2007'den Bugüne 81,441 Tavsiye, 25,869 Uzman ve 18,111 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Tavşan Hastalık Belirtileri
YAZI #5643 © Yazan Vet.Hek.Tolgay AYTAR | Yayın Mart 2019
Tavşanımızın hasta olduğunu nasıl anlarız?
* Tavşanın hareketsizleşmesi
* Tavşanın kabız olması
* Tavşanın karın şişkinliği
* Tavşanda sulu burun mukozası
* Tavşanda gözlerin canlılığını yitirmesi
* Tavşanlarda akciğerlerde hırıltılı ve zor solum
* Tavşanın kürkünün canlılığını yitirmesi
* Tavşanın zayıf olması sırt derisinin çekilmesi sonucu derinin yavaşça yerine gitmesi.
* Tavşanda denge koordinasyon eksikliği
* Tavşanda öksürme diş hastalıkları
*Tavşanın yemek yememesi,tavşanın idrarından kan gelmesi ”#monkey #egzotic #exzotic #maymun #maymunlar #kuşveterineri #kuşveterinerhekimliği #izmir #veterinerhekim #veterinerhekim #veterinerklinik #hayvanhastanesi #chiowa #excoticanimals #egzopetveteriner #izmirveteriner #huzur #dost #aşk #rabbit #rabbitsworldwide #rabbit🐰 #rabbit🐇 #rabbitrabbit #rabbitt #
     Beğenin    
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Google Plus'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş
Makale Kütüphanemizden
İlgili Makaleler Vet.Hek.Tolgay AYTAR'ın Makaleleri
► Kuşlarda Hastalık Belirtileri Vet.Hek.Ozan Ezgi BERBEROĞLU
TavsiyeEdiyorum.com Bilimsel Makaleler Kütüphanemizdeki 18,111 uzman makalesi arasında 'Tavşan Hastalık Belirtileri' başlığıyla benzeşen toplam 100 makaleden bu yazıyla en ilgili görülenleri yukarıda listelenmiştir.
Sitemizde yer alan döküman ve yazılar uzman üyelerimiz tarafından hazırlanmış ve pek çoğu bilimsel düzeyde yapılmış çalışmalar olduğundan güvenilir mahiyette eserlerdir. Bununla birlikte TavsiyeEdiyorum.com sitesi ve çalışma sahipleri, yazıların içerdiği bilgilerin güvenilirliği veya güncelliği konusunda hukuki bir güvence vermezler. Sitemizde yayınlanan yazılar bilgi amaçlı kaleme alınmış ve profesyonellere yönelik olarak hazırlanmıştır. Site ziyaretçilerimizin o meslekle ilgili bir uzmanla görüşmeden, yazı içindeki bilgileri kendi başlarına kullanmamaları gerekmektedir. Yazıların telif hakkı tamamen yazarlarına aittir, eserler sahiplerinin muvaffakatı olmadan hiçbir suretle çoğaltılamaz, başka bir yerde kullanılamaz, kopyala yapıştır yöntemiyle başka mecralara aktarılamaz. Sitemizde yer alan herhangi bir yazı başkasına ait telif haklarını ihlal ediyor, intihal içeriyor veya yazarın mensubu bulunduğu mesleğin meslek için etik kurallarına aykırılıklar taşıyorsa, yazının kaldırılabilmesi için site yönetimimize bilgi verilmelidir.


22:34
Top