2007'den Bugüne 79,365 Tavsiye, 25,459 Uzman ve 17,758 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Evliliklerde Update Edilmeli
YAZI #2200 © Yazan Uzm.Psk.Dnş.Eyüp SARI | Yayın Eylül 2014
Ailelerin, sorunlarının kaynağının tespiti ve çözümü aşamasında danışmanlık hizmeti almasının önemli olduğunu vurgulayan Sarı, ''Son yıllarda ülkemizdeki ekonomik ve sosyal dönüşüm sürecinde geleneksellik ile modern hayat arasına sıkışmış aileleri boşanma sürecine götüren pek çok neden öne çıkıyor. Bu nedenler, her yıl ortalama 100 bin çifti boşanma kararına götürüyor. Bu noktada, aile danışmanlığı hizmeti de giderek kritik bir önem kazanıyor. Boşanmadan önce, ailelerin, ilk sorunu hissettikleri anda danışmanlık hizmeti almalarında yarar olduğunu düşünüyoruz.'' diye konuştu. Sözlerine devam eden Sarı ‘’ Nasıl ki günümüz teknolojik aletleri;akıllı telefonlar,tabletler vs. belli süre geçince uptade edilmeye ihtiyaç duyuyor aksi taktirde işlevini tam olarak yerine getiremez hale geliyorsa; ilişkilerde,evliliklerde güncellenmeye ihtiyaç duyuyor. Yani iletişim,evlilik doyumu,nesillerarası aktarımlar,ilişki içerisindeki çıkmazlar vs. gibi konuların konuşulması,çözüme kavuşturulması gerekiyor.Yoksa hazin son boşanmaya kadar gidilebiliyor.’’diyerek sözlerini noktaladı.

Haberi OKU, YORUM yap =>> http://www.turkiyede.com.tr/saglik/terapilife-psikolojik-danismanlik-hizmetleri-acildi-h98849.html
     Beğenin    
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Google Plus'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş
Yazan Uzman
Eyüp SARI Fotoğraf
Uzm.Psk.Dnş.Eyüp SARI
İstanbul
Uzman Psikolojik Danışman
Çift Terapisti - Cinsel Terapist
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi119 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Makale Kütüphanemizden
İlgili Makaleler Uzm.Psk.Dnş.Eyüp SARI'nın Makaleleri
TavsiyeEdiyorum.com Bilimsel Makaleler Kütüphanemizdeki 17,758 uzman makalesi arasında 'Evliliklerde Update Edilmeli' başlığıyla benzeşen toplam 15 makaleden bu yazıyla en ilgili görülenleri yukarıda listelenmiştir.
Sitemizde yer alan döküman ve yazılar uzman üyelerimiz tarafından hazırlanmış ve pek çoğu bilimsel düzeyde yapılmış çalışmalar olduğundan güvenilir mahiyette eserlerdir. Bununla birlikte TavsiyeEdiyorum.com sitesi ve çalışma sahipleri, yazıların içerdiği bilgilerin güvenilirliği veya güncelliği konusunda hukuki bir güvence vermezler. Sitemizde yayınlanan yazılar bilgi amaçlı kaleme alınmış ve profesyonellere yönelik olarak hazırlanmıştır. Site ziyaretçilerimizin o meslekle ilgili bir uzmanla görüşmeden, yazı içindeki bilgileri kendi başlarına kullanmamaları gerekmektedir. Yazıların telif hakkı tamamen yazarlarına aittir, eserler sahiplerinin muvaffakatı olmadan hiçbir suretle çoğaltılamaz, başka bir yerde kullanılamaz, kopyala yapıştır yöntemiyle başka mecralara aktarılamaz. Sitemizde yer alan herhangi bir yazı başkasına ait telif haklarını ihlal ediyor, intihal içeriyor veya yazarın mensubu bulunduğu mesleğin meslek için etik kurallarına aykırılıklar taşıyorsa, yazının kaldırılabilmesi için site yönetimimize bilgi verilmelidir.


22:16
Top