2007'den Bugüne 83,563 Tavsiye, 26,248 Uzman ve 18,637 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Psikolog
YAZI #661 © Yazan Pdg.Aykut AKOVA | Yayın Ocak 2010
PSİKOLOG: ÜNİVERSİTELERİN, EDEBİYAT FAKÜLTESİ ,PSİKOLOJİ BÖLÜMLERNDEN MEZUN OLUR. PSİKOLOGLAR ,OKUL , DERSHANE, HASTAHENE, ÇOCUK YUVALARINDA ,ANAOKULLARDA, PSİKOTEKNİK MERKEZLERİNDE ÇALIŞIRLAR.KİŞİLERİN SORUNLARINI İLAÇ DIŞINDA YÖNTEMLERLE,, TERAPİLER İLE GİDERMEYE ORTADAN KALDIRMAK İÇİN ÇALIŞIRLAR.PSİKOLOGLAR, EĞİTİM PSİKOLUĞU, ÇOCUK VE ERGEN ,PSİKOLUĞU, EVLİLİK TERAPİSTİ, EVLİLİK DANIŞMANI,

AİLE DANIŞMANI, AİLE TERAPİSTİ, YETİŞKİN PSİKOLUĞU, KUNUŞMA TERAPİSTİ, OLARAK ÇALIŞA BİLİR. PSİKOLOGLAR , BUNLARI YAPARKEN, ZEKA TESTLERİ, KİŞİLİK TESTLERİ YAPARLAR.
     Beğenin    
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş
Yazan Uzman
Aykut AKOVA Fotoğraf
Pdg.Aykut AKOVA
İstanbul ve Kocaeli (Online hizmet de veriyor)
Pedagog
PEDAGOG, PSİKOLOJİK DANIŞMAN,AİLE VE EVLİLİK DANIŞMANI ,BİLİRKİŞİ
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi118 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Makale Kütüphanemizden
İlgili Makaleler Pdg.Aykut AKOVA'nın Makaleleri
TavsiyeEdiyorum.com Bilimsel Makaleler Kütüphanemizdeki 18,637 uzman makalesi arasında 'Psikolog' başlığıyla benzeşen toplam 11 makaleden bu yazıyla en ilgili görülenleri yukarıda listelenmiştir.
Sitemizde yer alan döküman ve yazılar uzman üyelerimiz tarafından hazırlanmış ve pek çoğu bilimsel düzeyde yapılmış çalışmalar olduğundan güvenilir mahiyette eserlerdir. Bununla birlikte TavsiyeEdiyorum.com sitesi ve çalışma sahipleri, yazıların içerdiği bilgilerin güvenilirliği veya güncelliği konusunda hukuki bir güvence vermezler. Sitemizde yayınlanan yazılar bilgi amaçlı kaleme alınmış ve profesyonellere yönelik olarak hazırlanmıştır. Site ziyaretçilerimizin o meslekle ilgili bir uzmanla görüşmeden, yazı içindeki bilgileri kendi başlarına kullanmamaları gerekmektedir. Yazıların telif hakkı tamamen yazarlarına aittir, eserler sahiplerinin muvaffakatı olmadan hiçbir suretle çoğaltılamaz, başka bir yerde kullanılamaz, kopyala yapıştır yöntemiyle başka mecralara aktarılamaz. Sitemizde yer alan herhangi bir yazı başkasına ait telif haklarını ihlal ediyor, intihal içeriyor veya yazarın mensubu bulunduğu mesleğin meslek için etik kurallarına aykırılıklar taşıyorsa, yazının kaldırılabilmesi için site yönetimimize bilgi verilmelidir.


12:48
Top