2007'den Bugüne 83,581 Tavsiye, 26,252 Uzman ve 18,644 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Kuşlarda Radyoloji ve Dijital Röntgenin Önemi
YAZI #5627 © Yazan Vet.Hek.Tolgay AYTAR | Yayın Mart 2019
Radyolojik muayene çok önemlidir. Bazen dış görünüşte asimetri oluşturmayan ama iç yapıda problem olarak önümüze çıkacak olağan dışı durumlar, radyolojik muayene ile anlaşılır.
#radyoloji #papağan #kuş #kuşveterineri #kuşhastalıkları #izmir #bornovaveteriner #bayraklıveteriner #egzotik #izmirveteriner #veterinerhekim #veteriner #veterinarian #exoticpets #exotic #izmiretkinlik #urlaveteriner #bucaveterinerklinik #bornovaveteriner #karşıyakaveteriner #çigliveteriner #gaziemirveteriner #narlıdereveteriner #güzelyalıveteriner #konakveteriner #pet #petshop #istanbul #ankara #
     Beğenin    
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş
Makale Kütüphanemizden
İlgili Makaleler Vet.Hek.Tolgay AYTAR'ın Makaleleri
► Kuşlarda Aspergillosis Vet.Hek.Işıl KARATAN
► Kuşlarda Hastalık Belirtileri Vet.Hek.Ozan Ezgi BERBEROĞLU
► Hayvanlarda Aşılamanın Önemi Vet.Hek.Somer ÖZÖNER
► Köpeklerin Beslenmesi ve Beslemenin Önemi Vet.Hek.Mehmet Erkan AVAN
► Safkan Av Köpeği Yetiştirmenin Önemi Vet.Hek.Dr.Serhat TORUN
TavsiyeEdiyorum.com Bilimsel Makaleler Kütüphanemizdeki 18,644 uzman makalesi arasında 'Kuşlarda Radyoloji ve Dijital Röntgenin Önemi' başlığıyla benzeşen toplam 97 makaleden bu yazıyla en ilgili görülenleri yukarıda listelenmiştir.
Sitemizde yer alan döküman ve yazılar uzman üyelerimiz tarafından hazırlanmış ve pek çoğu bilimsel düzeyde yapılmış çalışmalar olduğundan güvenilir mahiyette eserlerdir. Bununla birlikte TavsiyeEdiyorum.com sitesi ve çalışma sahipleri, yazıların içerdiği bilgilerin güvenilirliği veya güncelliği konusunda hukuki bir güvence vermezler. Sitemizde yayınlanan yazılar bilgi amaçlı kaleme alınmış ve profesyonellere yönelik olarak hazırlanmıştır. Site ziyaretçilerimizin o meslekle ilgili bir uzmanla görüşmeden, yazı içindeki bilgileri kendi başlarına kullanmamaları gerekmektedir. Yazıların telif hakkı tamamen yazarlarına aittir, eserler sahiplerinin muvaffakatı olmadan hiçbir suretle çoğaltılamaz, başka bir yerde kullanılamaz, kopyala yapıştır yöntemiyle başka mecralara aktarılamaz. Sitemizde yer alan herhangi bir yazı başkasına ait telif haklarını ihlal ediyor, intihal içeriyor veya yazarın mensubu bulunduğu mesleğin meslek için etik kurallarına aykırılıklar taşıyorsa, yazının kaldırılabilmesi için site yönetimimize bilgi verilmelidir.


01:01
Top