2007'den Bugüne 83,951 Tavsiye, 26,338 Uzman ve 18,773 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Uzm.Psk.Aygül KAKIRMAN'ın Tavsiyeleri
82 tavsiye, 0 eleştiri.
E.G.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ10.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115522
Siz anlatamasanız da o sorduğu sorularla kendinize bile ifade edemediğiniz gerçekleri söylemenizi sağlayabiliyor . Gerçekten sorununuz her ne olursa olsun tavsiye edebileceğim biri . Ayrıca kendisinin güven veren yaklaşımı ile her seans dan sonra kendiniz ile yüzleşmenizi , hayata daha farklı bakmanızı sağlıyor . Eğer ki birine danışmaya ihtiyacınız var ise Aygül Hanımı şiddetle tavsiye ederim . Her zaman her sıkıntıda onunla konuştuklarım aklıma geliyor . İlk seans dan sonra tam algilayamasaniz da sonraki seanslar da etkisini sonuna kadar hissedeceğiniz ve her zaman hayatınızın bir bölümünde yanınızda olmasını isteyeceğiniz kişi ...
     Beğenin    
Fadime MSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
YENİ29.Haziran.2020
TavsiyeNo: 115331
Merhaba Aygül hanım akademik bilgisinin kaynağından beslenip iletişimi yüksek ve en önemlisi samimi bir danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Karşısındaki insanın kişisel ve çevresel faktörlerinin etkisi altında kalmadan insanı tüm yönleriyle şeffaf bir şekilde ele alır yoğurur harmanlar ve özgün bir çözüm ortaya koyar kendisi. Güler yüzünden hep pozitif enerji verir..Bir eğitimci olarak çok etkilendiğimi belirtmek istiyorum. Şiddetle tavsiye ediyorum :)
     Beğenin    
Helin Şanlı
31.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114997
Sayın Aygül Kakırman Hocam, şuana kadar tanıştığım psikologlar arasındaki en iyi hocalarımdan biri oldu. Onu tanıdığıö için kendimi şanslı sayıyorum. Samimiyetine ve doğruluğuna 100% güveniyorum. Kendisi çok bilgili ve araştırmacıdır. Kendini sürekli günceller, bilgisine sürekli yeni bilgiler ekleyer. Şüphe duymadan rahatlıkla gidebileceğiniz çok güvenilir bir Psikolog. Yanında kendinizi güvende hissedeceksiniz. Kendi alanında çok başarılı buluyorum.
     8 Beğeni    
Merve
31.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114996
Aygül Hoca, yüksek lisans eğitimimde bir sene boyunca ders aldığım, öğrenim hayatım boyunca benim için son derece kıymetli hocalarımdan biri. Derslerdeki paylaşımları ve tutumları ile alanına hakim olduğunu, yaptığı işe olan sevgisini ve saygısını her zaman hissettim. Uzaktan eğitime dair önyargım kendisiyle kırıldı. Aygül Hocamla olan derslerimiz yüz yüze eğitimde olduğu gibi uzaktan eğitimde de oldukça verimli geçti. Kendisi paylaşmaya, öğretmeye ve öğrenmeye değer veren biri. Alan bilgisi ve donanımıyla biz öğrencilerine olduğu gibi kendisine başvuran danışanlarına da katkı sağlayacağına inanıyorum. Bana olan katkıları için kendisine teşekkür ediyorum.
     2 Beğeni    
S.Y.
28.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114976
Aygül Hoca ile yüksek lisans eğitimim esnasında tanıştım. Bilgisi, anlayışı, duruşu ve mesleğine olan özverisi ile bizim gibi mesleğe başlamak üzere olan öğrencilerine ışık oldu. Eminim ki danışanları da bizler gibi kendilerini şanslı hissediyordur. Genel derin mesleki bilgisi, öğretme özverisi, mesleki tavrı İle Kendisine büyük bir saygı Ve hayranlık duymamak imkansız. Umarım Aygül Hoca’dan daha fazla öğrenebileceğim farklı alanlar da denk gelebilirim. Bir danışanı derinlemesine anlamaya çalışırken dikkat etmemiz gereken noktaları hassaslıkla açıklayan, anlattığı ekollere tamamen hakim hocamıza teşekkürler 🌸.
     Beğenin    
Merve G.
28.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114974
Aygül hocayla Klinik Psikoloji yüksek lisans programımda tanışma fırsatım oldu. Derslerde bize öğrettikleriyle zihnimizde açtığı pencerelerle ve verdiği ince, temel bilgilerle mesleki hayatımıza büyük katkı sağlayacak önemli derslerden biri haline geldi. Bizler için yüksek lisans programında Aygül hoca gibi bir uzmandan ders almak bir şans oldu. Aygül hoca alanına hakimiyeti, bilgiyi öğrencilerine aktarışı,güleryüzlü duruşu, daima insanlara sevgi ve saygıyla yaklaşımıyla alanında ne kadar profesyonel olduğunu kısa zamanda hissettiren bir uzmandır. Dilerim daha çok öğrencinin kalbine dokunur, mesleğine olumlu katkılar yapar ve psikoterapist kimliğinde nice danışanın hayatına ışık olur..
     Beğenin    
A.Ç
22.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114872
Kendisinden bir dönem boyunca ders alma fırsatı bulup, keşke daha fazla ders alabilme imkanım olsaydı dedim. Kendisi alanında uzman ve işini tevazu ile yapan biri, ayrıca öğrencilerinin çok sevdiği bir hoca. Her zaman güler yüzlü ve ilgilidir. İşini ne kadar titizlikle yaptığını, ayrıntılara oldukça dikkat ettiğini ve çalışkanlığına bir dönem boyunca şahit oldum. Birçok psikolojik test ve dinamik psikoterapide uzman. Kesinlikle alan bilgisi ve klinik tecrübe açısından güvenebileceğiniz bir isim.
     Beğenin    
Elif U.
15.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114775
Aygül hocam ile lisans hayatımın son senesinde tanışma fırsatım oldu. Kendisinden iki dönem boyunca ders aldım. Kendisi çok anlayışlı birisidir. Kendisini sürekli geliştirmeye ve öğrenmeye açık birisi. Aygül hocamın bize verdiği bilgilerden dolayı çok teşekkür ederim. Dersleri sürekli interaktif bir şekilde yürütürdü sıklıma gibi bir söz konusu olmazdı ve bol bol uygulama yaptık dönem boyunca. Kendisi çok güleryüzlüdür ve karşısındaki bireyi sonuna kadar dinler, bilgilerini paylaşmaktan asla kaçınmaz. Keşke lisans hayatımda daha önce tanımış olsaydım dediğim hocalarımdan biridir. Her öğrencinin iyi ki tanımışım dediği hocaları vardır, Aygül hocayı iyi ki tanımışım ve hayatıma dokunmuş.
     Beğenin    
Büşra T
5.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114673
Derslerinde bize meslek etiğini, bilgisini çok güzel aktaran, kendisini her zaman geliştirmeye açık, güncel ve mesleğinde başarılı bulduğum bir hocam. Bilgisine her zaman ihtiyacım olacağına inandığım, fikirlerine ve mesleği bakış açısına güvendiğim terapistlerden. Almış olduğu eğitimleri mesleğine başarıyla yansıtıyor. Ayrıca çok sevecen ve öğrencilerine karşı çok yardımcı. Aygül hocadan aldığım derslerin meslek hayatımda bana her zaman yardımcı olacağına inanıyorum.
     Beğenin    
C.E
2.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114641
Aygül hoca ile yüksek lisans yaptığım üniversitede tanışma fırsatı buldum. Oldukça donanımlı, dersleri dolu dolu geçiren kendisini geliştirmiş biri. Alanına oldukça hakim ve sorduğumuz sorularda güzel dönütler alıyoruz. Dersini zevkle ve ilgiyle takip ediyorum. Sadece dersini dinleyerek ve önerdiği kitapları okuyarak bile kendime çok şey kattığıma inanıyorum. Sadece ders değil ders dışında da oldukça anlayışlı ve yardımcı olmayı seven biri. Dersime girdiği için şanslı olduğuma inanıyorum.
     Beğenin    
Silencio
2.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114640
Aygül hoca alanına hakim,disiplinli ve özverili bir danışmandır Kendisi yüksek lisans hocamdır.Detaylara dikkat eder.Kişilk bozukluklarını dinamik yaklaşımla ele alır.Bilimsel veriye önem verir.Bu veriler ışığında derslerini yapar.Yüzeysel ve bilimsel olmayan yaklaşımları benimsemez.Yumuşak ses tonu, akılcı yaklaşımı karşı tarafa güven verir.Özellikle test eğitimleri konusunda uzmandır.Derslerde interaktif ortamlar sağlar bilginin farklı perspektiflerini tartışmayı sever.
     Beğenin    
Nihan
2.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114639
Aygül hanım, Yüksek Lisans eğitimimde hocamdı. Konusunda uzman, dinamik terapi alanında güvenebileceğiniz tecrübe ve teknik bilgi sahibi bir hocamızdır. Her şeyden önce kendinizi güvende ve samimi hissettirip, her türlü sorumuza net ve donanımlı cevaplar almaktayız. Aygül hanı her şeyden önce konusuna çok hakimdir. Samimi ve yumuşak bir mizacı vardır. Her türlü fikri, durumu dinler, anlar ve bir çözüm yolu bulmada bizlere yol gösterir. Tüm yakınlarıma, dostlarıma ve ihtiyaç duyanlara şüphesiz tavsiye ediyorum. Sevgilerimle, Nihan
     Beğenin    
Can D.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Nisan.2020
TavsiyeNo: 114591
Sert geçen bir dönemin ardından psikolojik destek almak ve terapi görmek üzere internette yaptığım araştırmalar neticesinde hem lokasyon olarak yakın olması hem de işinin ehli bir uzmana danışma isteğim nedeniyle Aygül Hanım ile tanıştım. Panik Atak ve anksiyete krizlerim boyunca hem terapi hem ilaç tedavisi gördüm. Uzun süren terapiler boyunca seanstan seansa gittikçe artan iyi hisler doğrultusunda kendimi düşmüş bulduğum çıkmaz sokaktan arındırabildim. Yönlendirmeler ve bakış açıları olsun, odaklanıp ilgilenmesi, dinleyişi ve güler yüzü ile sizi rahat ettiren ve olanca hislerinizle kendinizi ifade etmenizi sağlayan bir uzman Aygül Hanım. Bu yüzden kesinlikle tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Ece
11.Nisan.2020
TavsiyeNo: 114404
Aygül Hanımla tanışıklığımız birkaç ay öncesine dayanıyor. Kendisi çok iyi bir akademisyen ve aynı zamanda bir danışman. Uzmanlığını verdiği örneklerle, kurduğu cümlelerle ve yaklaşımıyla karşı tarafa aktarabiliyor. En sevdiğim özelliği her zaman güler yüze sahip olması ve anlaşılır bir dil kullanıyor olması sanırım. Ayrıca işine olan bağlılığı, tecrübesi ve naifliği ile çok iyi şekilde mesleğini yerine getiren bir psikolog. Kesinlikle tavsiye ederim :) Kendisinin herkese katacağı çok şey olduğuna eminim. Ayrıca her zamanki güler yüzüyle size dertlerinizi unutturacak ve umudunuzu arttıracaktır. Kendisine teşekkürlerimle... :)
     1 Beğeni    
İrem
7.Nisan.2020
TavsiyeNo: 114360
Aygül Hanim sayesinde Metropolitan Okul Olgunluk testini rahatlikla anladim. Ders sirasinda sorulan sorulara acik ve net cevaplar vererek aklimizda hicbir soru isareti birakmadi. Testin uygulanmasi hakkinda bilgi verildi, ornek test yapildi ve testin rapor yazilmasi ogrenildi. Sunumun suresi gayet yeterliydi. Test yapilmadan once cocuk hakkinda bilgi almak icin aileye neler sorulmasi gerektigi hakkinda konusuldu.Testin egitimini almak isteyen herkese tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Ş.C.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Nisan.2020
TavsiyeNo: 114352
Aygül Hanım'ı bir arkadaşımın yönlendirmesi sayesinde tanıdım. Kendi içimde bulunduğum problemler konusunda ona yardımcı olacağı gibi bana da olacağına inandığım için kendisine başvurdum ve yanılmadım. Benim hikayemde kendimin bile anlatırken farkına varmadığım noktalarını gün yüzüne çıkarttı. Güler yüzlü ve gerçek bir dinleyici olması ise beni rahatlatan noktalardan birisi. 3 aylık terapi sürecimizde kendimi daha iyi hissettiren, öz güvenimi tazeleyen bir ilerleme kaydettik. Aygül Hanım'ı tanıdığım ve problemlerim üstünde beraber çalıştığımız için oldukça mutlu hissediyorum.
     1 Beğeni    
Özge KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Nisan.2020
TavsiyeNo: 114351
Aygül Hanım ile 1 seneyi aşkın süredir tanışıyoruz. Evliliğimde yaşadığım iletişim problemleri nedeniyle çift terapisi almak üzere kendisine başvurdum ve yaklaşımındaki profesyonel tutumu devam etmemi sağladı. Çift terapisi sonrasında bireysel terapi şeklinde de süreci devam ettirmek istedim. Olaylara yaklaşımı ve yaptığı tespitlerle, çok yoğun yaşadığım duygu durumlarımı yatıştırmama yardımcı oldu. Terapi günü gelmeden çok ihtiyaç duyduğum anlarda iletişime geçtiğimde benimle incelikle ilgilenerek o anki kriz anımda sakinleşmemiş sağladı. Uzmanlığı konusunda karşısındakine güven veren bir üslubu var. Tüm bu özellikleri ile içtenlikle tavsiye edebileceğim bir terapist.
     1 Beğeni    
Büşra
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Nisan.2020
TavsiyeNo: 114344
Aygül Hoca’yı sevmek için onunla çok kısa bir zaman geçirmiş olmanız bile yeterli! Biraz vakit geçirdiğinizde, ne kadar sevecen ve ilgili biri olduğunu görebiliyorsunuz. Her davranışında adeta karşısındaki bireye saygı duyduğunu ve onu önemsediğini gösteriyor. Dolayısıyla Aygül Hoca ile konuşurken kendinizi değerli hissediyorsunuz. Bütün bunları yaparken çok naif bir iletişim dili kullanıyor. İletişiminde ve işinde titizlikle davranan biri için başarı da kaçınılmaz bir gerçek! Aygül Hoca’ya herhangi bir konuda bir şey sormaya ya da danışmaya geldiğim zaman soruma beni mutlu edecek düzeyde bir cevap bulacağımdan eminim çünkü size bunu hissettirene kadar o konuyu açıklamaya devam eder; bu da beraberinde güzel bir güven getiriyor… Yaşamı boyunca ismini başarılarla duyacağımıza eminim. Bu sektörde ve yaşamda Aygül Hoca gibi kişilerin sayısının artması umuduyla…
     1 Beğeni    
B.Yavuz
5.Nisan.2020
TavsiyeNo: 114343
Aygül Kakırman, yüksek lisans yaptığım üniversitede psikopatoloji dersimizin hocasıdır. Çalıştığı alanda oldukça kapsamlı bilgi ve tecrübeye sahip, sürekli araştırmalar yapan, bilgiyi gerek teorik gerek uygulama alanındaki tecrübeleriyle kapsamlı olarak veren kıymetli hocalarımızdandır. Alanındaki uzmanlığının yanında nezaketi, güçlü iletişimi, samimi ancak sınırı her zaman kuruyan tavrıyla biz öğrencilerinin kalbinde ayrı bir yeri vardır. Bizlere katkısı büyük olan bilgi ve deneyimine güvendiğim herkese tavsiye edebileceğim bir uzmandır. Umuyorum bir gün kendisinden supervizyon alma fırsatını da yakalayabilirim. Birçok öğrencinin bu alanda donanımlı olarak yetişmesine katkıda bulunan kıymetli hocamın, danışmanlık alanında birçok kişiye ulaşmasını diliyor ve tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Ceren
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Eylül.2019
TavsiyeNo: 111304
Aygül Hanım'a internette, konusunda uzman bir arayış içerisindeyken tesadüfen rastladım. Dört aylık bir bebeğimiz olduğundan evimize yakın bir merkez olması önemliydi. Alanında halen eğitim görüyor olması ayrıca tercih sebebimizdi. Tanıştıktan sonra da doğru bir karar verdiğimiz konusunda eşimle hemfikirdik. Güleryüzlü, kibar, iki tarafa da eşit yaklaşan tutumu bizim sorunlarımıza ışık tutmamıza faydalı oldu. Henüz bağlantımızı kesmedik, fakat ilk görüşmeyle bugün arasında gerçekten fark var. Tüm samimiyetimizle tavsiye ediyoruz. :)
     2 Beğeni    
G.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Temmuz.2019
TavsiyeNo: 110736
Kendim ile yüzleşme yaşadığım zorlu bir dönemde, psikoloji öğrencisi olan bir arkadaşımın tavsiyesi ile Aygül Hanım ile tanıştım. Bir psikolog ya da psikiyatristten destek alma konusunda çok büyük korkularım vardı. Ancak Aygül Hanımın özverili olması, beni gerçekten dinlediğini, anladığını görmem ve aslında o kadar da korkulacak bir durum olmadığını hissettiren çok değerli birisidir, benim için. Aygül Hanım'da en çok beni etkileyen yanı, benim hikayemi benden daha iyi hatırlaması ve anlattığım her şeyi gerçekten dinlemesidir. Yaptığı çözümlemelerle her defasında kendimi daha iyi tanımama yardımcı oluyor ve şaşkınlıkla nasıl çözümlediğini anlamaya çalışıyorum. Mesleğinde gerçekten başarılı olduğunu söylemeliyim. Ne anlatırsam, yargılamadan dinliyor ve beni gerçekten anladığını hissediyorum. Aygül Hanım'ı danışmanlık almak isteyen herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
Görkem Yıldız
8.Temmuz.2019
TavsiyeNo: 110476
kendisinden psikoloji kariyer istihdam merkezi 2. yaz staj okulu kapsamında klinik görüşme becerileri konusunda eğitim aldım, alanında yetkin ve becerili olduğunu düşünüyorum. iyi dinleyen ve dikkatli biri. dinamik yönelim, nasisizm, bağlanma, etik ilkeler gibi konularda bilgisinden faydalandım. danışanlarının güvenli hissedeceğine inandığım sempatik tavırları olan bir uzman. kendini geliştirme konusunda duyarlı olduğu kanısına vardım. verilen geribildirimlere önem vermesi ve yapıcı geribildirimlerde bulunması olumluydu. yetişkin ve çift danışmanlığı konusunda tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Türkan Ersoy
29.Mayıs.2019
TavsiyeNo: 110000
Aygül Kakırman, yüksek lisans aldığım üniversitede psikopatoloji dersimizin hocasıdır. Konusunda oldukça titiz, sürekli araştırmalar yapan, odaklı, bilgiyi bütün olarak verebilen nadir hocalardan. Konusundaki uzmanlığı dışında öğrencileri ile iletişimi, nazik, samimi aynı zamanda da mesafeyi koruyucu yaklaşımı ilerde akademik alanda çok daha başarılı yerlere geleceğini şimdiden gösteriyor. Araştırma ve geliştirme özelliği yoğun olan hocamızın kısa sürede psikopatoloji alanında aktardığı disiplinli ve faydalı dersler için ayrıca kendisine teşekkür ediyorum. Bilgisine güvendiğim hocamızdan ilerleyen zaman içinde, vakti geldiğinde süpervizör olarakta destek almak isterim. Hocamıza başarılarının devamını dilerim. Eminim yıllar içinde çook fazla insana dokunup, değişimlerine katkıda bulunacak.
     1 Beğeni    
Ozge Goyce
23.Mayıs.2019
TavsiyeNo: 109861
Aygul hocam ile son senemde aldigim psikolojik testler dersi sayesinde tanistim. Sahaya ciktigimda benim icin gerekli olan bir cok testi gosterdi,ilgiyle bizi takip etti. Bilgi birikiminden oldukca faydalandim, sordugum sorulari o kadar guzel aydinlatti ki zihnimdeki soru isaretlerini gidermemi sagladi.Onun disinda insan olarak da cok anlayisli ve iyi biri. Insanlara ilgiyle yaklasiyor,bilgi birikimini aktarmaktan hic sıkılmıyor.Her konuda basarili olacagina,danisanlarini ilgiyle dinleyip, onlara da bize yansittigi guzel,naif durusunu aktaracagina eminim.Yolu her zaman acik olsun,basarilarinin devamini diliyorum.
     2 Beğeni    
Bengi Küçük
15.Mayıs.2019
TavsiyeNo: 109740
Staj yaptığım dönem Aygül Hanım’ın hizmet verdiği psikoterapi merkezinde onunla birlikte çalışma fırsatı buldum ve bundan büyük bir mutluluk duyuyorum. Mesleki açıdan deneyimini paylaşmaktan çekinmeyen ve bana önemli katkılar sağlayan bir uzmandır. Bireysel psikoterapi ve çift-aile terapisi alanlarındaki deneyimleriyle, profesyonel ve etik duruşuyla örnek aldığım uzmanlardandır. Aygül Hanım’ın özenli ve titiz çalışan, alanına hakim bir terapist olduğunu düşünmekteyim. Yolunuzun, danışan ya da meslektaş olarak Aygül Hanım’ın terapistlik becerileriyle kesişmesini dilerim.
     1 Beğeni    
N.M.
13.Mayıs.2019
TavsiyeNo: 109691
Aygül Hanımı üniversitede tanıdım ve kendisinden ruh sağlığına yönelik ufuk açıcı bilgiler edindim. Çalışma alanında oldukça özverili ve işine son derece saygılıdır. İlkokul öğrencileriyle çalıştığımdan kendisine birçok aile içi sorun yaşayan velimi yönlendirdim, terapiden çok memnun kaldılar. Çift terapisinde oldukça başarılı olduğunu yönlendirdiğim velilerim sayesinde öğrendim. Kendisine gönül rahatlığı ile güvenebilir ve çözüme ulaşabilirsiniz.
     1 Beğeni    
Çiğdem Çapar
5.Mayıs.2019
TavsiyeNo: 109575
Aygül hanım ile stajyerlik yaptığım Kim Psikoloji kurumunda tanışma şansı buldum. Her zaman güleryüzlü oluşu ve danışanlarına olan ilgisi, samimiyeti ve saygısıyla kendime de örnek aldığım birisidir. Aynı zaman da kendisini sürekli geliştirmekte aynı zamanda eğitimler de vererek başka psikologların mesleki gelişimine oldukça katkı sağlamaktadır. İşini her zaman çok titizlikle yapmakta aynı zamanda seansı olan saatlerde de en az 15 dakika öncesinden gelmekte ve hazırlığını yapmaktadır. Bu sebeplerden dolayı çok rahatlıkla önerebileceğim bir isimdir.
     1 Beğeni    
Skapln
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Mart.2019
TavsiyeNo: 108893
Selamlar,Aygül Hanım’la uzun ve sorunlu bir ilişkinin sancılı bitişi ve aynı zamanda işten çıkartıldığım dönemde tanıştık(tavsiye üzerine)ve yaklaşık 1buçuk aydır çok fazla yol kat ettik.Terapiye başlamadan önce be ilk zamanlarında karanlığın içinde gibiydim sorguladığım bazen kendimi gereksiz yere suçladığım biçok konu vardı. Aygül Hanım ise bulunduğum durumu objetif gözle bakmamı,tüm gerçeklerimi görmeyi,zorda olsa vazgeçebilmeyi, yeniden umutlanmak ve kaybettiğim özgüvenimi sağlamamda çok yardımcı oldu.Şu anda o karanlık yerden aydınlığa doğru yürüdüğümü hissediyorum.İş buldum(o bunalım döneminde üzerine düşünmeyip reddettiğim teklifi değerlendirdim ,aşk ise kendime şans verip yeniden birilerine aşık olabileceğimi hissedebiliyorum. Kimbilir belki yaralarım yavaş yavaş sarılıyodur.Aygül Hanım’a 1 kere bile olsun gidin tanışın dertleşin derim :)
     1 Beğeni    
Fn
15.Mart.2019
TavsiyeNo: 108790
Üsküdar evlilik ve aile okulu kapsamında tanıştım kendisiyle. Samimi ve rahatlatıcı etkisi olduğunu düşünüyorum 😊 Güven veren ,samimi ve çözüm odaklı Güler yüzlü bi kişi. Çalıştığı kurum da gayet nezih ve samimi bir ortam kendisiyle alece ve bireysel olarak görüşüle biliyo ve gayet uzman işinde bir daha böyle bi şey olsa kendisiyle görüşmek isterim olaylara pozitif bakmaya yönlendiren bi yapısı var hatta çözümleme yaparken sizin tam içinize dokunuyo tekrardan kendisine teşekkür ederim.💐
     1 Beğeni    
Mustafa ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Mart.2019
TavsiyeNo: 108774
Aygül Hanımı, ablamın tavsiyesi üzerine tanıdım ve destek almaya başladım. Kendisi, güleryüzlü ve mantıklı bir insan. Dinlemeyi, dinlediklerinin altında yatan sebepleri ve bu sebepler üzerine verdiği yanıtlar ile sorunları benim de görüp anlamam ve çözmeme yardımcı olması onu mesleğinde ayrı bir yere koyuyor diye düşünüyorum. Kişisel olarak bahsedersem de şöyle denebilir ki ; güleryüzlü, anlayışlı, sakin ve mesafeleri çok iyi ayarlayan bir insan. Çalıştığı yer, terapi ortamı ve diğer çalışanlar çok iyi ve gerginlik yaratan bir durum çıkmıyor. 3 sıfat : 1) Sakin 2) Biligli 3) Mantıklı derim.
     1 Beğeni    
Lg
10.Şubat.2019
TavsiyeNo: 108238
Kendisini okulum vasıtasıyla tanıdım. İşinde son derece profesyonel ve bir o kadar empatik anlayışlı ve donanımlı biri, ayrıca gerçekten iyi bir eğitmen. İnsana güven veren özverili bir psikolog. Size değer verdiğini ve koşulsuz kabul ettiğini hissettiriyor. Güleryüzlü ve sempatik. İlk başlarda mesafeli bir duruş sergilese de sonra eğlenceli ve arkadaşça tutumunu gayet iyi hissettiriyor. İnsanları sıkmadan, kırmadan ve onlarda merak duygusu uyandırarak da eğitim verilebileceğini gösterebilen iyi bir öğretmen. Kendisini 3 kelime ile özetlersem çok çalışkan, empatik ve profesyonel biri. Başarılar dilerim.
     1 Beğeni    
Kenan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Ocak.2019
TavsiyeNo: 108027
Aygül hanım hem bir hanımefendi hem de profesyonel bir Eğitimcidir. Ruh çalışanlarının öncelikle entelektüel birikimi olması ve insancıl yaklaşım göstermeleri önemlidir. Aygül hanım bunu başarabilen, kendi süreçlerini başarmış güzel bir akademisyendir. Kendisinden ders ve tavsiyeler aldım. güler yüzü, heyecanı, samimiyeti ve empati yeteneği fark edilebilir. Normalde bu tür yorumları yapmak hele İnternet ortamında prensip olarak yapan biri değilim ama söz konusu Aygül hanım olunca vicdanım rahat yazabilirim. Tavsiye edilebilecek bir ruh sağlığı çalışanı...
     3 Beğeni    
Dilara
4.Ocak.2019
TavsiyeNo: 107675
Değerli Aygül Kakırman hocam ile, İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Psikoterapötik Yaklaşımlar dersinde tanıştık, öğrencisi oldum. İşine olan tutkusu, sürekli pozitif yaklaşımı, öğrencileriyle ilişkilerinde profesyonelliği dersleri keyifle takip etmemizi sağladı. Kendisini sürekli geliştirmekte olan Aygül Hocamız, bilgilerini öğrencilerine keyifle aktarmakta, genç yaşında hızla ilerlemektedir. Her an güleryüzlü, çözümcü olan Aygül Hanım'ı danışmanlık almak isteyen herkese öneririm.
     Beğenin    
Arafat Aksoy
28.Aralık.2018
TavsiyeNo: 107539
Aygül Hanım ile İstanbul Aydın Üniversitesi Yüksek Lisans Programından tanıyorum. Aygül Hanım kariyeri ve yaşamı boyunca edindiği tecrübeleri, bilgileri ve vakıf olduğu şeyleri insana en güzel şekilde geçirmeyi çok iyi bir şekilde yapıyor. Kendisinden eğitim görme fırsatı bulduğum için çok şanslı hissediyorum. Kendisinin bilgi ve birikim sahibi oluşundan ve kendim açımdan bana kazandırdığı eşsiz samimiyet dolu bilgi ve birikimlerinden dolayı profesyonel anlamda kendisine inancım ve güvenim tamdır. Psikolojik destek ve danışmanlık almak bireylerin kendisinden çok şey öğreneceğinden ve fayda sağlyacağından hiç şüphem yoktur.
     1 Beğeni    
Huriye KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
27.Aralık.2018
TavsiyeNo: 107525
Aygül Hanım dan, çocuk testleri eğitimini aldım. Egitim boyunca samimiyeti ve guleryuzluluguyle kendimi çok rahat hissettirdi. Alanına, verdiği eğitime hakim oluşu dikkat çekiciydi. Yaptıgı işi ve muhatabını önemsediği için, kafamda soru işaretleri kalmadan egitimimi tamamladım. Ozgecmisine baktigimda kalitesi ve basarilari dikkat cekiciydi. Genç yaşının verdiği dinamiklik, akici dili ve alanındaki başarılarıyla kesinlikle tavsiye ettiğim bi eğitimcidir. saygı ve sevgiyle...
     1 Beğeni    
Ceren,y.
17.Aralık.2018
TavsiyeNo: 107334
Aygül Kakırman, İstanbul Aydın Üniversitesi Psikoloji bölümü yüksek lisans programından çok sevdiğim ve örnek aldığım bir hocamdır. Öğrenmeye ve öğretmeye olan aşkı, mesleğini çok severek yapıyor olması, genç yaşına rağmen edindiği tecrübe ve mesleğindeki başarısı bizlere ışık olmaktadır. Aile ve çift terapileri konusundaki uzmanlığı disiplinli ve başarılı çalışmaları ile alanında uzman bir terapisttir. Aile ve çift terapisi, bireysel psikoterapi yardımı almak isteyen kişilerin başvuracağı güçlü bir kaynaktır. Başarılarının gün be gün artacağına olan inancımla,öğrencisi olmaktan mutluluk duyuyor meslek hayatında başarılar diliyorum.
     3 Beğeni    
Betül T.
12.Aralık.2018
TavsiyeNo: 107227
Aygül Kakırman Hoca ile yüksek lisans eğitiminde tanıştım. Kendisini tanıma fırsatı bulduğum için çok şanslı hissediyorum. Keyifli ve öğretici anlatımı ile derslerimizin harika geçmesini sağlayarak biz öğrencilerinin motivasyonunu sağlamaktadır. Aygül Hocamızın biz öğrencilerine yönelik olumlu katkısı elbette saymakla bitmez. Aygül Hocamız çalışkan, başarılı, güler yüzlü, içten, yardımsever, muhteşem kişiliğiyle, hem öğretim görevlisi olarak ve hem de terapist olarak mesleğini etik kurallara uyarak en iyi şekilde yapmak için gayret gösteren ve işini seven, mesleki bilgisi ve tecrübesi yüksek olan çok değerli bir psikologdur. Teorik ve pratik olarak hem eğitim sürecinde hem de iş hayatı boyunca kendisini çok iyi yetiştirmiştir. Aygül Hocamız son derece mütevazi, paylaşıma açık, pozitif enerji sunan, güler yüzlü, ilgili, destekleyici, öğretici, fedakar, öğrencisine ve danışanına yönelik hizmet aşkı ve insan sevgisi ile dolu, mesleğine ve insana değer veren, bilgisini doğru yöntemlerle çok iyi aktarabilen vb. saymakla bitmeyecek birçok olumlu mesleki ve kişisel meziyetlere sahiptir. Aygül Kakırman hocamız aile ve çift terapileri konusunda uzun yıllardır disiplinli, profesyonel ve titiz çalışmaları ile alanında uzman ve nadir bulunabilecek bir terapisttir. Kendisini özellikle aile ve çift terapisi almak isteyen, bireysel psikoterapi almak isteyen kişilere tavsiye ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.
     3 Beğeni    
Zeynep Darçın
8.Aralık.2018
TavsiyeNo: 107153
Aydın Üniversitesi'nde Psikoloji Yüksek Lisans Programında Psikoterapötik Yaklaşımlar dersini kendisinden alırken tanıma fırsatı bulduğum Aygül Kakırman özenli tutumu, pozitif iletişim yeteneği, duyarlı yaklaşımı ve entelektüel birikimini zenginleştirmeye verdiği önemle danışman ve akademisyen kimliğini aynı potada ustalıkla sentezleyebildiğini düşündüğüm isimlerden. Bir öğrencisi olarak desteğe ihtiyaç duyduğumda yardım talebime her defasında olumlu yanıt veren ve bunu içtenlikle yaptığını hissettiren, bilgi paylaşımında son derece cömert ve aktarımında oldukça enerjik, kendini sürekli yenileyen, geliştiren, danışmanın sahip olması en gerekli özellik olan insan seven...
     4 Beğeni    
Bahar Samancıoğlu
7.Aralık.2018
TavsiyeNo: 107132
Çok Sevgili Aygül Kakırman'ın, İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Psikoterapötik Yaklaşımlar dersinde öğrencisi oldum. İşine olan tutkusu, sürekli pozitif yaklaşımı, öğrencileriyle ilişkilerinde profesyonelliği dersleri keyifle takip etmemizi sağladı. Kendisini sürekli geliştirmekte olan Aygül Hanım, bilgilerini öğrencilerine keyifle aktarmakta, genç yaşında hızla ilerlemektedir. Her an güleryüzlü, çözümcü olan ve bana fazlasıyla güven veren Aygül Hanım'ı danışmanlık almak isteyen herkese öneririm. Bana da danışmak gerektiğinde ilk arayacağım isim kendisi olacaktır. Böyle güvenilir ve çözümcü bir uzmanla tanışmış olduğum için çok şanslıyım.
     2 Beğeni    
Gözde K.
3.Aralık.2018
TavsiyeNo: 107031
Genç yaşının vermiş olduğu dinamikliği zaten siz de hissedeceksiniz ve bununla birlikte alandaki yeterliliği ve samimiyetiyle de dikkat çekiyor. İleride de inanılmaz başarılı olacağını düşünüyorum. Zeki, çalışkan ve inanılmaz düzenli bir programla çalışıyor. Kendisi benim hocam diye demiyorum:) gerçekten alanına hakim ve bence bu alanda oldukça yetenekli. Kişisel olarak ise güleryüzlü, merak ettiğiniz her şeyi sorabileceğiniz, size yardım etmek isteyen ve inanılmaz anlayışlı.
     4 Beğeni    
Meral
3.Aralık.2018
TavsiyeNo: 107029
Kendisi benim İstanbul Aydın Üniversitesi yüksek lisans programından hocamdır. Hem akademisyen hem de psikolog olarak genç yaşında büyük bir başarıya sahiptir. Sıcak kanlı, samimi, sevecen, yardımsever, güler yüzlü, anlayışlı ve gerçekten halden anlayan bir insandır. Benim de idolümdür ayrıca. Kendisi gibi başarılı ve işini severek yapan bir psikolog akademisyen olmak istiyorum. Örnek alıyorum. İşini hakkıyla yapan nadir insanlardan birisi. Diğer meslektaşlardan farklı olarak işini ticari amaçla veya baştan savma yapmıyor. Özenli ve titiz çalışıyor.
     5 Beğeni    
Hatice Buşra Türker
24.Ekim.2018
TavsiyeNo: 106273
Aygül hanımdan çocuk testleri eğitimi aldım. Enerjisine, verdiği eğitime, işini tamamıyla önemseyerek yapışına ve konuya hakimiyetine hayran kaldım. Aldığım eğitim çocuk testleri konusunda beni yeterince tatmin etti. Düz ve monoton, örneksiz anlatış biçimleri bu zamana kadar ilgimi çekmedi.Vaka örnekleriyle, bizide interaktif tutmaya çalışarak Aygül hanımla iyi bir eğitim gerçekleştirdik.Iyi bir terapist ve alanına çok hakim biri olarak kesinlikle tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Kübra Sezikli
23.Ekim.2018
TavsiyeNo: 106267
Aygül Hanımla yollarımız profesyonel hayatta kesişti, kendisini tanıdığım zamandan bu yana benim gibi genç meslektaşlarına ve meslektaş adaylarına geliştirici yönden desteklerken buldum. Kendisinin çok güçlü bulduğum yanlarından birkaçını sizlere aktarmak isterim; Aygül Hanım işini titizlikle yapan, organizasyon becerisi yüksek olan, ilişkilendiği kişiler ve çevresindeki kişilere gelişimleri için alan açan ve güvene dayalı ilişkiler kuran biridir. Bununla birlikte aldığı eğitimlerinin donanımı, mesleki olarak kendine yaptığı yatırımlarla terapistlik becerileri oldukça yüksek olan bir başarılı meslektaşımdır. Mesleki olarak ondan beslendiğim alanlar oldukça olduğu için açıklıkla söyleyebilirim ki, sorduğunuz her soruyu özenle dinleyen, ihtiyacınızı görmeye çalışan ve etik kurallara oldukça özen gösteren bir terapist olduğunu düşünmekteyim. Aygül Hanım, gerek mesleki gerek kişisel sohbetlerimizde gözlemlediğim güler yüzlü, anlayışlı,sakin ve işini her daim titizlikle yapan bir kişidir. Çalıştığı kuruma kendi izini bırakan bir sadeliği ve sakinliği vardır.. Kendisi tanımanızı hem mesleki hem de terapistlik becerileri açısından tavsiye ederim.
     Beğenin    
Hatice Beste Polat
22.Ekim.2018
TavsiyeNo: 106246
Aygül hanım ile eğitim de tanıştım. Kendisi kim psikolojide eğitim veriyor. Bu kurumu hocam önermişti. Çocuk değerlendirme paketi aldım. Özellıkle Aygül hanımdan çok memnun kaldım. Eğitimde akıcı dili seviyemize uygun anlayımı uygulamalardaki yardımları kendisinin bir profesyonel olduğunu bana gösterdi. Bunların yanı sıra gelmeden akademik geçmişinede bakarak seçtim. Çok başarılı bir öz geçmişe sahiptir. Eğitimdeki güler yüzlülüğü güzel iletişimi esprili yaklaşımından anladığım kadarıyla terapilerde insanın kendisini hiç yabancı hissetmeden açıp güvenebileceği biridir. Kurumda çalıştığı kişilerlede iletişimi çok düzgündür. Kendisinden çok memnun kaldım.
     Beğenin    
Y.T.
14.Ekim.2018
TavsiyeNo: 106072
Aygül Kakırmandan Çocuk Testleri üzerine bir eğitim alma fırsatım oldu. Eğitim sırasında daima gülen yüzü ve katılımcılarla kurduğu interaktif iletişim akışı daha dikkat çekici kılıyor, öğrenmeyi güçlendiriyordu. Aralarda size sorular soruyor, enerji seviyesinin düştüğünü hissettiğinde grubu kontrol ediyor, gerektiği yerde molalar veriyor ve tüm ihtiyaçlara dikkat ediyordu. Konuları hem anlaşılabilir kıldığı için hem de seri bir üslupla boğmadan ilerlediği için ona teşekkür ediyor bir başka eğitimde karşılaşmak için sabırsızlanıyorum.
     Beğenin    
Ömer Açıkgöz
16.Eylül.2018
TavsiyeNo: 105568
Aygül Kakırman hocayla yolum yaptığım stajlar sayesinde kesişti. Eğitimlerine katılma imkanı buldum. Akademik bilgisi, akademik başarısı ve profesyonel hayatı ile benim örnek aldığım insanlardan kendisi. Hayat enerjisinide unutmamak gerek. Benim hedeflediğim alanlardaki tecrübelerinden her fırsatta yararlanmaya devam ediyorum ben. Bir konu hakkında danışınılabilecek destek alınacak birisidir kendisi. İhtiyaç duyanlar kendisinden güven içinde destek alabilirler.
     Beğenin    
Elvan O.
11.Eylül.2018
TavsiyeNo: 105484
Aygül hoca ile Kim Psikoloji’de stajyer olarak bulunduğum süre içinde tanıştık. Bu sayede Aygül hocanın eğitimlerine katılma fırsatı buldum. Alana dair bilgilerini büyük bir ilgiyle ve severek paylaşan, bu aktarımı karşısındaki kişide soru işareti bırakmayacak şekilde yapan biri. Herhangi bir konuda yardıma ihtiyacınız olduğunda çekinmeden danışabileceğiniz, destek alabileceğiniz güler yüzlü, samimi, ilgili ve mesleğini severek yapan bir psikolog.
     Beğenin    
Özen OLDAÇ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
11.Eylül.2018
TavsiyeNo: 105462
Aygül hanım genç meslektaşıdır.Kendisi işini titizlikle yapan,iç disiplini yüksek ve etik çalışan, işini severek yapan bisidir.Aygül hnm yollardır tarnırım Azmi’mle ve çok Çalışkan birisidir.Mesleğinde ilerlemek için sürekli eğitimler almaktadır.Kendisini çalışmalarından dolayı takdir ediyorum.Zamanında kendisine ben eğitimler vermiştim ve hocasıydım.Şimdi kendisi genç psikologlara eğitim vermektedir. Özellikle aile Terapisi konusunda uzun yıllar eğitim almıştır. Aynı zamanda şu anda doktorasını yapmaktadır.Kendisini herkese tavsiye edebileceğim değerli meslektaşımdır.Aygül hanımdan,Aile terapisine veya bireysel terapiye ihtiyaç duyanlar Gönül rahatlığıyla psikoterapi desteği alabilirler.
     Beğenin    
İlke
2.Eylül.2018
TavsiyeNo: 105317
Hocamızla bir eğitimde tanıştık.Kendisi çok güler yüzlü ve çok ilgiliydi.Bilgi ve donanımıyla aydınlattığı için kendisine çok teşekkür ederim.Kesinlikle çok memnun kaldım ve herkese tavsiye ediyorum.Alanında çalışmaları ve donanımını çok güzel bir şekilde aktardı.Gerek aldığı eğitimler gerek kişiliğiyle işinde başaralı bir psikolog.İşini severek yapan ve alana ait tüm eğitimlere hakim.Ayrıca profesyonelliği için kendisini tebrik eder,başarılarının devamını dilerim.
     Beğenin    
Esra Yıldırım
25.Ağustos.2018
TavsiyeNo: 105231
Aygül hocamla KİM PSİKOLOJİ’ nin düzenlediği bir eğitimde tanıştım.Konuya hakimiyeti, sorularımızın hepsine yanıt vermesi, testleri tek tek birlikte interaktif uygulaması, örnekleri çok güzel seçmiş olması çok zor olan testleri dahi kolayca anlamamızı sağladı. Eğitim sonrası desteğinin devam etmesi ise büyük avantaj sağlıyor. objektif çocuk testleri eğitimi almayı düşünen herkese tavsiye ediyorum.Aygül hocamızın Ankarada olacak eğitimlerini kaçırmayın derim.
     Beğenin    
İrem Yılmazcan
22.Ağustos.2018
TavsiyeNo: 105221
Psikolog Aygül hoca ile “Kim Psikoloji “ de benim stajyer olduğum dönemde tanıştık. Normalde işverenler tarafından stajyerlere bakış açısı kişinin meslek hayatına adım atmadan ona bir şeyler katmak olmalı iken bu çoğu kurumda bu şekilde yürümez. Fakat Kim psikoloji ve Aygül hoca staj yaptığım süre boyunca son derece samimi,eğitici,üretken ve stajyer psikoloğu daha interaktif sahada nasıl yetiştirebiliriz diye bakan staj sürem bitsede hem kurum ile hem de Aygül hoca ile hala görüştüğüm nadir kurumlardandır. Ve Aygül Hoca, Kendisi alanında son derece donanımlı,enerjisi yüksek,güleryüzlü herkesin birlikte çalışmak isteyeceği bir hocadır. Herkesin yolu bir kere Aygül hoca ile kesişmeli :) Sevgilerimle İrem
     1 Beğeni    
Süheyla KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Ağustos.2018
TavsiyeNo: 105104
Aygül hanim bana gore alaninda en iyi psikologlardan, kendisinin egitimine katildim ve bir psikolog adayi olarak cok degerli bilgiler edindim.Aldigi egitimler ile bana ilham oldu. Butun sorularimi ozenle cevapladi ve yardimci oldu. En guclu buldugum ozelligi karakteri, cunku az once bahsettigim gibi kendini cok iyi gelistirmis bir profesyonel. Zayif ozelligini fark etmedim. Kesinlikle tavsiye ediyorum; pozitif enerjisi ve deneyimliligi ile hakikaten uzman gibi uzman :)
     Beğenin    
Gülseren
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Ağustos.2018
TavsiyeNo: 104964
Aldığım profesyonel yardım benim hayattaki işlevselliğimi kesinlikle arttırdı. Büyük inançla başlamadığım bu serüvene her defasında daha fazla inanmamı sağladı Aygül Hanım. Bana umut oldu. Etik çalıştığına, danışanının haklarını koruduğuna ve yeterli birikime kesinlikle sahip olduğuna inanıyorum. Yolumun kesişmesinden dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Psikolog olan kızım ile beraber bulduk Aygül Hanımı. Kızım daha önce Aygül Hanımın bilgi birikimini duymuş ve şahitlik etmiş biriydi. Ben gittiğimde kızıma minnettar kaldım. Bu yazıyı okuyarak Aygül Hanımla iletişim kuracak insanlar olursa gururlanırım. Çünkü bilirimki onlarda bir yerde bana minnettar kalacaklardır. Günümüzde etik çalışan ve yeterli birikime sahip olan vicdanlı psikolog bulmak zor. Eğer Aygül Hanımla yolunuz kesişirse, zoru başarmış olacaksınız.
     Beğenin    
Psk. Serdar Doruk Avunduk
22.Temmuz.2018
TavsiyeNo: 104810
Aygül Hanım ile 2 -3 yıl öncesinden mesleki alandan tanışıyoruz, kendisi sürekli geliştirici aktiviteleri organize eden veya o aktivitelerin içinde yer alan bir konumda olmuştur. Şu an ise ne mutlu ki aynı kurumda birlikte hizmet vermekteyiz :) kendisinin çalışma alanımıza gösterdiği özenin ve emeğin çok kıymetli olduğunu düşünüyorum. Kendisinin sadece uygulayıcı değil yetiştirici oluşu yani akademisyen oluşu, bilgi birikimi, sürekli kendini geliştirmesi, yaklaşımı, etik duruşu ve profesyonelliğini herkese gönül rahatlığı ile öneririm.
     Beğenin    
Erdgnern
19.Temmuz.2018
TavsiyeNo: 104775
Aygül Hanım'ı yaklaşık 4-5 senedir tanıyorum. Kendisi iyi bir psikologdur. Daha da önemlisi o, kendini geliştirmek isteyen, empati yeteneği yüksek bir kişiliktir. Kendisine bugüne kadar 2 tanıdığımı yönlendirdim. 2'si de seanslardan büyük bir memnuniyet duydular. Bu mesleği icra eden diğer kimseler nasıldır pek bilemesem de parayı sorun etmeyen ve tek arzusu insanlara yardım etmek olan Aygül Hanım'ı, bu önemli meziyetlerinden ötürü tüm tavsiyeediyorum.com okurlarına öneririm.
     Beğenin    
Mükremin Işık
18.Temmuz.2018
TavsiyeNo: 104763
Aygül hanım danişanlarına karşi ilgili ve özverili çalişan bir psikologtur gerçekten meslegini layığıyla yapan biridir kendisi. Kim psikoloji danişmanlık merkezinde tanımaya başladım ve bunun yanında istinye üniversitesinde vermiş oldugu egitim-derslerde ki performansı , insanlar üzerinde bıraktıgı etki ile akademik kariyerinde de başarılara sahip biri kendisi.çalişma tarzı ve işine olan baglılıgı işini yapiyor olmaktan duydugu sevinci mutlulugu gözler önüne seriyor ki zaten bunu rahatlıkla görebilirsiniz.
     Beğenin    
N.C
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Haziran.2018
TavsiyeNo: 104194
Aygül hanimla yaklaşık 3 aydır tanışıyor ve yardım alıyorum. Kim psikoloji ile yaklaşık 3 yıldır kızım için olan .büşra hanimla başlayan yolculugumuza.yine büşra hanimin tavsiyesi ile bu sefer kendim için Aygül hanimla devam ediyorum. En etkilendiğim yönleri sorunlara ciddi ve derin yaklaşımı .irdelemesi .verdiği ipuçlarıyla doğrunun kendimizdé olduğunu salık vermesidir. Seanslar da 45 dakikanın nasıl geçtiğini anlamazsiniz . Pek konuşmayan ben nasıl oluyorda içimi bu kadar acabiliyorum. Duygular dile gelip yaşamın içinde bizimle bir yol buluyor. Teşekkürler Aygül hanim
     Beğenin    
Nurgül SALMAN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
9.Haziran.2018
TavsiyeNo: 104182
Aygül hanım’la doktora eğitimimiz sırasında tanışmıştık, birlikte bir çok ders ve süpervizyon alma şansımız da oldu. Aygül hanım’ın bilgi birikimi, yetkinliği, yeterliliği, bitmek bilmeyen bir öğrenme isteği, sürekli kendini geliştiren, yenileyen tavrı ve bunlar için sarfettiği çaba dikkat çekiciydi. Hastalarına karşı tavrı, tutumu ve etik ilkelere bağlı yaklaşımıyla özellikle aile ve çift terapisi almak isteyen bir çok kişiye rahatlıkla tavsiye edebilirim..
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Işıl YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
29.Mayıs.2018
TavsiyeNo: 103997
Aygül Hanım ile Kim Psikoloji bünyesinde tanıştım. Kendisinin yanında staj yapma fırsatım oldu. Sıcakkanlılığı ve güleryüzlülüğü ile kendimi hiç yabancı hissettirmemesi doğru yerde olduğumu hissetmeme vesile oldu. Bilgiyi sakınmadan paylaşan biri. Mesleki anlamda stajyerini doğru yönlendiren, onun yanında olan, bilgi açlığını doyuran mesleğinde oldukça başarılı bir psikolog.Süreç sonrasında da iletişimini kesmeyen, takip eden, yardım istenildiğinde hiç şüphesiz yardımcı olan, temiz kalbi ile çalışan biri. Danışanlarının doğru adreste ve oldukça şanslı olduğunu düşünmekteyim.
     1 Beğeni    
Duygu Bakır
25.Nisan.2018
TavsiyeNo: 103478
Alanda çalışan bir psikolog olarak Aygül Hanimi geçmiş senelerde 1 sene boyunca stajyeri olarak bulunduğum Kim Psikoloji Danışmanlık Merkezi'nden taniyorum. Kendisinin her daim disiplinli, özverili ve titiz çalışan, kendisini yenileyen bir uzman oldugunu soyleyebilirim. Gerek stajyerlerine karşı yardimsever ve empati ile yaklaşıyor olmasi gerekse aldığı eğitimler ve donanimlari sayesinde alanda yetkin ve öngörü sahibi olmasi yönleriyle kendisini kesinlikle tavsiye ederim. Sorunlara yaklaşım tarzi, bilgisi, iletişime açık ve önyargısız bir psikolog olmasi yonleriyle de örnek aldigimiz güvenilir bir uzman.
     Beğenin    
Duygu B.
25.Nisan.2018
TavsiyeNo: 103470
Aygül Hanım'ı klinik psikoloji doktora programından tanıyorum. Kendisi hem klinik hem de akademik anlamda kendisini her zaman geliştirmeye ve yenilemeye açık bir kişidir. Sıklıkla dünya çapında son yapılan araştırmaları yakından takip etmekte olup, klinik deneyimlerinde bu araştırmaların önermiş olduğu doğrultuda ilerlemektedir. Böylelikle danışanlarına her zaman güncel ve dünya çapında geçerli olan bilimsel temelli terapi hizmeti sunmaktadır. Bunun yanı sıra kendisi sağduyulu bir yapıya ve analitik düşünebilme becerisine sahiptir. Bu iki özelliği ile beraber klinik deneyimlerinde diğer terapistlere kıyasla danışanlarına çok daha farklı bir bakış açısı ile yaklaşmakta ve hizmet sunmaktadır.
     Beğenin    
Hilal Zengin
18.Nisan.2018
TavsiyeNo: 103373
Aygül Hanımı 4 yıldır tanıyorum, kendisinin alandaki ilk stajeri olduğumu söyleyebilirim. Onu gözlemlediğim bu zaman dilimi içerisinde şunu söyleyebilirim ki her zaman ne istediğini bilen ve hedefine ulaşmak için elinden gelenin en iyisini yapan biri olmuştur. Gerek bildiğini aktarmadaki paylaşımcılığı gerekse işini titizlikle yapması benim kendisine sempati duymama sebep olmuştur. Etrafında olan bizler için alandaki tecrübe ve birikimlerinin yanı sıra kişisel özellikleriylede yol gösterici nitelikteliktedir. Bu yüzden Aygül Hanımı samimiyetle tavsiye ederim. İhtiyacınız olduğunda gönül rahatlığıyla kendisinden destek alabilirsiniz.
     Beğenin    
Selda Çallı
26.Mart.2018
TavsiyeNo: 102887
Aygül Hanım ile 9 ay boyunca aynı yerde bulunmanın ve kendisinin stajyerliğini yapmış olmanın mutluluğunu yaşamaktayım. Kendisi yan yana olduğumuz tüm süreç boyunca, özverili oluşu ve çalışkanlığı ile iş disiplinin ne demek olduğunu görmemi sağlamıştır. Kim olduğunu ve ne yapmak istediğini bilen, kararlı ve gelişime açık birisi olarak hem kendisine hem de çevresine daima yararlı olmuş, eminim ki olmaya devam edecektir. Mesleki donanımını ve ahlakını örnek aldığım Aygül Hanım bana çok şey öğretmiştir. Bilgisini pratiğe dönüştürme konusunda son derece başarılı olan, dinleyen ve en önemlisi anlayan bir uzman olarak Aygül Hanıma hayatıma olan her dokunuşu için şükran duyuyor, meslek hayatında başarılar diliyorum.
     1 Beğeni    
Yelda Yıldız
25.Mart.2018
TavsiyeNo: 102854
İfti Çift ve Aile Terapisi eğitiminde Aygül Hanımla tanıştım. Derslere olan ilgisi, disiplini, verileni olduğu gibi kabul etmeyip sorgulaması, detayları es geçmemesi, akademik çalışmalarını sürdürmesi, grup içerisinde hep güler yüzlü olması kendisiyle ilgili pozitif bir bakış açısı geliştirmeme sebep olmuştur. Hem alan uygulamalarına devam eden hem akademik çalışmaları bırakmayan ender terapistlerden biridir. Dolayısıyla danışanların güvenle başvuracakları biri olduğunu düşünüyorum.
     1 Beğeni    
Tuğba KURT Fotoğraf
Uzm.Psk.Dnş.Tuğba KURT
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
21.Mart.2018
TavsiyeNo: 102762
Psikolog Aygül Kakırman ile aile ve çift terapasi eğitimi sırasında tanıştık. Eğitime olan ilgisi ve takibi, kararlı ve sakin duruşu dikkatimi çekti. Onun etik duruşu , dostluğu ve insani yaklaşımı, samimiyeti beni etkilemiştir.Kendisi işini seven, planlı ve sistemli çalışan, samimi, güleryüzlü, kararlı ve azimli bir meslektaşımdır. Eğitimleri ve alandaki gelişmeleri takip eden, okuyan, sorgulayan kendini sürekli geliştiren bir psikologdur. Kendisine güvenebilir ve ihtiyacınız olduğunda gönül rahatlığı ile destek alabilirsiniz.
     Beğenin    
E.A
20.Mart.2018
TavsiyeNo: 102755
Aygül simdiye kadar tanidigim en samimi, isini bilen, durust, isini seven, en dogru sekilde insanlara yardim etmeye calisan, ilgili, kendisini gelistirmeyi, ogrenmeyi seven, arastiran, karsisindaki insana saygi duyan bir psikologdur. Kendisini doktora egitimi surecinde daha yakindan tanima firsati buldugum icin sansli hissediyorum. En yakinlarima dahi rahatlikla onerebilecegim bir uzmandir. Bu meslegi yaparken guven yaratmak onemlidir. Aygul bunu kolaylikla saglayabilen birisi. Yasinin genc olmasi yaniltmasin kendisi aile ve cift terapisti olarak gayet yetkindir. Kendisini onemle tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Ahmet Arinc Sönmez
20.Mart.2018
TavsiyeNo: 102751
Meslektaşım olarak birçok açıdan modellediğim bir terapisttir. Beraber çalışma, aynı eğitim ortamında bulunma fırsatımız olduğu için kendimi şanslı hissediyorum. Mesleki yeterliliği ve donanımı, bu "işe" olan tutkusu haricinde en güçlü tarafının insan ilişkisi/iletişimi olduğunu düşünüyorum. Karşısındayken; sizi gerçekten aktif dinlediğini, önemsediğini, size saygı duyduğunu hissedersiniz. Bana ilham kaynağı olduğu çok nokta oldu, size de olması dileğiyle..
     Beğenin    
Reyhan Nuray Duman
28.Aralık.2017
TavsiyeNo: 101151
Aygül Hanım ile Klinik Psikoloji Doktora Programında tanıştık. Kendisi mesleği ile ilgili sürekli kendini geliştirmeye çalışan, mesleğini seven , öğrenmeyi hayatının odak noktasına koyan bir meslektaşım. Çift ve aile terapisi üzerine aldığı eğitimlerle ve kendi çalışmaları ile bize aktardığı bilgileri her zaman büyük bir merakla dinledim ve kendisinden çok şey öğrendim. İyi bir psikolog olamanın yanında iyi bir anlatıcı ve eğitmen olan Aygül Hanım'ı psikoterapist arayışında olan herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. Titiz çalışma tarzı, derin bilgisi ve pozitif enerjisi ile yolu kesişen kişilere deniz feneri olacağını düşünüyorum. Meslek hayatında başarılarının devamını diliyorum.
     Beğenin    
Halil GÜNGÖR Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
9.Eylül.2017
TavsiyeNo: 98988
Aygül'le Klinik Psikoloji Doktora Programından ve Uluslar Arası Aile ve Çift Terapisi eğitiminden tanışıyorum. Kendisi, gerek mesleki etiğe uygun tavır ve yaklaşımlarıyla, gerekse durum ve olaylara getirdiği yorum ve yaklaşımlarıyla meslektaşları arasında taktir edilen birisidir. Mesleğini ve insana hizmeti seven, danışmanlık işine gönlünü koymuş biridir. Sürekli kendini geliştiren, araştıran, okuyan ve yeniklikçi yaklaşımı onu mesleğinde başarılı kılan birkaç özelliğinden biridir. Psikolojik danışmanlığa ihtiyaç duyan herkese Aygül'ü gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     Beğenin    
Ayşenur Elmalı
26.Ağustos.2017
TavsiyeNo: 98813
Aygül Hanım ile birlikte 1 yıl beraber çalışma fırsatı buldum. Mesleğini oldukça seven, işini titizlikle yürüten, etik değerlere bağlı, mükemmelliyetçi bir psikologdur. Gerek çalışma arkadaşları gerek danışanları ile kurduğu profosyonel, samimi ve pozitif ilişki Aygül Hanım'ı alanda başarılı kılmaktadır. Kariyerini, gelişimini, bilgiyi önemseyen, kendisini sürekli yenileyen, geliştiren, sürekli okuyan, araştıran, eğitimlerini sürdüren, azimli ve çalışkan yapısıyla öne çıkmaktadır. Kendisine terapi için yönlendirdiğim ilişki problemi yaşayan bir arkadaşımdan; Aygül Hanım'dan çok memnun kaldığına, etkili dokunuşlarda bulunarak güzel bakış açıları sunduğuna, oldukça empatik ve sağlıklı bir iletişim kurduğuna dair aldığım geri bildirimlere de dayanarak özellikle aile ve çift terapisi alanında destek almak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Çağdan Büyük
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
18.Ağustos.2017
TavsiyeNo: 98646
Kendisinden kurum olarak hizmet aldık. Tüm öğrencilerimizle ve aileleriyle birebir ilglendi ve öğrencilerimizin davranışlarındaki olumlu gelişmeleri gözlemledik. Birebir velilerle yaptığı görüşmelerin sonuçları da çok olumlu oldu. Son derece başarılı bir terapist. Ayrıca etrafına yaydığı pozitif enerji zaten son derece güven telkin ediyor. Kendisi guleryuzlu, mutevazi, kolay iletisim kurabileceginiz bir yapida. Bu nedenle de kolayca her konuda tartisabiliyorsunuz. Kesinlikle tavsiye ederim.
     Beğenin    
Betül Çakıcı
5.Temmuz.2017
TavsiyeNo: 97747
İş arkadaşım, Aygül Kakırman ; Beraber çalıştığımız süre zarfınca; çalışma arkadaşları arasındaki olumlu iletişimi, mesleki bilgi ve perspektifiyle bizlerin her zaman takdir ve desteğini kazanmıştır. Azimli, ne istediğini bilen ve çalışkan yapısıyla, sahip olduğu ünvanı hakkıyla taşımaktadır. Danışanlarına karşı hassas yaklaşımı ve mesleğine olan sevgisi, onun başarılı bir psikolog olmasındaki en önemli nedenlerdendir. Kendisine bundan sonraki çalışma hayatında başarılar dilerim.
     Beğenin    
Handan ERDOĞAN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
14.Haziran.2017
TavsiyeNo: 97391
Aygül benim çift terapisi eğitiminden 4 yıldır tanıdığım bir meslektaşım. Mesleki bilgi ve becerilerine güvendiğim, kendisini geliştirmekte olan ve şuanda doktora eğitimine devam etmekte olan bir arkadaşım. Çalışmalarında etik değerleri önemsemesi, pragmatik ve çözüm odaklı olması dikkatimi çeken bir özelliğidir. Danışanlarıyla kurduğu pozitif ilişki onu diğer terapistlerden ayıran bir özelliğidir. Bireysel ve çift terapisi desteği almak isteyen herkese Aygül'ü öneririm.
     Beğenin    
Kaan YAVUZ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
20.Mayıs.2017
TavsiyeNo: 96838
Aygül Hanım ile aynı okuldan farklı yıllarda mezun olduk. Gerek almış olduğu lisans eğitimi, gerekse almış olduğu yüksek lisans ve doktora eğitimleriyle psikolojinin en önemli alt alanlarından olan Endüstri ve Klinik Psikoloji'yi başarılı bir şekilde birleştirmiş ender meslektaşlarımdan biridir. Özellikle Aile ve Çift Terapisi almak isteyen danışanlara kesinlikle Aygül Hanım'la tanışmalarını öneririm. Akademik ve mesleki deneyiminin birleşiminden umarım birçok danışan faydalanma fırsatı bulabilir.
     1 Beğeni    
O.M.A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Ocak.2017
TavsiyeNo: 93915
1 yıldır Aygül hanımdan aile terapisti olarak destek almaktayım.Çözüm odaklı,her an danışanına yardım etmeye hazır,bireysel sınırlara saygılı ve özen gösteren etik kurallar çerçevesinde danışanını ele alan,süreç içerisinde iniş çıkışlarda dahi danışınanı bırakmayan,ufak etkili dokunuşlarla danışanlarında farkındalık yaratan bir psikolog.Aygül hanıma hayatıma kattıklarından ve yardımlarından dolayı teşekkür ederim.Destek almak isteyenlere tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
A.S.U
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Kasım.2016
TavsiyeNo: 92146
Ben 5 aydır Aygül hanımdan profesyonel destek almaktayım.İlk olarak internette yaptığımız araştırmalar sonucunda bulduk Aygül hanımı.Benim problemim hayatın anlamı üzerine daha çok hayata karşı bir takım korkularım endişelerim var ve kendime yabancılaşmış ve bazen de kendimi değersiz hissediyorum bu sebepten dolayı terapi alıyorum. Aygül hanım empatik ,sevecen ve güleryüzlü bir insan. Ben problemimi anlatırken beni dikkatli bir şekilde dinliyor. Ve bazı psikologların yaptığı gibi sadece dinlemiyor aynı zamanda bana geri bildirimde bulunuyor. Problemin çözümünde beni yargılayıcı,küçük düşürücü ve zorlayıcı bir dil kullanmıyor. Gerçeğe dair farkındalığımın artmasını sağlayıp,hayata ve problemime dair çok güzel bakış açıları sunuyor. Hatta aslında kendi kendimi idare edebileceğim bir noktaya gelmeme yardımcı oluyor ve bunu süreç içinde olmasını bekliyor bu da durumluk bir çözüm değil de hayatımın geri kalanında da bu bakış açısıyla yaşayabileceğim hayat boyu bir yardım demek. Bazı diğer psikologların yaptığı gibi de ödev vererek ilerlemiyor ben bu durumdan hoşnutum bu şekilde düzelmenin daha doğal yolla olduğuna inanıyorum.
     2 Beğeni    
Zeynep TEMİZER ATALAR
6.Kasım.2016
TavsiyeNo: 91724
Aygül hanımla yaklaşık 2-3 sene kadar birlikte çalışma şansına sahip oldum. Kendisinin özellikle iş disiplinini, mesleğinin etik değerlerine saygısını ve çalışkanlığını her zaman takdir etmişimdir. Kendini mesleki anlamda geliştirmek için her zaman gayret içinde olmuştur. Gerek kendisiyle birlikte bir projede yer alacak kişilerin gerekse danışan olarak kendisinden hizmet alacak kişilerin, Aygül hanımın profesyonel duruşu, çalışkanlığı ve iş disiplininden oldukça memnun kalacağına inaniyorum.
     Beğenin    
Büşra BÖREKÇİ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
31.Ekim.2016
TavsiyeNo: 91556
Aygül ile yıllar önce halen çalışmakta olduğumuz danışmanlık merkezimiz aracılığıyla tanıştık. Her zaman araştıran, her konuda kendini geliştirmeye açık, etik kurallara dikkatli, özverili bir insan olmuştur. Kaliteli uzmanlardan aldığı eğitimler ile ilerleyen Aygül hanımın gelecekte mesleki alanda söz getiren bir uzman olacağından eminim. Özellikle aile ve çift terapisi alanında ihtiyaç duyan herkese tavsiye ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum
     Beğenin    
Ömer AKGÜL Fotoğraf
Psk.Dnş.Ömer AKGÜL
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
30.Ekim.2016
TavsiyeNo: 91546
Aygül yıldızı öğrencilik yıllarında parlayan bir meslektaşımdır. Stajla başlayan serüvenimiz bir takım arkadaşlığına da dönüşmüştür. İstikrarlı mükemmelliyetçiliği en güçlü yönü, bazen de zorluğu bu aşırı titizliği. Kendi kariyer ve gelişimini önemser ve önceler. Bağımsız iş yapabilme kapasitesi yüksektir. Aile ve çift terapisti olmak hususunda özverili çalışkan ve çok isteklidir. Kendini bu konuda geliştirmek için eğiitmler almaya özen gösterir. Gelecekte başarılı bir meslektaşım olacağına inancım sonsuzdur.
     Beğenin    
Mehmet Ali ERKUŞ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
29.Ekim.2016
TavsiyeNo: 91519
Uzm. Psk. Aygül Hanım'ı iki yıldır tanırım, bilgi ve becerilerinin farkında olan bir uzmandır kendisi. Danışanlarıyla kurduğu iletişim ve her şeyden önce yardım etme duygusu onun farkını oluşturup başarılı kılıyor. Psikoloğa ihtiyacınız varsa kesinlikle tavsiye ederim. Ayrıca kendisini sürekli geliştiren, bilgiye, eğitime çok önem veren kişiliğe sahiptir. Asla bildikleriyle yetinmeyen, araştırmalar yapan, eğitimlerini arttıran, psikoloji camiasında gelecek vaad eden bir psikologtur. Genç yaşta akademik olarak da hızlı ilerleyişi bunun bir göstergesidir zaten.
     Beğenin    
Psikolog Hande Yilmaz
28.Ekim.2016
TavsiyeNo: 91505
Aygul Hanimla yillardir ayni kurumda calismaktayiz. Bransinda son derece basarili olup, isini titizlikle yapan uzman bir arkadasimdir. Sürekli kendini yenileyen, samimi bi yapiya sahip olup, Aile cift ve ergen terapisi alaninda önerebilcegim ve faydalanabilceginiz isimlerdendir. Ergenlerde özgüven calismalari, ailelerde ciftler arasi iletisim konularinda sıkınti yasayan arkadaslarimi yonlendirip cok memnun kaldiklarini belirtebilirim. Seans ucretleri anlaminda oldukca yardimci olmasi devamliligi beraberinde getiriyor ve daha verimli sonuclar alinabiliyor.
     1 Beğeni    
Enise AKGÜL Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
24.Ekim.2016
TavsiyeNo: 91327
Aygül Hanım ı öğrencilik yıllarından itibaren tanımaktayım. Yıllardır birlikte çalışmaktayız. Endüstri psikolojisi ve Aile terapisi alanlarında aldığı eğitimlerle emin adımlarla ilerlerken, pratik alanda da titiz bir terapist olarak çalışmaktadır. Merak eden, çok yönlü sorgulayan, iyi iletişim kuran ve liderlik eden özellikleriyle öne çıkmaktadır. Çok yönlü bir eğitim ağında kendini geliştirmekte ve mükemmeliyetçi yapısıyla azmine hayran bırakmaktadır. Başarılı bir terapist olarak gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
     3 Beğeni    
Uzman
Aygül KAKIRMAN Fotoğraf
Uzm.Psk.Aygül KAKIRMAN
İstanbul (Online hizmet de veriyor)
Uzman Psikolog
PhD Candidate Yetişkin Terapisti & Aile ve Çift Terapisti
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi82 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

19:31
Top