2007'den Bugüne 90,549 Tavsiye, 27,855 Uzman ve 19,765 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!"Psikolojik ve Sosyal İhtiyaçlar" Konulu Psikolojik Seminer
YAZI #7431 © Yazan Psk.Dnş.Nijat SARKHANOV | Yayın Mayıs 2022
🔸 18.01.2022 tarihinde “Şirvan Gençlik Evi” tarafından psikolojik seminer düzenlenmiştir.
Çalıştayın amacı, insanların fiziksel, psikolojik ve sosyal ihtiyaçlarının doğru anlaşılmasını ve gelişiminin her aşamasında ele alınmasını sağlamaktır.


Azerbaycan Respublikası, Gencler ve İdman Nazirliyi, Şirvan Gencler Evi' nin Psixoloqu Nicat Sarxanov / Ministry Of Youth And Sports Of The Republic Of Azerbaijan, Shirvan Youth House Psychologist Nijat Sarkhanov


https://www.instagram.com/p/CY6wpnzjSDg/
     5 Beğeni    
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş
Yazan Uzman
Nijat SARKHANOV Fotoğraf
Psk.Dnş.Nijat SARKHANOV
İstanbul (Online hizmet de veriyor)
Psikolojik Danışman
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi1 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Makale Kütüphanemizden
İlgili Makaleler Psk.Dnş.Nijat SARKHANOV'un Makale ve Yazıları
TavsiyeEdiyorum.com Bilimsel Makaleler Kütüphanemizdeki 19,765 uzman makalesi arasında '"Psikolojik ve Sosyal İhtiyaçlar" Konulu Psikolojik Seminer' başlığıyla benzeşen toplam 15 makaleden bu yazıyla en ilgili görülenleri yukarıda listelenmiştir.
► Psikolojik Temel Değerler ve Tutumlar ÇOK OKUNUYOR Mayıs 2022
► İş ve İdarecilik (Yönetim) Psikolojisi ÇOK OKUNUYOR Eylül 2021
► Psikolojide Terapötik Beklentiler ÇOK OKUNUYOR Temmuz 2021
► Gıda Psikolojsi Temmuz 2021
Sitemizde yer alan döküman ve yazılar uzman üyelerimiz tarafından hazırlanmış ve pek çoğu bilimsel düzeyde yapılmış çalışmalar olduğundan güvenilir mahiyette eserlerdir. Bununla birlikte TavsiyeEdiyorum.com sitesi ve çalışma sahipleri, yazıların içerdiği bilgilerin güvenilirliği veya güncelliği konusunda hukuki bir güvence vermezler. Sitemizde yayınlanan yazılar bilgi amaçlı kaleme alınmış ve profesyonellere yönelik olarak hazırlanmıştır. Site ziyaretçilerimizin o meslekle ilgili bir uzmanla görüşmeden, yazı içindeki bilgileri kendi başlarına kullanmamaları gerekmektedir. Yazıların telif hakkı tamamen yazarlarına aittir, eserler sahiplerinin muvaffakatı olmadan hiçbir suretle çoğaltılamaz, başka bir yerde kullanılamaz, kopyala yapıştır yöntemiyle başka mecralara aktarılamaz. Sitemizde yer alan herhangi bir yazı başkasına ait telif haklarını ihlal ediyor, intihal içeriyor veya yazarın mensubu bulunduğu mesleğin meslek için etik kurallarına aykırılıklar taşıyorsa, yazının kaldırılabilmesi için site yönetimimize bilgi verilmelidir.


21:02
Top