2007'den Bugüne 83,581 Tavsiye, 26,252 Uzman ve 18,644 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Kuşlar İçin Düzenli Veteriner Kontrolü Neden Gereklidir?
YAZI #5626 © Yazan Vet.Hek.Tolgay AYTAR | Yayın Mart 2019
“Asla unutmayınız ki kuşlar hastalıklarını gizleme konusunda çok başarılıdırlar.. Neden mi ?👨⚕
🍁Kuşlarda Yaban hayvanı iç güdüsüyle av olmamak İçin hayatta kalmaları, her daim sağlıklı ve zinde görünmelerine bağlıdır.. 🍁Av hayvanlarının en belirgin özelliklerinden biri ise davetkar bir hedef olarak algılanmamak için zayıflıklarını asla belli etmemeleridir. 🍁6 ayda bir kuşlarınızı mutlaka veteriner hekim kontrolüne götürmeyi unutmayınız..#kuş #kuşlar #muhabbetkuşum #muhabbetkuşuüretimi #muhabbetkusuuretimiankara #muhabbetkuşu #muhabbetkuşuseverler #showjumbomuhabbetkuşu #mutasyon #papagan #jakopapağan #kanaryalar #güvercinler #güvercin #güvercinlerim #jakopapağan #kuşveterineri #kuşlar #kuşsesi #veteriner #kuşlaruçuyor #petshop #sakakuşu #cicikuş #tarz #trtmüzik #izmiretkinlik #izmirliyiz #izmir💖 #izmir🇹🇷 #izmirdeyasam #izmirmekanrehberi #
     Beğenin    
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş
Makale Kütüphanemizden
İlgili Makaleler Vet.Hek.Tolgay AYTAR'ın Makaleleri
► Veteriner Kardiyoloji Vet.Hek.Gökhan ÖZTÜRK
► Veteriner Hekim Olmak Vet.Hek.Dr.Başak TUNÇER ULUKARTAL
► Veteriner Tıpta Endoskopi Vet.Hek.Doç.Dr.M. Alper ÇETİNKAYA
► Veteriner Ortopedide Biyoseramikler Vet.Hek.Doç.Dr.M. Alper ÇETİNKAYA
► Avrupada Veteriner Hekimlik Vet.Hek.Dr.Mustafa ALTUNTAŞ
TavsiyeEdiyorum.com Bilimsel Makaleler Kütüphanemizdeki 18,644 uzman makalesi arasında 'Kuşlar İçin Düzenli Veteriner Kontrolü Neden Gereklidir?' başlığıyla benzeşen toplam 78 makaleden bu yazıyla en ilgili görülenleri yukarıda listelenmiştir.
Sitemizde yer alan döküman ve yazılar uzman üyelerimiz tarafından hazırlanmış ve pek çoğu bilimsel düzeyde yapılmış çalışmalar olduğundan güvenilir mahiyette eserlerdir. Bununla birlikte TavsiyeEdiyorum.com sitesi ve çalışma sahipleri, yazıların içerdiği bilgilerin güvenilirliği veya güncelliği konusunda hukuki bir güvence vermezler. Sitemizde yayınlanan yazılar bilgi amaçlı kaleme alınmış ve profesyonellere yönelik olarak hazırlanmıştır. Site ziyaretçilerimizin o meslekle ilgili bir uzmanla görüşmeden, yazı içindeki bilgileri kendi başlarına kullanmamaları gerekmektedir. Yazıların telif hakkı tamamen yazarlarına aittir, eserler sahiplerinin muvaffakatı olmadan hiçbir suretle çoğaltılamaz, başka bir yerde kullanılamaz, kopyala yapıştır yöntemiyle başka mecralara aktarılamaz. Sitemizde yer alan herhangi bir yazı başkasına ait telif haklarını ihlal ediyor, intihal içeriyor veya yazarın mensubu bulunduğu mesleğin meslek için etik kurallarına aykırılıklar taşıyorsa, yazının kaldırılabilmesi için site yönetimimize bilgi verilmelidir.


02:23
Top