2007'den Bugüne 83,581 Tavsiye, 26,252 Uzman ve 18,644 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Muhabbet Kuşu Yasak Olan Yiyecekler
YAZI #5623 © Yazan Vet.Hek.Tolgay AYTAR | Yayın Mart 2019
🍁⛩🕊🌞👨⚕Muhabbet kuşunuza İlginç yemekler sağlayın. İyi 🍁⛩🕊🌞👨⚕Muhabbet kuşunuza İlginç iyi yemekler sağlayın. İyi bir muhabbet kuşu yemeği çoğunlukla tohumlar, taze meyveler ve sebzelerden oluşur. Diyette topakları tanıtmaya çalışmanın yanı sıra, sadece tek bir diyet, obeziteye yol açabilir bu da zaten lipom “tümör”yağlanma yatkınlığı fazla olan muhabbet kuşlarında riski artırır. 🍁Asla kuş avokado, çikolata, kafein veya alkolle beslenmeyin. Bunlar kuş için zehirlidir.#vogel #vögel #papagei #sittich #oiseau #oiseaux #perroquet #perruche #pajaro #pajaros #papagei #periquito #pájaros #pájaro #loro #periquito #bird #birds #parrot #budgerigar #parakeets #veterinary #veterinarian #birdveterinarian #tierarzt #vogeltierarzt #
     Beğenin    
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş
Makale Kütüphanemizden
İlgili Makaleler Vet.Hek.Tolgay AYTAR'ın Makaleleri
TavsiyeEdiyorum.com Bilimsel Makaleler Kütüphanemizdeki 18,644 uzman makalesi arasında 'Muhabbet Kuşu Yasak Olan Yiyecekler' başlığıyla benzeşen toplam 93 makaleden bu yazıyla en ilgili görülenleri yukarıda listelenmiştir.
Sitemizde yer alan döküman ve yazılar uzman üyelerimiz tarafından hazırlanmış ve pek çoğu bilimsel düzeyde yapılmış çalışmalar olduğundan güvenilir mahiyette eserlerdir. Bununla birlikte TavsiyeEdiyorum.com sitesi ve çalışma sahipleri, yazıların içerdiği bilgilerin güvenilirliği veya güncelliği konusunda hukuki bir güvence vermezler. Sitemizde yayınlanan yazılar bilgi amaçlı kaleme alınmış ve profesyonellere yönelik olarak hazırlanmıştır. Site ziyaretçilerimizin o meslekle ilgili bir uzmanla görüşmeden, yazı içindeki bilgileri kendi başlarına kullanmamaları gerekmektedir. Yazıların telif hakkı tamamen yazarlarına aittir, eserler sahiplerinin muvaffakatı olmadan hiçbir suretle çoğaltılamaz, başka bir yerde kullanılamaz, kopyala yapıştır yöntemiyle başka mecralara aktarılamaz. Sitemizde yer alan herhangi bir yazı başkasına ait telif haklarını ihlal ediyor, intihal içeriyor veya yazarın mensubu bulunduğu mesleğin meslek için etik kurallarına aykırılıklar taşıyorsa, yazının kaldırılabilmesi için site yönetimimize bilgi verilmelidir.


01:35
Top