2007'den Bugüne 82,344 Tavsiye, 26,082 Uzman ve 18,283 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Muhabbet Kuşları Neden Hep Bir Kusma Çiğneme Isırma Eğilimindedir!!!
YAZI #5920 © Yazan Vet.Hek.Tolgay AYTAR | Yayın Ağustos 2019
Muhabbet kuşlarıMuhabbet kuşları hep mide “taşlık” bulantısı çekerler bu nedenle https://www.instagram.com/ozvet_line_avian/ hep bir şeyler geveleme,çiğneme,ısırma eğilimindedirler..bu nedenle doğada bu ihtiyaçlarını dindirmek için ırmak kıyılarında su ve kum kil mineralleri alırlar..ev kuşları için mineral doğal bloklar,doğal iyot mineral,doğal anasonlu istiridye kabuğu vs tercih ediniz..Lovebirds always suffer from stomach blok stony ları nausea, so they always have something to chew, chew, bit, so they tend to bitter in the nature. aniseed oyster shell etc Lovebirds always suffer from stomach blok stony ları nausea, so they always have something to chew, chew, bit, so they tend to bitter in the nature. aniseed oyster shell etc#papagan #papağan #sultanpapağanı ##güvercin #veterinerhekim #petshop #muhabbetkuşum #muhabbetkuşuüretimi #muhabetkuşu #muhabbetkuşları #muhabbetkuş #muhabbetshow #muhabbetkuşum #showjumbo #papagan #güvercin #jakopapağan #cennetpapağanı #sevdapapağanı #muhabbetkusu #tavşan #izmir #istanbul #antalya #bodrum #ankara #eskişehir #bursa #kedi #köpek #
     Beğenin    
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Google Plus'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş
Makale Kütüphanemizden
İlgili Makaleler Vet.Hek.Tolgay AYTAR'ın Makaleleri
► Köpekler ve Çiğneme Problemleri Vet.Hek.Işıl KARATAN
► Kedi ve Köpeklerde Kusma Vet.Hek.Dr.Başak TUNÇER ULUKARTAL
► Kedi ve Köpekte Kusma Vet.Hek.İ.Serdar SAYAR
TavsiyeEdiyorum.com Bilimsel Makaleler Kütüphanemizdeki 18,283 uzman makalesi arasında 'Muhabbet Kuşları Neden Hep Bir Kusma Çiğneme Isırma Eğilimindedir!!!' başlığıyla benzeşen toplam 18 makaleden bu yazıyla en ilgili görülenleri yukarıda listelenmiştir.
Sitemizde yer alan döküman ve yazılar uzman üyelerimiz tarafından hazırlanmış ve pek çoğu bilimsel düzeyde yapılmış çalışmalar olduğundan güvenilir mahiyette eserlerdir. Bununla birlikte TavsiyeEdiyorum.com sitesi ve çalışma sahipleri, yazıların içerdiği bilgilerin güvenilirliği veya güncelliği konusunda hukuki bir güvence vermezler. Sitemizde yayınlanan yazılar bilgi amaçlı kaleme alınmış ve profesyonellere yönelik olarak hazırlanmıştır. Site ziyaretçilerimizin o meslekle ilgili bir uzmanla görüşmeden, yazı içindeki bilgileri kendi başlarına kullanmamaları gerekmektedir. Yazıların telif hakkı tamamen yazarlarına aittir, eserler sahiplerinin muvaffakatı olmadan hiçbir suretle çoğaltılamaz, başka bir yerde kullanılamaz, kopyala yapıştır yöntemiyle başka mecralara aktarılamaz. Sitemizde yer alan herhangi bir yazı başkasına ait telif haklarını ihlal ediyor, intihal içeriyor veya yazarın mensubu bulunduğu mesleğin meslek için etik kurallarına aykırılıklar taşıyorsa, yazının kaldırılabilmesi için site yönetimimize bilgi verilmelidir.


03:44
Top