMAZ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
11.Aralık.2016
TavsiyeNo: 92732
Feyzullah Bey'i ortak gittiğimiz bir eğitimden beri tanıyorum. Kendisi her şeyden önce samimiyeti, empatik yanı ile bu meslek için olması gereken temel özelliklere zaten sahip olması ve bunun üzerine aldığı eğitimler ile bilgisini sürekli tazeleyip günü yakalaması eklenince sonuçta güvenle tavsiye edebileceğim bir terapisttir diye gönül rahatlığı ile diyebiliyorum. Bireysel terapideki başarısının yanında çift terapisi ve cinsel terapide de oldukça iyi olduğunu belirtmeden geçemeyeceğim.Bundan sonraki çalışmalarında da kendisine başarılar diliyorum...
     2 Beğeni    
Gülşah ÖZTÜRK ERTEN Fotoğraf
Uzm.Psk.Gülşah ÖZTÜRK ERTEN
Psikolog - Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
23.Kasım.2016
TavsiyeNo: 92231
Feyzullah Beyle almış olduğumuz psikoterapi eğitimi sayesinde tanışıyorum. Şuan aynı ofiste danışan görmemiz sayesinde kendisinin işine verdiği özveriyi ve saygıyı yakından görme şansım oldu. Danışanlarını içtenlikle ve açık fikirli olarak dinlerken, esnekliği ve olaylara yaratıcı bakış açısıyla dahil olup hayatlarında değişimi nasıl yarattığına şahit oldum. Kendisiyle ilgili farkındalığını arttırmak ve sorunlarının çözümünde destek almak isteyen herkese meslektaşımı tavsiye ederim.
     8 Beğeni    
Bengü TOROSLUOĞLU Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
15.Kasım.2016
TavsiyeNo: 92005
Kıymetli meslektaşım Feyzullah ile birlikte katıldığımız eğitimlerde tanışma fırsatı buldum ve onu tanıdığıma çok memnun oldum. Sıcakkanlı ve samimi, insancıl tavrı başta olmak üzere son derece donanımlı bir psikoterapist olan Feyzullah Alpman'ı ihtiyaç duyan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum ve muhteşem geri dönüşler alıyorum. Bireysel psikoterapi, aile terapisi, evlilik ve çift terapisi, cinsel terapi ve ergenlik dönemi sorunları ile ilgili çıkmaza düştüyseniz ve psikoterapi arayışınız varsa, kendinizi güvenle Feyzullah' a teslim edebilirsiniz. Tüm ihtiyaç sahiplerine gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.
     4 Beğeni    
Gülüm BACANAK Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
14.Kasım.2016
TavsiyeNo: 91967
Değerli meslektaşım Feyzullah Alpman'la uzun zaman önce CİSED'in ve Psikoterapi Enstitüsü' nün eğitimlerinde tanıştık ve hala da sık sık eğitimler ve sempozyumlarda biraraya geliyoruz. Feyzullah Alpman mesleğine değer veren, güvenilir, kendini sürekli geliştiren, yeniliklere açık ve mesleğinde başarılı oldugunu düşündüğüm bir arkadaşımdır. Hem birersel psikoterapi hem de çift terapisi ve cinsel terapi konularında çalışmaktadır. Ben de İstanbul'dan bir terapist önerisinde bulunmam gerektiğinde özellikle her zaman kendisini tavsiye ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum.
     5 Beğeni    
Başak TANRIVERDİ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
11.Kasım.2016
TavsiyeNo: 91915
Feyzullah hoca yüksek lisansa tanışma şansı buldum. Gerek mesleki bilgisi gerek tecrübesı bakimindan çok donanımlı bir meslektaşımdır. Kendisi iletişime çok açık, samimi, bilgi ve tecrübelerini paylaşan bir uzmandır. Aldığı eğitimler mesleki tecrübesini sürekli taze tutmaktadir. Danisanlarina güven duygusunu veren çok yönlü düşünebilen bir terapist olması Feyzullah beyin en güzel özelliklerinden biridir. Kişisel hayatındaki paylaşımcıları, sosyallik ve yardımseverliginin izlerini meslek hayatında da fazlasıyla gördüğümüz uzmanlardandir. Kendisine meslek hayatında başarılarının devamını dilerim ve kendisini herkese tavsiye ederim.
     4 Beğeni    
Tunahan UZUN Fotoğraf
Psk.Dnş.Tunahan UZUN
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
11.Kasım.2016
TavsiyeNo: 91890
Feyzullah beyin ismini ilk olarak psikoterapi eğitimlerinde duymuş ve yine eğitimler aracılığıyla kendisiyle tanışma fırsatı bulmuştum, ilk terapi hizmetlerimide Feyzullah Beyin ofisinde vermiş bir terapist olarak, kendisinden süpervizyon anlamında çokca istifade etmişimdir. Kendisi terapist olmanın vasıflarını layıkıyla taşıyan, danışanlarına çok boyutlu bakabilecek eğitim altyapısına sahip biridir. Bizlerde terapist olarak spesifik vakalarımızda meslektaş dayanışması olarak değerlendirilebilecek süpervizyona veya danışanlarımızı yönlendirebileceğimiz deneyimli terapistlere ihtiyaç duyarız, Feyzullah Bey bu zamana kadar spesifik bir vaka ile karşılaştığımda kendi danışanlarımıda içim rahat bir şekilde yönlendirebildiğim, veya vakalarımı değerlendirmek istediğimde güvenle danışabildiğim bir meslektaşımdır. Psikoterapi camiasına katkısı yadsınamaz, kendisini içtenlikle tavsiye ediyor ve teşekkür ediyorum.
     7 Beğeni    
Eyüp SARI Fotoğraf
Uzm.Psk.Dnş.Eyüp SARI
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
10.Kasım.2016
TavsiyeNo: 91881
Feyzullah bey ile Psikoterapi eğitiminde tanıştım. Kendisi alanında uzman, tecrübeli , güven verici bir psikoterapisttir. Samimiyetine ve dostluğuna her daim inandığım saygıdeğer bir kişidir. Mesleki açıdan psikodinamik ekolde bireysel psikoterapi ve cinsel terapi alanlarında başarılı bulduğum ve mesleki açıdan tavsiyelerini dikkate aldığım bir terapisttir. Danışmanlık merkezi ve çalışma arkadaşları özel ve seçkindir. Onu mesleki açıdan 3 kelime ile tanımlayacak olursam güvenilir, yetkin, doğal. Başarılarını devamını dilerim, kadim dostum.
     3 Beğeni    
Necdet DÖNMEZ Fotoğraf
Psk.Necdet DÖNMEZ
Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
10.Kasım.2016
TavsiyeNo: 91861
Feyzullah hocam ile 4 sene boyunca devam etmiş olduğum "Bütüncül Psikoterapi" eğitimi vesilesi ile tanıştık. Kişisel ve mesleki anlamda kendisini geliştirmek ve değiştirmek adına gösterdiği gayret ve azmi daha ilk karsilasmamizdan itibaren beni etkilemiştir. Mesleki manada kendini geliştirmek adına sürekli bilgilerini, deneyimlerini tazeleyen, psikoterapi alanında bilgi ve becerisi çok üst düzeyde olan bir uzmandır. Kazandığı bilgi ve deneyimi etrafındakilerle sürekli paylaşan ve bu bilgi ve becerilerini deneyimiyle süratle uygulamalarına katan bir yapıya sahiptir. Danisanlarina verdigı güven duygusu onun çalışmalarına bir kat daha değer katmaktadır. Azimli, kararlı, kendine güvenen, karşısındakine güven veren, samimi ve icten bir dosttur. Psikolojik destek almak isteyen herkese Feyzullah Alpman hocamı tavsiye ederim.
     3 Beğeni    
Serpil KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Ekim.2016
TavsiyeNo: 91375
Feyzullah Bey'le çocukluktan gelen korkularım,kabuslarım ve kaybetme korkumun günlük hayatımı etkilemeye başlaması ile tavsiyeediyorum.com da yaptığım araştırma sonucu tanıştım.Yıllardır başetmekte zorlandığım,sık sık psikiyatrist ziyaretleri ve ilaçlarla kurtulmaya çalıştığım çocukluk travmalarımın bugüne olan yankılarıyla başetmemde ciddi katkısı oldu.Artık çok nadir kabus görüyorum ve korkularımı kontrol altında tutabiliyorum.Kendimi tanımamda,geçmişimle beraber yaşamayı öğrenmemde,korkularımı ve negatif tutumlarımı yönetebilmeyi başarmamdaki yol göstericiliğinden dolayı çok teşekkür ederim.Yardıma ihtiyaç duyduğunuzda güvenebileceğiniz ve destek alabileceğiniz profesyonel bir uzman.Kesinlikle tavsiye ediyorum
     16 Beğeni    
S.E
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
24.Ekim.2016
TavsiyeNo: 91281
Bu site üzerinden ulaştım kendisine. Yaşadığım bir travmayı aşmak için Feyzullah Bey'e danıştım. Önemli yerlerde kilit sorular soruyor ve sorgulamanızı, olaylara yukarıdan bakmanızı sağlıyor. Seanslar sırasında yargılayıcı ya da sorgulayıcı tavır takınıyor ve meseleyi kendi başınıza çözmenize yardım ediyor. Ne çok arkadaş canlısı, ne de çok uzak, danışanına karşı durması gerektiği yerde duruyor. Kendisine teşekkür ederim. Kısa sürede toparladım ve hayatıma kaldığım yerden devam ediyorum.
     9 Beğeni    
Leyla ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
23.Ekim.2016
TavsiyeNo: 91272
Feyzullah hoca ile cok zor bir donemde destek aldim, gecmisime inip problemlerimin kok nedenini bulmamda cok yardimlari oldu. Esimle aramdaki problemleri cozmemde ve evliligimi kurtarmamda emegi cok buyuk. Genel olarak kendisi ile cok rahat konusabildim ve hic bir zaman beni yargilamadi, yaptigi pratik aktivitelerle kendimi daha iyi tanimami sagladi. Onersigi kitaplar ve hayatimda yapmami istedigi degisiklikler buyuk etki yaratti. Kendisini psikolojik destege ihtiyac duyan herkese oneriyorum.
     11 Beğeni    
Selçuk TOKAÇ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
30.Ağustos.2015
TavsiyeNo: 81015
Feyzullah Bey'le 2 sene önce İstanbul'a geldiğimde tanıştık. Tanıştıktan sonra da beraber çalışma fırsatı bulmam mesleki gelişimim açısından çok değerlidir. Danışanlarıyla kurduğu iletişimde sınırları korumakla birlikte içtenliğinden ödün vermemesi profesyonelliğinin önemli bir göstergesidir. Alandaki gelişmeleri takip ederek sürekli kendini yenilemesi ve bilgilerini güncellemesi danışanlarına çözüm üretmekte fayda vermekle beraber meslektaş olarak bizlere de çok fazla katkısı bulunmaktadır. Bireysel terapilerin yanı sıra seminerler ve eğitimler vermektedir. Danışanlarına verdiği önem, seanslara gösterdiği incelik ilk göze çarpan dikkat çekici özelliklerindendir. Değerli projeleriyle ve fikirleriyle de bana ilham kaynağı olmaktadır. Bireysel terapi, çift terapisi ve cinsel terapi konularında yardım almak isteyen danışanlara gönül rahatlığıyla Feyzullah Bey'i tavsiye ederim.
     4 Beğeni    
Nihan Arda
6.Haziran.2015
TavsiyeNo: 79323
Henüz çok acemi , meraklı ama nereden nasıl başlayacağını bilmeden yola çıkmaya çalışan bir psikoloji öğrencisinin mailine içtenlikle cevap verip umut olan sevgili hocam ; yaklaşık 6 aydır kendisinin asistanlığını yapmaktayım ve hiç şüphe götürmez ki kendimle , hayatımla ilgili bir çok şeyi değiştirmeme vesile olan , aslında çözümlerin çok basit olduğuna beni inandıran , fark ettiren , birçok insanın hayatına nasıl dokunup , değiştirdiğine şahit oldukça hayranlığımın her geçen gün arttığı , bu mesleği yapmayı seçtiysem böyle yapmalıyım dedirten sevgili hocamın yanında çalıştığım süre zarfında sayısız kişiden bir çok psikolojik destek aldıklarını fakat Feyzullah hocaya geldikten sonra değişimin başladığını işitmişimdir çünkü aslında kendisi yolu gösterip burası doğrudur demiyor , nereden gidersen git , iyi ya da kötü , yolda karşılaştıklarınla yaşamayı öğretiyor .. Umarım bir gün psikolog olarak da kendisinin yanında çalışma şansı yakalar , tecrübelerinden çok daha fazla yararlanabilme fırsatını elde ederim çünkü biliyorum ki kendisi aynı zamanda anlatmaktan , öğretmekten , mesleki tecrübelerini paylaşıp birçok genç meslektaşını desteklemekten de büyük keyif alan yüreği geniş bir insan ..
     38 Beğeni    
Begüm KAPLAN Fotoğraf
Uzm.Psk.Begüm KAPLAN
Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
3.Şubat.2015
TavsiyeNo: 75737
Feyzullah'ı ortak eğitim aldığımız Psikoterapi Enstitüsü'nden tanıdım. Kendisi, son derece işini seven, kendini geliştirmeye açık, samimi, güleryüzlü ve çözüm odaklıdır. Ona giden bazı danışanları da tanıma şansım oldu. Arkadaşımdan mesleki ve insanı olarak duyduğum memnuniyet beni de çok mutlu etmektedir. Çalıştığı ofis ve ortam son derece huzur vericidir. Asistanı sizi kapıdan güleryüzüyle karşılar. Kaliteli bir hizmet alırsınız. Mesleki olarak da kendisinin bilgilerinden yararlanırım. Danışmanlık almak isteyenlere tavsiye ederim. Psikolog Begüm Kaplan
     1 Beğeni    
A.D.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
22.Ocak.2015
TavsiyeNo: 75338
Son zamanlarda kendimi hiç iyi hissetmiyor hiçbir şeyden tat alamıyordum, hayatın benim için anlamı hiç yok gibiydi, sürekli iş değiştiriyordum (isteğim dışı) kimseye kendimi tam anlamıyla açamıyordum. eşim dahil çevremde konuşacağım, beni anlayan hiç kimsem yoktu. sanki düşünürken içim daralıyor nefesim kesiliyor o denli kötüydüm sağlıklı hiç birşey düşünemiyordum, intiharı bile düşünmüştüm. kimsenin bana yardımcı olacağına inanmama rağmen denemek istedim. İnternette yaptığım arama sonucu feyzullah beye gittim. şu an kendimi daha iyi hissediyorum. terapim devam ediyor. kendimi yeni tanımaya anlamaya başlıyorum sanki. zor durumda olanlara önerim mutlaka psikolojik yardım alsınlar.
     10 Beğeni    
Mehtap HATİPOĞLU Fotoğraf
Uzm.Mehtap HATİPOĞLU
Aile Danışmanı
Sitemize Kayıtlı Uzman
16.Ocak.2015
TavsiyeNo: 75084
Feyzullah bey ile yaklaşık 3 yıl süren bütüncül psikoterapi eğitiminde tanıştık. Aldığı eğitimlerle kendisini her geçen gün mesleğinde daha da yükseklere taşıdığından emin olduğum, aldığı eğitimlerin hakkını verdiğini ve danışanlarına olan yardımlarını somut olarak gördüğüm kendisini gönül rahatlığı ile tavsiye edebildiğim bir arkadaşımdır. Güler yüzlülüğü, içtenliği ve bilgi birikimi ile profesyonel anlamda psikolojik destek almak isteyen bireylere Feyzullah beyi tavsiye ederim.
     17 Beğeni    
Yeşim
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Ocak.2015
TavsiyeNo: 74680
Merhabalar, yaşadığım ciddi sorunlar yüzünden yardım almam gerekiyordu ve yaşadığım şehirde psikolog olmadığı için çaresizdim. Bir çok uzmana mesajlar atarak yardım istedim. Bir çoğu cevap bile vermedi. Feyzullah beyden cevap aldığımda çok sevinmiştim. Karanlıklar içerisindeyken bir ses yardım çığlığıma ses vermişti. İstanbula gelip terapi almam mümkün değildi. Sorunumu uzun uzadıya yazmıştım. Sağolsun sıkılmadan okumuş ve bana yol gösteren çok güzel tespitlerde bulundu ve önümü aydınlattı. Nefes almaya, ne yapmam gerektiğine karar vermemi sağladı. Önerdiği bazı kitap ve filmlerde beni çok sevindirdi, yardımcı oldu. Kendisine buradan minnettarlığımı belirtmek istedim. Tevazu, samimiyet ve yardımseverliği beni içinde bulunduğum girdaptan kurtardı. Ona yakın olup terapiye gidebilenleri şanslı görüyor, imreniyorum. Hocam çok sağolun, Allah eksik etmesin sizin gibileri
     18 Beğeni    
Bahar
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Aralık.2014
TavsiyeNo: 74372
Feyzullah beye ilk geldiğimde çok çekiniyordum. O kadar çok sorunum vardı ki kimseyle paylaşamadığım. Nasıl anlatacağımı nereden başlayacağımı bile bilmiyordum. Onun bana verdiği güven sayesinde zamanla her şeyimi paylaşabildim. Çocukken yaşadığım bir travma hayatımı mahvetmişti. Sonrasında panik atak geçirdim. Depresyona düştüm. Birçok ilaç kullandım. En son çare olarak gittiğim terapide buldum çözümü. Ne sorununuz olursa olsun hiç düşünmeyin, mutlaka çaresi var yardım alın. İyi günler.
     19 Beğeni    
Neşe
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Aralık.2014
TavsiyeNo: 74287
Merhabalar, benim 2-3 senedir bi sorunum vardı. Ben kendimi çok değersiz çok yalnız hissediyordum. Ne doğru düzgün bi arkadaş çevrem ne bi sevgilim vardı. Ailemlede bi yabancı gibiyim. Ne yaşarsam kendi içimde yasıyorum kimseye bisey anlatmıyordum. Kendi kendime konuştuğumu farkettim. İnsanlara yalan söylüyordum sevgilim var, şöyle arkadaşım var böyle arkadaşım var diye kendi kafamda kurduğum kendim yarattığım insanlarla yaşıyordum. Zor durumda kaldığımda, sıkıya geldiğimde, biri kalbimi kırdığında hemen ağlamaya başlıyordum. Alınganlığım çok artmıştı. Bazen intihar düşüncesi oluyordu. kötü durumdaydım kimseye anlatamıyordum. Kuzenim yardım almıştı feyzullah beyden. Anneme bende gitsemmi dediğimde hem şaşırdı hem sevindi. 6-7 aydır terapiye gidiyorum. şu an daha sosyalim kendimi daha iyi ifade ediyorum. Kendim olmaya başladım galiba daha çok yolum var gibi ama hayatım değişmeye başladı. Feyzullah beyi herkese tavsiye ederim.
     19 Beğeni    
Kötülerinağlamasınadayananmayankız
13.Aralık.2014
TavsiyeNo: 74085
feyzullah beye ilk mesaj attığımda cevap vermez diye düşünmüştüm.hangi mesleği seçmem konusunda oldukça kararsızdım .kendisi kesin bir karar verme hususunda bana çok yardımcı oldu.hayatınızda tanıdıkça kaç kişiden nefret edersiniz ya da kötü duygular beslersiniz ? ben feyzullah alpmanı tanıdığım için çok şanslıyım ve tanıdıkça kötü duygular beslemek şöyle dursun yüreğinin temizliğini ,içtenliğini ,samimiliğini hissettim.uzun yazmayı sevmeyen ve beceremeyen bir insan olarak şunu diyebilirim ki dünyada bir elin parmaklarını geçmeyecek sayıda iyi insan varsa birisi odur.insana sırf insan olduğu için bile değer veren feyzullah beye saygı ve sevgi duymamak imkansız.
     15 Beğeni    
Yasin Y.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Kasım.2014
TavsiyeNo: 73067
Hayatımın en karamsar günlerini yaşarken bu site aracılığıyla tanıştığım feyzullah bey hakkında okudugum güzel yazıları kendim ne zaman yazabilecegim diye merak ediyordum. Muayene için ilk randevumu alırken içinde bulunduğum psikoloji ile bugünumu kiyasladigimda sadece kendime gülüyorum. Gülüyorum cunku feyzullah beyin söylediği gibi Yaratıcı'nın bizlere verdigi güzel vucudumuzu sacma sapan dusuncelerle gereksiz yere sıkıntıya soktum. Ama Allah kendisinden binlerce kez razi olsunki bana cok destek oldu ve onun yardimlariyla o kötü günleri atlattim. Yaklaşımı sayesinde sizi guvende hissettiriyor ve sorunun ne olduğunu buldurmaya çalışıyor. Zaten siz sorunun ne olduğunu kendi düşüncelerinizde cozdugunuzde hersey corap sokugu gibi geliyor ve duzeliyor. Feyzullah bey bana düşüncenin gücünü kesfettirdi. Korkutkca tutsak cesaret ettikce ne kadar ozgur oldugjmu öğrendim. Kendisini herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Tereddutsuz kendisinden yardim alabilir siniz. Teşekkürler feyzullah alpman...
     16 Beğeni    
E.Y.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Kasım.2014
TavsiyeNo: 73066
Merhaba, önceden denize girmeye korkardım uzun bir süredir de araçlara binmekten çok korkuyordum heran kaza olup ölecekmişim gibi hissediyordum, kalp atışlarım hızlanıyor kavga gördüğüm zaman kim olduğu farketmeden hemen müdahale etmek istiyordum, bir yerim ağrıdığı zaman hemen kotu birşeyim varmış yada olacakmış gibi hissediyordum. bu gibi durumlarda ve de çok fazla heyecan yada üzüntüde veya aklıma kötu bir olay geldiğinde kalp atışlarım çok fazla hızlanıyor kalbim sıkışıyor nefes alamıyormuşum gibi oluyordu. Bu siteden Feyzullah beyi buldum ve ondan yardım aldım. şu an çok iyiyim, bütün çektiğim işkenceler bitti. Vatani görevimi yapmaktayım. İhtiyaç duyduğumda yardımcı olabilecek birinin olduğunu bilmek güven veriyor, iyi hissettiriyor. Psikolojik sorunu olan herkese tavsiye ederim.
     12 Beğeni    
Gizem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Kasım.2014
TavsiyeNo: 73058
Feyzullah Bey ile 2 sene önce yeme bozukluğum olduğunu düşünerek gittim ancak Feyzullah Bey sorunun bu olmadığını, problemin daha derinlerde yattığını ortaya çıkardı ve hafif borderline teşhisi ile terapiye başladık. Şu an 2 sene öncesinden çok daha huzurlu ve mutlu olduğumu, problemlerimi kendi başıma çözebildiğimi görüyorum. Ayrıca Feyzullah Bey günlük ve sosyal hayatımı zorlaştıran bir çok döngüyü fark etmemi ve bu döngüleri kırmanın yolunu gösterdi. Feyzullah Bey'e her gidişimde, terapi bitiminde daha huzurlu çıkacağımı bilerek gidiyorum. Kendisi güleryüzlü, canayakın, yardımsever ve sürekli kendini geliştiren çok profesyonel bir psikoterapisttir. 2 senedir hayatımdan daha fazla keyif almama, sevdiklerimi de daha mutlu etmeme yardımcı olduğu için ona çok teşekkür ediyorum, kendisini tavsiye etmekten mutluluk duyuyorum.
     12 Beğeni    
Atakan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Ağustos.2014
TavsiyeNo: 71132
Eşimle incir çekirdeğini doldurmayacak şeyler için ciddi kavgalar yapıyordum sonrada kalbimde müthiş bir çarpıntı daha sonrada elerimin ayaklarımın canı çıkıyor, sonra karnıma ağrı giriyordu. Bu öncede ellerimi dişlerimi sıkarak uyuyordum. biriktiriyorum bazı şeyleri kendimi ifade edemiyorum ifade ediş şeklim kırıcı oluyordu. herşeyi kuruyordum kafamda takmıyor gibi duruyordum ama takıyordum. boşanmak sorunu çözermi diye düşünüyordum, bir çocuğum var ne yapmalıyım diye çaresizlikten kıvranırken son bir ümit Feyzullah beye gittim. aylarca süren terapiden çok fayda gördüm. şu an hem bedenim hemde ruhum daha sakin daha iyi. meğer bir çok şeyin nedeni psikolojikmiş. Feyzullah hocayı psikolojik sorunu olan herkese öneririm.
     10 Beğeni    
Uzm.Psk.Osman İLHAN
5.Ağustos.2014
TavsiyeNo: 70656
Feyzullah hocayla bir meslektaşımın aracılığı ile tanıştım ve kendisiyle bu tanışmadan sonra yakın uzmanlık paylaşımlarımız oldu. Feyzullah bey kendi portföyünde bulunan danışanlarını etik sınırlar içinde bizimle paylaşırken ve vaka analizi yaparken gördüm ki danışanlarının psikolojik yapılarını derinlemesine analiz edebilmesi ve nokta atışı çözümler sunabilmesi sayesinde başarılı bir terapi uygulmakta. Özellikle yıllar içinde çokca vakayla çalışması sebebiyle derin bir tecrübeye sahip ve bu sayede danışanlarıyla en kısa zamanda maksimum verimi alması onu daha kaliteli bir uzman yapıyor. Kendisini tanımaktan şeref duydum. Bir uzman olarak feyzullah beyi kesinlikle tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Kerem Y.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
1.Ağustos.2014
TavsiyeNo: 70597
Bende yaklaşık 5 ay sürekli korku endişe ve başıma bir şeyler gelecek hissi vardı. bazen bu hisleri yeniyordum fakat yine tekrarlıyordu. Düşündüğüm zaman mantıksız gelen olayı aklımda farklı senaryolar yazıyordum ve daha sonra bu senaryolar gerçekmiş gibi korkmaya tedirgin olmaya kaygı duymaya başlıyordum. Çok ilginç Feyzullah beyden yardım almaya başladım 2-3 seans sonra bu yaşadıklarım iyice azaldı. Devam eden zamanda tamamen üstesinden geldim. Benim gibi sorunlar yaşayanlara gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     11 Beğeni    
Hasan Turgut ERDOĞAN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
3.Haziran.2014
TavsiyeNo: 69195
Değerli meslektaşım ve arkadaşım Feyzullah ile Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans eğitiminde tanıştık. Kendisini sürekli gelişime adamış, girişimci ve farklı birisi olduğunu daha ilk gün kurduğumuz iletişimlerde anlamıştım. Çevresindekilere güven veren ve mesleki gelişim adına bitmek tükenmek bitmeyen enerjisi ile farklı bir duruşu olduğunu düşünüyorum. Alanda birçok konuda liderlik özellikleri sayesinde çevresine değer kattığını gözlemliyorum. Onun profesyonel dünyasına girdiğiniz andan itibaren pozitif değişimin çevrenizde geliştiğini farkedebilirsiniz. Psikodinamik temelli Bütüncül yaklaşımı etkili bir biçimde kullanarak danışanlarına etkin psikoterapötik yardımı sağladığını açık ve net biçimde görüyorum. Psikoterapi yeteneğinden dolayı onun danışanlarının şanslı olduğunu kanaatindeyim. Hayatın karmaşası içerisinde farkındalık geliştirmek adına kaliteli bir psikoterapist arıyorsanız değerli meslektaşıma danışmanızı bütün içtenliğim ile tavsiye ediyorum.
     10 Beğeni    
A.K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Ekim.2013
TavsiyeNo: 63440
Merhaba, 4 yıldır evliyim, vajinismus sorunum var. Araştırmalarım sonucunda bu konuda değişik tedavi yöntemleri olduğunu öğrendim, ancak hangisi doğrudur, hangisi daha etkilidir, bilemiyordum. Daha önce bir iki doktora gittim, ancak yaklaşımları bana güven vermediği için devam etmedim. Çok zaman kaybetmiştim ve artık bu sorunu gerçekten aşmak istiyordum. Ne yapmam gerektiği konusunda hiç fikrim yoktu ve çaresizdim. Bir arkadaşımın önerisiyle Feyzullah Alpmana gittim. İlk görüşmede sorunun çözüleceğine beni inandırdı. Eşimde bende çok mutlu ayrıldık. Sonraki seanslar çok rahat ve öğretici geçti. Yöntemi çok iyiydi hem evliliğimizdeki sorunları hemde cinsel sorunumuzu çözdük. Şu an hamileyim ve çok mutluyum. Hocam yıllarca yaşadığım kabusu bitirdi. Sorunu olanlar benim gibi yıllarca beklemesin hemen yardım alsınlar. Sevgilerimle.
     16 Beğeni    
Melda Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Ağustos.2013
TavsiyeNo: 62434
Çocukluğumda yaşadığım şeylerin etkisi olduğunu düşündüğüm bir hastalığım vardı. 6 yaşındayken öz babam annemle büyük bir kavga ettiğinde bana olmadık şeyler yaptı. çok ağlamama rağmen beni dinlemedi. Daha sonra şiddetli geçimsizlikten boşandılar annem 2 yıl sonra 2. evliliğini yaptı onun sevgisi benim için herşey olmuştu üvey babama çok ısınmıştım zaten henüz 8 yaşındaydım baba sevgisini onda görmüştüm hep çok yakındık. fakat ergenlik çağımda bana tacizde bulundu. Üniversiteyi bitirdim, nişanlandım. Nişanlıma yaklaşamıyor onu ittiriyordum, bu durumda nasıl evleneceğim diye kaygılar yaşamaya başlamıştım. Bir arkadaşımın önerisiyle Feyzullah beyden yardım aldım ve yaşadığım travmaların üstesinden geldim. Şu an nişanlımla yakınlaşma problemim yok ve yakında evleniyoruz. O işini bilen harika bir uzman herkese tavsiye ediyorum.
     11 Beğeni    
F.D.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Ağustos.2013
TavsiyeNo: 62370
Merhaba, yaklaşık 2 sene önce cinsel sorunlar yaşamaya başladım. sonrasında üroloji polikliniğine gittiğimde biyolojik olarak bir sıkıntım olmadığını sorunun beyinden kaynaklı olduğu söylendi ve psikolojik destek almamı önerdiler. Kaygım her geçen gün arttı ve cinsellik kelimesi benim için kaygı verici bir hal aldı. İnternetten cinsel terapist ararken Feyzullah beyi buldum ve ona terapiye gittim. İki üç ay kadar sürdü. Kendimle ve cinsellikle ilgili çok şey öğrendim ve terapi sonunda sorunum çözüldü. Artık kendime güvenim çok daha fazla ve terapistime ne kadar teşekkür etsem azdır. Sorunu olanlar hiç çekinmeden yardım alsınlar
     12 Beğeni    
Selda
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Ağustos.2013
TavsiyeNo: 62323
Sevgilimden ayrıldıktan sonra ağır bir depresyona girdim, onun yokluğuna dayanmak mümkün değildi. Hayatımı yaşayamıyor, yapmam gereken şeyler hep başarısızlıkla sonuçlanıyordu. Derin bir boşluk duygusu vardı içimde. Herşeyden sıkılmıştım artık. Psikiyatriste gittim borderline olduğumu söyledi ve kabullenmem çok uzun zamanımı aldı. Terapiye başladım bu lanetten kurtulmak için. Feyzullah beye terapiye gittiğim daha ilk günde içim ısınmıştı, ona karşı güven duymuş, bana yardımcı olacağına inanmıştım. Nitekim de yanılmadım. Uzun süredir haftalık seanslarımız devam ediyor. Artık hayatımdaki bazı şeyleri düzene koymaya başladım. Diğer konuları da zamanla halledeceğime inanıyorum. O hayatıma yeniden şekil vermemi, iyi hissetmemi sağlayan adam. Herkese tavsiye etmekten mutluluk duyarım.
     10 Beğeni    
P.K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Haziran.2013
TavsiyeNo: 61599
Merhaba, benim evlenmeden önce sorunlarım yoktu. evlendikten sonra bazı özel sorunlar ortaya çıktı. sinir stres aşırı heyecan gibi sıkıntılar çektim. yaklaşık 4 yıldır bu sorunla yaşamaya çalışıyordum. artık bi kabus gibi geliyordu. bunu için bi kaç doktora baş vurdum ama bana sorunumun psikolojik olduğunu söylediler. İnternetten feyzullah hocamı buldum ve ondan yardım aldım. sadece ona gitme neden,m olan sorunu çözmekle kalmadım, kendimle ilgili çok şey öğrendim ve bunlar benim evlilik hayatıma renk kattı. Kendisine bir kez daha teşekkür ederim. ihtiyacı olan herkes hangi konuda olursa olsun mutlaka yardım almalı, hocam çok anlayışlı ve bilgili. Sizinde sorununuzu çözeceğinden eminim. Saygılarımla.
     11 Beğeni    
Uzm.Psk.Merve ÖZ ÜNLÜ
6.Haziran.2013
TavsiyeNo: 61229
Feyzullah hem mesleki anlamda çok güvendiğim bir psikoterapist hem de yakın bir dostumdur. Mesleki bilgi, beceri ve tecrübesi çok fazladır. İşini gerçekten severek ve büyük bir titizlikle yapar. Okuduğu kitaplarla ve katıldığı eğitimlerle bilgilerini sürekli tazeler. İçtenliği, samimiyeti, rahatlığı ve empatik tarzı pek az kişide rastlanan türdendir. Onun yanında kendinizi güvende hisseder, karşınızda sizi gerçekten anlayan bir terapist olduğunu bilir ve duygularınızı korkmadan, içtenlikle ifade edebilirsiniz. Ben de meslektaşıma mesleğindeki bu başarısını devam ettirmesini diliyor ve onu gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     10 Beğeni    
Dr.Temuçin Olcayto
28.Mart.2013
TavsiyeNo: 59385
Değerli Meslektaşım, Ülkemizde Psikoterapi adına profesyonel bir sağlık hizmetinin yeterince verilemediği bir dönemde,bu alt yapı eksikliğini gidermede seni de aramızda görüyor olmanın kıvancıyla yazıyorum. Bütüncül Psikoterapi Enstitüsünde tanıştığım günden beri sıcak, samimi ve saygın tavrıyla ilgimi çekmiştin.Davranışçı ve kognitif terapi yaklaşımına Dinamik Terapi yaklaşımını da ekleyerek, psikoterapide yaşadığımız uzman açığının giderilmesinde ciddi çalışmalar yapacağına inanıyorum.Bilgi,tecrübe ve kabiliyetinle başarılı nice çalışmalara imza atacağın düşüncesiyle başarılar diliyorum. Saygılarımla, Dr.Temuçin OLCAYTO
     3 Beğeni    
Eylül
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Mart.2013
TavsiyeNo: 58656
Feyzullah beyi, bu sitedeki tavsiyeler üzerinden buldum, kendinden yardım aldığım konu, çift olarak özel hayat ile ilgili bir konudur bir bayan olarak feyzullah beye problemlerimi anlatırken hiç rahatsız olmadım kendisinin danışanının kırılmış yanlarını çok iyi analiz ettiğinin kanısındayım tedavim devam etmekte,çiftlerin problemlerinin en çıkılmaz noktasına gelmeden de pskolojik destek alması gerektiğini düşünüyorum ve şunuda belirtmek isterimki evlilik öncesi her çift ilişkilerini sorgulamalı eğer kişilik problemlerinden kaynaklanan sorunlar varsa partnerini olduğu gibi kabul etmek yerine psikolojik destek alarak daha sağlam bir evlilik başlangıcı olabiliceğini düşünüyorum tedavi sürecimiz bittiğinde sizleri tekrardan haberdar edeceğim.
     13 Beğeni    
Nigar
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Şubat.2013
TavsiyeNo: 58465
Hayatımın dönüm noktalarından biridir Feyzullah Alpman ile tanışmam üniversiteye hazırlanırken tanıdım ve bir çok konuda desteğini aldım. Onunla her konuştuğumda kendimi değerli hissettim. Bana hayata farklı bir pencereden bakmayı öğretti, sadece üniversite kazanmam için değil hayata dair de pek çok kazanım için bir kapı açtı. O tüm insanların ayrı diller konuştuğunu çözmüş ve karşısındaki her kişinin ayrı bir birey olduğunu keşfetmiş ve terapi yada görüşmelerini herkes gibi genel kurallara göre değil de kişiye özel yaptığı için apayrı bir yere sahiptir. Yazılacak anlatılacak o kadar çok şey var ki ama biliyorum tanımadan kavranılamaz Feyzullah Alpman. Bana kattıklarından dolayı kendisine çok teşekkür ediyor, hayatında yeni bir sayfa açmak, daha iyi hissetmek ve başarmak isteyen herkese tavsiye ediyorum...
     17 Beğeni    
Kübra Özuğurlu
28.Şubat.2013
TavsiyeNo: 58434
Feyzullah ile tanışalı çok uzun süre olmadı ama onu tanıdığımda ilk dikkatimi çeken şey onun samimi ve karşısındakine güven veren tavrı oldu. Hayattan duyduğu mutluluk ve pozitif tavrı size de hemen yansıyor. Mesleğine gösterdiği özen, aldığı mesleki eğitimlerle kendini sürekli geliştirme çabası,güler yüzü ve içten tavrı bence onun başarılı olmasındaki en önemli etkenler. Feyzullah'ı tanıdığım için kendimi gerçekten şanslı hissediyorum. Başarılarının artarak devam edeceğine hiç kuşkum yok. Bilgisiyle ve deneyimiyle eminim daha uzun yıllar pek çok insanın hayatını yoluna koymasına yardım edecek.
     14 Beğeni    
Ayşe YILMAZ KUL
28.Şubat.2013
TavsiyeNo: 58431
Sevgili arkadaşım ve meslektaşım Feyzullah ile Bütüncül Psikoterapi eğitiminde tanışma şansına sahip oldum.Neşeli,güler yüzlü,içten,sempatik karşısındaki insanın duygularını anlama ve kavrama konusunda muazzam başarısı mesleki donanımı,güvenilirliği,gelişime ve değişime açık olması hem bir arkadaş hem de bir terapist olarak kendisini farklı kılmaktadır.Kendisini gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.Çalışmalarında başarılar dilerim sevgilerimle...
     6 Beğeni    
Seyma
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Şubat.2013
TavsiyeNo: 58429
(Uzm.Psk.Feyzullah ALPMAN bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     1 Beğeni    
Sümeyye DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
28.Şubat.2013
TavsiyeNo: 58427
Feyzullah Alpman ile tanışmışlığım sekiz yıla yakındır var. Kendisi ilk defa yardım aldığım psikolojik danışmandı.Tam olarak kimlik kargaşası yaşadığım dönemlerde ne zaman ihtiyacım olsa hep yanımdaydı her zaman ulaşabiliyordum. Şimdi arkamı dönüp baktığımda kahkaha derecesinde gülebildiğim şeyleri, o, zamanında hiç bıkmadan, usanmadan, yaptığım hiç bir hataya kızmadan, sabırla, ciddiyetle beni dinledi ve beni her seferinde karanlıktan aydınlığa çıkardı.Bugüne kadar tanıdığım eğitimcilerin arasında son derece başarılı, sayısı bir elin parmağını geçmeyecek kişiler arasında benim için.(birinci veya ikinci parmak olabilir) Feyzullah Alpman'ın kusursuz bir terapist olduğunu, anlayış, sabır, sakinlik, insanları çözümleme ve daha sayamayacağım bir çok yönüyle insanların sıkıntılarını çok rahat bir şekilde giderebileceğini düşünüyorum.Aradan yıllar geçmesine rağmen bir gün yazdığım kısa bir yazıdan benim ruh halimi anlayıp hemen beni arayıp derdimi sorması unutulmazlarım arasında.Şimdi bu başarısını, azmini, ve hala güleryüzlülüğünü takip edip gördükçe yine sayesinde mutlu oluyorum :)
     10 Beğeni    
Sanem
28.Şubat.2013
TavsiyeNo: 58422
Sevgili meslektaşım Feyzullah, yakın arkadaşım, can dostum...Kendisi ile mesleki bir eğitim esnasında tanıştık.Sohbeti kadar bilgi birikiminin derinliği de sizi etkileyecektir.İşinde başarılı,azimli,dürüst çalışma ilkeleri olan bir psikologdur.Danışan olarak onun karşısında olmak sorunun ilk aşamasını halletmek demektir.Mesleki olarak pek çok eğitim almış olan Feyzullah,size kendi sesiniz kadar yakın olabilmektedir.Gerektiğinde sadece gülen yüzünü görmek için yanında olmak isteyeceksiniz. Güvenebileceğiniz en kaliteli psikolog !!!
     9 Beğeni    
Oben
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Şubat.2013
TavsiyeNo: 58419
(Uzm.Psk.Feyzullah ALPMAN bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     1 Beğeni    
Hakkı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Ocak.2013
TavsiyeNo: 57527
Merhabalar. Yaşım 28, istanbul da ikamet ediyorum. Üniv. mezunuyum. Çocukluk yıllarından beri sorunlu bir baba ve sorunlu bir anne nin yetiştirdiği veya yetiştiremedikleri bir bireyim. Lise yıllarında annemin ezberci davranışları ile Antidepresan kullanmaya başladım. Düzensiz bir şekilde birçok ilaç kullandım. Kendim çok hassas bir yapıda olan, neden sonuç ve adalet duygusu ile yaşayan bir bireyim. ortalama 20 kilo birden aldım. Daha sonra ilaçları bıraktım. İki sene evvel trafik kazası geçirdim. Duran bir araca arkadan hızlıca çarptık herhangi bir yaralanma yaşamadım. üzerinden uzun bir zaman geçmesine rağmen trafikte araç kulanmakta güçlük çekiyorum. Kaygı sıkıntısı yaşıyorum. Sanki her an kötü birşey olacak, takla atacam, aracım kayacak birine çarpacak, veya biri gelip bana çarpacakmışcasına korkular yaşıyorum. Önceden bu durum bende yoktu yaşadığım kazadan sonra bu durumu yaşamaya başladım. Bir diğer sıkıntım da, her dakika öleceğimi düşünmem, annemin ve babamın öleceklerini sürekli düşünüp pisikolojimi alt üst etmemdi. Feyzullah Alpmandan yardım almaya başladım. Her geçen gün daha iyi hissetmeye başladım. Kendisini psikolojik sorunları olanlara tavsiye ederim. Saygılarımla.
     10 Beğeni    
Mustafa Karagözlü
24.Ocak.2013
TavsiyeNo: 57398
(Uzm.Psk.Feyzullah ALPMAN bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     2 Beğeni    
Mert
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Ocak.2013
TavsiyeNo: 57275
Her şeyi dert sorun eden hemen surat asabilen ve küserek sorunları çözmeye çalışan en küçük şeyi dahi çok büyük sorunlar yapan bir kişi olduğumu anladıktan sonra internetten bir uzman araştırmaya başladım. Feyzullah beyden yardım almaya karar verdim. Doğru bir karar verdiğimi şu an daha iyi anlıyorum. Onun empatik yaklaşımı beni anlaması ve sorunlarımı çözmem konusundaki yaklaşımı harikaydı. İhtiyaç duyan dostlarıma hiç düşünmeden onu tavsiye ediyorum. Saygılarımla
     9 Beğeni    
Furkan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Ocak.2013
TavsiyeNo: 56817
Merhaba, Feyzullah Beyden bir yıl önce psikolojik destek aldım.Ben iş hayatımda ve normal yaşamımda aşırı derecede detaycıydım.Bu sebeple sıkıntılar sanki bana geliyor sürekli sanki her sıkıntıyı üzerime çekiyordum. Bazen bu durum yüzünden sürekli yanlış anlaşılabiliyordum.İçime kapanıp etraftaki çoğu şeylere dikkat edemiyordum... Dikkat dağınıklığı yaşıyor, çok aşırı konuşuyor ve çok aşırı derecede işleri uzatıyordum. Feyzullah hocama gittiğim süre içerisinde bütün bu sorunlarımla mücadele etmeyi ve yenmeyi başardım. Kendisi gerçekten işini iyi yapan bir terapist. Benim gibi sorunlar yaşayanlara mutlaka tavsiye ederim.
     11 Beğeni    
H.M.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Aralık.2012
TavsiyeNo: 56661
Merhaba, ben bilgisayar mühendisliği 3.sınıf öğrencisiyim. hiç bir zaman bir hedef ya da istediğim olmadı öylesine girdim, girdiğimden beri hiç istemedim, ama bırakacak cesareti hiç kendimde bulamadım, başarısızlıktan korktuğum için sınıf geçmek için hep çok çalıştım ve geçtim, her yıl eğer kalırsam başka bir bölüme gitmek için çalışmak planları yapmama rağmen. bu zamana kadar ailemin yaptığı masraf çok büyük, bırakamam. bazen çok sinirleniyordum, bölümden çok nefret ediyordum, derse, çevreye, bunu yapıyor olmama aşırı sinirlenip dersten çıkıp sessizce eve gidiyordum,evde bir anda ağlamakla birlikte çok sinirleniyordum, aklımdan hep sağ elim kırılsa,birşey olsa ve okulu bırakmak zorunda olsam düşünceleri geçiyordu. o sinirle genellikle elimi duvara vuruyordum.bazı pratik ödevlerde de böyle sinirleniyordum. sinirlendikçe kötü şeyleri tek tek kendime hatırlatıp daha da kötü oluyordum, her insan gibi çevreden de mutsuzdum, anlatabileceğim kimse yoktu, insanlarla ilişkilerim de ortalamanın altında. lisedeyken de, üzülüp sinirlendiğimde elimi kaloriferde uzun tutardım, kızarırdı. Annem mutsuzluğumun farkındaydı en sonunda yardım almamız gerek diyerek bir arkadaşının önerisi üzerine Feyzullah Beyden yardım alamaya başladım. aylarca süren seanslardan sonra mutsuz olmamın nedenlerini fark etmem ve anlamam neticesinde her şey değişmeye başladı.artık tepkilerim daha farklı, daha sakinim, içimdeki öfkeyi kontrol edebiliyorum.hala yardım alamaya devam ediyorum. Kendisinden çok memnunum ve herkese öneririm.
     8 Beğeni    
Mehmet
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Aralık.2012
TavsiyeNo: 56507
Birkaç psikologla görüştüm en sonuncusu Feyzullah Beydi. 20 yaşındayım. Ölüm korkusu duyuyor ve öldükten sonra başıma gelecek şeylerden korkuyordum ve bu korkuyu bir yıldan fazla süredir duyuyordum. gün içinde sürekli aklıma geliyor ve aklıma geldiği zaman neşem anında kaçıyordu. oturup ağlamıyordum veya yaptığım işleri etkilemiyordu ama mutlu bir insan gibi davranamıyordum. korktuğum şeyler şu an çok komik gelse de öncesinde; ben ölünce hissetmeye devam edeceğim, toprağın altında sonsuza kadar düşünerek yaşamaya devam edeceğim ama hiç bir şekilde tepki veremeyeceğim ve sonsuza kadar bu şekilde yaşamaya devam edecekmişim yani bir nevi insanların öldükten sonra da beyninin bir kısmının çalışmaya devam ettiğini düşünüyordum bu da inanılmaz ürkütücü geliyordu. bir diğer korkum ise ben öldükten sonra insanlar ölümsüzlüğü bulacak ve onlar sonsuza kadar yaşamaya devam edecek ama ben sırf bilimin ilerlemediği bir zaman da doğduğum için sonsuza kadar yaşama şansını elimden kaçırmış olacağım gibi. İlk görüşmelerde bu tarz düşünce ve korkularımın çok sevdiğim dedemin ölümünden sonra başladığını fark ettik. Dedem benim için anlamı büyük olan bir insandı. Çok üzülmüştüm onu kaybettiğimize. Sonra Feyzullah bey bu konuyla ilgili göz hareketlerine dayalı bir teknik uyguladı adını hatırlayamadığım. Sonrasında çok ilginç şekilde ölüm korkum ve saçma düşüncelerim azaldı. Devam eden seanslar sonucunda da artık hiçbir korkum yok. Beni öyle bir ızdıraptan kurtardıki ona ne kadar teşekkür etsem azdır. Hiç tereddüt etmeden yardım alacağınız ve memnun kalacağınız bir uzman.
     11 Beğeni    
Melek
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Aralık.2012
TavsiyeNo: 56491
Yardıma çok ihtiyacım vardı ve araştırmalarım sonucu tavsiyeediyorum.com dan Feyzullah Beyi buldum ve ondan yardım almaya karar verdim. Psikolojim çok bozuktu. Benim sorunum iletişim bozukluğu ve insanlarla iyi iletişim kuramıyor olmamdı. Okulda benimle sohbet eden, beni seven insanların olmadığını düşünüyor hep kendimi değiştirmeye çalışıyordum ama olmuyordu. Çok sessizdim, cesaretsizdim... Derste hoca soru sorarken bile kısık sesle cevap veriyordum. Çok utangacım ve herkes bana gülüyor gibi geliyordu. Tanıdığım ve sahip olduğum herkesten utanıyordum. Arkadaşlarım hep beni yargılıyordu. Ben 17 yaşındayım ve Lise 3'teyim. Bir de kafamdan her şey geçiyor; saçma ve hiç olmayacak şeyler. O kadar çaresizdim ki terapistim sayesinde bütün bunlarla baş etmeyi öğrendim. Her seansta yeni şeyler fark ediyor, bir şeylerin aydınlandığını hissediyordum. Terapim bitmek üzere artık. İhtiyacı olanlara mutlaka kendisini tavsiye ediyorum.
     8 Beğeni    
F.D.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Aralık.2012
TavsiyeNo: 56462
Ben 5 yıllık evli ve bir çocuk babası üniversite mezunu bir insanım. Hayatımda işimde başarılı olan biriyim. Fakat yıllardır çözemediğim bir sorunum vardı. Eşimle çok iyi anlaşıyoruz ve mutluyuz. Sadece bir konuda benim kontrolü sağlayamamam benim içinde eşim içinde sorundu. Kendimi eksik gibi hissediyordum. Evet cinsel sorunum vardı. Bir çok ilaç denedim fakat geçici çözümler oldu. en sonunda bir cinsel terapi uzmanından yardım almaya karar verdim. Utana sıkıla gittiğim Feyzullah bey sağolsun kaygılarımın yersiz olduğunu hissettirdi. Kısa sürede bu sorunumu hallettim. Bu kadar kolay olacağını bilseydim yıllardır bu durumda olmazdım sanırım. Kendisine çok teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim.
     8 Beğeni    
Sevda
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Aralık.2012
TavsiyeNo: 56401
Feyzullah Beyle görüşene kadar ne yapacağını bilmez hayattan soğumuş bir haldeydim. Kendimi hiç beğenmiyordum, çok tipsizim diye lanet ediyor, aynaya baktığım zaman gördüğüm tipsiz yüz için ağlıyordum. Gözlerim biraz büyük burnum büyük saçlarım dalgalı seyrek çok kötü! Annem güzel olduğumu söylese de aynaya baktığımda çok çirkin olduğumu düşünüyordum. Onun sayesinde bu kaygılarımın yersiz olduğunu anladım. Artık daha mutluyum. Başkalarının beni beğenmeyeceğini artık düşünmüyorum. Kendisine çok teşekkür eder, herkese tavsiye ederim.
     8 Beğeni    
Psk.Elif ARI APAKGÜN
17.Aralık.2012
TavsiyeNo: 56314
Sevgili arkadaşım ve meslektaşım Feyzullah ile Psikoterapi Enstitüsü eğitimlerinde tanışma şansına sahip oldum. Hem kişiliğiyle hem de bilgi ve tecrübesiyle değerli bir arkadaşımdır. İşini ciddiye alan, tecrübesine tecrübe katan, vizyon sahibi, sürekli kendini geliştiren yönleriyle birçok kişinin hayata bakışını değiştirdiğini ve değiştireceğine inanıyorum. Herkese, her türlü sorunlarında gönül rahatlığıyla başvurabilecekleri sevgili arkadaşım Feyzullah Alpman'ı tavsiye ederim. Çalışmlarında başarılar diliyorum..
     6 Beğeni    
Nilüfer DEMİRHAN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
14.Aralık.2012
TavsiyeNo: 56240
Feyzullah Bey ile psikoterapi alanında düzenlenen pek çok eğitimi birlikte aldık. Kendisi sempatik, güler yüzlü, içten, dürüst ve saygılı bir insandır. Aldığı eğitimlerle kendisini sürekli geliştirmekte ve psikoloji alanındaki güncel konuları yakından takip etmektedir. Gerek insani nitelikleri gerekse de profesyonel becerileri ile kendisine yardım talebi ile gelen danışanlarına en iyi hizmeti vereceğinden şüphem yok. Psikoterapi veya danışmanlık hizmeti almak isteyen herkese kendisini tavsiye ederim. Saygılarımla.
     7 Beğeni    
Serap Altu
14.Aralık.2012
TavsiyeNo: 56235
Feyzullah Bey ile Bütüncül Psikoterapi Eğitiminde tanıştık. Kişilik olarak canlı, hayata espriyle bakmayı bilen, hayatı dolu dolu yaşayan ve danışanlarına bu konularda örnek olacak nitelikte, empatik biri. Eğitimlerde aktif olarak danışanlarıyla ilgili problemleri nasıl çözebileceğiyle ilgili yorumlarında kendisini başarılı buluyorum. Hem Bütüncül Psikoterapi Eğitimini almış olması hem de diğer eğitimler sayesinde çok yönlü bir bakış açısıyla yeni gelen problemlere dahi çözüm getirebilecek bir potansiyeli olduğuna inanıyorum. Danışacak olan kişilere kendilerine yardımcı olabilecek ve yaşantılanmış hayatların döngüsünü farkettirecek biri olduğu için Feyzullah Bey'i tavsiye ediyorum.
     6 Beğeni    
Mehmet Akif AYDIN Fotoğraf
Psk.Dnş.Mehmet Akif AYDIN
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
8.Kasım.2012
TavsiyeNo: 55301
Feyzullah Alpaman arkadaşımla Dr.Tahir Özakkaş hocamızın Hipnoz Eğitimi sırasında tanıştım. Daha sonra da çeşitli eğitimlerde bir araya gelme şansımız oldu. Durmadan kendini geliştiren, mesleğine sevdalı, alanında kaliteli başarıyı arayan, çok yönlü gelişim içinde olan değerli bir meslektaşımdır. Espirili, şakacı, güleryüzlü oluşu çok kısa süre içinde ısınmanıza vesile oluyor. Feyzullah arkadaşımı çok rahatlıkla herkese öneriyorum. Değerli çalışmalarının devamını diliyorum.
     2 Beğeni    
Metin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
27.Ekim.2012
TavsiyeNo: 55020
Feyzullah beye bir arkadaşımın önerisiyle gittim. Alanında uzman olduğu sizi çok iyi anlamasından ve çözüm üretmesinden anlaşılıyor. Benim sorunum aşırı alıngan olmam, insanların söylediklerine gücenip kafama çok fazla takmamdı. O kadar çok takıyordumki günlerce bunu düşünmekten kafamın içinde kavga etmekten kendimi alamıyordum. kırıldığımı üzüldüğümü belirten cevabı ya da karşımdakini tersleyen cevabı veremediğim için kendimi suçluyor yiyip bitiriyordum. Ayrıca çoğunlukla insanların beni sevmediğini değer vermediğini istemediğini düşünüyor ve üzülüyorumdum. Bu durumlar beni çok yoruyor ve çok mutsuz ediyor genel olarak çok mutsuz kendimi sıkıntıya sokacak bir sorun illaki buluyordum. mutlu olmayı çok istiyordum ancak tek başıma başaramıyordum. Bir süre yardım aldıktan sonra gerçekten kendimi iyi hissetmeye başladım. Daha katedeceğim mesafeler olduğunu düşünüyorum. Kendisine yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum…
     2 Beğeni    
Senem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
26.Ekim.2012
TavsiyeNo: 55014
Feyzullah beye bu siteden ulaştım. Hakkında yazılanları okudum, bana kimsenin yardımcı olamayacağını düşündüğüm bir haldeydim.Henüz 20 yaşındayken erkek arkadaşım tarafından evlenme vaadiyle kandırılıp zorla cinsel birliktelik yaşadım.aradan 3 yıl geçti ve biz 6-7 ay önce ayrıldık.zaten ilişki aşamasında da çok çeşitli sorunlarımız vardı.Ama korktuğum için hiç cesaret edemedim ayrılmaya. hiç evlenemeyeceğimi düşünüyor, hayat benim için bitmiş gibiydi. Feyzullah beyle ilk görüşmeden sonra bir umut ışığı belirdi. Her şeyin bitmediğini fark etmeye bütün hayatın daha önümde olduğunu fark ettim. Hayata sımsıkı sarılmaya başladım. İhmal ettiğim eğitimimi tamamlamaya, işimde daha başarılı olmaya karar verdim. Her geçen gün solan bir çiçeğin yeniden açtığı gibi hayata döndüm. Ona ne kadar teşekkür etsem azdır. Kendisini şiddetle tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Zafer
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Ekim.2012
TavsiyeNo: 54947
Merhabalar, ben 29 yasında bekarım ailemle yalnız kalıyorum sorunum geceleri uyurken odamın kapısında hayal birinin baktıgını goruyorumdum.yani biri bana bakıp çekiliyor, kalkıp baktığımda da kimse bulunmuyordu. Sanki halüsinasyon görüyordum. Annem babam sürekli tv seyrediyor bense adeta internette yaşıyordum. Çoğu zaman işyerinde dahi kendi kendimle konuşuyor kendime cevap veriyordum. İşyerindekiler bende takıntı hastalığı olduğunu söylüyorlardı. İşim gereği trafikte çoğu kez kaza atlattım. Doktora gitmekten çekiniyordum çünkü birine bişeyler anlatmaktan çok heyecanlanıyordum, kalbim hızlı hızlı çarpıyordu. İnternetten Feyzullah beyi buldum ona mesaj attım. Mesajıma cevap alınca çok heyacanlandım yine. Ama tedavi olmalıydım bu şekilde daha fazla yaşayamazdım. Randevu alarak gittim ve tadaviye başladık. Bazı şeyleri atlattım. Zamanla bütün sorunlarımdan kurtulacağıma inanıyorum. Kendisine minnettarım. Çok teşekkürler…
     7 Beğeni    
Mehmet Ali
16.Ekim.2012
TavsiyeNo: 54830
Sevgili dostum, arkadaşım Feyzullah'ı birkaç cümleyle anlatmak biraz zor.İlk görüşünüzde, güven veren yaklaşımı, iletişim tarzını hissedeceksinizdir. En kaygılı ve panik durumlarda bile insanı nasıl yatıştıracağını çok iyi bilir. Kendisi alanında uzman, mesleğine aşık, oldukça başarılı, özverili, gayretli bir insandır. Kendisine başvuracakların asla pişman olmayacağından eminim. Kendisini tavsiye ettiğim kişilerden çok olumlu dönüşler aşdığım için, rahatlıkla tanımadığım insanlara da bu yüzden tavsiye edebiliyorum.
     8 Beğeni    
Ali Doğrul
16.Ekim.2012
TavsiyeNo: 54816
Kendisiyle tanışıklığımız uzun yıllara dayanmaktadır. Dolayısıyla çok tanıdığım bir arkadaşımdır. Kendini adeta işine adamış, sayısız eğitimler almış, kendini sürekli yenileyen, alanındaki gelişmeleri takip eden bir özelliğe sahiptir. Bir kere çalışma konularında çok yetkin birisidir ve mesleki etik kurallarına son derece bağlıdır. Son derece güler yüzlü, samimi ve içtendir. İnanıyorum ki kendisine başvuran insanlara özveriyle danışmanlık yapacaktır.
     7 Beğeni    
Zeliha
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Ekim.2012
TavsiyeNo: 54762
Feyzullah beyin kapısını çaldığımda insanlara inanmıyor ve güvenemiyordum. başta erkek arkadaşım olmak üzere devamlı şüpheciydim. beni de ilişkimi de kötü anlamda etkilediği için ona danışmak istedim. Güvensem bile en küçük bir şeyde tekrar başa dönüyorum. insanlara güvenebilmek, şüphelerden yaşamaktan kurtulmak istiyordum. İlk seanslarda terapistime dahi güven duymuyordum. Ama onun sabırlı ve samimi duruşu karşısında kısa sürede güvenimi kazandı. Ardında diğer insanlara güven duymaya başladım. Alanında gerçek bir profesyonel olan terapistim sayesinde şu an çok daha iyiyim.kendisine çooooooook teşekkür ederim.
     9 Beğeni    
M.Abdullah YÜKSEL Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
8.Ekim.2012
TavsiyeNo: 54561
feyzullah beyle birey aile çocuk terapileri derneği tarafından düzenlenen aile danışmanlığı eğitimi sırasında tanıştık.Daha ilk karşılaşmada çok içten, samimi ve güler yüzlü oluşu bilhassa psikoloğa gidip gitmeme konusunda terddüt yaşayan kişilerin daha rahat olması açısından çok avantajlı.sürekli yeni eğitimler alan, alnında uzmanlaşan ve gelişmelere açık olan feyzullah beyi bireysel danışmanlık konusunda ihtiyaç hisseden herkese şiddetle tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    
Nilüfer
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Eylül.2012
TavsiyeNo: 54292
Benim hastalığım marmara depremi ile başladı.depremin yoğun olduğu bir yerde değildim. 1. katta oturuyorduk, balkonlarımız demirliydi beş katın üstüme yıkılacağını, kaçamayacağımı, göçük altında kalıp öleceğimi hayal eder çok korkardım sanırım o dönemde erkek arkadaşımdan ayrılmam onun getirdiği üzüntü ve yalnızlıktan kaynaklanan bir süreçti. Korkularla geçen 2 yılın sonunda evlendim kaybettiğim cesareti, dayanağı eşimde buldum ve iyileştim. Taki 6 yıl sonra çocuğuma yedirdiğim yumurtanın boğazına kaçmasıyla yaşadığım endişe ve üzüntü ama bundan dahada önemlisi yavrumu öldü sanmam ile korkularım depreşti. Çocuğum morardı nefes alamadı ve ben ona bakamadım bile elime öldü sandım olayı yaşadığım zaman ise ikinci çocuğuma hamileymişim, ölüm korkusuna birde doğum korkusu eklendi. 9 ay boyunca doğumu düşündüm korkularım arttı baş edemez oldum ama hamilelik ve emzirme sürecinde ilaç kullanamadım. Sonraki süreçte 9 ay boyunca ilaç tedavisi gördüm.İlaç kullandığım dönemde çok rahattım ölümü düşünmüyordum ya da ufak tefek olaylardan etkilenmiyordum.Hayattaki kötü olaylara normal tepkiler veriyordum.Gergin değildim rahattım.Midemden rahatsızlanınca ilacı bırakmak zorunda kaldım aslında son ilaçtı tedavimde bitmek üzereydi.Şimdi ise haberlerde izlediğim basit bi trafik kazasını bile 3 gün aklımdan çıkaramıyorum.Sürekli kendime,çocuklarıma ya da yakınlarıma bi şey olacak diye korkuyorum,küçük olayları abartıyorum,çok sinirliyim.Farkında olmadan kendimi çok kasıyorum ve gün sonunda yorgun düşüyorum. En büyük destek alacağım kocamdan hiç destek alamıyorum,hastalığıma inanmıyor,rahatlıktan şımarıklığımdan böyle davrandığımı söylüyor.En büyük sorunlarımdan biride,yola yürüdüğümde merdiven çıktığımda soluk soluğa kaldığımda kalbim duracak sanıyorum,panikleyerek kalbimin daha hızlı çarpmasına neden oluyorum,her an ölecekmişim gibi çok korkuyorum,geleceği düşünüp hep kötü şeyler olacak diye kaygılanıyorum hiçbir anım rahat geçmiyor.Çocuklarıma sabırsız olduğum için devamlı sinirliyim ve bu çocuklarımda şiddete kadar gidiyor.İlaç kullanırken çocuklarla oynuyor vakit geçirmeyi seviyordum ama sonrasında tahammül edemiyordum. Abimin ısrarıyla Feyzullah beyden yardım almaya başladım. Haftada bir görüşüyoruz. Yaklaşık 4 ay oldu. Şu an daha iyiyim. Konuşarakta tedavi olunduğunu yaşayarak öğrendim.tamamen iyileşmek için sabırsızlanıyorum. Doğru uzmanı bulmak her zaman mümkün olmuyor. Bu konuda şanslıydım biraz geçte kalsam. Kendisine burdanda binlerce kez teşekkür ediyorum.
     10 Beğeni    
Derya
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
25.Eylül.2012
TavsiyeNo: 54171
Feyzullah beyi tavsiyeediyorum.com dan bulmuştum. 4 yil once ciddi bir takıntım sebebiyle ilac tedavisi gordum. 3 ilac ayni anda kullandığım bir tedaviydi. Bu sure zarfinda takıntılarım tam anlamıyla bitmedi ama hayatimi cok ta zora sokan bi siddeti olmadığı için onlarla yasamayı öğrendim. Daha sonra babamı kaybettim ve yasadığım derin keder kaygılarımın korkularımın tekrar şiddetlenmesine neden oldu.kafamda yogunluk huzursuzluk her an daha kotu olacagim kaygisi vardı. Insanlar bu durumu aşabileceğimi mantaliteyi degiştirerek olumlu bakarak dikkatimi baska yonlere cevirerek duzelebilecegimi soyluyor ama ben bunun biraz beyin kimyasıyla ilgili oldugunu ve ben ne kadar kendimi oyalamaya calissamda iyi taraflarindan baksamda elimde olmayan bu dusunce silsilesinin ilaçsız duzelemeyecegi hissini atamiyordum. Kafamda bir sürü soru işareti vardı ama denemeliydim. Feyzullah beyle görüşmeye başladım. İnanılmazdı ama birçok şey yavaş yavaş kendiliğinden çözülüyordu. Bunları gördükçe kendime ve iyileşeceğime dair inancım pekişti. Sonunda biraz uzunda sürse üstesinden geldim. Çok teşekkur ediyor, başarılar diliyorum.
     Beğenin    
Duygu
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Eylül.2012
TavsiyeNo: 54114
Herkese merhaba, benim sorunum evliliğimde eşimle yaşadığım sorunlar ve depresyondu sanırım artık çok aşırı sinirleniyor parlıyorumdum, herşey bitmiş gibi dipte gibiydim ve bu yüzden psikolg psikaytr hangisine gitmem gerek neyapmalıyım bilmeiyorumdum. Yakın bir arkadaşımın önerisiyle Feyzullah beye başvurdum. gideceğim uzmanın ayrıca aile evlilik uzmanıda olup eşimlede görüşebilmesini bizi birlikte düzeltmesini istiyordum gerçi eşimin böyle bi düşüncesi yoktu ama. Sevgili terapistim sayesinde çok şükür bütün zorlukların üstesinden geldim. Şu an eşimle daha mutluyum. Sürekli dua ediyorum, Allah ondan razı olsun. İhtiyaç duyanlar hiç çekinmeden gidip yardım alsınlar.
     8 Beğeni    
Burkay ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Eylül.2012
TavsiyeNo: 54100
Merhaba, ben Burkay. 7. sınıfa gidiyorum. Biz yeni bir mahalleye taşındık. Bu yüzden dolayı derslerimde değişti. Bu yıl dersler bana biraz ağır geldi veya ergenlikten dolayı derslerime dikkat edemiyordum. Bu konu ile ilgili çok kötü durumlar yaşadım. Açıkcası hep takdir alırken bu sene ilk defa teşekkür aldım. Ailemde bana bu yüzden baskı yapıyor ve kızıyordu. Bana arkadaşlarına uydun ve onlar gibi oldun diyorlardı. Arkadaşlarımında dersleri iyi değil. Ben bana kızmalarına çok üzülüyorumdum. Derslerime ne kadar dikkat etsemde kötü not alıyorumdum. Bu benim elimde değil, ama ailem beni anlamıyordu. Çok üzülüyordum ve stresten kalbime ağrılar giriyordu. Feyzullah abiden yardım almaya başladıktan sonra ailemle olan ilişkilerim de düzeldi. Arasıra ailemlede görüşüyordu çünkü. Annem babam bana eskisi gibi davranmıyor, derslerime daha çok dikkatimi verebiliyordum. Uyum sorunum ön plandaydı sanki. Bir çok açıdan hayatıma düzen geldi. Hala yardım almaya devam ediyorum. Ailem de bende bu durumdan çok memnunuz. Kendisini mutlulukla tavsiye ederim.
     12 Beğeni    
Ümmühan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Eylül.2012
TavsiyeNo: 54093
Feyzullah beyle seanslara başladıktan kısa süre sonra kendinizi daha iyi tanımaya başlıyorsunuz. Bu öyle bir süreç ki yaşamınızda kendinize yaptığınız haksız suçlamaları gördüğünüz gibi kendinizle yüzleşmeyi başarıyorsunuz. Feyzullah bey seanslarda siz probleminizi anlatırken sorduğu basit görünen ama bir okadar üzerine düşünmeniz gereken sorularıyla size bu süreçte adeta kılavuzluk ediyor yolunuzu aydınlatıyor. Göstemiş olduğu takdire şayan özen, empati ve sabrı ile sizin o süreçleri rahatlıkla atlatmanıza yardım ediyor. Kendisini danışanı olarak tüm içtenliğimle tavsiye ederim. Eminim ki terapiniz bittiğinde seanslara başlamadan önceki siz ile sonraki siz asla aynı olmayacaksınız. Hayata ve asıl önemlisi kendinize gülümseyen gözlerle bakan ve umut dolu bir yüreğe sahip olcaksınız. Yaşamınızın değerini anlıycaksınız. Kendisine yardımlarından dolayı teşekkürü bir borç bilirim.
     8 Beğeni    
Yağmur GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Eylül.2012
TavsiyeNo: 54003
merhabalar, topluluk karşısında konuşmak beni gereğinden fazla heyecanlandırıyordu.sesim titriyor ve bunu anladıklarını hissettiğim zaman dahada heyecanlanıyordum.normal arkadaşlarımın içerisinde bile ben konuşurken herkes beni dinliyorsa heyecanlanıyordum ve bu da kendimi ifade etmemi engelliyordu.bu durumdan kurtulmam sosyal ve öğrencilik yaşamımda bana büyük bir katkı sağlayacaktı.bu yüzden internetten araştırmaya başladım ve Feyzullah beyi buldum. Ondan bir süre yardım aldıktan sonra bir çok şey eskisi gibi değil. Artık kendimi daha rahat ifade edebiliyorum. Kendisi profesyonel ve yanında rahat hissettiğiniz bir uzman. Yardımlarından dolayı teşekkür ederim saygılar…
     11 Beğeni    
Emel
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Eylül.2012
TavsiyeNo: 53999
merhaba ben ayla 24 yaşında bayanım.feyzullah beye gitmeden 5 ay önce anksiyete bozukluğu tanısı koyulmuştu ve ilaç kullanıyordum. ama etkili bi düzelme gormuyordum, ataklarım devam edıyordu. İlaç kullanmak istemiyordum ve bunun başka bir tedavisi varmı diye araştırdığımda Feyzullah beye ulaştım.psikoterapiyle sorunumun üstesinden gelebileceğimi söyledi. Randevu alarak terapiye başladım. Her seanstan sonra ataklarım azaldı ve kısa sürede tamamen ortadan kalktı. O kadar ilaç kullanmıştım fayda görmemiştim. Hayret vericiydi. Kendisini çevremdeki herkese anlatıyor ve tavsiye ediyorum. Sizlerede şiddetle tavsiye ederim. Sevgiler…
     13 Beğeni    
Süleyman
18.Eylül.2012
TavsiyeNo: 53970
Değerli Arkadaşım Feyzullah ALPMAN'ı yaklaşık 3 yılı aşkın süredir tanıyorum.Gerek kişiliği gerek mesleğine duyduğu saygı ve özveri ile bugün geldiği noktayı çoktan hak ettiğine gönülden inanıyorum. Kendisi mesleğinde gelişmeyi ve yeni metodları ögrenmedeki azmi ile her insana örnek olacak bir Başarı sergilemektedir. Kendisinden almış olduğum terapi sayesinde geleceğe daha güvenle bakıyorum.Bunun için ne kadar teşekkür etsem azdır. Başarılarının devamını dilerim. Süleyman ELTUTAR
     11 Beğeni    
A.U.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Eylül.2012
TavsiyeNo: 53939
Merhabalar, benim hayatımda yaşamış olduğum kişisel sorunlarım vardı. En önemli sorunum sosyalleşme sıkıntısıydı. Önceleri pek istemesemde annemin isteğiyle psikolojik yardım almaya karar verdik Feyzullah beye gittik.Üniversite öğrencisiyim ve oturduğumuz yerde okuyorum üniversiteyi.Arta kalan zamanlarda Babam'ın iş yerinde çalışıyorum.İş yerinde sürekli bilgisayar ile meşgul olduğum için gözlerim ve zihnim yoruluyor.sürekli olarak sosyal yaşantımı sekteye uğratıyor.Sadece iş ile de bitmiyor,insanlarla olan iletişimimde iyi değil,sürekli kısa cevaplar veriyorum konuşmayı kısa kesiyorum fakat bir o kadarda insanlarla ilgilenmek istiyorum.Aklıma sürekli şu his gelir konuşacak birşey bulamadığım sıkıntısı,insanların hayatında kalıcı bir yer bırakmak isteyişim,acaba uzun ve güzel sohbet olacak mı diye kendimi yiyip bitiriyordum ruhsal olarak. İyiki gitmişim sanki bu zamana kadar bir fanusun içinde yaşamışım dış dünyadan habersiz. Zorda olsa değişim başladı hayatımda.adım adım ilerlediğimin farkındayım.değişim güzel şey.bu zamana kadar yaşamadığınız hissetmediğiniz şeyleri yaşamak. Psikologuma ne kadar teşekkür etsem azdır.herkese tavsiye ederim.
     11 Beğeni    
Tuğçe MSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Eylül.2012
TavsiyeNo: 53932
Merhaba ben 17 yaşında bi lise öğrencisiyim.Çok yakın arkadaşlarım olmasına rağmen sürekli yani en az ayda 1 yada 2 kere bi kaç gün moralim çok bozuk oluyor.Çünkü kendimi sürekli yalnız hissediyorum.Sanki onların yanından gitsem hiç bişey yapmazlar üzülmezlermiş gibi geliyo.açıkçası o yakın arkadaşlarımdan kimsede o durgun zamanımda noldu neyin var diye sormuyor.yada sordukları zaman ben yok bişey diyorum ama üstelemiyorlar.bi kaç gün sonra eski halime dönüyorum.çok saçmalamışım falan diyorum ama bu hal daha sonra tekrar oluyor.şunuda belirtmek isterim arkadaşlarımdan herhangi bir tepki gördükten sonra böyle olmuyordum yani onlar ne sözlü olarak nede davranış olarak bişey yapmıyorlardı.ama ben nedense böyle hissediyorum. yaz tatili geliyor ve kendimi çok yalnız hissediyorum.artık yoruldum.böyle hissetmek istemiyordum. Babamın önerisiyle Feyzullah beye gittik. Psikologlara karşı önyargılıydım,ama onu tanıyınca yanıldığımı anladım.beni çok iyi anlıyordu.bir kaç aylık görüşmeden sonra sıkıntılarımdan kurtuldum.kendisini herkese tavsiye ediyorum…
     14 Beğeni    
Elif
14.Eylül.2012
TavsiyeNo: 53912
Feyzullah uzun yıllardır tanıdığım çok değerli bir arkadaşımdır. Güler yüzlü, sıcak, samimi ve yardımsever özellikleriyle ön plana çıkmaktadır. Kendisine danışan kişilere kesinlikle faydalı olacağından şüphem yoktur. Güven gerektiren bir iş yapmasından dolayı onun sahip olduğu özellikler farkını ortaya koymaktadır. Bilgi birikimini ve öğrenmeye olan azmini hep takdir etmişimdir. Bir eğitimci olarak kendisini içtenlikle ihtiyaç duyan tüm insanlara tavsiye eder, başarılarının devamını dilerim.
     10 Beğeni    
Metehan BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Eylül.2012
TavsiyeNo: 53855
Merhaba, ben 15 yaşında, lise 1 giden biriyim şu an lise 2 ye geçtim. Liseye başladıktan sonra görünüşümü hiç beğenmiyordum. çirkin, kısa boylu ve çarpık bacaklı olduğumu düşünüyordum. Bunu kabullenemiyor, her akşam, her gün ağlıyordum. Özellikle yaz geldiğinden beri, bacaklarımı göstermemek için dışarı çıkmıyordum. Kendimi diğerlerinin yanında küçücük ve ezik hissediyordum. İnsanların arkamdan dalga geçtiğini düşünüyordum. Daha önce sevgilim olmuştu, gayet iyi bir arkadaş ortamımda var ama kendi halim yüzünden onlardan da koptum. Artık ağlamaktan çok kötü olmuştum, defalarca intihar etmeyi düşündüm ancak dini sebeplerden dolayı vazgeçtim. İleri de olacağım estetiğin parasını bile şimdiden biriktimeyi düşünüyordum. Cidden kafayı yemek üzereydim. Aileme durumu anlattığımda kendi haline şükret diyor ve açıkcası beni pek kaale almıyorlardı. Ancak teyzemin ısrarıyla bir psikologa gitmem gerektiğine karar verdik. Feyzullah beyden randevu alarak ofisine gittik. Önce ailem ve ben hep birlikte, sonra sadece benimle görüştü. O gün bana yardımcı olabileceğini hissetmiştim. Devam eden görüşmeler de ne kadar yersiz kaygılarım olduğunu farkettim. Aslında o kadarda çirkin değildim. Güzel bir çok yönüm varmış. Kendisiyle barışık yaşamanın zevkine vardım diyebilirim. Okul başladığında eminim artık farklı bir ben olacak, herkes şaşıracak J. Sevgili terapistimi tavsiye etmekten mutluluk duyarım J
     11 Beğeni    
Alican
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Eylül.2012
TavsiyeNo: 53767
Merhaba, ben 20 yaşındayım ve üniversite 2.sınıf öğrencisiyim. Annemden hiçbir zaman tam bir ilgi göremedim babamdan da öyle. Yaşadığım hayat bana son derece boş ve anlamsız geliyordu. Yaptığım hiçbir şeyden keyif alamıyor, arkadaşlarıma tam anlamıyla güvenemiyordum. bu eskiden yaşadığım birkaç olaydan kaynaklanıyordu sanırım. Derslerim çok kötü ve zor sınıfı geçiyorum, içimden hiç çalışmak gelmiyor ve artık benden birşey olmaz kafası yerleşmeye başladı, sıradan bir insan olucam artık düşüncesindeyim. Sık sık alkol kullanıyordum, alkol aldığımda kafan boşalmış gibi oluyordu ve biraz da olsa rahat ve neşeli bir insan olabiliyordum. Uyuşturucuya başlamayı dahi düşünüyordum. Bu durumun içinden nasıl çıkabilirim bilmiyordum. sevgilimin ısrarı üzerine yardım almaya karar verdim. Feyzullah beyide o bulmuştu. Aslında kimsenin bana yardımcı olabileceğini düşünmüyordum ama en azından kimseye anlatamadığım şeyleri anlatır rahatlarım diye düşündüm. Uzun süredir onunla görüşmeye devam ediyorum. Hergeçen gün sıkıntılarımın biraz daha hafiflediğini hissediyorum. Kız arkadaşım çok değiştiğimi söylüyor. Artık alkole sığınmıyorum. Galiba iyileşiyorum. Çok değerli terapistime teşekkür eder, başkalarınada tavsiye ederim.
     12 Beğeni    
Ayşegül
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Eylül.2012
TavsiyeNo: 53700
Üniversitede master öğrencisiyim bir yıldır birlikte olduğum erkek arkadaşım zor bir ameliyat geçirdi ve sol tarafı felç oldu. bu karmaşıklıkta babası beni öğrendi ve ona çok kızdı iki arada kalan erkek arkadaşım ayrılmamızın en doğru karar olacağını söylüyor ikimizde ayrılmak istemiyor ve birbirimizi seviyoruz ben günde 4 saat kesintisiz ağlıyordum ve intihar düşüncesini kafamdan atamıyordum. Bir arkadaşımın önerisiyle Feyzullah beyden randevu alarak ofisine gittim. Yıkılmış bir durumda girdiğim görüşmeden umut dolu olarak çıktım. Onun sakin, kendinden emin duruşu, samimi ve profesyonelce yaklaşımı beni çok etkiledi. Bir süre seanslara devam ettim. Erkek arkadaşım şu an daha iyi. Ona destek olmak hem ona hem de bana çok iyi geliyor. Hayatında çıkar yol bulamayanlara tavsiyem Feyzullah beyin adresi…
     12 Beğeni    
Naciye
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Eylül.2012
TavsiyeNo: 53655
merhaba 28 yaşındayım kendime olan güvenimi kaybetmiştim. yapmak istediğim hiç bir işi yapamıyordum başladığım her şey hep yarım kalıyordu. Herşeye karşı ilgim azalmışdı. Ara sıra kendimi iyi hissetsemde, tekrar başa dönüyordum. ilaç kullanmak istemiyordum. İnternetten arayışlarım neticesinde tavsiyeediyorum.com dan hakkında yazılanlardan etkilenerek Feyzullah beyden yardım almaya karar verdim. Onunla tanıştıktan sonra ne kadar isabetli bir karar verdiğimin farkına vardım. Onun profesyonelce yaklaşımı, kullandığı teknikler gerçekten işe yarıyor. Birkaç ay devam eden seanslardan sonra kendime gelebildim diyebilirim. İhtiyaç duyan herkese içtenlikle tavsiye ediyorum.
     11 Beğeni    
Öznur ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Eylül.2012
TavsiyeNo: 53610
Merhaba, Feyzullah beyi annem bu siteden bulmuş. ben 18 yasındayım ve yolda yururken birlerinin bana baktığını düşünüyor, kalabalık ortamlara yemek yiyemiyor, misafir geldiğinde bile evde onların yanında yemek yiyemiyor ve kalabalık ortamda biri bana olumlu veya olumsuz bişey desin hemen yüzüm kızarıyordu. galiba birde sevdiğim insanların beni yanlış anlamasından çok korkuyordum yaptığım her davranısta acaba artık beni sevmiyor mu diye düşünüyordum. Seanslara başladıktan sonra davranışlarımın nedenlerini anlamaya başladım. Farkındalığım arttıkça sorunlarımda çözülmeye başlamıştı. Şu an üniversite sınavlarına hazırlanıyorum ve çok daha iyiyim. Kendisine çok teşekkür eder, herkese tavsiye ederim.
     11 Beğeni    
Barış
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Eylül.2012
TavsiyeNo: 53608
İyi günler, ben ilkokul 4. sınıfta bottan düşerek boğulma tehlikesi geçirdim. o günden sonra bir daha hiç denize giremedim yüzmeyide haliyle öğrenemedim. Şimdi 32 yaşımdayım yüzmeyi öğrenmek istiyorum. bir kursa yazıldım ilk derse gittim benim için felaketti çünkü havuz benim boyumu geçiyordu ve havuzun kenarı dışında tutunacak hiçbiryer yoktu. Zorla kenara tutuna tutuna havuza girdim ayaklarım yere değmedi nefes çalıştık ayakları çırpmayı çalıştık. Daha 1 saat dolmamıştıki suyun üstünde biryere tutunmadan sadece bir sosisle durmam istendi ve ben ne yazık ki yapamadım ve dersi bıraktım. Açıkçası bu korkumu nasıl yenebileceğim konusunda çok karamsardım. yüzmeyi çok istiyordum ama ne yapmam konusunda hiçbir fikrim yoktu. Taaki bir arkadaşım Feyzullah beyden bahsedene kadar. Kapalı alan fobisinin olduğunu ve Feyzullah beyden yardım alarak kısa sürede atlattığını anlattı. Telofonunu alarak aradım, yardımcı olabileceğini söylediğinde çok mutlu olmuştum. Mümkün olan en yakın zamana randevu alarak gittim. Çok samimi ve güven veren biri olduğu hemen anlaşılıyordu. İlginç birkaç teknik uyguladı 3-4 seanstan sonra korkularım neredeyse tamamen geçti. Şu an yüzme kursuna devam ediyorum, baya öğrendim. O kadar mutluyum ki anlatamam. Kendisini fabisi olan herkese tavsiye ederim.
     11 Beğeni    
Ender
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Eylül.2012
TavsiyeNo: 53583
Feyzullah beye tavsiyeediyorum.com dan ulaştım. ben ve kız arkadaşım 27 yaşındayız. 2 yıllık dolu dolu mutlu bir şekilde beraberliğimiz oldu ancak evlenmeğe karar verdiğimiz zaman kız arkadaşım da bir anda soğukluk başladı, konuşmaya çalıştığım zaman bana kendini kafeste hissettiğini mutlu olmadığını soyluyor bende çok üstüne gidip bitmesi gerekiyorsa soyle bitsin ilişkimiz dedim ısrarla daha sonra bitsin dedi. Onu çok seviyor kaybetmek istemiyordum. Bu süreçte nasıl davranmam gerektiğini bilmiyorum internette araştırmalarıma göre ve gönderdiği mesajlara dayanarak bağlanma fobisi olduğunu düşünmeye başladım. Tekrar onunla konuşarak sorunların üstesinden gelebileceğimizi yardım almamızın doğru olacağını söyledim ve ikna oldu birlikte Feyzullah beye gittik. Birkaç seans birlikte aldı bizi sonra kız arkadaşıma bireysel terapi önerdi. Şu an evlilik hazırlıkları yapıyoruz ve kız arkadaşım seanslarına devam ediyor. Mutsuzluğun kaderiniz olduğunu düşünmeyin mutlaka yardım alın. Sevgiler.
     12 Beğeni    
Ayşe
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Ağustos.2012
TavsiyeNo: 53473
Merhaba, ben iki kız annesiyim. biri 19 ikinci 16 yaşında ben 43 yaşımdayım. Feyzullah beye başvuru nedenim çocuklarımla ilgiliydi. Son zamanlarda özellikle büyük kızım beni yıpratıyor nasıl davranacağımı bilemiyordum. İyi bir anne değilmişim beni sevmediğini ve içindeki boşluğu dolduramadığımı söylüyordu. Hiç birşeyi doğru yapmamışım onunla ilgili, sevgimi vermemişim. yapmadığı yapamadığı herşey için beni suçluyordu. Aksine çevremde sevilen ve sayılan biriyim bana sorunları ile danışmaya gelen çok olur.saygın bir işim var ama kızlarımla iyi ilişki içersinde olamamam beni çok üzüyordu. İlk görüşmeden itibaren ondan pozitif bir enerji ve farklı bir yaklaşım hissettim. Her seans gününü iple çekiyor oldum. Gerçektende ihtiyacım varmış ve ben uzun süre tek başıma kendimi tüketmişim. Çocuklarımla iletişimimin düzelmesi bir yana kendimle ilgili farkındalıklarım arttı. Kendisini tavsiye etmekten mutluluk duyarım.
     12 Beğeni    
Psk.Dnş.Şanver Yerebakan
30.Ağustos.2012
TavsiyeNo: 53470
Feyzullah bey ile bir akşam üstü yemekte tanıştık. Benzer eğitim sürecinin içinde olduğumuz için paylaşımlarda bulunmaya başlayınca samimiyeti ve içtenliğiyle bizi gülümsetirken yaptığı yorumlar ve açıklamalarla bizi düşündürüyordu. Akşam yemeğinde başlayan dostluğumuz muhabbetin koyulaşmasıyla sabahın erken saatlerine kadar devam etti. O gece konuştuğumda anlaşıldığımı, konuştuğunda ise anladığını hissettiren ender insanlardan olduğunu farkettim. Terapi konusunda bilgi ve deneyimiyle takdire şayan olan, içtenliği ve doğallığıyla da karşısındakini rahatlatan bir yapısı olan arkadaşımızdır. Psikoterapiye ihtiyacı olan herkese tavsiye ederim...
     11 Beğeni    
İbrahim GÜLYAŞAR
28.Ağustos.2012
TavsiyeNo: 53413
Bir yerlerde eğitim alırken sizin dünyanızda farklı yerlere dokunan çok özel insanlar vardır. İşte o kişi benim için Feyzullah Beydir. Samimi, içten, dürüst, anlayışlı, saygılı ve konuştuğu kelimenin sizin için ne ifade edeceğini düşünerek hareket eden bir arkadaş. Konuştuğunuzda sizinle iletişim kurduğu anda sanki sizin dünyanızdan birisinin ses tonu gibi o kadar doğal bir rahatlama duygusuna kapılıyorsunuz ki… Almış olduğu eğitim birikimi, şuan birlikte aldığımız ve devam etmekte olan eğitim serüveni de dahil olmak üzere kendisini sürekli geliştirmeye açık bir insan olduğunu hep göstermiştir. Yaklaşım tarzı, çözüme yönelik akılcı, etkileyici sunumları da kendisini farklı kılan özellikleri içerisinde sayılacaktır.
     9 Beğeni    
Sema KAHVECİ KAANOĞLU Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
28.Ağustos.2012
TavsiyeNo: 53408
Değerli meslektaşım ve arkadaşım Feyzullah ile 1 yıldır aynı eğitime katılıyorum. Egitim sürecindeki farklı yaklaşımları,bilgisi ve deneyimi ne kadar başarılı olduğunun bir ispatı. İletişimlerindeki hassasiyeti ve becerisi,öğrendiklerini paylaşmadaki özverisi, bilgi ve deneyimlerindeki üretkenliği, hayattan mutlu olmayı bilmesi ve bütün bunları yapacak güce ve güvene sahip olması en göze çarpan özellikleri. Kendisine, bilgisine, deneyimine güvendiğim meslektaşımı gönülden tavsiye ediyorum, her geçen gün başarılarına başarı katacağından eminim. Sevgilerimle...
     9 Beğeni    
Dilek GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Ağustos.2012
TavsiyeNo: 53380
Feyzullah beyi kendisinden yardım alan bir arkadaşım vasıtasıyla tanıdım. İnternetten borderline kişilik bozukluğu hakkındaki yazıları okudum. Ordaki belirtilerin birçoğunun bende olduğunu fark ettim hatta bazı bölümlerinde doğru kelimeleri bulupta ifade edemediğim belirtiler vardı. Psikolojimin düzgün olduğunu düşünmüyor, daha doğrusu çok normal kişilikte biri olduğumu düşünmüyordum. O kadar çok sorunum vardıki; sosyal çekingenlik ,insan ilişkilerinde donuk, kısıtlı ,içe dönük, tuhaf ,kapalı , duygusal tepkisizlik ,ilgisizlik yasamdan kopukluk, ani değişen ruh halleri, kimlik karmaşası gibi duygular hissediyordum. Ayrıca yaklaşık 3 sene önce birtakım olaylardan sonra hayatımda büyük değişimlere ve izlere neden olan bir depresyon geçirdim hala etkisinin devam ettiğini düşünüyordum. Bu dönemden sonra sanki farklı biriymişim gibi hissediyorum, sanki kendime yabancıymışım gibi. sınırda kişilik bozukluğu olabilir mi bende diye düşünmeye başladım. Gittiğim birçok yerden antidepresan reçetesiyle çıkmak beni tatmin etmemişti. Onunla ilk görüşmemi hatırlıyorumda nedir sorunum lütfen bir teşhis diye ısrar etmiştim, O da teşhis koymak yerine bir tedavi planı önermişti. Tereddütlede olsa başlamaya karar vermiştim. İyikide başlamışım. Uzun süren bir süreçte olsa bir çok çeyin üstesinden geldiğimi düşünüorum. Artık hayatımda bir çok değişim meydana getirmeyi başardım. Kimseye ihtiyaç duymadan, bir çok şeyin farkında olarak hayattan daha fazla zevk almaya başladım. Kendisine minnettarım. Herkese tavsiye ederim.
     13 Beğeni    
Nazlı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Ağustos.2012
TavsiyeNo: 53356
Merhaba. 20 yaşında bir üniversite öğrencisiyim. sinirlendiğimde ya da panik yaptığımda nefes almakta zorlanıyor, titremeye başlıyordum. bazen bunu daha şiddetli yaşayıp sadece derin derin nefes alabiliyorum ve sadece ellerim bileklerimden itibaren uyuşuyordu. boğuluyormuş gibi oluyordum. bu sorunum yüzünden bir çok kez haklı olduğum halde derdimi tam olarak anlatamıyor, tartışamıyor, toplulukta konuşamıyordum ve bu durum artık beni çok rahatsız ediyor.farklı psikolojik problemlere de yol açmasından korkuyordum. Psikiyatra gittim birkaç ilaç verdi. Kullanmaya başladığımda aşırı rahatlık ve dikkat dağınıklığı oldu. Bu şekilde olmak istemiyordum.Birkaç arkadaşım terapi almamı önermişti. Bu siteden Feyzullah beyi bulmuş, hakkında yazılan tavsiyeleri okuyunca ondan yardım almaya karar verdiştim. Doğru bir karar verdiğimi ilerleyen süreçte fark ettim. Her seansta sorunlarımla ilgili çok ilginç sebepler buluyorduk. Ve her geçen gün dahada rahatlıyordum.şimdi çok iyiyim ve insanlarla sorun yaşamadan iletişim kurabiliyor kendimi çok iyi ifade edebiliyorum. Yaşadığım bu deneyimi buradan paylaşmak istedim. Teşekkürler Feyzullah bey.
     12 Beğeni    
Selçuk
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Ağustos.2012
TavsiyeNo: 53229
Ders çalışırken dikkatimi toparlayamıyor, kitap okurken veya başka bir işle ilgilenirken yoğunlaşamıyordum istemeden hayallere dalıyor ve ya başka şeyler düşünüyordum. Hem derslerimde başarısız oluyor hemde mutsuzdum. Bunu aşmak için yardım almamın gerektiğine karar verdik. Babamla araştırırken internetten Feyzullah abiyi bulduk. Çok samimi ve içten bir insan, onu aileden biriymiş gibi hissediyorum. Derslerin dışında iletişimle ilgili, kendimle ilgili bir çok problemin farkına vardım ve bende olumlu birçok değişim oldu. Dört beş aydır ona gidiyorum. Seneye üniversite sınavım var ve artık çok daha iyi durumdayım. Her geçen gün daha iyi hissediyorum kendimi. Motivasyonum arttı, düzenli çalışabiliyorum. Teşekkürler…
     14 Beğeni    
Meral
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Ağustos.2012
TavsiyeNo: 53219
Feyzullah abiyi daha önce ondan yardım alan bir tanıdığımız tavsiye etmişti. 16 yaşındayım ve kötü bir çocukluk geçirdim bu yüzden ergenliğin başından beri bunalımdayım kalp atışım insanlarla konuşurken çok hızlı atıyordu. ayrıca boğazımda son haftalarda bir yumru hissi vardı ve insanlarla göz teması kuramıyordum. insanlardan korkup nefret ediyordum. biriyle konuşurken kendimi kasıyordum çocukluğumda hiç böyle değildim girişken ve sosyal bir çocuktum ama arkadaşlarım benimle çok dalga geçer ve aralarına almazlardı bu yüzden çok büyük sorunlar yaşadım birde sürekli bir yutkunma halim vardı bu sorunlar bana göre sosyal anksiyete ve panik atak belirtileri okuduğum kadarıyla ilaç tedavisine başlamayı düşünüyordum. Ancak çevremdekiler ilaç tedavisini hiç önermediler. Psikologa gidip terapi almamın daha doğru olduğunu söylediler. daha ilk görüşmemizde Feyzullah abi bana müthiş bir güven verdi. normalde konuşmaktan çekinen ben her şeyi ona rahatlıkla anlatabiliyordum. uzun süre haftada bir görüştük ve artık artık birçok şeyin üstesinden geldim. Ona ne kadar teşekkür etsem azdır. çevremde birilerinin sıkıntısı olduğunda direk ondan bahsediyor ve yardım almasını öneriyorum. Kendisini buradan da herkese tavsiye ediyorum.
     12 Beğeni    
Berat Onur TAŞBAŞI Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
9.Ağustos.2012
TavsiyeNo: 53006
Feyzullah Bey ile 1 yılı aşkın bir süredir aynı eğitim grubundayız. Tanıştığımız ilk günden bu yana olgun bir kişiliği olduğunu düşünüyorum. Feyzullah Bey hem yaşının vermiş olduğu deneyim hem de kıvrak zekasıyla olayları çok çabuk analiz edebiliyor ve kavrayabiliyor. Kişilik olarak oldukça neşeli ve güler yüzlü olması onu daha da sevecen kılıyor. Psikoterapi gibi zorlu ve sancılı bir yolda Feyzullah Bey gibi bir terapistinizin olmasını öneririm.
     10 Beğeni    
Rüveyda ÇELENK YILMAZ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
7.Ağustos.2012
TavsiyeNo: 52947
Değerli mesleştaşımla Bütüncül Psikoterapi eğitiminde tanıştık. Kendisi samimi ve içten yaklaşımı ile ilk dikkatimi çeken katılımcılardan biriydi. Daha sonraki süreçte paylaşımlarımız arttığında ilk izlenimin ne kadar doğru olduğunu anladım. Psikoterapide asıl önemli şey olan empati ve içtenlik konusunda Feyzullah şu ana kadar tanıdığım terapistlerin en iyilerinden... Bilgi ve deneyim hususunda da oldukça ileri olan, hiçbir gelişim fırsatını kaçırmayıp kendisini sürekli yenileyen meslektaşım Feyzullah'ın danışanlarını çok şanslı buluyorum. Neden sizde bu şanslı grubun içinde olmayasınız :) ?
     13 Beğeni    
Tuba
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Temmuz.2012
TavsiyeNo: 52275
Birçok sorunum vardı ve beni anlayacak birine ihtiyaç duyuyordum. O kadar zor durumdaydım ki beni ben bile anlamıyordum. Etrafımdaki insanlar çıkarcı ve anlayışsızlardı. Onlardan uzak dursam bu seferde yalnızlıktan bunalıyordum. Diğer insanların içinde kendimi çok kötü hissediyordum. Kısacası nasıl birisi olduğumu yada nasıl birisi olmak istediğimden emin değildim. Bir tarafta olmak istediğim kişi diğer tarafta olduğum kişi, bazen ikisi birbirine giriyor ve çevremdekiler beni anlayamıyor, ne zaman ne yapacağı belli olmayan biri olarak görüyorlardı sanırım. Kendimi ben bile anlayamıyordum, yaşamak artık eziyet olmuştu. Ümitsizce yardım ararken Feyzullah Beyi buldum. Durumumu anlatan bir mail attım yardımcı olup olamayacağını sordum. Yardımcı olacağını söylediği maili aldığımda içime bir ümit doğmuştu. Hemen randevu alarak seanslara başladık. 4-5 aydır terapi sürecim devam ediyor. Her geçen gün hayatımda bir şeylerin değiştiğini görmek beni ve ailemi mutlu ediyor. Anladımki çözümsüz hiç bir şey yokmuş. Yeterki doğru zamanda doğru insanı bulalım.
     14 Beğeni    
Dilara
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Haziran.2012
TavsiyeNo: 52002
Merhaba üniversite öğrencisiyim. Üniversiteye 2. yılımda yerleştim ama benim sorunum üniversitemle ilgili değil kendimle ilgili ben yaklaşık 5 seneden beri kendimde özgüven eksikliği olduğunu düşünüyordum ve bunu aşırı şekilde hissediyordum. Bu durumlarda kendimi çok kötü hissediyorum genellikle arkadaş ortamında söz sahibi olamıyor, iletişim kurmakta güçlük çekiyordum. Çevremde gördüğüm özgüveni yüksek, kendini çok iyi ifade eden insanlara imreniyordum belki de çok kıskanıyordum neden ben yapamıyorum diye. Teyzemin önerisi üzerine yardım almaya karar verdim. Feyzullah beyi tavsiye etmişlerdi. Onunla görüşmeye başladıktan sonra çekingenliğimin nedenlerini anladım. Artık biraz daha rahat iletişim kurabiliyorum. Kendisini herkese tavsiye ederim.
     10 Beğeni    
Sema DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Haziran.2012
TavsiyeNo: 51821
6 ay önce daha önce adını çok duyduğum ama hastalığı yaşamadığım tepkilerini bilmediğim bir illetle tanıştım..PANİK ATAK..bir gecede ilerki günlerimi aylarımı etkileyecğeini bilmeden tanıştım..bilmek istemezdim ama oldu..yaşadıklarımın ağırlığına psikolojimin verdiği bir sinyaldi..ne yapacağımı bilmez halde ilaçlar ailem her türlü desteği denedim ama olmadı..ataklar sıklaştı hala baş etmeyi öğrenemeyeceğimi görünce netten araştırmaya başladım ve burada yazılan yorumlarında etkisiyle feyzullah beyle tanıştım...hiç dışarı çıkamadığım için benimle online terapi yapmayı teklif etti hiçbir mecburiyeti yokken..onunla tanıştıktan sonra banyo yapmaya binamızın kapısına ve hattaaaa markete gitmeye başladım..verdiği elektrik o kadar pozitiftiki her görüşmeden sonra ilerlemem dahada hızlandı..yargılamıyo neden diye sormuyo hep ileriye dönük moral veriyo buda beni iyi hissettiriyodu..burdan bir kez daha sonsuz teşekkürlerimi iletmek isterim..feyzullah beni canı gönülden tavsiye ederim.[Site Editörlerinin Notu: Yazının devamı 13.8.2012 tarihinde eklenmiştir]selamlar..eğer psikoljiyle ilgili bir rahatsızlığınız varsa adı ne olursa olsun panik atak depresyon vs. vs. doğru adrestesiniz..6. aydada yorum yazdığım bu yere tekrar yazmak ihtiyacı hissettim...ben panik atak hastası değilim..bu feyzullah beyin bana söylediği ilk şeydi..kafamdan çıkarmam gereken ilk şey olmalıydı..olduda...ailemin ses tonları kalın ve hep yüksek sesle konuşulur..benimse bu hastalıkla mücadele ederken sessiz ve sakin bir yerlerde olmam gerek..bu sakinliği dinginliği haftada birde olsa bana feyzullah bey verdi..beni sakince dinlemesi sorularıma hiç görmediğim kadar nezaketle cevap vermesi benim iyileşmemde büyük rol oynamıştır..kapının önüne bile çıkamazken feyzullah bey^i tanıdım ve 2 aya yakın zamanda markete alışverişime gidebiliyor haldeyim :))burda yazılanlar doğrumu diye kendim düşünürken şu an elim tuşlarda kendim yorum yazıyorum...kesinlikle doğruymuş artık net biliyorum..kendimi tanımamda ileriye dönük neler yapmam gerekitiğini anlamamda neleri yapıp neleri yapmamam gerektiğinde bana ışık olan feyzullah beye sonsuz teşekkürlerimi bir kez daha yinelemk isterim...ilk bana bir terapistle görüşmen gerek dediklerindede doktor bana ne yapacak sorunlarımımı çözecek dediğimi hatırlıyorum ama feyzullah bey için tek kuracağım cümle hayatımı değiştiren adam...çok çok çok çok teşekkür ediyorum..
     13 Beğeni    
Hamide ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Mayıs.2012
TavsiyeNo: 51383
(Uzm.Psk.Feyzullah ALPMAN bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     2 Beğeni    
Mustafa
20.Mayıs.2012
TavsiyeNo: 51327
Feyzullahı yaklaşık 25 yılı aşkındır tanıyorum. İlkokul yıllarında başlayan arkadaşlığımız hala devam etmektedir. Kendisi son derece dürüst, çalışkan, idealist ve samimi bir kişidir. Mesleği ile ilgili çok titizdir, sürekli kurslara, seminerlere, konferanslara katılır. Mesleğini seven ve bu konuda insanlara hizmet etmeyi amaç edinmiş bir arkadaşımdır. Kendi bilgi birikimini kültürel özelliklerimizle harmanlar ve en iyi şekilde herkese yardımcı olmaya çalışır. Mesleki hayatında başarılar diler, herkese tavsiye ederim.
     11 Beğeni    
Nurcan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Mayıs.2012
TavsiyeNo: 51292
Son birkaç yıldır sağlığım ve özel hayatımla ilgili yaşamakta olduğum üst üste gelen sorunlar nedeniyle adının depresyon olduğunu düşündüğüm mutsuz, umutsuz, karamsar, içine kapanık bir ruh hali içerisindeydim. Aylardır daha öncede yapmış ve başarmış olduğum gibi tekrar üstesinden gelirim diye düşünüyordum ama yapamayacağımı anladım ve bir uzmanın desteğine ihtiyaç duyduğuma karar verdim. Hiç kızmayacağım şeylere kızıyor, herşeye ani tepkiler veriyordum. Durum ailemle olan yaşantımdada maalesef aynıydı. Sürekli çevremdekileri kırıyordum. Bu yüzden kendimce bir karar aldım ve kimseyi kırmamak için bütün gün boyunca odamdan hiç çıkmıyor, tek başıma oturuyor, mecbur kalmadıkça kimseyle konuşmuyordum. Bu durumdan çıkmak, eski mutlu, neşeli ve enerjik halime geri dönmek istiyordum. Feyzullah Beye bu siteden ulaştım ve randevu alarak görüşmeye başladık. İlerleyen zaman içerisinde sorunlarımın nedenlerinin farkına vardım ve bütün sorunlar tek tek çözülmeye başladı. Onun içten, samimi, anlayışlı yaklaşımı ve ilginç soruları beni kendime getirdi. İş hayatım ve ailemle olan ilişkilerim artık çok daha iyi. Ona ne kadar teşekkür etsem azdır.
     11 Beğeni    
Berat Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Mayıs.2012
TavsiyeNo: 51200
Kendime olan güven sorunlarım ve kız arkadaşımla yaşadığım problemler sebebiyle Feyzullah Beye gitmiştim. İlk başlarda sorunların farkında değildim her geçen gün hayatımı ciddi şekilde etkilemeye başlamıştı. Kendimi doğru düzgün işime veremiyordum ve arkadaşlarıma karşı hep kötü davranıyordum insanlar benden uzaklaşmaya başladı. 2 aydır Feyzullah Beyden terapi desteği alıyorum. Hergeçen gün üzerimden büyük bir yük kalkmış gibi hissediyorum. bana küçük sorun gibi gelen ve çözülmeyen şeyleri beraber aştım diyebilirim. çevremdekiler bile bu değişmenin farkında. Kendisine herşey için teşekkür ederim.
     9 Beğeni    
Aylin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Mayıs.2012
TavsiyeNo: 51194
Merhaba, bu yıl lise son sınıftayım, sınav kaygısı nedeniyle büyük bir endişe yaşıyordum. Çok az bir zaman kalmış olmasına rağmen ben heyecandan çalışamamaya başlamıştım. Gün geçtikçe zaman daralıyor ve denemelerden aldığım notlar düşmeye başlıyordu.Neyse ki şimdi toparlamaya başladım. Feyzullah Beyle görüşmelerimiz sonucunda şu anda kendimi çok daha iyi hissediyorum. YGS sınavım fena geçmedi. Umarım lys de iyi geçer. Şu sıralar sınav kaygısı namına hiçbir şey yok, üstelik kendimi çok da hazır hissediyorum. Sınav kaygısı yaşayan arkadaşlara önerebilirim. Teşekkürler…
     12 Beğeni    
Merve
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Mayıs.2012
TavsiyeNo: 51021
Feyzullah Beye sorunlarımı anlatan bir mail atmıştım. Ertesi gün mailime cevap aldım ve bu şekilde tanıştık. Daha sonra randevu alarak görüşmelere başladık. Birkaç psikologdan daha yardım almıştım, ancak kimseden böyle bir yakın ilgi görmedim kendisinin ne kadar sağ duyulu, sorunlarınızı gerçekten çözmek için uğraşan, yardımcı olan ve beni gerçekten çok rahatlatan bir psikolog. Birkaç yıl önce yardım almıştım. Hala bir sıkıntı yaşasam ilk aklıma gelen kişi ve kesinlikle sevdiğim tüm insanlara tavsiye ediyorum. Sonsuz teşekkürler.
     9 Beğeni    
Engin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Mayıs.2012
TavsiyeNo: 51016
Birkaç yıl önce lise 2. sınıftayken ailemle iletişimim konusunda sorunlarım vardı ve derslerimde başarısızdım. Annem bir psikologdan yardım alma konusunu açtığında soğuk bakmıştım. Ancak daha önce Feyzulah abiden yardım alan bir tanıdığımız biraz bahsedince gitmeye karar verdim. İlk görüşmemizde annem, babam ve ben üçümüzle görüştü, benimle ilgili ayrıntılı bilgiler aldı ve onların bana karşı nasıl davrandıklarını konuştuk. Annem babamda tek suçlunun ben olmadığımı anladılar nihayet. Beni daha ilk seansta baya etkilemişti. Haftada bir seans görüşmeye devam ettik. Bende farkında olmadan bir çok değişim başlamıştı. Artık daha az öfkeleniyor, ailemle fazla kavga etmiyorum. Ders başarımda eskiye nazaran arttı. Bence gençlerle çok iyi iletişim kuran, onların dünyasından iyi anlayan bir uzman. Onu herkese tavsiye ediyor ve teşekkür ediyorum.
     10 Beğeni    
Fatih FİDAN Fotoğraf
Psk.Dnş.Fatih FİDAN
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
3.Mayıs.2012
TavsiyeNo: 50871
Feyzulah kardeşim ile ortak aldığımız eğitimlerde tanıştım ve uzun zamandan bu yanada arkadaşlığımız var ve mesleki paylaşımlarımız ve tecrübelerinin bana olan katkısı her zaman devam etmektedir.. Samimi, güler yüzlü, içten yaklaşımıyla arkadaşlığımız daha da pekişmektedir.Kendisine sonsuz teşekkür ederim. alanında uzman olarak danışanlarına hizmet vermekte olup kendisini tüm danışanlarına seve seve tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim.
     9 Beğeni    
Mehtap HİSAR Fotoğraf
Uzm.Psk.Mehtap HİSAR
Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
26.Nisan.2012
TavsiyeNo: 50735
Sevgili meslektasim Feyzullah ile Bütüncül Psikoterapi Eğitiminden tanismaktayim. Kendisiyle hem mesleki paylasimlarda hem de sohbet ortamlarinda bircok kez bir arada bulunma fırsatım oldu. Kendisinin sıcakkanlı, güler yüzlü, özverili, paylaşıma ve her daim mesleki gelişime açık olduğunu gözlemledim. Bir psikoterapist için önemli olduğuna inandığım merak ve öğrenme isteğine birçok kez şahit oldum. Katılmış olduğu ve halen takip etmekte olduğu eğitim programları bu özelliklerini doğrulamaktadır. Tüm bunlara dayanarak, psikolojik destek almak isteyenlere Feyzullah Bey'i öneririm. Sevgilerimle.
     11 Beğeni    
Kübra
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Nisan.2012
TavsiyeNo: 50486
Sorunlarımın üstesinden gelemeyince ilk defa psikolojik yardım alma gereği hissetim ve internette ararken Feyzullah Beye ulaştım. Yaşadığım şeyleri başkasına anlatmakla ilgili kuşkularım vardı görüşmeye girdiğim anda samimi yaklaşımıyla tüm ön yargılarımı attığımı söyleyebilirim. Eğer sizde kim olduğunuzu ve ne yapmak istediğinizi unuttuğunuz zamanlardaysanız kendinize bile açıklamaktan korktuğunuz sizi yıpratan her ne varsa hayatınızda hiç tereddüt etmeden Feyzullah Beye uğramanızı tavsiye ediyorum. Ondan yardım aldıktan sonra hayatımda birçok şeyin değiştiğine tanık oldum, özgüvenimi yeniden kazandım.
     10 Beğeni    
Mustafa ÖZAY Fotoğraf
Psk.Mustafa ÖZAY
Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
14.Mart.2012
TavsiyeNo: 49349
Feyzullah Bey ile bütüncül psikoterapi eğitiminde aynı guruptayız. Kendisi her zaman güler yüzlü ve samimiyetiyle güven veren bir uzman olmanın yanısıra iyi de bir arkadaştır. Feyzullah ile mesleki paylaşımlarda bulunuyoruz ve kendisinin fikirlerinin benim için kıymetli olduğunu ifade etmek istiyorum. Kendisinden yardım almayı düşünen tüm danışanlarına daha fazla düşünmeden Feyzullah Beyi tercih edebileceklerini söyleyebilirim. Siz yeterki yardım isteyin, o size aradığınız yardımı fazlasıyla sunacaktır.
     7 Beğeni    
Gamze
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Mart.2012
TavsiyeNo: 48990
Feyzullah Beyi internetten arastırma sonucu buldum. Baş edemediğim birkaç ciddi sorunum vardı. Sorunlarımın sadece konusarak çözülebileceğini düşünmüyordum ancak süreç içerisinde sorunlarımın tamamına yakını çözüldü. Bazı sorunlarımla da nasıl baş edeceğimi, nasıl acı çekmeden yaşayacağımı öğrendim. Kendisine çok teşekkür ederim. Keşke kendisini daha önceden tanıyabilseydim ve bu küçücük olan sorunlarımın devasa boyutlara ulaşmasından önce önlem alabilseydim. Kendisiyle görüşmeye başladıktan yaklaşık dört ay kadar sonra ben bile kendimi tanıyamaz hale geldim. Hayata bakışım düşüncelerim davranışlarım olumlu olarak müthiş değişti. İyi ki tanımışım kendisini, herkese tavsiye ederim.
     12 Beğeni    
Meltem BİLGİCİ Fotoğraf
Uzm.Psk.Meltem BİLGİCİ
Psikolog - Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
24.Şubat.2012
TavsiyeNo: 48687
Feyzullah Beyle bir eğitim vasıtasıyla tanıştım, kendisi bir çok yönüyle tavsiye edebileceğim bir danışman. alanına karşı ilgili araştırmayı seven ve başarılı bir arkadaşım. Bu alanda bir çok insana yardımcı olmuş ve devam eden danışanlarına da çok özenle yaklaşması takdir edilecek durumda.Bir çok konuda bilgi sahibi olması farklı alanlarda başarılı çalışmalar yapmış olması ve kendini yenileme yönündeki girişimlerini destekliyorum. kendisine mesleğinde başarılar diliyor ve yardım alma konusunda Feyzullah Bey'i tavsiye ediyorum.
     9 Beğeni    
Leyla
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Şubat.2012
TavsiyeNo: 48666
Feyzullah Bey'e gitmeye bu sitedeki tavsiyeleri okuduktan sonra karar verdim. Yaklaşık 3 aydır kendisinin danışanıyım. Samimi,sıcak ve güler yüzlü olması, kendimi ona yakın hissetmemi sağladı ve böylece tüm sorunlarımı, kaygılarımı kendisine çekinmeden anlatabildim. Kendisiyle konuştukça gerçek anlamda huzur bulduğumu, daha sağlıklı düşünmeye başladığımı farkettim. Çünkü daha öncesinde, son derece karamsar,mutsuz, hayattan hiç zevk almayan, son derece memnuniyetsiz biriydim. Feyzullah Bey, bana hayattta farklı pencerelerden bakmam gerektiğini öğretti. Onun sayesinde, hayatta aslında ne kadar çok güzelliklerin olduğunu yeni yeni farketmeye başladım. Feyzullah Bey, beni hayata yeniden bağladı diyebilirim. Kendisiyle, 3 ay gibi kısa bir sürede çok büyük ilerlemeler kaydettik. Onunla konuştukça, artık bitti dediğiniz anda, aslında her şeyin daha yeni başladığını farkediyorsunuz. Eğer bir uzmandan yardım almayı düşünüyorsanız kesinlikle Feyzullah Bey'i tavsiye ediyorum. Mesleğinde gerçekten uzman olduğunu düşünüyorum.
     9 Beğeni    
Seher
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Şubat.2012
TavsiyeNo: 47862
Zor günler geçirdiğim bir dönemde yardım alabileceğim bir uzman ararken bu siteden buldum Feyzullah Beyi. Mail atarak kısaca sorunumu anlattım ve yardımcı olup olamayacağını sordum. Kısa sürede cevap geldi ve memnuniyetle yardımcı olabileceğini yazıyordu. Telefonla aradım, randevu aldım. Bir kaç aydır seanslarım devam ediyor. Her geçen gün daha iyi olduğumu hissediyorum. artık daha kararlı bir şekilde problemlerimle başedebiliyorum. Samimi, içten ve alanında uzman bir terapist. Herkese tavsiye ederim.
     13 Beğeni    
Mehmet TEKNECİ Fotoğraf
Dr.Mehmet TEKNECİ
Psikoterapist
Sitemize Kayıtlı Uzman
27.Ocak.2012
TavsiyeNo: 47691
(Uzm.Psk.Feyzullah ALPMAN bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     14 Beğeni    
Mustafa
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Ocak.2012
TavsiyeNo: 47566
Feyzullah Beyle yaklaşık olarak 5 yıldır tanışıyoruz.Kendisi alanında uzman,cana yakın ve insanları çok iyi tanıyan profesyonel bir danışmandır. Bu 5 yıllık süreç içerisinde sınav kaygıları, bölüm seçme ve daha birçok konuda karar vermekte zorlandığım daha doğrusu herhangi bir kararımın olmadığı anlarda Feyzullah Beyden profesyonel yardım aldım. Şimdi o zaman verdiğim kararların ne kadar doğru karalar olduğunu daha iyi anlıyorum çünkü severek okuduğum bir bölümdeyim ve ilerde severek yapacağım bir işim olacağını düşünüyorum.Şimdilerde ise ilişkilerimde yaşadığım sorunlarla ilgili kendisinden profesyonel yardım alıyorum ve her geçen gün sorunlarımın azaldığını hissediyorum.profesyonel yardım almak isteyen herkese önerebileceğim bir danışman.
     13 Beğeni    
Tuğba
23.Ocak.2012
TavsiyeNo: 47517
Feyzullah Bey ile bir yıl aynı kurumda çalıştık. Profesyonel yardım almak istersem kapısını çalacağım ilk kişidir. Değerli arkadaşım; samimi candan tavırlarıyla karşısındaki kişiye güven veren, herhangi bir sıkıntıda rahatlıkla kapısını çalabileceğiniz, sabırlı , sağduyulu, alanında uzman ve sürekli kendini geliştiren,her durumda yardıma hazır, kişisel görüşlerine değer verdiğim,nitelikli ender insanlardan birdir. Bu sene kardeşlerimin üniversite tercihleri sırasında kendisinden yardım aldım, onca işinin arasında beni geri çevirmedi ve benim için içinden çıkılmaz bir hal alan bu süreçte bana en doğru şekilde yardımcı oldu.Kensine buradan bir kez daha teşekkür ediyorum. Onun gibi başarılı bir psikolog ile arkadaş oldum için kendimi şanslı hissediyorum.
     3 Beğeni    
Zynp
18.Ocak.2012
TavsiyeNo: 47401
Uzun süredir tanıdığım, güler yüzlü, sabırlı, neşeli, dinlemeyi seven, her konuda hiç sıkılmadan konuşabileceğiniz, karşısındaki kişiye verdiği değeri hissettiren ve bu nedenlerle varlığıyla güven veren bir arkadaşım Feyzullah Salman. Onu tanıdığım için kendimi şanslı hissediyorum..Hayatın akışında yaşadığım sıkıntılarımda, kaygılarımda; dostluğuyla , bilgisiyle ve tecrübesiyle bana vermiş olduğu destek için kendisine buradan bir kez daha teşekkür ediyorum.Profesyonel yardım almak isteyen herkese kesinlikle tavsiye edebileceğim bir danışman.
     10 Beğeni    
Nisa
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Ocak.2012
TavsiyeNo: 47382
Feyzullah Beyi yaklaşık 4 yıldır tanıyorum.Ailecek her bunaldığımızda, bireysel olarak yanımızda olmuştur.Panik atak sorunu yaşadığım yıl bana en büyük desteği veren kişidir. Bana yaptığı telkinler hep işe yaradı.Mesleğinde yeterli, kendini geliştirmiş harika bir danışmandır. Çocuklarımın da ergenlik sorunlarına yardım eden çok yönlü bir uzmandır.Sorunlarınıza yardımcı olabilecek çok yönlü bir psikologtur.Hipnoz, telkin, dinleme, paylaşma dolu bir yıl geçirdik ve biz çok memnun kaldık.Samimi olarak Kesinlikle tavsiye ederim.
     11 Beğeni    
Rukiye Öztaş Cesur
17.Ocak.2012
TavsiyeNo: 47367
(Uzm.Psk.Feyzullah ALPMAN bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     7 Beğeni    
Fırat
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Ocak.2012
TavsiyeNo: 47269
(Uzm.Psk.Feyzullah ALPMAN bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     12 Beğeni    
Öznur
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Ocak.2012
TavsiyeNo: 46933
Feyzullah Beye gittiğimde son derece çaresiz, ümitsiz ve depresyondaydım. Uzun süren mutsuz bir hayatın ardından iki yıl süren ilişkim bitince artık kendi kendime yardım edemeyecek kadar hasta hissediyordum. Ama şükürler olsun ki adeta yeniden doğmuş gibi oldum. Ona ne kadar teşekkür etsem az. Bir kere yanında son derece rahat ve açık olabileceğinize emin olun. Asla yargılanmayacağınız kesin. İşinde gerçekten çok profesyonel. İnsan eğer birşeylere kendi başına çare bulamıyorsa çok da beklememesi lazım. Böyle bir durumda Feyzullah Bey gibi birinin yardımını aldığınızda çok rahatlayacağınızın garantisini size verebilirim.Lütfen sorunlarınızı göz ardı etmeyin. Sağlık ve mutluluklar...
     10 Beğeni    
Faruk
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Ocak.2012
TavsiyeNo: 46930
Ben üniversite sınavlarına hazırlanan lise son sınıf öğrencisiyim. Üzerimde yoğun bir stres ve kaygı vardı. Bu yüzden Feyzullah hocama müracaat etmiştik. Çok sıcak, samimi ve işinde profesyonel biri. İlk görüşmede sorunlarımı anlattım ve analiz yapıp neler yapabileceklerimizi konuştuk. Sonraki seanslarda çok ciddi mesafe kaydettim. Artık daha az kaygılı ve rahatım. Sanırım eksik konularımıda rahatlıkla yetiştirip sınavda iyi bir puan alacağım. Şu an deneme sınavlarım baya yükseldi. Bir kaç hafta daha devam edeceğim ondan yardım almaya. Kendisine çok teşekkür eder, herkese tavsiye ederim.
     8 Beğeni    
Kıvanç
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Aralık.2011
TavsiyeNo: 46801
Merhaba, ben lise 10. sınıf öğrencisiyim. Derslerim çok iyi değildi, öğretmenlerim dikkatimin dağınık olduğunu söylüyorlardı. Ders çalışma isteğim hiç yoktu. Babamınbirarkadaşı Feyzullah Beyi tavsiye etmiş. Randevu aldık gittik. 2 aydır haftadabir geliyorum ve herşey çok güzel. Derslere motivasyon ve dikkatle ilgili çalışmalar yapıyoruz. Sınav notlarım yükseldi, şimdi öğretmenlerimde hayret ediyor. Feyzullah hocama çok teşekkür ediyorum. Tüm öğrenci arkadaşlarıma tavsiye ederim.
     9 Beğeni    
Duygu
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Aralık.2011
TavsiyeNo: 46657
Feyzullah Beyle annemin araştırmaları sonucu tanıştım. Bende derslere konsantre olamama, sınav kaygısı, içimde huzursuzluk duygusu vardı, kardeşimle anlaşamıyor ve kavga ediyordum. Bu sorunların üstesinden hocam sayesinde geldim. Kendisi çok cana yakın bir insan, bazı insanlar psikolog'tan yardım almaktan çekinir, ama O kesinlikle çekinilecek bir insan değil. Çok cana yakın ve samimi bir insan. Bence sorunlarınızı çözemiyorsanız vakit kaybetmeden Feyzullah Beyden yardım alın. Herkese tavsiye ediyorum.
     10 Beğeni    
Berna GÖRGÜLÜ ÇELİK Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
20.Aralık.2011
TavsiyeNo: 46422
Feyzullah'ı beraber katıldığımız psikoterapi eğitiminden tanıyorum. Kendisinin en belirgin özelliği daha ilk konuşmalarınızda hissettiğiniz samimiyeti ve doğallığı olacaktır. Profesyonel yardım almak için doğal, içten, samimi bir uzman arayacak olursam bu kesinlikle Feyzullah Salman olurdu. Feyzullah, çalışkan, kendisini sürekli geliştiren, alandaki gelişmeleri takip eden ve bu alandaki başarısıyla sürekli dikkatleri çekmiştir. Feyzullahı profesyonel yardım almak isteyen tüm danışanlara gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.
     8 Beğeni    
Ebru
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Aralık.2011
TavsiyeNo: 46411
Binlerce sınav kaygısı yaşayan gençlerden birisiydim bende. Sınav kaygısı nedir yada nasıl birşeydir tarif edilmez yaşamak lazım. Yaşayanlar bilir sınav öncesi hayat kabusa dönüşür. İşte böyle bir durumdayken arkadaşımın önerisiyle araştırdık ve hemen randevu aldık. Benim sorunum çözüldü sizinde sınav kaygınızı çözebilmeniz için hocamı size gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum. Tüm bunları yaparken içe kapanık onu bile yendim, artık daha sosyalim. Bunun içinde hocama ayrıca teşekkür ediyorum. Kendisine çok minnettarım.
     13 Beğeni    
Mevlana
19.Aralık.2011
TavsiyeNo: 46365
Kapıların kapalı olması gibi kapıların çok olması da sorun teşkil eder. Evet kapıların kalması hangi kapıdan girilmesi gerektiğine dair, hangi kapının derde derman olacağına dair kuşkuları arttırır. o nedenle bir çok kapının olması avantaj gibi görünse de tedirginlik, güvensizlik, belirsizlik gibi olumsuz duygulara neden olabilir. Feyzullah Bey bir çok kapının olduğu yerde kapıdan sızan ışık misali kendini gösteren ve kendine çeken bir iş ehlidir. güven, saygınlık, bilgi, tecrübe: günümüzde öne çıkaran en önemli özellikeri barındıran bir kişidir. gönü,l rahatlığıyla yardım alınabilir, gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     8 Beğeni    
Melahat SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Aralık.2011
TavsiyeNo: 46351
İnternette psikolog ararken bu site çıktı karşıma, Feyzullah Bey hakkında yazılan tavsiye yazıları ve resmi bana sıcak geldi. Ona gidersem sorunlarımı anlatabilirim diye düşündüm ve randevu almak için telefon açtım.Telefondaki sesde gayet sıcak ve samimi geliyordu onu iyice merak etmeye başladım. İlk randevumuzda ben oldukça heyecanlıydım çünkü hayatımda ilk kez psikologa gidiyordum, ne anlatacağım ve ne kadarını anlatacağım diye düşünüp duruyorum. Fakat onun ofisinde seans odasına girdikten sonra ilk 5 dk. da tüm heyecanım yerini olumlu duygulara bıraktı. Gerçekten doğru yerde ve doğru kişinin karşısında olduğumu kısa sürede hissettirdi bana. Yaptığı iş yani psikolojik danışmanlık ve psikoterapi hakkında verdiği bilgiler gerçekten güzeldi. Ve seans boyunca beni çok dikkatli dinledi ve o ilk seansta bana sorduğu sorular ve yaptığı saptamalar gerçekten ilginçti. Birkaç aydır gidiyorum. Hayatımda büyük değişiklikler var ve kendisinin benim hayatıma kattığı çok şey oldu. O işini gerçekten dikkatli ve iyi yapan, çok sıcak bir enerjisi olan, samimi ama aynı oranda da mesafesini koruyan bir uzman. Kendisini ihtiyaç duyan herkese içtenlikle tavsiye ediyorum.
     10 Beğeni    
Nalan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Aralık.2011
TavsiyeNo: 46296
Feyzullah Beyden çocuğumun sınav kaygısı ve üniversiteye hazırlık sürecinde yardım aldık. İlk olarak daha önceden kendisinden yardım alan bir yakınımız önerdiği için onu tercih ettik. Çocuğumuz psikolojik yardım almak istemediği halde ilk görüşmesinden sonra büyük bir istekle görüşmeye devam etmek için sabırsızlandı. Bu bizim yükümüzü çok hafifletti. Sınav günü çocuğumda hiç heyecan ve kaygı görmediğime ne kadar mutlu olduğumu anlatamam. Bu konuda yardım almak için çok araştırma yapıp bilgi toplamıştık. Bunun için çok zaman ve emek harcadık. Bu nedenle çocuğu sınavlara hazırlanan ailelerin neler yaşadığını çok iyi bilmekteyim. Bu yüzden sınav anneleri ve babalarına bir katkım olsun istedim. Hiç düşünmeden Feyzullah Beyle iletişim kurmanızı öneririm. İlk görüşmeden sonra ne kadar çok değişiklik olacak göreceksiniz.
     9 Beğeni    
F.G.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Aralık.2011
TavsiyeNo: 46239
Üniversiteye hazırlanan yiğenim var. Haliyle gergin ve stresli bir dönem geçiriyor.Sınav stresini azaltmak ve yaşam kalitesini düşürmemek istiyordu. benden yardım istedi. Ebeveynlerininde kendisi ile yeterli iletişim kuramadığından dert yandı. Bende internetten yaptığım araştırmalar sonucunda Feyzullah beye ulaştım. Kendimi önce yüğenimin yerine koymamı istedi, sonrada anne-babasının... Uzaktan empati yoluyla iletişim kurarak bu işin üstesinden geldik. Yardım ve destekleri sayesinde yiğenim anne-babasıyla şimdi çok daha iyi geçiniyor ve sınava hazırlanırken eskisinden çok daha az heyecanlı oldugunu söyledi... Feyzullah beyin kendisine teşekkürlerimi burdan iletmek istedim... Kendisi çok mesafeli ve güler yüzlüydü.işinde uzman olduğunu bize yansıttı.
     10 Beğeni    
Saadet EMİŞÇİ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
13.Aralık.2011
TavsiyeNo: 46202
Feyzullah Bey mesleki ve sosyal ortamlarda biraraya geldiğimiz, mesleğinde kendini geliştirmek için çok sayıda eğitim alan alanında oldukça tecrübeli bir uzmandır. Mesleki bilgi ve deneyimlerinin yanı sıra samimi ve sıcakkanlı yaklaşımı da danışanlarıyla arasında oldukça etkili bir iletişim ve etkileşim kurmasını sağlamaktadır. Feyzullah Bey özellikle aile danışmanlığı konusunda oldukça deneyim sahibidir. Mesleğini büyük bir özveri ile yapan Feyzullah Bey'i danışmanlık hizmeti almak isteyen herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     8 Beğeni    
Hasan Karaman
12.Aralık.2011
TavsiyeNo: 46185
(Uzm.Psk.Feyzullah ALPMAN bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     6 Beğeni    
Güneş
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Aralık.2011
TavsiyeNo: 46180
Yoğun depresyon yaşadığım bir dönemde bu siteden buldum Feyzullah Beyi. Onunla terapiye başladığım günden beri çok daha iyiyim. Hayatımın kontrolünü elime almaya başlamam da bana çok yardımcı oldu. Kendim olmamı, kendimi önemsememi ve bunlar için mücadele etmemi sağladı. Hiç yaşamadığım gibi hayatımı yaşayabileceğimi gösterdi. Duyarlı ve ince yaklaşımı sayesinde ona sorunlarımı rahatlıkla anlatabiliyorum. Kendisine duyduğum güvenle kendime de güven duymaya başladım. Bana karşı olan yaklaşımı, içtenliği ve herşeyden önce dostluğu için kendisine çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız, iyi ki tanımışım sizi.
     9 Beğeni    
E.F.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Aralık.2011
TavsiyeNo: 46177
Psikolojik sorunlarımızın çözümünde yapılması gereken ilk şey bence güvenilir bir danışman bulmaktır. Ben çok zor bir dönemimde internette yaptığım uzun araştırmalar sonunda tavsiye ediyorum.com sayesinde Feyzullah Beye rastladım. Telefonla görüşmemizde benimle gerçekten çok yakından ilgilendi ve sürekli her şekilde kendisini rahatlıkla arayabileceğimi söyledi. Randevu alıp görüşmeye gittim. Konuştukça sorunlarımın üstesinden gelmeye başladım ve sorunlarımın hafiflediğini hissettim. Ondan öğrendiğim en önemli şey sorunların mutlaka bir çözüm yolunun olduğu, yeter ki bu sorunlarla yüzleşip doğru kararlar alabilmek olduğunu öğrendim. Kendisine buradan bir kez daha teşekkür ediyorum.
     9 Beğeni    
Damla
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Aralık.2011
TavsiyeNo: 46056
Ben üniversite öğrencisiyim. Kendisini bu siteden buldum. Öncelikle kendisi çok sıcakkanlı, neşeli, pozitif, güler yüzlü ve esprili biridir. Onun samimiyeti, doğallığı ve dostça yaklaşımı karşısındaki kişiye ilk anda güven vermesini sağlıyor. Bu özelliklerin de onun iyi bir psikolog olmasında büyük etken olduğuna inanıyorum. Danışanlarının sorunlarına yardımcı olabilmek için tüm bilgi birikimini ve çabasını bu yönde harcıyor. İşini çok severek yaptığını danışanlarıyla olan diyaloglarından anlayabiliriz. Mutsuz bir yüz ifadesiyle onun odasına girenler yüzlerinde bir gülümsemeyle ve düşünceleri değişmiş olarak çıkarlar. Kendisine sorunlarınızı anlattığınızda en uygun çözümleri bulacaktır ve bu sayede de kendinizi daha iyi hissedeceğinize eminim.
     9 Beğeni    
Yusuf Büyükdağ
6.Aralık.2011
TavsiyeNo: 46000
(Uzm.Psk.Feyzullah ALPMAN bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     7 Beğeni    
Okan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Aralık.2011
TavsiyeNo: 45965
Feyzullah Bey yaşamımda çok önemli değişimler meydana getirdi. Özgüven eksikliğim vardı, kendi başıma kararlar alamıyordum. Başka insanlarla iletişimim çok zayıftı. Mutsuz bir şekilde yaşamaktan bıkmıştım. Sosyal fobim vardı. Yabancı biriyle konuşurken yüzüm kızarıyor, elim ayağım titriyor, yanlış bir şeyler söyleyip rezil olacağımı düşünüyordum. Bir uzmana başvurmaya karar verdim ve tavsiyeediyorum.com’dan kendisine ulaştım. Devam eden birkaç seans sonrasında artık kendime inanamıyordum. Sanki içimden farklı güven dolu bir insan çıkmıştı. Kaygılarım azaldı, başım dik, yürüyüşüm bile değişti artık. Ailem çok mutlu ve bendeki değişimi fark eden herkese övgüyle söz ediyorum ondan. Kendisini şiddetle tavsiye ederim…
     11 Beğeni    
Arzu
3.Aralık.2011
TavsiyeNo: 45953
Kendisini danışanlarına ve çevresine karşı güler yüzlü, yardımsever ve işini çok seven, en iyi şekilde yapmaya çalışan, gayretli biri olarak biliyorum. Bazı arkadaşlarımı kendisinden destek alması için yönlendirdim, hepsinin de kendisinden çok memnun kaldığını öğrendim. Bende çalışmalarında ne kadar başarılı olduğunu yakından görmekteyim. Arkadaş olarak ta çok iyi bir dost ve her an yanımda olacağını bildiğim sadık bir arkadaşımdır. Kendisine başarılarının devamını diler kesinlikle herkese tavsiye ederim.
     7 Beğeni    
Haci
3.Aralık.2011
TavsiyeNo: 45949
Sevgili kuzenimi tanıtmak ve tavsiye etmekten mutluluk duyarım. Kendisine, mesleki yetkinliğine ve yaklaşımına güveniyorum. sürekli kendisini dahada gelistirme gayreti icinde.Sorunlara yaklaşımı ve çözüm yollarını etik kurallardan ve bilimsellikten asla taviz vermez tutumunu yıllardır izliyorum. Kişisel olarak da güven veren, güler yüzlü, pozitif enerjisiyle insana yaşama sevinci veren birisi. Mesleğiyle uyumlu bir kişilikte olması en önemli özelliği. mesleginde basarili olmasinin asil nedeni isini severek yapmasidir Kendisine başarılarının devamını dilerim.
     8 Beğeni    
Deniz
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Aralık.2011
TavsiyeNo: 45899
Birtakım sorunlarım vardı ve uzun zamandır iyi bir psikolog arıyordum. Bu sitede Feyzullah Beyle ilgili yazılanları okudum ve randevu almaya karar verdim. Her şeye olumsuz bakan, olumsuz değerlendiren ve önyargıları olan bir insandım. İlk seanstan itibaren istesem de onunla ilgili olumsuz şeyler düşünemedim. Hakikaten alanında uzmandı ve bana çok yardımcı oldu. Şu an bakıyorum da hakkında yazılanlar az bile. Onunla kendimi yeniden keşfettim ve bakış açım değişti hayata karşı. Çok samimi, güler yüzlü ve içten bir insan. Kendisine tekrar teşekkür ederim.
     8 Beğeni    
Bahadır
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Kasım.2011
TavsiyeNo: 45866
Feyzullah Beyle kendisinden destek alıp çok memnun kalan bir arkadaşım vasıtasıyla tanıdım ve şimdi ben de ihtiyacı olan diğer insanlara tavsiye etmek istiyorum. Evliliğimiz son bir kaç yıldan beri tatsızlaşmış ve eşimle aramızdaki tartışmalar iyice artmıştı ve eşim en sonunda boşanmaktan bahsetmeye başlayınca bu güne kadar düzelir, halledebiliriz dediğimiz şeyleri kendi başımıza düzeltemeyeceğimizi anlayarak kendisine gittik. Sonuç olarak aslında ikimizin de benzer şeyleri istememize rağmen doğru iletişim kurmamaktan ya da farklı kişiliklerimizden kaynaklanan dirençlerle birbirimizi anlayamadığımızı fark ettik. Bize kendimizi ve birbirimizi tanımamıza ve anlamamıza, ilişkimizi iyileştirmemize fırsat verdiği için Feyzullah Beye çok teşekkür ediyoruz.
     10 Beğeni    
Arzu Dinçer
29.Kasım.2011
TavsiyeNo: 45836
(Uzm.Psk.Feyzullah ALPMAN bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     12 Beğeni    
Sedat Kızıltunç
24.Kasım.2011
TavsiyeNo: 45692
Feyzullah Bey ile beraber askerlik görevimizi beraber yaptık...Askerliğimizi yaptığımız askeri birliğin psikolojik danışmanlık hizmetinden sorumlu yedek subaydı kendisi.Askerlik sürem boyunca hem arkadaşlığıyla hemde mesleki tecrübesiyle ben ve diğer arkadaşlarımın rahat ve sorunsuz bir şekilde askerliğimizin bitirmesinde çok büyük faydasını gördüm.Bunun yanısıra erlerinde çok büyük sorunlarını çözdüğünü kendi gözlerimle gördüm.Sorunlu askerlerin sorunlarından nasıl kurtulduğuna ve normal bir askerlik görevi yaptıklarına bizzat şahit oldum....Hem insan olarak hemde bir psikolog olarak Feyzullah beyle tanışmış olmayı kendim için bir şans olarak görüyorum.
     8 Beğeni    
Çiğdem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Kasım.2011
TavsiyeNo: 45682
Merhabalar; Biz Feyzullah Beyi yaklaşık altı ay önce oğlumuz için yardıma ihtiyacımız olduğu anda tesadüfen internette arama yaparken tanıdık. Oğlumun ergenlik sorunlarını paylaşabileceğim ve yardım alabileceğim içten ve samimi biriyle karşılaştık. Çok mükemmel bir insan ve psikolog olmasından ziyade oğluma ağabeylik ve bir nevi yaşam koçluğu yaptı. Sinirli, huysuz, uyumsuz dersleri kötü olan oğlum inanılmaz şekilde düzeldi. İnsanlara karşı davranışları olumlu anlamda değişti, hayata bakışı farklılaştı ve en önemlisi bizimle konuşmaya, paylaşmaya başladı sanki kabuğundan sıyrıldı. Feyzullah Beye minnettarız, mutlaka görüşmenizi tavsiye ederim.
     13 Beğeni    
Şükriye Karahan
23.Kasım.2011
TavsiyeNo: 45664
Feyzullahla psikoterapi enstitüsünde halen devam etmekte olduğum Bütüncül Psikoterapi eğitiminde tanıştım. Kendisini sürekli geliştirmeye çabalayan uzman bir psikolojik danışman ve psikoterapisttir. Kendisiyle tanıştığınız andan itibaren alanına olan hakimiyetinin ve insan ilişkileri konusunda ki uzmanlığının farkına varıyorsunuz. Herkesle çok çabuk diyalog kurabilen ve psikolojik danışma-psikoterapi çalışmalarını etik kurallar dahilinde uygulayabilen değerli bir uzmandır. Ayrıca hipnoterapi çalışmalarıyla da kendini ispatlamıştır. Psikolojik desteğe İhtiyacı olan herkese içtenlikle tavsiye ederim...
     10 Beğeni    
Ezgi
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Kasım.2011
TavsiyeNo: 45630
Ben lise son sınıfta okuyan bir öğrenciyim. Feyzullah Beye annemin ısrarları sonucunda gitmeye başladım. Sınavlarla başım fena halde dertteydi. Sınavım olan günlerde gece geç saatlere kadar uyuyamıyordum, uyandığım dakikadan itibaren de bir taraflarım ağrıyor ve kendimi çok kötü hissediyordum. Sınavın önem derecesine göre rahatsızlığım da artıyordu. En önemlisi hayatımın en önemli sınavı yani üniversite sınavı için daha kötü durumların beni beklediği anlamına geliyordu. Annem de bu yüzden çok üzüldüğü için Feyzullah Beyi bulmuştu. Başta her ne kadar isteksiz olsam da çalışmaya başlayıp kısa sürede olumlu sonuçlar görmeye başlayınca daha bir istekli gitmeye başladım. Kendisiyle görüşmeye başlayalı yaklaşık 2 ay oldu. Sorunumdan tamamen kurtuldum diyebilirim. Artık pikniğe gider gibi sınava gidiyorum. Çünkü beynimin sınavı yanlış anlamlandırdığının farkındayım ve bu farkındalığımı kendisine borçluyum. Sizi iyi bir arkadaş gibi dinliyor ve siz farkında olmadan sorunların hallolduğunu görüyorsunuz. Hayatımın en önemli sürecinde yardımından dolayı çok teşekkür ediyorum.
     13 Beğeni    
Alaaddin DEBGİCİ Fotoğraf
Psk.Dnş.Alaaddin DEBGİCİ
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
22.Kasım.2011
TavsiyeNo: 45621
(Uzm.Psk.Feyzullah ALPMAN bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     9 Beğeni    
Ayşe
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Ekim.2011
TavsiyeNo: 44666
Merhaba, geçen yıl üniversite sınavlarına hazırlanıyordum ve deneme sınavlarında çok heyecanlanıyor, ya yarısında çıkıyor, ya da bildiğim soruları dahi yanlış cevaplıyordum. Bu konu beni ve ailemi çok endişendiriyordu. Bir başkasınında bu sorunumu çözeceğine açıkcası inanmıyordum. Annem bu siteden sevgili danışmanımı bulmuş. Aradık randevu aldık ve gönülsüz bir şekilde ofisine gittim. İlk görüşmede bende pozitif, güleryüzlü yaklaşımıyla olumlu bir intiba bıraktı. Sonra bir kaç ay devam eden seanslarım sonucunda sınav kaygımı yendim. Ayrıca bir çok sorunumuda arada hallettim. Konusunda oldukça uzman, deneyimli biri. Şu an istediğim bölümü kazandım ve okuluma başladım. Hatta bu satırları üniversitemin kütüphanesinden yazıyorum. Başarımda büyük emeği olduğu için onu asla unutmayacağım. Burdan sevgi ve saygılarımı iletiyorum kendisine ve her şey için çooook teşekkür ediyorum.
     12 Beğeni    
Pınar
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Ağustos.2011
TavsiyeNo: 43626
Bir kaç yıl önce üniversiteyi yeni bitirmiştim ve iş bulamama endişesi, depresyon iyice bunalmıştım. Artık hayattan zevk almıyordum, duyarsız bir insan olup çıkmıştım. Bir arkadaşımın telkiniyle Feyzullah Beye başvurdum. Doğrusu kendimle ilgili sorunları kendimden başkasının çözeceğine inanmıyordum. İlk görüşmeye başladığımızdan itibaren olumsuz fikirlerim değişmeye başladı. Çalışma yöntemlerinden ve süreçten başta bahsederek izleyeceğimiz yolu anlattı. Zamanla farkedemediğim fırsatları görmeye, hayattan zevk almaya başladım. İki üç ay devam eden seanlar sonunda herşey yoluna girdi. Kendisi psikologlara olan önyargımı yıktı. Konuşarakta insan iyileşebiliyormuş. Aradan bir kaç yıl geçti hala bir sorunum olduğunda arayarak yada mail atarak kendisine başvuruyorum ve herzaman desteğini yardımını görüyorum. Çok samimi ve içten bir insan, mesleki becerisini yaşamınızda bir şeyler değiştiğinde anlıyorsunuz. Evlilik hazırlıkları yaptığım şu dönemde bile kaygılarımı gidermeyi başardı. Biraz geçte olsa buraya düşüncelerimi yazmak istedim. Herzaman sevgiyle andığım çok değerli danışmanım ruhu sıkılanlara, hayatta bocalayanlara bir ümit ışığıdır.
     15 Beğeni    
Bayram
1.Haziran.2011
TavsiyeNo: 42177
Kendisini bir meslektaş ve bir arkadaş olarak yakınen tanırım. Gerek mesleki açıdan gerekse arkadaş olarak bir çok paylaşımımız oldu. Gerçekten alanında kendisini iyi yetiştirmiş, mesleğini seven, pozitif, espirili, güleryüzlü ve hayat dolu bir insan. Yeniliklere oldukça açık, yeni ve farklı deneyimlerden, hayat tecrübelerinden zevk alan bir danışman. Bunu çevresindeki insanlara da çok güzel yansıtıyor. Özellikle genç danışanlarla çalışmalarında daha başarılı ve üretken olduğunu düşünüyorum. Herkese tavsiye edebileceğim bir danışman.
     17 Beğeni    
Hilal
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Mayıs.2011
TavsiyeNo: 42100
Yıllardır halledemedğim sorunlarım vardı.Bir arkadaşımın tavsiyesiyle Feyzullah Bey'i buldum.Kendisi alanındaki tüm yenilikleri takip eden ve karşısındakini samimiyetle dinleyen çok dürüst bir insan olarak karşıma çıktı.Bu zamana kadar gittiğim bir kaç Psikologun tam anlamıyla çözemedği sorunlarımı Feyzullah Bey sayesinde rahatlıkla atlattım.Kendisine burdan hayatımı değistirip bana en içten şekilde yardım ettiği için teşekkürlerimi iletiyorum.İşinde profesyonel olduğu için onu tebrik ediyorum.
     15 Beğeni    
Nurullah
24.Mayıs.2011
TavsiyeNo: 42038
Geçmişte birlikte çalıştığımız meslek arkadaşım. güvenilir dürüst bir arkadaşımdır. neyi yapıp yapmayacğını çok iyi bilir. etik konulara sonuna kadar bağlıdır. Mesleğin gerektirdiği erdemleri herşeyin üzerinde tutar. akedemik çalışmalarına devam ettiği biliyorum kendini sürekli olarak güncel tutmaya gayret eder. bu konuda her türlü seminer kurs eğitim vb proğramları takip eder. Bu sebeplerle yardım ilişkisinde birlikte bir çok şeyi aşacağınızı düşündüğüm bir arkadaşım olarak tavsiye ediyorum.
     14 Beğeni    
Gül
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Mayıs.2011
TavsiyeNo: 42013
Son zamanlarda evliliğimizdeki sorunları halledemez duruma gelmiştik. Aile danışmanı ararken karşıma çıkan uzmanları inceledim ve birkaç tanesine mail attım. Kısa sürede Feyzullah Beyden mailime cevap geldi ve telefonla aradım, randevu aldım. Görüşmeye gittiğimde kendimi çok güvende ve rahat hissettim. Sorunlarımı hiç çekinmeden anlattım. Samimi, içten, size değer veren, çok dikkatli bir dinleyici. Eşimle birlikte seanslara hala devam ediyoruz. Her gün bir şeyler daha yoluna giriyor. Netten tesadüfen bulduğum danışmanımı iyi ki tercih etmişim diyorum. Teşekkürler…
     20 Beğeni    
Hatice CSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Mayıs.2011
TavsiyeNo: 42012
Çok sıkıntılı olduğum bir dönemde ilk defa bir uzmandan yardım alamaya karar verdim ve araştırmalarım sonucu Feyzullah Bey’e ulaştım. Bana yardımcı olacağı güvenini hissettim, telofonda görüştük ve randevu aldım. Gitmeden önce çok tedirgindim. Kimseye anlatamadığım çok ciddi sorunlarım vardı. Randevu saatinde ilk defa karşılaştık ve doğru bir tercih yaptığımı anladım. Her seanstan sonra daha da rahatladığımı hissediyordum. Problemlerimin nedenlerini tek tek ortaya çıkardık ve çözdük. Sayesinde şu an çok iyiyim. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.
     13 Beğeni    
Hülya
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Nisan.2011
TavsiyeNo: 41126
Üniversite sınavlarına hazırlanıyorum. Kazanamamaktan çok korkuyorduum. Eğer kazanamazsam büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağımı düşünüyordum, çok endişeleniyordum. Bazen bu nedenlerden dolayı ders bile çalışamıyordum, ders çalışamayınca daha çok mutsuz oluyordum. Ne yapacağımı bilmiyordum. Annemin arayışları sonucu tavsiyeediyorum.com'dan kurtarıcımı bulduk. Aldığım seanslardan sonra YGS çok iyi geçti. Çok samimi, içten ve pozitif bir insan. Sorununuzu çok iyi anlıyor ve çözüm bulmanızı sağlıyor. Sayesinde kaygılarımdan kurtuldum ve daha verimli ders çalışabiliyorum. Benimle benzer sorunlar yaşayan birçok arkadaşım kendisinden yardım almaya başladı ve hepside memnun. Kendisine burdan bir kez daha çook teşekkür ediyorum.
     13 Beğeni    
Mustafa
16.Mart.2011
TavsiyeNo: 40332
Feyzullah'la askerdeyken tanıştım. Yedek subay olarak vatani görevimi yaparken kendisi rehberlik danışma merkezinde psikolojik danışmandı. Vatani görevini yapan ve kendisine müracaat eden sorunlu askerlere gösterdiği ilgi, profesyonelce yaklaşımı, mesleğine olan tutkusu ve özverili çalışmaları takdire şayandı. İyi iletişim becerisinden, samimi ve herkese güven veren kişilik yapısından dolayı kısa sürede samimi olduk. Hala görüştüğüm ve düşüncelerine önem verdiğim nadide bir insan. Kendisine mesleğinde başarılar diler, güvenilir ve alanında uzman birine ihtiyaç duyan herkese tavsiye ederim.
     18 Beğeni    
Mustafa SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Mart.2011
TavsiyeNo: 40160
adım mustafa sSite Editörleri Tarafından Kapatıldı. k.maraşta bir özel okulda fizik öğretmeni olarak çalışıyorum. sorunlu bir öğrencimin annesinin ısrarı üzerine istanbul da yazın öğrencime yardım edebilecek bir uzman araştırdım. feyzullah beyin ismine istanbuldaki bir öğretmen arkadaşımdan ulaştım. öğrencimle yaz boyu yaptığı seanslar sonucu bu yıl öğrencim çok farklı ve başarılı bir eğitim öğretim yılı geçiriyor. anladığım kadarıyla farklılıklarda başarıyı yakalattırıyor. bütün öğrenci velilerine tavsiye ederim .teşekkürler
     19 Beğeni    
Pınar ERSÖZ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
2.Mart.2011
TavsiyeNo: 39939
(Uzm.Psk.Feyzullah ALPMAN bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     21 Beğeni    
Özlem Şahin
24.Şubat.2011
TavsiyeNo: 39767
Feyzullah Bey meslektaşımdır. Kendisiyle bir eğitimde tanıştım. Oldukça sıcak, samimi, çevresine pozitif enerji yayan biri. Ayrıca iletişime ve dinlemeye açık. Bir profesyonel için en önemli özelliklerin başında gelir bunlar. Hala eğitim alıyor olması bu işe ve danışanlarına değer verdiğinin ve mesleki gelişimin hep devam etmesi gerektiğine inanmasının bir göstergesi. Danışmanlık verdiği alanlarda titizlendiğini bildiğim, danışanları için yapılacakların en iyisini yapmaya gayret edeceğinden emin olduğum bir meslektaşımdır. Bu alanın ve insanların böyle profesyonellere ihtiyacı var.
     19 Beğeni    
İrem İNANOĞLU TUNAR Fotoğraf
Psk.Dnş.İrem İNANOĞLU TUNAR
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
24.Şubat.2011
TavsiyeNo: 39766
(Uzm.Psk.Feyzullah ALPMAN bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     19 Beğeni    
Ümmü KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
23.Şubat.2011
TavsiyeNo: 39745
Bundan 3 yıl önce kendisini İngilizce kursunda öğrencim olarak tanıdım.Öğrenmeye açık biri olarak Rusça ’dan sonra bu kursta başarısına şahit oldum.Hayatınızda size değer veren ve sizi iyi dinleyen insanları sayar mısın diye sorsalar vereceğim isimlerin başında yer alır.Bir yıl boyunca sıkıntılarımı dinleyip beni anladığı için kendilerine burada teşekkür etme fırsatına eriştim.Sıkıntılarımı dinlemeye devam edeceğini bilmek de beni rahatlatıyor.Biz bayanları anlamak dünyanın en zor işi olsa gerek :) Ve ayrıca sadece iyi dinlemekle kalmıyor sorunlara çözüm yolları sunuyor.Kendimi şanslı hissediyorum çünkü onun gibi donanımlı,sosyal,enerjik bir yaşam koçum ve arkadaşım var.
     17 Beğeni    
Melek
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Şubat.2011
TavsiyeNo: 39718
Herkes hayatta bazen zor dönemlerden geçebilir. Önemli olan şey bu dönemleri ne kadar az zararla atlattığınızdır. En az zararla atlatmak için güvenebileceğiniz ve utanıp sıkılmadan dertlerinizi anlatabileceğiniz birini bulmalısınız. Ben kesinlikle bulmuştum; Psikolojik danışmanım, alanında mükemmel işler çıkaran bir insan; Feyzullah Salman... 2 sene önce gerçekten kötü bir dönemden geçiyordum ve hiç kimseyle konuştuğumda kendimi bu kadar rahat hissetmemiştim. Bu çok önemli. Size huzur veriyor ve içtenlikle dinleyip, en uygun yardımcı çözümleri bulup ayıklayarak size kendinizi iyi hissettiyor. Gerçekten ama gerçekten böyle bir danışman az bulunur.
     21 Beğeni    
Serkan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Şubat.2011
TavsiyeNo: 39706
Kendisini uzun zamandır tanıyorum, gülümsemek onunla bütünleşmiştir, kendisi öğrenilmiş çaresizliğe savaş açmıştır, ona göre mutlaka herkesin bir yeteneği ve güzelliği vardır. Müthiş bir iletişim uzmanıdır. Onun için okumak ve uygulamak çok önemlidir. Bu nedenle her yeni eğitimin ya da her yeni programın ilk katılımcıları arasında yer alır. Umutlarımızı ve umutlarını hep canlı tutma yeteneğine sahiptir. Bir yolculuktayız hepimiz ve bu yolculukta yolunu kaybedenlerden ya da yanlış yolda olanlardan olduğunuzu düşüyosanız, daha iyi bir rehber bulamazsınız.
     19 Beğeni    
Ayten
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Şubat.2011
TavsiyeNo: 39692
alanında bu kadar mükemmel bir insanla daha hiç karşılaşmadım. özellikle güleryüzü ve içtenliği çok zor bulunan bir özellik . herkes gibi sadece iş değilde yardım etmek için çabalaması... herkese kesinlikle öneririm. ben çok aradım ama artık alanının en iyisini buldum :) feyzullah bey bu işin üstadı :) bu övgüleri bir tek kendi adıma değil kime sorduysam aynı şeyi söyledi ve söylenilenlerin de hakkını veriyor. samimi bir insanla konuşmak o kadar güzel ki hele tanımadığınız biri ise böyle bir şey sizi hem şaşırtıyor. hemde huzur veriyor
     19 Beğeni    
Canan Yıldırım
21.Şubat.2011
TavsiyeNo: 39688
(Uzm.Psk.Feyzullah ALPMAN bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     24 Beğeni    
Burak
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Şubat.2011
TavsiyeNo: 39673
Hayatımda aldığım en iyi kararlardan biri profesyonel olarak yardım almak için Feyzullah Beye başvurmam oldu. Bir tanıdığımın önerisiyle kendisinden haberdar oldum. Üniversiteye hazırlanıyor ve çok stres yaşıyordum. Sayesinde sorunlarımı belirledim ve çözme yollarını öğremeye başladım; kendimi olaylar karşısında nasıl geliştirebileceğimi öğrenmeye devam ediyorum. Bana göre Psk. Danışmanımın en önemli özelliği dürüst olması; açık ve samimi tutumu. Kendimi daha iyi hissetmeye, güven duymaya, olayları farklı yerlerden görmeye başladım ve nasıl davranacağımı öğreniyorum. Herkese şunu söyleyebilirim yardım almaktan çekinmeyin, ben doğru adresi buldum, sizede öneriyorum.
     21 Beğeni    
Uzman
Feyzullah ALPMAN Fotoğraf
Uzm.Psk.Feyzullah ALPMAN
İstanbul (Online hizmet de veriyor)
Uzman Psikolog
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi166 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı

03:30
Top