2007'den Bugüne 83,851 Tavsiye, 26,316 Uzman ve 18,759 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Kedi Her Yerde Rahat Eder
YAZI #558 © Yazan Vet.Hek.A.Kutlu DAYIOĞLU | Yayın Ekim 2009
Kedi her yerde rahat eder

Kedi besleyenler bilirler, bazen bu yaramazlar hiç ummadığımız yerlere keyifle yerleşir ve yukardan bize: ‘’Ne var burası çok rahat, sen anlamazsın!’’ der gibi bakarlar.
Bazen oda kapısının üzerindeki daracık yere boylu boyunca uzanırlar. Bazen de elbise dolabının en üstüne çıkıp onun üstünden saklanır gibi bakarlar.
Bir gün bakarsınız ki salon sehpasındaki süs tabağına taşarak ta olsa kendini sığdırmış keyifle uyuyor. Sepetteki yeni yıkanmış çamaşırlar en gözde yerleridir. Kıpkırmızı veya siyah elbisenizi kısa süre yatağınızın üzerinde bırakın rengini değiştirecek kadar tüyleri ile kaplamak üzere hazır ve nazır hemen üstüne yerleşirler. Başka nerelere mi yerleşirler? Onları da siz yazın yollayın 
     Beğenin    
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş
Yazan Uzman
A.Kutlu DAYIOĞLU Fotoğraf
Vet.Hek.A.Kutlu DAYIOĞLU
İzmir (Online hizmet de veriyor)
Veteriner Hekim
VETERİNER HEKİM
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi202 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Makale Kütüphanemizden
İlgili Makaleler Vet.Hek.A.Kutlu DAYIOĞLU'nun Makaleleri
TavsiyeEdiyorum.com Bilimsel Makaleler Kütüphanemizdeki 18,759 uzman makalesi arasında 'Kedi Her Yerde Rahat Eder' başlığıyla benzeşen toplam 33 makaleden bu yazıyla en ilgili görülenleri yukarıda listelenmiştir.
► Kedilerde Agresiflik-Saldırganlık ÇOK OKUNUYOR Nisan 2013
Sitemizde yer alan döküman ve yazılar uzman üyelerimiz tarafından hazırlanmış ve pek çoğu bilimsel düzeyde yapılmış çalışmalar olduğundan güvenilir mahiyette eserlerdir. Bununla birlikte TavsiyeEdiyorum.com sitesi ve çalışma sahipleri, yazıların içerdiği bilgilerin güvenilirliği veya güncelliği konusunda hukuki bir güvence vermezler. Sitemizde yayınlanan yazılar bilgi amaçlı kaleme alınmış ve profesyonellere yönelik olarak hazırlanmıştır. Site ziyaretçilerimizin o meslekle ilgili bir uzmanla görüşmeden, yazı içindeki bilgileri kendi başlarına kullanmamaları gerekmektedir. Yazıların telif hakkı tamamen yazarlarına aittir, eserler sahiplerinin muvaffakatı olmadan hiçbir suretle çoğaltılamaz, başka bir yerde kullanılamaz, kopyala yapıştır yöntemiyle başka mecralara aktarılamaz. Sitemizde yer alan herhangi bir yazı başkasına ait telif haklarını ihlal ediyor, intihal içeriyor veya yazarın mensubu bulunduğu mesleğin meslek için etik kurallarına aykırılıklar taşıyorsa, yazının kaldırılabilmesi için site yönetimimize bilgi verilmelidir.


00:46
Top