2007'den Bugüne 84,860 Tavsiye, 26,544 Uzman ve 18,905 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!.
Psk. M. Berk KARAOĞLU
■ Çocuk ve Ergen Psikolojisi
■ Aile Terapileri
■ Bireysel Psikoterapi
■ Cinsel Terapiler
Bahadır Bilgin, İş ve Sağlık Dünyasını İftarda Buluşturdu
YAZI #1312 © Yazan Psk.Bahadır BİLGİN | Yayın Ocak 2012
Dr. Bahadır Bilgin, İş ve Sağlık Dünyasını İftarda Buluşturdu - Gaziantep

Gaziantep 25 Aralık Devlet Hastanesi'nde görevli Psikolog Dr. Bahadır Bilgin, Bayazhan'da verdiği iftar yemeğinde, iş ve sağlık dünyasını bir araya getirdi.


GAZİANTEP (İHA) - Gaziantep 25 Aralık Devlet Hastanesi'nde görevli Psikolog Dr. Bahadır Bilgin, Bayazhan'da verdiği iftar yemeğinde, iş ve sağlık dünyasını bir araya getirdi.

Gaziantep'in en önemli tarihi mekanlarından birisi olan Bayazhan'daki iftar yemeğine Acarsan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Selim Acar, Kadooğlu Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Kadooğlu'nun yanı sıra Altunkaya ve Aydıngüler firmalarından üst düzey yöneticiler katıldı. 25 Aralık Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Emin Türk ile çok sayıda doktorun da katıldığı iftar yemeğinde konuşan Psikolog Dr. Bahadır Bilgin, iş ve sağlık dünyasını iftar yemeğinde buluşturmaktan mutluluk duyduğunu söyledi.

İslam dünyasının en kutsal aylarından birisi olan Ramazan ayının bolluk ve bereket getirdiğini söyleyen Bilgin, bu ayın önemine değindi.

Böyle güzel ve anlamlı gecelerde birlikte iftar yapmanın sevabının büyük olduğunu dile getiren Bilgin, bir bardak su ile hatta bir tane hurma ile de olsa oruçlu insanlara iftar yaptırmanın büyük bir hayır olduğunu belirtti.
     Beğenin    
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş
.
Psk. M. Berk KARAOĞLU
■ Çocuk ve Ergen Psikolojisi
■ Aile Terapileri
■ Bireysel Psikoterapi
■ Cinsel Terapiler
Makale Kütüphanemizden
İlgili Makaleler Psk.Bahadır BİLGİN'in Yazıları
► Çocuğun Oyun Dünyasını Keşfi Psk.Canan SAYIOĞLU
► Sağlık Kaygısı Psk.Özlem YILMAZ
► Ruhunuza Sağlık Psk.Sema KAHVECİ KAANOĞLU
TavsiyeEdiyorum.com Bilimsel Makaleler Kütüphanemizdeki 18,905 uzman makalesi arasında 'Bahadır Bilgin, İş ve Sağlık Dünyasını İftarda Buluşturdu' başlığıyla benzeşen toplam 75 makaleden bu yazıyla en ilgili görülenleri yukarıda listelenmiştir.
Sitemizde yer alan döküman ve yazılar uzman üyelerimiz tarafından hazırlanmış ve pek çoğu bilimsel düzeyde yapılmış çalışmalar olduğundan güvenilir mahiyette eserlerdir. Bununla birlikte TavsiyeEdiyorum.com sitesi ve çalışma sahipleri, yazıların içerdiği bilgilerin güvenilirliği veya güncelliği konusunda hukuki bir güvence vermezler. Sitemizde yayınlanan yazılar bilgi amaçlı kaleme alınmış ve profesyonellere yönelik olarak hazırlanmıştır. Site ziyaretçilerimizin o meslekle ilgili bir uzmanla görüşmeden, yazı içindeki bilgileri kendi başlarına kullanmamaları gerekmektedir. Yazıların telif hakkı tamamen yazarlarına aittir, eserler sahiplerinin muvaffakatı olmadan hiçbir suretle çoğaltılamaz, başka bir yerde kullanılamaz, kopyala yapıştır yöntemiyle başka mecralara aktarılamaz. Sitemizde yer alan herhangi bir yazı başkasına ait telif haklarını ihlal ediyor, intihal içeriyor veya yazarın mensubu bulunduğu mesleğin meslek için etik kurallarına aykırılıklar taşıyorsa, yazının kaldırılabilmesi için site yönetimimize bilgi verilmelidir.


13:14
Top