2007'den Bugüne 83,504 Tavsiye, 26,241 Uzman ve 18,619 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Anorgazmi Seçiminiz Değilse, Kaderiniz de Değildir...
YAZI #4816 © Yazan Uzm.Psk.Nalan EYİN | Yayın Haziran 2018
Cinsel Hazda Farklı Bilinç Halleri(FBH) oluşur.:

Bilinç, şu an düşündüklerimiz (yani yaklaşık her 10-15 sn de bir değişen ortalama 7 birimlik bilgileri muhafaza edebilen) kısıtlı bir farkındalık iken, Bilinçdışı zengin bir coğrafyadır.
Geçmiş,Şimdi ve Geleceğiniz Bilinçdışında entegre olur. Bilinçdışı kendine has özel bir şifreleme metodu kullanır ve milyonlarca bilginin, resmin,anının,hayallerin adeta bir orkestra gibi aynı anda ve birbiriyle etkileşime girerek çalıştığı bir konser salonunu andırır.

Hipnoz ile, enstrümanların akord edildiğini, aynı melodinin çalınmasını, ezgi bütünlüğünü sağlıyor olursunuz.

İnsan Yaşamında Cinsel Hazlar niye bu kadar önemli?
Nefes almadan yaşayamazsınız, aldığınız nefesi vermeden de yaşayamazsınız. Cinsel Hazlar, bir insanın yaşamla bağını, üretkenliğini arttırır. Cinsel Doyum Eksikliği ise, depresyona, takıntılı düşüncelere verimsizliğe ve boşluk hissine yol açar.

Düşünceler Duygulara,
Duygular Davranışlara dönüşür.
Orgazmın Yaşanmasına Mani olan:
Bedeniniz Değildir.
Sevişmeyi Bilmemek Değildir.

Cinsel Hazzı Engelleyen:
Cinsel Yaşama Ait Düşünceleriniz,
Cinselliği Yaşarken hissettikleriniz
Tıpkı dans etmek veya bir enstrüman çalmak gibi,
Akord edilmesi gereken davranışlarınızdır...

Hipnoterapi ile entegre edilmiş Cinsel Terapi, cinsel yaşamdan haz almanızın sağlıklı ve kendiyle barışık, üretken ve eşinizle aile bağlarınızın çok daha sağlam olduğu ilişkiler yaşamanızın yolunu açıyor.

Anorgazmi Seçiminiz Değilse,
Kaderiniz de değildir...

Uzm.Psk.Nalan EYİN
     Beğenin    
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş
Yazan Uzman
Nalan EYİN Fotoğraf
Uzm.Psk.Nalan EYİN
İstanbul
Uzman Psikolog
Hipnoterapist-Psikoterapist-Cinsel Terapist
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi13 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Makale Kütüphanemizden
İlgili Makaleler Uzm.Psk.Nalan EYİN'in Makaleleri
► Erken Boşalma Kaderiniz Olmasın Psk.Dnş.İsa Özgür ÖZER
► Elektrik Aldığınız Kişi Kaderiniz mi? Psk.Dnş.Kadir Burak SALİMOĞLU
TavsiyeEdiyorum.com Bilimsel Makaleler Kütüphanemizdeki 18,619 uzman makalesi arasında 'Anorgazmi Seçiminiz Değilse, Kaderiniz de Değildir...' başlığıyla benzeşen toplam 22 makaleden bu yazıyla en ilgili görülenleri yukarıda listelenmiştir.
► Neden Pilot Olmak İstiyorum? ÇOK OKUNUYOR Temmuz 2019
► Liderlik Becerileri Haziran 2019
Sitemizde yer alan döküman ve yazılar uzman üyelerimiz tarafından hazırlanmış ve pek çoğu bilimsel düzeyde yapılmış çalışmalar olduğundan güvenilir mahiyette eserlerdir. Bununla birlikte TavsiyeEdiyorum.com sitesi ve çalışma sahipleri, yazıların içerdiği bilgilerin güvenilirliği veya güncelliği konusunda hukuki bir güvence vermezler. Sitemizde yayınlanan yazılar bilgi amaçlı kaleme alınmış ve profesyonellere yönelik olarak hazırlanmıştır. Site ziyaretçilerimizin o meslekle ilgili bir uzmanla görüşmeden, yazı içindeki bilgileri kendi başlarına kullanmamaları gerekmektedir. Yazıların telif hakkı tamamen yazarlarına aittir, eserler sahiplerinin muvaffakatı olmadan hiçbir suretle çoğaltılamaz, başka bir yerde kullanılamaz, kopyala yapıştır yöntemiyle başka mecralara aktarılamaz. Sitemizde yer alan herhangi bir yazı başkasına ait telif haklarını ihlal ediyor, intihal içeriyor veya yazarın mensubu bulunduğu mesleğin meslek için etik kurallarına aykırılıklar taşıyorsa, yazının kaldırılabilmesi için site yönetimimize bilgi verilmelidir.


09:40
Top