2007'den Bugüne 83,498 Tavsiye, 26,240 Uzman ve 18,616 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Uzm.Psk.M. Berk KARAOĞLU'nun Tavsiyeleri
76 tavsiye, 1 eleştiri.
Burcu GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
17.Mart.2020
TavsiyeNo: 114168
Berk Karaoğlu ile ilgili internette kendisiyle ilgili yapılan referanslar sayesinde randevu almaya karar verdik.Aile terapisi için kendisiyle seanslara başladık.İlk seansımızdan itibaren gerek eşime gerek bana olan yaklaşım ve ilgisinden çok memnun kaldık.Zor bir süreçti bizim için.Doktorumuzun sayesinde bu durumu daha kolay ve sorunsuz atmamızı sağladı.Sorunlara olan Profosyonel yaklaşımı ve çözüm odaklı seanslar bizi gerçekten çok etkiledi.Gitmek isteyen ve gerçekten tam olarak hangi sorun olursa olsun rahatlıkla konuşabileceğiniz ender doktorlardan biri Berk Bey Kendisine yardımların dolayı çok teşekkür ediyoruz.
     1 Beğeni    
Dd
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Şubat.2020
TavsiyeNo: 113621
Berk Bey’i internet üzerinden araştırıp Kliniğine gittik.17 yaşındaki oğlum için danışmanlık hizmeti aldık.ilk randevu alıp gidene kadar endişelerim vardı fakat Berk Bey ile tanışıp samimi ve insanı rahatlatan yaklaşımıyla endişelerim yok oldu.Sonuçta insan evladı ile ilgili durumlarda fazlaca titiz davranabiliyor. 13 seanslık EMDR terapisi uygulandı.Sonuçlar çok iyi ve olumlu oldu. Oğlumdaki kaygı ve endişeler azalmaya başladı.Ara ara seanslara devam ediceğiz.Benim gibi tiitiz annelere özellikle tavsiye ederim.Artık oğlumun birçok konuda danışabileceği yardım alabileceği Berk Abisi var.Teşekkür ederiz.
     1 Beğeni    
Talha
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Şubat.2020
TavsiyeNo: 113414
Berk beyi internet üzerinden yapmış olduğum bi araştırma sonucu buldum. Yaklaşık 1bucuk aylık evliydim. Eşimle cinsel anlamda sıkıntılar yasiyorduk bu günlük yaşantımıza da yansıyordu. Huzursuzluk strese yol açıyordu. Eşimle konuşup buna bir çözüm bulmamız gerektiğini söyledim o da bana destek oldu ve birlkte Berk beyden destek aldık. Ve gerçekten kendisinden çok şey öğrendik ve cinsel hayatımızda düzene girdi. 3bucuk ay öncesinde kendisinden aldığımız destek sona erdi ve o günden bu yana zamanla herşey daha da güzelleşiyor. Şuna da değinmek istiyorum cinsel olarak toplumumuzda doğru bilenen çok yanlışlar var ve bu anlamda evlilik cağındaki gençlere düzgün bir eğitim verilmesi lazım . Biz islami yaşamaya çalışan insanlar olarak da bu tedavi öncesi biraz çekindik ama kesinlikle cekinmeyin çünkü bu insanın fitratinda olan ve eşiyle yaşaması helal ve sevap olan bisey olarak her insanın bilinçlenmesi lazım aksi takdirde çok sıkıntılar oluyo . Yani velhasıl Berk Bey den çok fayda aldık.
     3 Beğeni    
B.0
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112654
Içinde olduğum derin mutsuzluk artık sen yaşama demeye başladığında internette Berk beyin kliniğini buldum. Kendisi ile ilgili hicbir fikrim ve bilgim yoktu Kesin devam etmem, bana hickimse yardım edemez diye düşünüyordum. Ilk gorusmemizden itibaren hem profesyonel duruşu hem içten hem mesafeli tutumu açıkçası devam etmemi sağladı. Depresyonda olduğumu saptayıp emdr terapisine başladık. Süreç hakkında her zaman ayrıntılı bilgi verdi. Haftada iki gün gibi yoğun şekilde devam ettiğim seanslar oldukça yorucu oluyordu. Artık devam edemem dediğim her noktada Berk beyin desteği ve verdiği cesaret ile 16 seansı bitirdim ve klasik olacak ama artık başka bir insanim:) 33 yıldır sevmedigim kendimi sevmeye başladım. Hayattan tekrar zevk almaya sosyallesmeye başladım. Bu duruma ulaşmamı sağlayan Berk beyi hayatım boyunca şükranla anacağım. Kesin devam etmem diye başladigim terapi sürecim, bundan sonra da devam edecek. Ihtiyaç duyan herkese -özellikle emdr icin- tavsiye ederim.
     3 Beğeni    
Kt
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112423
Merhabalar, Sıkıntılarımla ilgili internette arastırma yaptım. Berk beyle ilgili çok olumlu izlenimler okudum.Ve randevu alarak zorlu ve yoğun seanslar aldım .Gitmeden önce ki halim ile şimdiki halim arasında olumlu yönde kendimle ilgili gelişmeler oldu.problemlerimi çözmem için asla kendimi hiç düşünmemişim.Yasamın odağında önce benim iyi olmam gerektiğini öğrendim Emdrnin bu kadar etkiliği olacağını düşünmemiştim. Kesinlikle tavsiye ediyorum. İyi günler.
     2 Beğeni    
Ebru
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Ekim.2019
TavsiyeNo: 111943
Merhaba, Ağustos ayında Berk Bey ile ilk görüşmemizi yaptık. Sürekli başıma kötü birşey gelecek hissi, hayatımın kontrolü ben de değilmiş gibi bir durumla gitmiştim kendisine.Görüşmemiz ve test sonrasında Berk Bey emdr terapi önerdi ve 10 seanslık bir emdr sürecine başladık. Ben çok düzenli gittim hiçbir seansı aksatmadım. Her seans sonrası duygularımda düşüncelerimde bir iyileşme oldu, anlattıkça sorun olarak gördüğüm şeylerle yüzleştikçe kendime gelmeye başladım, uyku düzenim bile değişti daha rahatladım, daha sakin düşünmeye başladım. Berk Beyi internet üzerinden araştırmıştım ve kendisiyle tanıştığıma çok mutluyum.
     Beğenin    
MerSite Editörleri Tarafından Kapatıldı Ö.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Ekim.2019
TavsiyeNo: 111698
Yaşam ışığımı yitirdiğime inandığım bir dönemde iç çarpışmalarıma maruz kalan düşüncelerimin ve travmatik anılarımın esareti altında yoğun duygular yaşarken Berk Bey’in ismine rastladım. Benim de herkes gibi anlatacak çok şeyim,içinde boğulduğum problemlerim dinmeyen gözyaşlarım vardı.Hayatımda kendim için bir adım atmalıyım dedim ve randevu aldım. 19 yaşındayım bireysel görüşmeye gittim yanımda annemde geldi. Fakat annem bekleme odasında bekledi. Sinirlerimi ve öfkemi kontrol edemediğimi belirttim tabi bunları hayatımda yaşadığım anılarla yaşantılarla anlattım ve bir kaç bireysel görüşmeden sonra öneride bulunduğu bir kaç aşamayı geçtikten sonra kaygılarımın olduğunu ve ağır bir depresyon geçirdiğimi öğrendim. İşte tam bu noktada “DEĞİŞİM” efsaneme beraberce yürümeye başladık. Güncel bir yaşantının geçmiş yaşantı ile zihnimizde ilintili olduğunu ve rahatsız eden bu anıları sağlıklı hale getirmek için EMDR önerisinde bulundu. Nedir bu EMDR derseniz başta anlamlandıramadığım fakat Berk Bey sayesinde gücüne inandığım içimden çok sevdiğim yeni bir ben çıkartan mucize terapi yöntemi. Biraz daha açacak olursak; kötü anılarımızı hafızamızdan silmek tabi ki mümkün değil ama EMDR ile kötü anı ne varsa barışıyorsunuz. Bu terapi kişiden kişiye değişiyor 10-15 seans arasında ben 13 seans aldım bir buçuk iki ay sürdü. Şöyle bir durum var ki tedavi yöntemi ne kadar mucize olsa da etkili bir yöntem olda da işin sırrı terapistinizin başarısında.İşte tam bu noktada bu sayfayı okuyan herkes kesinlikle Berk Bey ile tanışmalı. Samimiyetiyle özellikle sabrıyla beni mesleğindeki başarısına hayran bıraktı. Buradan kendisine sonsuz kere teşekkürlerimi iletiyorum. İyiki sizi tanıdım. Çünkü sizin sayenizde kendimi tanıdım.
     2 Beğeni    
Deniz
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Ağustos.2019
TavsiyeNo: 111169
Bipolar bozukluktan kaynaklandığını düşündüğüm bazı sorunlarım konusunda bana farkındalık kazandırması , geçmişimle barıştıran, aile ilişkilerimi yapılandırmamda geçmişten günümüze yaşantılarımı incelerkenki tecrübesi ve bilgi birikimi için bu tarz sorunlar yaşayanlara Berk beyin emdr terapisini kesinlikle tavsiye ediyorum.Başlarda gerilmek doğal ancak kendinize yatırım yapmak istiyorsanız atacağınız adımlardan birinin terapi olduğunu düşünüyorum.
     3 Beğeni    
Cennet
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Ağustos.2019
TavsiyeNo: 110988
Mesleğini hakkıyla yapan bir psikolog.konusmasiyla hareketleriyle eşimle bizi çok rahatlattı.sorunlarimizi rahatlıkla konuşup dertlestik.Kendisi aynı zamanda çok güvenilirdir ve kendi yakın arkadasinizmis gibi davrandi.problemimizi çözmekte çok yardımcı oldu.En ufak bir sıkıntımizda yine gidecegimiz kişi Berk beydir.daha önce bir çok psikologa gitmiştik hiç biride Bekir bey gibi donanımlı bilgili değildi.Cok farklı şeyler öğrendik.Gercekten alanında uzman aynı zamanda hoşgörülü ve kibar.
     4 Beğeni    
G.A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Ağustos.2019
TavsiyeNo: 110885
Berk beyi zor süreçten geçtiğim anlarda internet aracılığıyla buldum. İy ki yollarımız kesişmis kendisiyle. O dönemler anksiyete ve depresyon gibi hastalıklarla boğuşurken Berk Bey yardımcı oldu. Uyguladığı EMDR yöntemi ile güzel yol kat ettik. Berk beyi kesinlikle tavsiye ediyorum. Mesleğinde başarılı bir piskolog. Ayrıca her konuda yardımcı olan birisi. Güler yüzlü ve sıcakkanlı yaklaşımı ile uyguladığı tedavileri çok başarılı. Profesyonel bir yardım etmek istiyorsanız kesinlikle Berk beyi tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
İrem Ö.
27.Temmuz.2019
TavsiyeNo: 110798
Berk beyin yanında 2 ay önce staja başladım ve bitirdim. Alanında çok deneyimli ve başarılı olmasının yanı sıra çok ilgili ve güleryüzlüydü. Onun sayesin de psikoloji alanında birçok şey öğrendim. Aynı şekilde danışanları da çok memnundu. Berk beyi iyi ki tanımışım. Çok teşekkür ediyorum. Klinik 2 ay geçirdiğim sürece alanla alakalı bir çok şey öğrendim. Seans araların da sürekli stajyerleri ile ilgilendi. Alanla ilgili bir çok şey anlattı. Rahatlıkla herkese tavsiye edebilirim.
     3 Beğeni    
Deniz USite Editörleri Tarafından Kapatıldı
26.Temmuz.2019
TavsiyeNo: 110786
Berk Bey ile 2 ay süren staj deneyimim oldu, alanında oldukça profesyonel ve deneyimli olduğu kadar güler yüzlü, her konuda yardımcı birisi. Onun sayesinde öğrendiğim bilgi ve deneyimler ile psikoloji hakkında her şeye daha da hakim oldum. İşinde olduğu kadar iş saatleri dışında da her zaman ilgili ve yardımsever. Ayrıca danışanlarının da memnuniyeti gözle görülür düzeyde. Sekreter Pelin hanım da çok samimi ve her konuda yardımcı. Klinikte geçirdiğim 2 ay bana çok şey kattı, herkese çok teşekkür ederim. Kendisine başarılarının devamını dilerim, iyi ki tanıma fırsatı buldum. Herkese rahatlıkla tavsiye edebilirim.
     2 Beğeni    
Işıl
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Temmuz.2019
TavsiyeNo: 110520
Berk beyle çok ağır depresyon ve büyük bir kayıp yaşadığım bir süreçte tanıştık.Psikolog şeçimimi yapmadan önce kendisi hakkında araştırma yapmıstım.İyi bir eğitim aldığını ve kendisini geliştiren bir psikolog olduğunu biliyordum.Ilk seansta yanılmadığımı anladım.(EMDR) terapisi ile çok kısa zamanda çok iyi sonuçlar aldım.Kesinlikle işinin ehli ayrıca sevecen,güler yüzü ile sanki aileden biriymis gibi hissettiriyor.Ofisi huzur veren bir yer.Asistanı pelin hanımda ilgili, güler yüzlü bir insan.Kısacası kesinlikle berk beyi tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    
Aylin ÇELİK Fotoğraf
Psk.Dnş.Aylin ÇELİK
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
18.Haziran.2019
TavsiyeNo: 110193
Psikoloji üzerine kaliteli ve bir o kadar yoğun çalışmalarıyla beraber güleryüzlü, içten, anlayışlı ve mesleğiyle bütünleşmiş bir psikolog olan Berk Bey; sürekli kendini yenileyerek ve daha da ileriye giderek çalışmalarına devam etmekte, danışanlarıyla olan ilişkisi ve profesyonelliği konusunda da başarılarını devam ettirmektedir. Bir psikolojik danışman olarak, çalışmalarını takdirle ve severek destekliyorum. Uzmanlaştığı alanlarda da kendini göstermeye devam eden Berk Bey ile iş arkadaşı olmak da ayrı bir önem taşıdığı gibi beraber çalışıyor olmak da gerçekten çok verimli ve keyifli bir süreç. Psikoloji üzerine yaptığımız sohbetlerle de kendini gösteren Berk Bey'e çalışmalarında bol başarılar dilerim. İçtenlikle ve güvenerek tavsiye ediyorum :)
     3 Beğeni    
Özzge*
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Mayıs.2019
TavsiyeNo: 109919
Yaklaşık 4 ay önce tanıştık Berk Beyle..Gittiğimde çok kötü durumda çok mutsuz hissediyordum.Yaptığı testler sonucunda yoğun depresyon yaşadığım ve kaygı bozukluğumun olduğu ortaya çıktı.Çok kötü günler yaşıyordum ve hayat artık bana zevk vermiyordu hiçbir amacım yokmuş ve boşa yaşıyormuşum gibi hissediyordum.Hayatın, yaşamanın benim için bir anlamı yoktu.Sonra internet araştırmalarımın üzerine Berk beyle tanıştık.Kendisinden psikolojik destek aldım hala seanslarımız devam ediyor ve ben artık kendime değer veriyorum özgüvenim yerine gelmeye başladı, depresyon ve kaygı bozukluğunda iyi bir yol katettik.İlk gittiğimde çekingen olduğum için konuşamayacağımı zannetmistim ama Berk bey o kadar içten,güleryüzlü,samimi ki beni çok rahatlattı.Sayesinde hayata farklı bakmaya başladım.İyiki yollarımız kesişmiş Berk hocamla.Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum eğer sizde bir uzmandan psikolojik destek almak istiyorsanız Berk beye gitmelisiniz.Herşey için çok teşekkür ediyorum Allah sizden razı olsun Berk hocam..
     3 Beğeni    
Tuğba Ö.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Mart.2019
TavsiyeNo: 108920
Geçmişte yaşadığım travmaların artık günlük yaşantımı bile çekilmez bir hale getirdiği bir dönemde tanıştım Berk beyle. Sosyal medyadan bulup bu siteden incelemelerim sonucunda karar vermiştim destek almaya. Seanlarımızda bir süre sonra EMDR tedavisi ile ilerledik. Hayatım için en doğru adımı attığımı tedavi sürecinde anlamaya başlamıştım. Zorlu bir süreçti ama sonrası muhteşem bir yaşam oldu.Anksiyete, öfke, geçmişte takılı kalma ve borderline kişilik bozukluğu gibi sorunlarım artık benim kontrolümde. Çok daha güçlüyüm, “an”da kalarak yaşayabiliyorum ve artık kendimi herşeyimle seviyorum. Tedaviden sonra yaşadığım sorunlarla o kadar güzel başedebiliyorum ki çevrem bendeki değişime hayran olduklarını söylüyorlar:) Sonuçtan çok memnunum ve iyi ki tanıdım Berk beyi kesinlikle çok başarılı ve mükemmel bir psikolog. Asla zorlayıcı değil herşey sizin de dahil olduğunuz, istediğiniz şekilde ilerliyor. Artık ne zaman ihtiyaç duysam rahatlıkla gidebileceğim bir psikoloğumun olması çok güzel bi duygu. Herkese tavsiye ediyorum, Berk beyin başarılarının devamını dilerim ve bana kattıkları için sonsuz teşekkürler...
     4 Beğeni    
Mb
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Şubat.2019
TavsiyeNo: 108534
Yaklaşık üç ay önce, hayatımdaki yoğun stres faktörleri üzerine, sitedeki danışan yorumları ile tanıdığım Berk Bey ile başlayan terapi seanslarımız EMDR ile devam etti. Şu an başladığım noktaya göre çok daha sakin, doğru düşünüp karar alabilen ve stres yaratan durumları daha iyi yönetebilen konumdayım. Bu süreçte hem seans planlamasının yapılması hem de danışan ilişkilerinde Pelin Hanıma; kişinin kendini tanıması ve hayatını yönetebilmesi adına her türlü sorununu rahatça konuşabildiği ve faydalı olmanın yanı sıra uygulanabilir geri dönüşler sağladığı için Berk Beye çok teşekkür ediyorum.
     2 Beğeni    
Rezzan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Şubat.2019
TavsiyeNo: 108144
Berk beyi sosyal medya üzerinden buldum. Videolarını ve hasta yorumlarını izledim ve okudum cok bilgili ,başarılı ve kendini geliştirmiş olması dikkatimi çekti.oğlumu götürmeyi karar verdim berk bey önce anneyi ele alalım dedi EMDR den bahsetti ve kabul ettim tedavi benim için çok zordu Muğladan izmire gelip gitmeliydim 4 saat gidiş 4 saatt dönüş sürüyordu.Emdr aşkına kabul ettim 14 seans sürdü şimdi ise korkum ,panik atağım,kaygılarım hepsinden kurtuldum 20 yaşındaki mutluluğum neşem tekrar yerine geldi Berk bey ve EMDR şiddetle tavsiye ediyorum.Pelin hanım sizede çok teşekkür ederim benim yol mesafemi düşünerek seanslar ayarladığınız için:)
     5 Beğeni    
Nazan GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Ocak.2019
TavsiyeNo: 108023
Berk beye yaklaşık 3 ay önce evliliğimin gidişatı ile yaşadığım sıkıntı için başvurdum. İlk terapide EMDR yöntemini önerdi. Evet sıkıntılı bir çocukluk geçirmiştim ama çözmüştüm şu an yaşadığım şeyin o dönemlerle bi alakası yoktu(sanıyordum). Kapattığım konuları tekrar açmak tekrar yüzleşmek çok zorlasa da hatta terapi sonrasında “ee ne oldu şimdi??” Duygusuna kapılsam da ilk kriz anında etkisini gösterdiğini farkettim. Artık en ufak tartışmada ağlama krizlerine giren, vicdan hortumuna kapılıp giden ben yoktum ne istediğini bilen bunu çok açıkça ifade eden karar alabilen ve bunu uygulayan biri haline dönüştüm. İç huzurumu yakalamaya ve her şeyden önce “ben”i düşünmeye başladım. Evliliğimde son 3-4 senenin (evliliğim zaten 5 sene:) en mutlu ve huzurlu dönemlerini yaşıyorum benim için bir milat oldu diyebilirim. Burdan çok teşekkürlerimi iletiyorum ve herkese tavsiye ediyorum hem uzmanımızı hem de ihtiyaçları olduğunu düşündükleri anda bir profesyonele danışmayı. Bazen bakış açımızı değiştirmek çözümün başlangıcı olabiliyor. Sevgiler..
     2 Beğeni    
H.KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Aralık.2018
TavsiyeNo: 107504
Eşim ile ilgili problemlerimiz vardı o vesile ile gittim Berk beye. İyi ki gitmişim. Ağır depresyona girmiş bir haldeydim.Ne uyku ne yemek yiyebiliyordum,gece gündüz ağlamaktan başka hiç bir şey yapamaz durumdaydım. EMDR terapisine başladık 14 seans aldım ve şu an sanki o günleri ben yaşamamış gibiyim. Çok çok iyi geldi. Berk beyin enerjisi samimiyeti sanki yıllardır tanıyormuşum gibi bir güven verdi kendisi. İyi ki sizi bulmuşum. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Artık gülebiliyorum, hayata bakış açım değişti, çok daha güçlüyüm 🤗
     2 Beğeni    
Hande Uçar
4.Aralık.2018
TavsiyeNo: 107063
Berk Beyin yanında yaklaşık iki ay boyunca staj yaptım ve hayatımdaki en iyi staj deneyimimdi diyebilirim. Kendisi ile tanışma fırsatım olduğu için, onunla birlikte çalışmalar yapabilme şansım olduğu için kendimi oldukça şanslı hissediyorum. Berk Bey yeri geldi bir hoca yeri geldi bir arkadaş oldu. Bana kattığı bilgiler ve donanımlar sayesinde kendimi fazlasıyla geliştirdim. Kendi bildiklerini paylaşmaktan asla çekinmiyor ve stajyerlerinin her şeyi en iyi şekilde öğrenmesi için uğraşıyor. Berk Bey'den öğrendiklerim derslerime de oldukça yardımcı oluyor. Her daim güler yüzlü ve samimi olan biri, eğer onunla birlikte çalışma şansına sahip olursanız kendinizi oldukça özel hissedebilirsiniz. Ayrıca danışanları ile de birebir özel olarak ilgileniyor. Her koşulda en iyi şekilde destek alabileceğiniz bir psikolog, herkese tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Yamaç Şendülger
3.Aralık.2018
TavsiyeNo: 107036
Berk Bey ile staj vasıtasıyla tanıştım. Kendisinin yanında yaklaşık 2 ay boyunca staj yaptım. İyi ki onun yanında staj yapmışım. Çünkü Berk Bey; alanında çok deneyimli, güleryüzlü, kibar ve danışanlarına çok önem veren bir psikolog. Ayrıca stajerlerin de kendilerini geliştirmesi için her zaman deneyimlerini paylaşan bir uzman. Yolun başında olan bir psikolog adayı olarak kendisi örnek aldığım bir kişi. İyi bir psikolog arıyorsanız doğru adrestesiniz. Size en iyi şekilde yardımcı olacağına inanıyorum ve herkese tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
I.Ü
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Kasım.2018
TavsiyeNo: 106743
Hayata bakış acim degişti:3 ay oldu Berk beyle tanışalı.. Depresyondan dolayı başladığım terapilere Emdr tedavisiyle devam ediyoruz.. Şu anda geldiğim noktadan çok memnunum hayata bakiş acım değisti artık önceliklerimde ilk sırada ben varım...Kendimi değerli hissediyorum kararlarim konusunda daha netim keşke tedaviye daha önce başlasaydım..Berk bey sayesinde kendimi buldum ona çok sey borçluyum keşke tedaviye daha önce başlasaydım..iyi ki yollarimiz kesişmiş iyi ki tanimisim... Hayatima dokunan Berk beyle yollarimiz hic ayrilmayacak en ufacik bir sıkıntimda cıkmazimda arkama bakmadan gönül rahatligiyla gidecegim bir psikologum var....
     3 Beğeni    
Nükhet YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Kasım.2018
TavsiyeNo: 106702
Berk Bey'i internet aracalığı ile araştırarak buldum. Kendisinden EMDR terapisi aldım. Berk beyin her konuda yeterli bir uzman olduğunu düşünüyorum. Kendisi çok içten ve güler yüzlü bir psikolog. Bunun yanı sıra klinik ortamı da gayet huzurlu. Bu sebeple kendisini tavsiye ediyorum. Berk Bey'i tanımaktan ve ondan hizmet almaktan gerçekten mutlu oldum ve terapiye geldiğim için memnun oldum. Terapim çok başarılı geçti. Her şey için çok teşekkür ederim Berk Bey.
     3 Beğeni    
B.N.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Kasım.2018
TavsiyeNo: 106649
Berk bey uzmandan önce iyi bir arkadas ,iyi bir abi,iyi bir kardes acikcasi iyi bir insan. Okb hastasiyim nami diger takinci hastasiyim emdr terapisi aliyorum simdiden cogu problemim bitti. Terabi devam ediyor. Terabi sirasinda kendimi daha iyi anlayabildim, farkli yonlerimi kesfettim hastaligimin neden buraralara geldigini daha iyi anladim hepsi berk bey sayesinde. Terabi bitti size hemen gule gule demiyor bu benim icin cok guzel bisey... berk bey kendinizi ozel,degerli hissettiyor. Kendisine cok cok cok ama cok tesekkkur ederim.... ayrica asistani pelin hanim da ilgili ve cok yardimci olan biri pelin hanima da cok tesekkurler. Organlarimiz hasta olabiliyorsa ruhumuz da hasta olabiliyor. O yuzden once ruhunuzu iyilestirin sonrasin da kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Ben berk beyi internette arastirirken buldum iyi berk beye gidiyorum cok memnunum kendisinden bende hastayim iyi bir uzmanvar mi acaba diyorsaniz dogru adres berk bey.........
     3 Beğeni    
Ayça C.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Ekim.2018
TavsiyeNo: 106019
Merhaba, Berk Bey ile yaklaşık 1 ay önce tanıştım. Kaygı bozukluğu benim için dayanılmaz bir hal almıştı. Hem işim hem de sosyal yaşantım bana eziyet eder durumdaydı. EMDR Terapisi uygulamaya başlamasıyla beraber kısa zamanda çok yol aldık. Genç olması, güler yüzlü, sakin, profesyonel ve sizi dinlerken takındığı yansız tavır size kendinizi oldukça rahat hissettiriyor. Sadece kısa bir konuşmayla bile kendisinin disiplini elden bırakmayan, donanımlı ve güven veren biri olduğunu anlıyorsunuz. Daha kendisine açmaya fırsat bulamadığım birçok sorun ve hayata bakış açımda da değişiklikler olduğunu görüyorum ve kendisine minnet duyuyorum. Sizinle ilgili tek pişmanlığım sizi geç tanımış olmak Berk Bey :) . Her şey için teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim.
     4 Beğeni    
D F
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Ağustos.2018
TavsiyeNo: 105235
Temmuz ayinda yasadigim OKB basaçıkılmaz bir hal aldı. Berk Bey'den danışma hizmeti aldiktan sonra, EMDR terapisi icin uygun olduguma karar verdi ve 15 seanslik sürecimiz basladi. Amacimiz, negatif kondüsyon yaratan anılarımı nötrlemek, yerine olumlu duygu ve dusunceleri yerlestirmek ve pekiştirmekti. Sabırlı, destekleyen , güven veren, inancinizi yüksek tutan davranışlarıyla, daha 5. seansta kendimdeki degisikleri gozlemlemeye başlamıştım. Sürecimiz bugün itibariyle sonlandı, kendimi yeniden dogmus gibi hissediyorum. Hic gecmeyecegini dusundugum obsesyonlarim gecti. Artık mutlu, pozitif, daha kaygısız biriyim. Gelişimimin ve değişimimin günlük ve iş hayatımdaki yansımalarını kontrol edebilmememiz icin ve daha sağlıklı ilerleyebilmek icin, talebim ile şehirdışında geçireceğim 2 aylık sürede online terapilerle devam edecegiz. Kendisine buradan da emegi için ve beni yeniden güçlü, sağlıklı bir insan haline getirdiği için teşekkür ederim.
     3 Beğeni    
Can TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Ağustos.2018
TavsiyeNo: 105041
Berk beyin yaklaşımı ve tutumunu beğendim hastalarına karşı anlayışlı ve sert bir tavrı yok pekçok konuda bilgili ve yardımcı olmaya hazır Berk beyin televizyondaki yayınlarını da takip cinsel terapi konusunda da bilgili tavsiye ediyorum kendisini herkese aynı zamanda yaşının genç olması da gençlerle iletişim açısından daha faydalı güleryüzlü olmasının da bunda etkisi var berk beyi televizyondan tanıdım çıktığı programlardaki tavrı ve tutumu ilgimi ve çekti ve gerçekten memnun kaldım
     3 Beğeni    
G.Ö
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Temmuz.2018
TavsiyeNo: 104847
Merhaba. Uzun zamandır kaygı problemi yaşıyordum ve kendi başıma işin içinden çıkamaz hale gelmiştim. Ber beyi de internetten araştırıp buldum. Çok güleryüzlü ve ilgili davrandı. Bana emdr tedavisinden bahsetti. Ben ilk olarrak kablolar bağlanıcak değişik bi tedavi sanmıştım ama hiç de korkutucu olmadığını gördüm. Bilinçaltına atıp unutmak istediğimiz anıları tekrar gün yüzüne çıkaran bir yöntemmiş. Seansların uygulandığı gün kendinizi biraz kötü hissediyorsunuz (sonuçta unutulan bastırılan anılar tekrar önünüze geliyor) ama sonrasında bunlara karşı duyarsızlaşıyorsunuz. Artık rahatsızlık vermemeye başlıyorlar. Eğer benim gibi işin içinden çıkamadığınızı artık bu kaygılarla yaşayamadığınızı düşünüyorsanız izmire gelin ve berk beye uğrayın :) O size bu durumunuzla ilgili yardımcı olacaktır. Her şey için teşekkür ederim berk beye hayat benim için yaşanılır hale geldi :)
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
Fd
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Temmuz.2018
TavsiyeNo: 104591
Berk ile çalışmalarımız sırasında kendisi son derece başarılı, disiplinli ve koordine bir EMDR terapi seansı süreci yönetti. Bunun önemli derecede faydasını gördüm. Berk ile çalışmak isteyen herkese kendisini içtenlikle tavsiye ediyorum. Özellikle bu sürecin sonucunda hayata bakış açımın gelişmesi, farklı bakış açıları elde etmem, bazı sorunların kaynağı ve çözümünün aslında benim yada bende olmadığını görmem bana sunmuş olduğu katkılar içerisinde en önemli katma değerlerin başında geldi.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
Mutlu ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Haziran.2018
TavsiyeNo: 104449
Hocamı internet sitesinden bulduk. İlk olarak zaten pozitif biri olması bizi etkiledi ve seanslara devam ettik . Zor bir süreci atlatmamız için bize çok yardımcı oluyor. İlk defa Şema denilen olguyu öğrendik şimdi hocamızin bizim için çizdiği şemalardan kemdimize ders çıkartıyoruz . Tabiki bunu içselleştirmek disipline etmek kolay değil Başarmsk için bu klavuzu kullanacağız inşaallah.Herkese kesinlikle hocamı tavsiye ederim.Çok teşekkür ederim Berk hocam.
     1 Beğeni    
R.Ş
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Haziran.2018
TavsiyeNo: 104177
Berk beyle kısa bir süre önce tanıştık. İnternette araştırırken karşıma çıkmıştı Yaklaşık 4 ay kadar seanslarımız oldu. Almış olduğum vajinismus tedavisi sayesinda daha iyi bir noktadayım. Seanslarda güler yüzü, sakin ve destekleyici tavrı tedavinin hızlanmasına yardımci olan en buyuk etken. Eger sizde vajinusmusla savaşıyorsanız hic vakit kaybetmeden berk beyden destek alın. Ben çok memnun kaldım. Artık ailemizden biri 👍 herkese tavsiye ediyoruum 🤗
     1 Beğeni    
Tuğba
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Haziran.2018
TavsiyeNo: 104077
Berk Beyle internet araştırmam sayesinde tanıştık. Ofisine gittigimde çok ama çok kötü bir durumdaydım. ilk terapimizi yaptik ve ardından test derken agir depresyon sonucuna vardı Berk Bey. EMDR tedavisine başlayacağımızı söyledi ve diger hafta EMDR tedavisine başladık. 1 2 10 derken 20 seansı tamamladık. Sonuç muhteşem ve inanın bana sanki yeniden dünyaya geldim, yaşamanın tadına vardım Berk Bey sayesinde. Ruh halim hayatım düzene girdi simdi herşeye olumlu ve iyi yönünden bakabiliyorum. Ki bu kadar durumum vahimken bunu benim gibi durumda olanlarda basarabilirsiniz inanın bana. Tabiki terapistim Berk Bey sayesinde. Herşey için çok ama çok sağolun Berk Bey. Şu anda iyiysem sizin yardımlarınız sayesinde. İyiki sizi bulmuşum iyiki iyiki iyiki. Beni yaşama hayata döndürdüğüz, yaşama tekrar bağladığınız için Allah sizden razı olsun 🙏 Yolunuz her daim açık olsun Berk Bey. işte arkadaşlar benim durumum böyleydi ve şu anda çok mutlu😊huzurlu sakinim. Eğer sizinde yardıma ihtiyacınız varsa Berk Beyi TAVSİYE EDİYORUM. Her daim bu işin uzmanı hastalarına karşı sabırlı,güler yüzlü,hastalarıyla gülüp hüzünlenen gözleri dolan öyle samimi içten bir uzman Berk Bey 😊 iyiki varsınız 🙏🙏 benim duygularım bunlar arkadaşlar. Umutsuz ümitsiz olmayın sakın ASLA ❗❗❗
     3 Beğeni    
Ç.A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Mayıs.2018
TavsiyeNo: 103899
Ailemin ve iş yaşamımın yarattığı travmalarla boğuşurken arkadaşımın tavsiyesi üzerine Berk Beyle terapiye başladım. İlk seanstan sonra test uygulandı ve problemimin ne olduğu tespit edildi. Terapiler sırasında çeşitli ödevler verdi berk bey ve ödevleri yaparken kendi sorunlarımla yüzleşmem, kabul etmem bazen çok zor oldu. Birkaç ay süren terapide "İçimdeki çöplüğü boşalttım" beni yoran sıkıntılarımdan kurtuldum. Artık olayları ve insanları olduğu gibi değerlendiriyorum olması gerektiği gibi değil. Beni yoran üzen şeyleri sınırlarım dışında tutuyorum. Artık kendi değerimin farkındayım, uzun süredir mutlu, huzurlu, ânı yaşayan biriyim, sorunlara bakış açım çok değişti. Bana olan tüm katkıları için Berk Beye teşekkür ederim.
     4 Beğeni    
Deniz
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Mayıs.2018
TavsiyeNo: 103865
Berk abi ile EMDR tekniği ile sınav kaygılarımla ilgili bir çalışma yaptık. İlk gittiğimde sınav öncesinde her gece ağlıyordum. Sınav öncesi panikleyip soruları yanıtlıyamıyordum v.s. Ama tedavi ilerledikçe kaygım düzelmeye başladı. Şimdi sınava rahatlıkla girebiliyorum hiç bir sıkıntı yaşamıyorum İlk 3.-4. Haftada tedavi etkisini göstermeye başlıyor Karşınızdakinin güler yüzlü, kibar, ilgili, konuşkan olmasıda çok önemli ve bu özellikler berk abide vardı.
     1 Beğeni    
Hatice A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Mayıs.2018
TavsiyeNo: 103664
Merhaba.Berk Bey'i internet üzerinden araştırmalarım sonucu bulmuş bulunmaktayım.Güler yüzlü ,pozitif enerjisi ve verdiği güven duygusu ile kısa zamanda verimli yol kat ettik. Emdr terapisinde oldukça başarılı olmasının yanı sıra diger terapi alanlarında’da kendini kanıtlamış ve önemli yönde etiklerini görmüş bulunmaktayım.Alanında göstermiş oldugu özen ve titizlikten kendisine teşekkürü borç bilirim.Kendinisini kaybetmek istemiceğim kadar degerli bir uzmandır.Bundan sonraki sürekte ise her zaman terapi alabileceğim birdir.Düşünmeksizin herkese tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Aslıhan T
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Mayıs.2018
TavsiyeNo: 103648
Berk beye kızım için gelmiştim ama sonrasında benimde danışmanım oldu. Anlayan tavrı, samimiyeti ve güler yüzlülüğüyle insana artılar katıyor. Danışmanlık alabilmek için güven çok önemli ve Berk beyde bu güveni fazlasıyla veriyor. Kendisi sayesinde kendimle hesaplaşmalarım bitti ve artık yoluma daha güvenli devam ediyorum. Yaşam içinde oluşan değişimleri görmek insanı mutlu ediyor ve hayata daha sağlam adımlarla basıyorsun. Bana ve kızıma olan katkılarından dolayı kendisine teşekkür ediyorum ....
     2 Beğeni    
Esma BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Nisan.2018
TavsiyeNo: 103347
Depresyon sonucu tavsiye üzerine geldiğim sayın Berk Bey den ilk üç seanstan sonra beraber on seans EMDR tedavisi uyguladık. Emdr nedir diye çok araştırdım önce tedirgin oldum hiç duymadığım bir tedavi yöntemiydi sonuçta... şimdi ise iyi ki yapmışız bu tedaviyi diyerek burdan ayrılıyorum. Geçmişte yaşanan olumsuz duygulara ve tramvalara seans sonunda artık pozitif bakmak burdan güler yüzle ayrılmak paha biçilemez bir duygu. Sizde kendiniz de depresyon v.s hissediyorsanız vakit kaybetmeden randevunuzu hemen BERK Beyden alın derim.
     1 Beğeni    
Cemil
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Nisan.2018
TavsiyeNo: 103141
Berk beyi tv programında gördüm ve gitmeye karar verdim. 20 senelik bankacıyım.gerek iş hayatı gerekse özel hayatımda yaşadığım sorun ve sıkıntılar birikmişti ve içinden çıkılmaz bir hal almıştı. Berk bey ile görüşmelerimiz sonucunda emdr ın tam bana göre olduğuna karar verdik. yaklaşık 20 seans emdr tedavisi gördüm ve memnun kaldım ve faydasını gördüm. Berk bey de işinin gerektirdiği ölçüde ilgili samimi ve sabırlı bir tutum sergiledi. Bu tedavi yöntemini tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
C.F.
29.Mart.2018
TavsiyeNo: 102985
Berk beyle staj vasıtasıyla tanıştım. Kendisi psikologluk alanında yetkin ve bilgili birisi olduğunu ilk karşılaştığımda anlamıştım. Staj süresi boyunca izlenimlerimin bu kanımın doğruluğunu bana gösterdi. Berk bey sayesinde kendimi oldukça geliştirdiğimi düşünüyorum. Beni birçok konuda destekleyip psikoloji alanında ilerlemem için bana yol gösterdi. Kendisiyle birlikte olduğum süre zarfında hastalarıyla olan iletişimi, onların sorunlarıyla yakından ilgilenmesi ve her zaman güler yüzlü olması beni etkilemiştir. Hastalarıyla olan iletişimi ve bu alandaki bilginliğiyle her zaman örnek alacağım bir insandır.
     3 Beğeni    
B.A.
29.Mart.2018
TavsiyeNo: 102966
Berk Bey’in yanında yaklaşık 1buçuk ay kadar staj yapma imkanı buldum. Staja başlayana kadarki beklentilerimin hepsini belki de fazlasını karşılamış oldum staj süresince. Berk Bey gibi deneyimli, donanımlı, bilgilerini paylaşmaya açık bir uzmanın yanında staj yaptığım ve kendisinden bir şeyler öğrendiğim için kendimi şanslı hissediyorum. “Bir psikolog nasıl olmalı?” tam anlamıyla bunu öğretti bize. Mesleğine verdiği değer, yetkinliği, kibarlığı, güler yüzü, danışanlarına verdiği önem, iş disiplini kendime örnek alacağım en önemli özellikleri oldu. İzmir’de danışmanlık hizmeti alabileceğiniz en önemli uzmanlardan birisidir kendisi. Hiç şüphesiz danışmanlık hizmeti almak isteyen herkese tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Doğangün
28.Mart.2018
TavsiyeNo: 102946
Berk Bey ile tanışmam kurumunda staj yapmaya başvurmam ile başladı. Staj mülakatından stajın bitimine kadar ilgili, güleryüzlü, güven verici, adaletli ve aynı zamanda disiplinliydi. Mesleki bilgi birikimini gelişmemiz için her fırsatta bizlerle paylaştı. Kendi mesleğim adına çok şey öğrendim. Tüm gözlemlerimde işini titizlikle yaptığını ve çok önemsediğini söylemek istiyorum. Çevremdeki ihtiyacı olan yakın arkadaşlarıma da kendisini önerdiğim gibi herkese tavsiye ediyorum. Sizi özel hissettireceğinden, anlayacağından ve yardımcı olacağından eminim. İletişime geçtiğiniz anda verdiği güven hissinden anlayacağınız üzere tüm ihtiyacı olanlara öneriyorum.
     2 Beğeni    
Merve Ö.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Ocak.2018
TavsiyeNo: 101399
Merhabalar, Berk Bey ile görüşmeye içinde bulunduğum ruh halimin artık kendi başıma çözüm üretemez bir hal aldığında ve bir uzman ile görüşmem gerektiğini düşündüğümde karar verdim. Kendisini tavsiye üzerine sosyal medya aracılığı ile buldum. Bu konuda şanslı olduğumu düşünüyorum çünkü Berk Bey'in sorunlarımı çözmeye yönelik yaklaşımı ilk görüşmelerden itibaren beni rahatlattı. Görüşmelere devam ediyorum ve her seanstan sonra karmaşık olan durumlar daha netleşmiş oluyor. Ayrıca verdiği ödevler sayesinde sorunlarımı aşmam daha da kolaylaşıyor. Kendisine arkadaşça ve sorunlarda yalnız olmadığımı gösteren tavrından dolayı da teşekkürler ediyorum.
     3 Beğeni    
U.Ö.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Ocak.2018
TavsiyeNo: 101376
Daha öncesinde psikologlara karşı ön yargılıydım. Fakat annemin televizyonda birkaç kez denk geldiği Berk Bey’i izledikten sonra bende ön yargılarımı bir kenara koyarak Berk Bey’e gelmeyi kabul ettim. Özgüven eksikliği konusunda destek istediğim Berk beyden 12 seans sonunda izlemiş olduğu tedavi yöntemi ve yaklaşım tarzı sebebiyle tüm kaygılarımdan kurtulmuş bir şekilde ayrılıyorum. Bir psikologdan çok bir arkadaş gibi yaklaşarak ve sadece sizi rahatlatıp tedavi yöntemini sonuca odaklı ayarlayarak her seans sonunda kendinizi çok değerli hissetmenizi sağlıyor. Tekrar özgüvenimi yerine getirdiği için Berk Bey’e çok teşekkür ediyorum. İçinizdeki sorunları bir başkasına anlatamıyorsanız mutlaka Berk Bey’e anlatın rahatlayacağınızı ve herşeyin o kadar da zor olmadığını göreceksiniz :)
     2 Beğeni    
Levent DURAN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
4.Ocak.2018
TavsiyeNo: 101250
Sayın Karaoğlu ile Klinik Psikoloji Yüksek Lisans eğitiminde tanıştım. Yıllardır aldığı çok farklı eğitimlerle yetkinliğini pekiştirmiştir. Donanımı, iletişim yeteneği ve insani yaklaşımıyla bir uzmanın yardımına ihtiyacı olan tüm danışanlar tereddüt etmeden başvurabilir. Çözüm yolunda ilerlerken, farkındalıklarınızın arttığında bu yazdıklarımda nasıl haklı olduğumu hatırlayacağınız bir uzman arkadaşımdır. Kendisine mesleki ve akademik hayatında başarılarının devamını diliyorum.
     1 Beğeni    
F.Y
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Kasım.2017
TavsiyeNo: 100572
Berk Beyi uzun araştırmalar sonucu internet aracılığıyla buldum iyikide tanımışım doğru bir tercih yaptığımı seanslarımızda anladım samimi,güler yüzlü,insanı rahatlatan tavırları gerçekten çok önemliydi benim ve eşim için, Benim sorunum vajinusmustu evleneli 2 sene olmuştu ben artık ümidimi kesmişken Berk bey derdimize derman oldu eşimle vajinusmusu 1.5 ayda yenmemize vesile oldu şimdi dahada mutlu bir evliliğimiz var böyle bir sorunu olana mutlaka Berk Beyi öneririm alanında uzman bir doktor biz geç bile kalmışız siz mutluluğunuzu ertelemeyin🤗
     1 Beğeni    
R. Kayıhan ABA Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
9.Eylül.2017
TavsiyeNo: 98978
Meslektaşım Berk Karaoğlu ile şema terapi eğitiminde tanıştık, eğitim boyunca psikoterapi yöntem ve tekniklerinin üzerinde yorumlar yapıp fikir alışverişinde bulunduk. Detaylı analizlerimizi terapi tecrübelerimizi birbirimizle paylaştık farklı terapi ekolleri ve alanları adına mesleki paylaşımlarımız halen devam etmekte. Kendisinin girişimci ve aktif bir terapist olması, mesleğine dair eğitimlere yatırım yapmasının başarısını arttırdığını düşünüyorum. İzmir'deki danışanlara rahatlıkla tavsiye ederim. Özellikle aile danışmanlığı ve cinsel terapi konusunda başarılıdır. Kendi terapi merkezinde verdiği hizmetlerin danışanlardan tarafından karşılık bulacağına inanıyorum, mesleğini titizlikle yapan meslektaşımın başarılarının devamını dilerim.
     2 Beğeni    
Özge C.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Ağustos.2017
TavsiyeNo: 98735
Merhabalar, Berk Karaoğlu ile bir sene önce sosyal medya aracılığıyla tanıştım. Stres bozukluğu ve duygusal çöküntü yaşadığım bir dönemde seanslarımıza başladık. Aldığım bireysel terapiler ve EMDR tedavisi sayesinde özgüven eksikliği ve kaygı bozukluklarım sona erdi. Özelilkle EMDR tedavisinin çok etkili olduğunu söyleyebilirim. Berk Bey’in samimiyeti ve ilgisi kendinizi güvende hissederek sorunlarınızla objektif bir biçimde yüzleşmenizi sağlıyor. Çok başarılı ve alanında yetkin bir danışman olduğunu düşünüyorum. Kendisine bu süreçte yanımda olduğu için çok teşekkür ederim. Mesleki hayatında başarılar dileyerek psikolojik yardım alması gerektiğini düşünen herkese Berk Bey'le görüşmelerini tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Bays
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Haziran.2017
TavsiyeNo: 97537
Berk beyle birkaç ay önce tanışma şansım oldu. Ilk geldıgım gün ve bugün arasında oldukça fazla degısım söz konusu. Ilk gün kı fazla umutsuz, depresıf ruh halınden arındıgımı soyleyebılırım. EMDR tedavısı benım açımdan çok olumlu gectı. Karşılaşmış olduğum ve benı üzen sorunlar bugun daha az etkılıyor beni. Daha pozıtıf ve enerjıgım. Berk beyle çalışmış olduğumuz her seans da üstüne koyarak ılerledk. Berk bey tavsıye edebılecegım uzmanlardan birisidir.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
Ceren
9.Mayıs.2017
TavsiyeNo: 96565
Berk beyi üniversitede dersimize katılımı sayesinde tanımış oldum.İşini oldukça severek yaptığını bilgilerinden, yaklaşımlarından, güven verici,samimi, içten konuşmalarından anlayacaksınız..Çok donanımlı bir psikolog..Mesleki paylaşımlarından kendi yaşamımda da faydalandığımı belirtmek isterim.İhtiyacım olduğunda ilk başvuracağım psikolog diyebilirim.Sizlerin de ihtiyacınız olduğunu hissediyorsanız her konuda çekinmeden danışabilirsiniz.Size doğru yolu göstereceğine huzuru ve mutluluğu sağlatacağına emin olun.Kesinlikle tüm içtenliğimle tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
D K
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Mayıs.2017
TavsiyeNo: 96542
Merhabalar Berk beyi çok sıkıntılı süreçler geçirirken sosyal medya aracığıliyla buldum . İyiki de bulmuşum ilk görüşmeye eşımle beraber gittik inanılmaz güven verdi. Kendimi ilk defa bukadar rahat hissetmiştim .sonra sıkıntılarımdan dolayı emdr den bahsetti . Mantığıma yattı ve başladım. Meğerse şimdiki yaşadığım sorunların geçmışte yaşadığım olaylardan bazıları bilinç altında temizlenmemiş . Her seansta bunlardan arındım . Şu anda seanslarım bitti ve ben çoğu problemimden kurtuldum . Eşimle şu anda çok iyiyiz. Berk bey sayesinde eşimle aramıdaki yaptığımız hataları görebiliyoruz çok huzurluyum .Doktoruma çok teşekürler ediyorum sevgiler
     4 Beğeni    
Emine KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Nisan.2017
TavsiyeNo: 95820
Merhaba bir panik atak hastası olarak 17 yaşındaki oğlumun aynı rahatsızlıkları yaşadığını farkettim içine kapanık herşeye darılan konstre sorunları yaşıyordu çarpıntı endişe nefes darlığı şikayetleri vardı izmir içi araştırma yaptığımda hem erkek hemde genç olduğu için berk beyi seçtim. En doğrusunu yapmışım oğlumu hayata döndürdü resmen kısa sürede çok yol aldık normal seans dışında EMDR tedavisi uyguladı kesinlikle çok iyi bir yöntem çok iyi sonuçlar aldık. Berk beyin samimiyeti dinlendirici sesi tecrübesi mükemmel ilk seansları off puff ederek giden oğlum daha sonra resmen koşa koşa gitmeye başladı çünkü bir arkadaş bir abi gibi... Ayrıca çayı da çok güzel :)
     4 Beğeni    
Işıl
9.Mart.2017
TavsiyeNo: 95157
Kendisi ile dersimize konuk olarak geldiğinde tanıştık ilk izlenim olarak sıcak kanlı ve samimi bir psikolog.Sorulan sorulara verdiği yanıtlar çok aydınlatıcı.Konusma devam ettikçe insana güven veriyor ve çekinceleri ortadan kaldırıyor, böylelikle insan sormaya çekindiği şeyleri rahatça sorabiliyor.Bir konuyu derinlemesine ele alıyor akılda kıyıda köşede kalmış soru ve sorunları yakalıyor.Kadin erkek ilişkileri ve psikanalitik kuramlar üzerine keyifli bir ders işledik.
     2 Beğeni    
Fatma Salman
9.Mart.2017
TavsiyeNo: 95156
Berk Karaoğlu ile Ege Üniversitesinde bizlere sunduğu seminerler aracılığı ile tanıştık. Kendisi daha önceden bir dersimize konuk olup kadın-erkek ilişkileri üzerine bizlere çok değerli bilgiler vermişti. Daha sonra bizlere ruh sağlığı dersinde psikanalitik kuramdan tutun bizlerin merak edip öğrenmek istediği kendi alanı ile ilgili bilgileri biz gençleri aydınlatmak adına çekinmeden bizlerle paylaştı. Kendisi mesleki açıdan bilgili,samimi,güler yüzlü,mesleğinde başarılı ve en önemlisi kendisine bir sorununuz olduğuz olduğunda çekinmeden rahatlıkla paylaşabileceğiniz uzmanlardan biri... :)
     2 Beğeni    
Hazal
7.Mart.2017
TavsiyeNo: 95101
Üniversite öğrencisiyim bugün Ege üniversitesinde bir derdimize katildi daha öncede bir seminer vermişti bize.Çok başarılı bir danışman.Bilgilerini hayatımda da uygulayacağım. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Emin olun çok faydasını göreceksiniz . Akıcı ve içten konuşmasıyla size çok yardımcı olacak. Çok güler yüzlü ve beyfendi bir insan her sonunuzu danışmak istediğiniz her şeyi anlata bileceğiniz biri. Daha çok seminerine katılmayı düşünüyorum. Güler yüzüyle ve samimiyetiyle kendinizi daha rahat hissedeceğinizden emin ola bilirsiniz
     4 Beğeni    
Ç. K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Mart.2017
TavsiyeNo: 95023
Berk Karaoğlu ile sosyal medya aracılığıyla tanıştım, 3 ay boyunca aldığım bireysel terapi sayesinde iç huzursuzluk ve panik atak sıkıntılarım sona erdi. Berk Karaoğlu, yanında kendinizi rahat ve güvende hissedebileceğiniz biri, üstelik mesleki anlamda da kendini sürekli güncellediği için hedeflediğiniz değişime kolaylıkla ulaşmanızı sağlıyor. Danışanı olarak söyleyebilirim ki kliniği yaşam kalitenizin yükseldiğini hissedebileceğiniz nezih ve samimi bir yer. Güleryüzünüz ve ilginiz için teşekkür ederim. :)
     6 Beğeni    
A.Gg
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Ocak.2017
TavsiyeNo: 93853
Merhabalar Berk beyi sosyal medya vasıtası ile tanıdım.Kendisini iyi ki tanımışım güler yüzlü ve samimi ve mesleğinde başarılı .Bende 4 senedir takıntı hastalığı vardı ilaç tedavisi kullanıyordum, sonra Berk beyle tanıştım kısa süre içerisinde EMDR tedavisi uyguladı gayet de başarılı bir tedavi yöntemi takıntılarım minimum derecede azaldı, artık kendimi daha iyi hissediyorum mutluyum huzurluyum, tedavi sürecinde kendinizi Berk beye emanet edebilirsiniz.:)
     3 Beğeni    
Aysel
5.Ocak.2017
TavsiyeNo: 93550
Üniversitemizde verdiği konferans dolayısı ile tanıdım kendisini. 5 yıldır farklı psikologlara gidip danışanlık yapan biri olarak Berk Beyi kesinlikle tavsiye ediyorum. Berk Bey öncelikle kendisine sorulan sorulara oldukça samimi, içten cevaplar vererek kendisine duyulan güveni arttırmıştır. Özellikle kadın- erkek ilişkileri konusunda oldukça başarılı bir uzmandır. Empati yeteneği konusundaki başarısı insanlar tarafından hemen dikkati çekiyor ve rahat davranmanıza olanak sağlıyor.
     1 Beğeni    
İrem Güçlü
4.Ocak.2017
TavsiyeNo: 93549
Merhabalar,ben Ege Üniversitesi öğrencisiyim.Berk beyi bir hocamız sayesinde tanıdım.Kendisi sağ olsun bize vakit ayırıp Kadın - Erkek ilişkileri üzerine bir seminer verdi. Seminerde aldatma-aldatılma, kadınlar-erkekler ne ister ? , ayrılık vs. bunun üzerine bir çok konu hakkında sohbet ettik ve bizim için seminer etkili konuşmasıyla ve güler yüzlülüğüyle çok keyifli geçti.Kesinlikle tavsiye ediyorum.Problemi olan ya da olmayan herkesin bir danışmana ihtiyacı olduğu taraftarındayım.Berk beye giderseniz mutlaka memnun kalacaksınız benden söylemesi. :)
     1 Beğeni    
Buse FSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
28.Aralık.2016
TavsiyeNo: 93315
Cinsellik ve kadın-erkek ilişkileriyle ilgili tüm sorunlarınızı çekinmeden paylaşabileceğiniz, sıkıntılarınıza kesin cevap bulabileceğiniz samimi bir danışman kesinlikle her bireyin yardım alabileceği biri. Özellikle aldatma-aldatılma konusunda travmatik durumlarda yardım alabilirsiniz. Ben 1 saat dinlememe rağmen oldukça kendime faydasını gördüm. İlişkinizde çözümleyemediğiz sorunlarda bence Berk Karaoğlu. Herkese tavsiye ediyorum 👏👏👏
     1 Beğeni    
İrem
28.Aralık.2016
TavsiyeNo: 93314
Üniversite öğrencisiyim bugün Ege üniversitesinde bir seminer gerçekleştirdi.Çok başarılı bir danışman.Bilgilerini hayatımda da uygulayacağım. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Emin olun çok faydasını göreceksiniz . Akıcı ve içten konuşmasıyla size çok yardımcı olacak. Çok güler yüzlü ve beyfendi bir insan her sonunuzu danışmak istediğiniz her şeyi anlata bileceğiniz biri. Daha çok seminerine katılmayı düşünüyorum. Güler yüzüyle ve samimiyetiyle kendinizi daha rahat hissedeceğinizden emin ola bilirsiniz.
     2 Beğeni    
S.T
28.Aralık.2016
TavsiyeNo: 93312
Berk beyin seminerine katıldık okulumuzda bi hocamız sayesinde kendisyle tanıştık ve sohbetimiz çok keyıfli geçti kendisi anladığım kadarıyla alanında profesyonelleşmiş bir kişi sorulan soruları dıkkatle dinleyişi her soruya özenle yanıt verişi samimi tavrı güler yüzlülüğü doğal ve gerçekçi oluşu üstelik bunca deneyimli yaklasıma karsılık yasının oldukca genc durusu bizi etkilemedi değil ilişkiler konusunda özellikle kadın erkek ilişkileri konusunda bir çok başlık altında bizleri aydınlattı.. şiddetle tavsıye edebilirim teşekkürler Berk bey :) tekrar beklıyoruz.
     2 Beğeni    
Serap BOZKAYA Fotoğraf
Psk.Dnş.Serap BOZKAYA
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
10.Kasım.2016
TavsiyeNo: 91853
Berk KARAOĞLU alanında oldukça yetkin, yeniliklere ve gelişmeye açık, bilgilerini paylaşmaya hazırdır. Onunla bir eğitim sırasında tanıştık ve bağlantımızı koparmadık. Berk her zaman çözüm odaklı, problem çözücü, araştırmacı ve mütevazı kimliği ile ön plana çıkar. Süpervizyon çalışmalarında izlediğim ve çok beğendiğim meslektaşım yatıştırıcı ses tonu ve empatik tavırlarıyla danışanını rahatlatıp güvende hissettirerek seansın en yüksek düzeyde verimli olmasını sağlıyor. Kendisine başarılar diliyorum.
     2 Beğeni    
Mk
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Ekim.2016
TavsiyeNo: 90763
Psikolog Berk ile 2 ay önce tanıştım.Bu kısa süre zarfında yaptığımız seanslar sonunda hızlı ve etkili gelişme kaydettim. Kendisinin hastasına saygılı ve sakin yaklaşımının yanında sorunlarıma tuttuğu ayna ve akılcı yönlendirmeleri sayesinde kendimdeki eksikleri ve beni rahatsız eden özelliklerimi düzelttim. Ayni Zaman'da dostça tavırları sayesinde hasta doktor ilşkisinden çok arkadaş sohbeti içinde hissettim. İsabetli ev ödevleri ve teknikleri gelişmem konusunda çok yardımcı oldu.Kendisine Teşekkür ederim.
     3 Beğeni    
G.A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Eylül.2016
TavsiyeNo: 90582
Merhabalar, altı yıllık bir evliliğim var. Beş yıl önce ilk çocuğumu dünyaya getirdikten sonra başladı sorunumuz; "cinsel isteksizlik"... Onceleri kendimiz cozmeye çalıştık, ama sorun gitti de içinden çıkılmaz bir hal olmaya başladı. Çeşitli doktorlara danistigimizda bunun doğum sonrası normal bi durum olduğunu sonradan geçeceğini söyledi. Ama maalesef sorunumuz daha da büyüdü. Artıkiyice yıprandım bu dönemde ben yiprandikca eşimi de evliliğimizin de yipranmasindan korkuyordum. Net ten psikolojik destek için araştırma yaptım. O kadar çok uzman hakkinda bilgi okudum ki ama ilk gördüğümde Berk beye gitmem gerektiğini düşündüm. Hemen aradım ve sağolsunlar en kısa zamana randevu aldık. İlk görüşmemizde giderken eşimle çok kararsizdik. Sorunumuzu cozebilirmiyiz diye konuşa konuşa gittik. İlk girdim ve görüşme başladı. Nasıl anlatırdım ne derdim diye düşünürken kendimi herşeyi anlatırken ve bundan rahatlamış olarak buldum. Size bir bütün olarak yaklaşıyor sizde sizin goremediginiz o kadar şeyi size gösteriyor ki kendinizi yeniden taniuorsuniz. Yaklaşımı sayesinde kendimi emin ellerde hissetmiştim. Ve bu sorun cozulecekti inanmıştık. Ve o günden bugüne üç ay geçti.bu sürede kesiminde her daim yanımda olması berk beyin önerilerine uyması en büyük destekdi benim için. Seanslarimiz bitti:) ve ben sanki eşimle yeniden evlenmistim, huzurluyduk artık:) birbirimize yeniden asik olduk, sevgimiz daha da büyüdü :) size tek bir şey söylesem yeterli bence, lütfen hiç düşünmeyin en kısa zamanda kendisiyle tanısın ve hayata dönün:) hayatınıza dokunmasina izin verin ve hayattan artık gunlerinizi saatlerinizi kaçırmayın, geçmiş gelmiyor ama geleceğinizi kurtarin. Bundan sonrada her konuda yardım alabileceğim bir uzman bulmanın huzurundayim. Hayat çok kısa yaşamdan zevk almayı ertelemek yok artık:) Berk beyle tanismaniz ümidiyle :)
     5 Beğeni    
Bedriye
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Haziran.2016
TavsiyeNo: 88515
Merhabalar.Ergenlik dönemindeki kızım için yardım almak üzere Berk bey ile tanıştım.Kendisini internet üzerinden gördüm.İlk gördüğümde genç olması biraz beni tedirgin etmişti.(tecrübelerinin az olması konusunda)Ama kızımla başlayan yolculuğumuz bana kadar ilerledi.Genç olması eksi yerine artı kattı her daim.Örneğin kızımın dilinden hep anladı ve onun dilimde konuştu,bayağı yol sarfettik.Benimde çözemediğim konularda bana çok iyi bir yol gösteren ve kendimi bulmamı,tanımamı sağlayan biri.Problem olan,olmayan herkezin bir danışan yardımına ihtiyaç duyacağına inanmayan ben artık buna kesinlikle inanmaya başladım.Gidin görüşün,danışın bana hak vereceksiniz.Teşekkürler Berk Bey sizi iyi ki tanımışız iyi ki hayatımızdasınız👍
     3 Beğeni    
M.ChnSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Ocak.2016
TavsiyeNo: 85159
Merhabalar Berk beyin gençliği sizi yanıltmasın çok tecrübeli ,işini danışanını çok önemseyen ve son derece naif bir psikolog.Kendisiyle 3 ay evvel bilinç altı telkin tedavisine başladım kendimle barıştım,ağlama krizlerim sona erdi,özgüvenim yerine geldi. şu an kendimi çok iyi hissediyorum çok şükür.Bilinçaltı tedavisine önyargılı bakmıştım ancak zaman içinde kendime çok büyük bir iyilik yaptığımın farkına vardım.Gönül rahatlığı ile tavsıye ediyorum.
     4 Beğeni    
N.Ö
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82133
Berk Bey'e gittiğimde depresyonda çökkün bir halde temizlik ve kontrol takıntılarımın bu kadar farklı ele alınacağını daha farklı şeylerin tetiklediğini ön göremezdim. Berk beyin bilinçaltı tedavisi sayesinde şu anda daha huzurluyum ve bu aileme de yansıdı.. Kendisini İzmir'in en iyi psikoloğu kesinlikle tavsiye ederim. İzmir'de özellikle kaygı bozukluğu olanların Berk Bey'den destek almasını öneririm. Kendisine de teşekkürlerimi sunarım bu vesileyle..
     4 Beğeni    
Hasan ARSLAN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
21.Temmuz.2015
TavsiyeNo: 80244
Değerli meslektaşım ve arkadaşım Berk KARAOĞLU,hem bir arkadaş hem de bir meslektaş olarak tanımaktan büyük bir mutluluk duyduğum insanlardandır. İyi bir psikolog, iyi bir terapist olabilmek; her şeyden önce iyi bir insan olma özelliklerinden geçer. Duyarlı, anlayışlı, iyi bir dinleyici, samimi,güler yüzlü, içten, yardımsever, bu özelliklerini, mesleki anlamdaki çalışkanlığı, kendini yenileme ve geliştirme becerisi ve nihayetinde derin bilgi ve tecrübesi sayesinde psikolog kimliği ile bütünleştirmiştir. Ailem ya da çok yakın arkadaş ve dostlarım bana iyi bir Psikolog soracak olsalar, hiç duraksamadan hemen Berk KARAOĞLU, ismini büyük bir gönül rahatlığı ile söylerdim.Aile ve çift terapisinin yanı sıra, cinsel terapi konusunda da oldukça başarılı olduğunu bildiğim,değerli meslektaşım ve arkadaşım Berk KARAOĞLU' nu, psikolojik yardım arayışı içinde olan herkese tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Mehmet Çağrı ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Eleştiri Yazısı.
11.Nisan.2015
TavsiyeNo: 77951
Bu ziyaretçimiz uzmanı tavsiye etmediğini belirtti
     Beğenin    
Işıl Göztepe
26.Ağustos.2014
TavsiyeNo: 71213
Merhaba. Değerli meslektaşım Berk Karaoğlu ile Ankara'da düzenlenen bir eğitim sayesinde tanıştık. Gerek vaka paylaşımları ve desteği; gerekse alandaki gelişmeler yoluyla sürekli iletişimde olduğum, desteğini aldığım meslektaşlarımdan biridir. Kendisi alandaki gelişmeleri yakından takip eden, güvenilir, mesleğine saygılı, etik ilkelere özen gösteren, kişilerarası ilişkileri kuvettli olan ve danışalarına gerekli özeni gösteren bir psikologtur. İzmir'de psikolojik destek almak isteyen danışanlara tavsiye ederim.
     5 Beğeni    
Mine TELEK Fotoğraf
Dyt.Mine TELEK
Diyetisyen
Sitemize Kayıtlı Uzman
25.Ağustos.2014
TavsiyeNo: 71190
Berk Bey alanında oldukça geniş donanıma ve bilgiye sahip bir psikolog arkadaşımdır. kendisiyle uzun süre aynı hastanede görev yaptık. etik kurallar çerçevesinde ve bilgi donanımı ile oldukça yüksek başarılar elde etmektedir. uzmanlık alanları oldukça geniş bir yelpazede olan psikolog arkadaşımızın danışanlarına yaklaşımı, tanıları ve tedavilerinde hızlı ilerlemeler kaydetmektedir. beslenme bozukluğu olan hastalarımıza, multidsipliner yaklaşımla olumlu sonuçlar aldık. aynı zamanda beraber çalıştığımız, kilo kontrol programlarında hastaların ilerlemesinin çok hızlı ve başarı olduğunu gözlemledik. alanında oldukça başarılı olan arkadaşımı tavsiye etmekteyim.
     3 Beğeni    
Kamil DEMİR Fotoğraf
Psk.Kamil DEMİR
Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
25.Ağustos.2014
TavsiyeNo: 71180
Merhabalar, Berk Bey ile geçen yıl Cinsel Terapi Eğitimi Süpervizyonunda tanıştım. Duruşu, çizgisi ve profesyonelliği ile hemen dikkat çeken Berk, İzmir'de terapi almak isteyenler için mükemmel bir uzmandır. Cinsel Terapi Eğitimlerinde hazırlamış olduğu materyallerin ciddiyeti, kendini ve alanını geliştirmeye ne kadar önem verdiğinin bir kanıtı. Herkese gönülden tavsiye ederim. Kendisi ile bir çok eğitim projesinde çalışacağım ve bu konuda kendimi çok şanslı hissediyorum.
     3 Beğeni    
Atiye
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Ağustos.2014
TavsiyeNo: 71140
Eşim ile ilk geceden itibaren ilişki yaşayamamız üzerine yaşadığımız şeyin vajinismus diye bir hastalık olduğunu öğrendim ancak meğerse bu psikolojik olarak çözülmesi gereken bir şeymiş internetten araştırdığım üzere Berk Bey’i buldum ancak yine de sakıncalarım vardı ben bu derdimi nasıl başka birine anlatacaktım! Berk Bey’i aradığımda bize çift olarak gelmemizi çözümünün olduğunu belirtti. Biraz umutsuzca da olsa gittik, iyi ki gitmişiz öyle ki ne kadar mahrem konular dahi olsa Berk Bey’in samimi ve etik davranışları, gayet rahat süren görüşmeler neticesinde yaklaşık 1.5 aylık bir zaman diliminde eşim ile ilişkiye girebildik yani vajinismus problemim çözüldü. Bu yazıyı başka kişilerinde umudu olsun, doğru yere yönlenebilsinler diye yazıyorum. Psikolog Berk Bey’e tekrar teşekkürlerimi illetiyorum.
     5 Beğeni    
Hasan Turgut ERDOĞAN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
3.Ağustos.2014
TavsiyeNo: 70615
Psikolog Berk KARAOĞLU ile Aile Terapisi ve Danışmanlığı eğitimi aracılığı ile tanıştık. Aile Terapisi, Cinsel Terapi, Bireysel Psikoterapi gibi daha sayamadığım birçok alanda kendini geliştirmiş ve donatmıştır. Pozitif yaklaşımı ve mesleğinin etik değerlerine olan bağlılığı sayesinde terapi sürecinde etkin psikolojik yardım sağlamaktadır. Öncelikle bir insan olarak mesleğimizin olmazsa olmazı olan "Güven" duygusunu iletişim kurduğu her bireye koşulsuz bir biçimde yansıtmaktadır. Bu durum psikoterapi sürecinde danışanla kurulan terapotik iletişimin güçlü olması sonucunu ortaya çıkarmaktadır. Ayrıca çalıştığı sağlık kurumlarına değer katarak klinik tecrübesini zenginleştirmiştir. Çok yönlü ve donanımlı bir psikolog olarak Berk beyi, psikolojik yardım almak isteyen herkese tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    
Nesrin KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Temmuz.2014
TavsiyeNo: 70481
Anne 15 yaşındaki kızımızın agresifliği ve davranışlarındaki değişim nedeniyle Berk bey’e gittik. Öncelikle kızımız, sonrasında ben ve babası ile yaptığı görüşmeler, özellikle uyguladığı ve uzun süren bir kişilik testi sonucunda verdiği bilgiler ışığında bizim de yanlışlarımızın farkına varmasına sebep oldu. Bu seanslardan itibaren karşılıklı davranış değişiklikleri ile şu anda kızımız ile iyi bir iletişimimiz var. Bu seanslardan sonra keşke daha önce bir destek alsaydık dedik. Hem samimi hem de tutarlı ve mesleki bilgisi ile bizlere yardımcı olan berk bey’e buradan yine teşekkürlerimi sunmak istiyorum.
     7 Beğeni    
Nazlı YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Temmuz.2014
TavsiyeNo: 70464
Hastaya nasıl yaklaşılacağını bilen profesyonel ve donanımlı bir hekim. Güler yüzlü ve hastayı yormadan zorlamadan hareket ediyor. Gereksiz yönlendirmelerde bulunmuyor. Sizi dinlediğini gerçekten hissediyorsunuz. Oldukça memnun kaldım; herkese tavsiye ederim. Sizi bir müşteriden çok yardıma ihtiyacı olan bir birey olarak görüyor. Kendisine bir arkadaşımın tavsiyesi ile gittim. Evliliğimde yaşadığım tüm sorunlarda yardımcımız oldu ve büyük ilerlemeler kaydettik. Seanslarımız sona ermiş olsa da desteği bizi çok iyi bir yöne sevk etti.
     5 Beğeni    
Uzman
M. Berk KARAOĞLU Fotoğraf
Uzm.Psk.M. Berk KARAOĞLU
İzmir (Online hizmet de veriyor)
Uzman Klinik Psikolog
Bireysel Psikoterapist- Ergen Psikoloğu - Aile Danışmanı - Cinsel Terapist - Emdr Terapisti
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi76 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

07:54
Top