2007'den Bugüne 81,441 Tavsiye, 25,869 Uzman ve 18,111 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Papağanlarda Kuşlarda Tırnak ve Gaga Bakımın da “kesme”değil “törpüleme”❤tavsiye Ediyoruz Neden mi ?
YAZI #5645 © Yazan Vet.Hek.Tolgay AYTAR | Yayın Mart 2019
Papağanlarda kuşlarda tırnak ve gaga bakımın da “KESME”değil “TÖRPÜLEME”❤tavsiye ediyoruz neden mi ?🕊🕊🕊👉👉öz-Vet Line ....
.Her yıl papağanlarınıza en az iki kez veteriner sağlık kontrolü önermekteyiz.
🕊”kuşlar hastalıklarını gizlemekte çok başarılıdırlar,hastalanan bir kuş en az bir ay öncesinden rahatsızlığı başlamıştır,Doğada özgürce yaşayabilen bir kuşun kafese konulması sonucu çok sık sağlık sorunlarının görülmesi normaldir”🕊Bu kontrollerde papağanlarınızın sağlık bakımlarıda yapılmaktadır(iç -dış parazit,wood ışık taraması,kilo tartımı,kalp akciğer kontrolü,karaciğer ,böbrek ,dışkı ,tüy yapısı ,gaga tırnak bakımı kontrolü vs) yapılmaktadır..Bu bakımda tırnaklar otomatik gelişmiş cihazlarla törpülenme işlemi yapılır kuşunuzun hem canı yanmamış olur hem de en sağlıklı yöntem uygulanır,bu yöntemi kuşlarda çene gaga cerrahisinde,gaga ve tırnak çatlamaların da ,gaga mine tabakasının yenilenmesinde,gaga da hasarlı üreyen yapıları uzaklaştırmak İçin ,uyuz ve mantar vakaların da vs uygulamaktayız...#veterinerizmir #veterinerhekim #veterinerlik #veterinaria #veterinária #veterinerklinik #veterinerfakültesi #papağan #sultanpapağanı #muhabbetkusu #macaw #sevdapapağanı #kuşlar #
     Beğenin    
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Google Plus'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş
Makale Kütüphanemizden
İlgili Makaleler Vet.Hek.Tolgay AYTAR'ın Makaleleri
► Papağanlarda Rutin Bakım Vet.Hek.Akif DEMİREL
► Kuşlarda Aspergillosis Vet.Hek.Işıl KARATAN
► Kuşlarda Hastalık Belirtileri Vet.Hek.Ozan Ezgi BERBEROĞLU
TavsiyeEdiyorum.com Bilimsel Makaleler Kütüphanemizdeki 18,111 uzman makalesi arasında 'Papağanlarda Kuşlarda Tırnak ve Gaga Bakımın da “kesme”değil “törpüleme”❤tavsiye Ediyoruz Neden mi ?' başlığıyla benzeşen toplam 97 makaleden bu yazıyla en ilgili görülenleri yukarıda listelenmiştir.
Sitemizde yer alan döküman ve yazılar uzman üyelerimiz tarafından hazırlanmış ve pek çoğu bilimsel düzeyde yapılmış çalışmalar olduğundan güvenilir mahiyette eserlerdir. Bununla birlikte TavsiyeEdiyorum.com sitesi ve çalışma sahipleri, yazıların içerdiği bilgilerin güvenilirliği veya güncelliği konusunda hukuki bir güvence vermezler. Sitemizde yayınlanan yazılar bilgi amaçlı kaleme alınmış ve profesyonellere yönelik olarak hazırlanmıştır. Site ziyaretçilerimizin o meslekle ilgili bir uzmanla görüşmeden, yazı içindeki bilgileri kendi başlarına kullanmamaları gerekmektedir. Yazıların telif hakkı tamamen yazarlarına aittir, eserler sahiplerinin muvaffakatı olmadan hiçbir suretle çoğaltılamaz, başka bir yerde kullanılamaz, kopyala yapıştır yöntemiyle başka mecralara aktarılamaz. Sitemizde yer alan herhangi bir yazı başkasına ait telif haklarını ihlal ediyor, intihal içeriyor veya yazarın mensubu bulunduğu mesleğin meslek için etik kurallarına aykırılıklar taşıyorsa, yazının kaldırılabilmesi için site yönetimimize bilgi verilmelidir.


22:32
Top