2007'den Bugüne 90,549 Tavsiye, 27,855 Uzman ve 19,765 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Unutmak İyileşmek Demek Değildir
YAZI #6646 © Yazan Uzm.Psk.Elif TERZİKÖY | Yayın Ağustos 2020
Canımızı yakan deneyimleri çözmek yerine unutmayı seçtiğimizde aynı yerden tekrar yaralanırız. Sonrası unutulanlar dışında yeni bir şeyin yokluğu...
💫
Canınız yandığında unutmayın. Önce canınızın neden yandığını anlayın, ardından da karşınızdaki kişinin hangi zayıf noktanızdan size yaklaştığını... Siz o zayıf noktayı tamir ettiğinizde unutulacak olan kendiliğinden unutulur. Hem bu sayede unuturken eksilmezsiniz tam tersine çoğalırsınız.
     Beğenin    
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş
Makale Kütüphanemizden
İlgili Makaleler Uzm.Psk.Elif TERZİKÖY'ün Makaleleri
► İyileşmek İçin “kabul” Psk.Esra ORAS
► Unutmak ya da Unutmamak Psk.Enise AKGÜL
► Öz-Yeterlik Ne Demek? Psk.Selime GENÇAL YAZICI
► Narsizm Ne Demek?Narsist Kimdir? Psk.Dnş.Nurullah SARI
TavsiyeEdiyorum.com Bilimsel Makaleler Kütüphanemizdeki 19,765 uzman makalesi arasında 'Unutmak İyileşmek Demek Değildir' başlığıyla benzeşen toplam 26 makaleden bu yazıyla en ilgili görülenleri yukarıda listelenmiştir.
► Affetmek Özgürleştirir Haziran 2020
Sitemizde yer alan döküman ve yazılar uzman üyelerimiz tarafından hazırlanmış ve pek çoğu bilimsel düzeyde yapılmış çalışmalar olduğundan güvenilir mahiyette eserlerdir. Bununla birlikte TavsiyeEdiyorum.com sitesi ve çalışma sahipleri, yazıların içerdiği bilgilerin güvenilirliği veya güncelliği konusunda hukuki bir güvence vermezler. Sitemizde yayınlanan yazılar bilgi amaçlı kaleme alınmış ve profesyonellere yönelik olarak hazırlanmıştır. Site ziyaretçilerimizin o meslekle ilgili bir uzmanla görüşmeden, yazı içindeki bilgileri kendi başlarına kullanmamaları gerekmektedir. Yazıların telif hakkı tamamen yazarlarına aittir, eserler sahiplerinin muvaffakatı olmadan hiçbir suretle çoğaltılamaz, başka bir yerde kullanılamaz, kopyala yapıştır yöntemiyle başka mecralara aktarılamaz. Sitemizde yer alan herhangi bir yazı başkasına ait telif haklarını ihlal ediyor, intihal içeriyor veya yazarın mensubu bulunduğu mesleğin meslek için etik kurallarına aykırılıklar taşıyorsa, yazının kaldırılabilmesi için site yönetimimize bilgi verilmelidir.


13:04
Top