2007'den Bugüne 81,441 Tavsiye, 25,869 Uzman ve 18,111 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Kuş Exzotic Reptil Pet Neden Mikrobiyoloji Parazitoloji Önemli ?
YAZI #5642 © Yazan Vet.Hek.Tolgay AYTAR | Yayın Mart 2019
KUŞ EXZOTİC REPTİL PET NEDEN
MİKROBiYOLOJİ PARAZİTOLOJİ ÖNEMLİ ?🔬❤i

Muhabbetkuşu / güvercin / papağan/kanarya / tavşan / guineapig / hamster /gonzales / yılan / iguana / maymunlar /sincap / trantula / kirpi / baykuş / kedi /köpek / akrep / örümcek / kaplumbağalar....🕊🐰🐒🦉🐈🐶🐢🦔🐈🕸🦂🕷🐹❤👉 Tedaviden yanıt alabilmek ve doğru ilaç seçiminde mikrobiyoloji parazitoloji sonuçları bize çok yardımcı olmaktadır.. Bunun için tedavi için merkezimize gelen hastalarımızdan swap,tüy,dışkı,deri kazıntısı ,kursak-mide sıvısı alıyoruz.. Ayrıca kayıtlı hastalarımızdan her 2-6 ayda bir yaptığımız rutin kontrollerinde gerek duyduğumuz da numuneler alıp bu testleri yapmaktayız.#kuş #muhabbetkusu #kirpi #papağan #kanarya #güvercin #guineapig #iguana #kedi #köpek #hamster #gonzales #birds #yılanlar #trantula #maymun #tavşan #naturelovers #naturelover #naturel #veterinerhekim #kuşveterineri #kuşveterinerhekimliği #kuşveteriner #huzur #
     Beğenin    
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Google Plus'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş
Makale Kütüphanemizden
İlgili Makaleler Vet.Hek.Tolgay AYTAR'ın Makaleleri
TavsiyeEdiyorum.com Bilimsel Makaleler Kütüphanemizdeki 18,111 uzman makalesi arasında 'Kuş Exzotic Reptil Pet Neden Mikrobiyoloji Parazitoloji Önemli ?' başlığıyla benzeşen toplam 82 makaleden bu yazıyla en ilgili görülenleri yukarıda listelenmiştir.
Sitemizde yer alan döküman ve yazılar uzman üyelerimiz tarafından hazırlanmış ve pek çoğu bilimsel düzeyde yapılmış çalışmalar olduğundan güvenilir mahiyette eserlerdir. Bununla birlikte TavsiyeEdiyorum.com sitesi ve çalışma sahipleri, yazıların içerdiği bilgilerin güvenilirliği veya güncelliği konusunda hukuki bir güvence vermezler. Sitemizde yayınlanan yazılar bilgi amaçlı kaleme alınmış ve profesyonellere yönelik olarak hazırlanmıştır. Site ziyaretçilerimizin o meslekle ilgili bir uzmanla görüşmeden, yazı içindeki bilgileri kendi başlarına kullanmamaları gerekmektedir. Yazıların telif hakkı tamamen yazarlarına aittir, eserler sahiplerinin muvaffakatı olmadan hiçbir suretle çoğaltılamaz, başka bir yerde kullanılamaz, kopyala yapıştır yöntemiyle başka mecralara aktarılamaz. Sitemizde yer alan herhangi bir yazı başkasına ait telif haklarını ihlal ediyor, intihal içeriyor veya yazarın mensubu bulunduğu mesleğin meslek için etik kurallarına aykırılıklar taşıyorsa, yazının kaldırılabilmesi için site yönetimimize bilgi verilmelidir.


22:28
Top