2007'den Bugüne 83,581 Tavsiye, 26,252 Uzman ve 18,644 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Papağanlarda Gaga ve Tüy Hastalığı (Pgth) Papağangillerin En Yaygın ve Önemli Viral Hastalıklarından Biridir. Dünyanın Birçok Ülkesinde Ortalama %2-45 Arasında
YAZI #5637 © Yazan Vet.Hek.Tolgay AYTAR | Yayın Mart 2019
Papağanlarda Gaga ve Tüy Hastalığı (PGTH) papağangillerin en yaygın ve önemli viral hastalıklarından biridir. Dünyanın birçok ülkesinde ortalama %2-45 arasında bir insidensi bilinmektedir.
EtkenCircovirüs‘ lar familyasında yer alan DNA ‘lı olup zarsız bir virüstür.yeni gelecek kuşların karantinaya alınmalıdır. Karantina zamanı mutlaka en az 90 gün olmalıdır.#kuş #papağan #macaw #macawparrot #macaws #macawlover #blueandgoldmacaw #scarletmacaw #macawlove #minimacaw #macawsofinstagram #kuşveterineri #kuşveterinerhekimliği #kuşveterinerleri #kuşveteriner #papagan #papağan #papagan #
     Beğenin    
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş
Makale Kütüphanemizden
İlgili Makaleler Vet.Hek.Tolgay AYTAR'ın Makaleleri
► Papağanlarda Rutin Bakım Vet.Hek.Akif DEMİREL
TavsiyeEdiyorum.com Bilimsel Makaleler Kütüphanemizdeki 18,644 uzman makalesi arasında 'Papağanlarda Gaga ve Tüy Hastalığı (Pgth) Papağangillerin En Yaygın ve Önemli Viral Hastalıklarından Biridir. Dünyanın Birçok Ülkesinde Ortalama %2-45 Arasında' başlığıyla benzeşen toplam 98 makaleden bu yazıyla en ilgili görülenleri yukarıda listelenmiştir.
Sitemizde yer alan döküman ve yazılar uzman üyelerimiz tarafından hazırlanmış ve pek çoğu bilimsel düzeyde yapılmış çalışmalar olduğundan güvenilir mahiyette eserlerdir. Bununla birlikte TavsiyeEdiyorum.com sitesi ve çalışma sahipleri, yazıların içerdiği bilgilerin güvenilirliği veya güncelliği konusunda hukuki bir güvence vermezler. Sitemizde yayınlanan yazılar bilgi amaçlı kaleme alınmış ve profesyonellere yönelik olarak hazırlanmıştır. Site ziyaretçilerimizin o meslekle ilgili bir uzmanla görüşmeden, yazı içindeki bilgileri kendi başlarına kullanmamaları gerekmektedir. Yazıların telif hakkı tamamen yazarlarına aittir, eserler sahiplerinin muvaffakatı olmadan hiçbir suretle çoğaltılamaz, başka bir yerde kullanılamaz, kopyala yapıştır yöntemiyle başka mecralara aktarılamaz. Sitemizde yer alan herhangi bir yazı başkasına ait telif haklarını ihlal ediyor, intihal içeriyor veya yazarın mensubu bulunduğu mesleğin meslek için etik kurallarına aykırılıklar taşıyorsa, yazının kaldırılabilmesi için site yönetimimize bilgi verilmelidir.


02:52
Top