2007'den Bugüne 81,441 Tavsiye, 25,869 Uzman ve 18,111 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Kuş Tünekleri
YAZI #5640 © Yazan Vet.Hek.Tolgay AYTAR | Yayın Mart 2019
Kuşların tüneklerinin plastik değil de ağaç seçilmesini şiddetle öneririm ,kuşların ayak hastalıklarında cerrahi müdehale,Fito terapi,prp,lazer,titanyum ,çivi ,plaka,vida,atel ve majistral ilaçlar ,törpü,doku yapıştırıcıları ,sıvı azot,uw,özel bandajlar,elektrik fizik tedavi ,yaplar,fiksasyon uygulamaktayız...#veteriner #veterinerfakültesi #veterinerteknikeri #veterinarymedicine #veterinary #budgielove #budgies #muhabbetkusuyardım #muhabbetkuşuseverler #konuşanmuhabbetkuşu #yavrumuhabbetkuşu #papağan #sultanpapağanı #kanaryam #finches #
     Beğenin    
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Google Plus'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş
Makale Kütüphanemizden
İlgili Makaleler Vet.Hek.Tolgay AYTAR'ın Makaleleri
TavsiyeEdiyorum.com Bilimsel Makaleler Kütüphanemizdeki 18,111 uzman makalesi arasında 'Kuş Tünekleri' başlığıyla eşleşen başka makale bulunamadı.
Sitemizde yer alan döküman ve yazılar uzman üyelerimiz tarafından hazırlanmış ve pek çoğu bilimsel düzeyde yapılmış çalışmalar olduğundan güvenilir mahiyette eserlerdir. Bununla birlikte TavsiyeEdiyorum.com sitesi ve çalışma sahipleri, yazıların içerdiği bilgilerin güvenilirliği veya güncelliği konusunda hukuki bir güvence vermezler. Sitemizde yayınlanan yazılar bilgi amaçlı kaleme alınmış ve profesyonellere yönelik olarak hazırlanmıştır. Site ziyaretçilerimizin o meslekle ilgili bir uzmanla görüşmeden, yazı içindeki bilgileri kendi başlarına kullanmamaları gerekmektedir. Yazıların telif hakkı tamamen yazarlarına aittir, eserler sahiplerinin muvaffakatı olmadan hiçbir suretle çoğaltılamaz, başka bir yerde kullanılamaz, kopyala yapıştır yöntemiyle başka mecralara aktarılamaz. Sitemizde yer alan herhangi bir yazı başkasına ait telif haklarını ihlal ediyor, intihal içeriyor veya yazarın mensubu bulunduğu mesleğin meslek için etik kurallarına aykırılıklar taşıyorsa, yazının kaldırılabilmesi için site yönetimimize bilgi verilmelidir.


22:29
Top