2007'den Bugüne 83,951 Tavsiye, 26,338 Uzman ve 18,773 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Muhabbet Kuşu Banyonun Sağlık Yönünden Önemi Nedir!
YAZI #5921 © Yazan Vet.Hek.Tolgay AYTAR | Yayın Ağustos 2019
Muhabbet kuşunuza banyo yaptırma konusunda çok telaşlı olmayın. https://www.instagram.com/ozvet_line_avian/ Genel olarak muhabbet kuşlarına banyo yaptırma aralığı 15 gün civarında olmalıdır. Hava şartlarına göre bu süre ayda bire çıkabileceği gibi daha sık bir zaman dilimine de indirilebilir. Muhabbet kuşunuzun ne zaman temizlenmeye ihtiyaç duyacağını merak ediyorsanız, kendisini izleyerek de bu sorunun cevabına ulaşabilirsiniz. Eğer muhabbet kuşunuz sürekli gagasıyla vücudunu temizlemeye çalışıyorsa, banyo yapma zamanı gelmiş demektir..Muhabbet kuşunuzu banyo sonrası kurutmanıza gerek yoktur..Don't be too fussy about bathing your budgerigar. In general, budgerigar bathing interval should be around 15 days. According to weather conditions, this period can be increased to a month or more frequently. If you are wondering when your budgie will need to be cleaned, you can also answer this question by following it. If your parakeet is constantly trying to clean his body with his beak, then it's time to bathe.#budgie #budgies #budgielover #budgielove #budgiesofinstagram #muhabbetkusu #muhabbetkuşu #parrot #parrots #parrotsofinstagram #muhabbetkuşum #muhabbetkuşuseverler #kuş #kuşlar #muhabbetkuşları #veterinerhekim #veterinary #veterinario #veterinarian #鳥 #鸚哥 #鸚鵡 #鸟 #鹦鹉 #
     Beğenin    
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş
Makale Kütüphanemizden
İlgili Makaleler Vet.Hek.Tolgay AYTAR'ın Makaleleri
TavsiyeEdiyorum.com Bilimsel Makaleler Kütüphanemizdeki 18,773 uzman makalesi arasında 'Muhabbet Kuşu Banyonun Sağlık Yönünden Önemi Nedir!' başlığıyla benzeşen toplam 96 makaleden bu yazıyla en ilgili görülenleri yukarıda listelenmiştir.
Sitemizde yer alan döküman ve yazılar uzman üyelerimiz tarafından hazırlanmış ve pek çoğu bilimsel düzeyde yapılmış çalışmalar olduğundan güvenilir mahiyette eserlerdir. Bununla birlikte TavsiyeEdiyorum.com sitesi ve çalışma sahipleri, yazıların içerdiği bilgilerin güvenilirliği veya güncelliği konusunda hukuki bir güvence vermezler. Sitemizde yayınlanan yazılar bilgi amaçlı kaleme alınmış ve profesyonellere yönelik olarak hazırlanmıştır. Site ziyaretçilerimizin o meslekle ilgili bir uzmanla görüşmeden, yazı içindeki bilgileri kendi başlarına kullanmamaları gerekmektedir. Yazıların telif hakkı tamamen yazarlarına aittir, eserler sahiplerinin muvaffakatı olmadan hiçbir suretle çoğaltılamaz, başka bir yerde kullanılamaz, kopyala yapıştır yöntemiyle başka mecralara aktarılamaz. Sitemizde yer alan herhangi bir yazı başkasına ait telif haklarını ihlal ediyor, intihal içeriyor veya yazarın mensubu bulunduğu mesleğin meslek için etik kurallarına aykırılıklar taşıyorsa, yazının kaldırılabilmesi için site yönetimimize bilgi verilmelidir.


15:49
Top