2007'den Bugüne 83,581 Tavsiye, 26,252 Uzman ve 18,644 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Kuşlarda Uçuş Egsersizlerinin Önemi
YAZI #5631 © Yazan Vet.Hek.Tolgay AYTAR | Yayın Mart 2019
🕊Muhabbet kuşları ve diğer süs kuşları serbest uçuşa çok fazla ihtiyaç duyarlar. Bu mümkün değilse, aşırı kiloyla ilişkili organ hasarı ,kalp krizi ,stress gibi ciddi sağlık sorunları ortaya çıkabilir. Geniş bir kafese veya odaya yerleştirildiğinde bile, kuşların günde en az “dört ila altı saatlik serbest uçuşa “sahip olması gerekir.Lütfen gün içinde kuşlarınıza düzenli uçuş egzersizleri yaptırmayı ihmal etmeyiniz.. #jakopapağan #güvercin #kanaryakuşu #kuş #kuşlar #kuşseverler #kuşlaruçuyor #muhabbetkuşları #muhabbetkusu #muhabbetkuşları #kanarya #keklik #güvercin #keklik ##papağan #kanaryakuşu #kuşseverler #kuşlaruçuyor #uçankuş #kuşveterinerhekimliği #doğa #papagan #papaganturkiye #budgiesofinstagram #dogsofinstagram #cat #catsofinstagram #cats #doga #tarz #aşk #love #animal #animals #
     Beğenin    
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş
Makale Kütüphanemizden
İlgili Makaleler Vet.Hek.Tolgay AYTAR'ın Makaleleri
► Kuşlarda Aspergillosis Vet.Hek.Işıl KARATAN
► Kuşlarda Hastalık Belirtileri Vet.Hek.Ozan Ezgi BERBEROĞLU
► Hayvanlarda Aşılamanın Önemi Vet.Hek.Somer ÖZÖNER
► Köpeklerin Beslenmesi ve Beslemenin Önemi Vet.Hek.Mehmet Erkan AVAN
► Safkan Av Köpeği Yetiştirmenin Önemi Vet.Hek.Dr.Serhat TORUN
TavsiyeEdiyorum.com Bilimsel Makaleler Kütüphanemizdeki 18,644 uzman makalesi arasında 'Kuşlarda Uçuş Egsersizlerinin Önemi' başlığıyla benzeşen toplam 97 makaleden bu yazıyla en ilgili görülenleri yukarıda listelenmiştir.
Sitemizde yer alan döküman ve yazılar uzman üyelerimiz tarafından hazırlanmış ve pek çoğu bilimsel düzeyde yapılmış çalışmalar olduğundan güvenilir mahiyette eserlerdir. Bununla birlikte TavsiyeEdiyorum.com sitesi ve çalışma sahipleri, yazıların içerdiği bilgilerin güvenilirliği veya güncelliği konusunda hukuki bir güvence vermezler. Sitemizde yayınlanan yazılar bilgi amaçlı kaleme alınmış ve profesyonellere yönelik olarak hazırlanmıştır. Site ziyaretçilerimizin o meslekle ilgili bir uzmanla görüşmeden, yazı içindeki bilgileri kendi başlarına kullanmamaları gerekmektedir. Yazıların telif hakkı tamamen yazarlarına aittir, eserler sahiplerinin muvaffakatı olmadan hiçbir suretle çoğaltılamaz, başka bir yerde kullanılamaz, kopyala yapıştır yöntemiyle başka mecralara aktarılamaz. Sitemizde yer alan herhangi bir yazı başkasına ait telif haklarını ihlal ediyor, intihal içeriyor veya yazarın mensubu bulunduğu mesleğin meslek için etik kurallarına aykırılıklar taşıyorsa, yazının kaldırılabilmesi için site yönetimimize bilgi verilmelidir.


00:56
Top