2007'den Bugüne 90,978 Tavsiye, 27,966 Uzman ve 19,826 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!"Entelektüel Toplum ve İlişkiler" Konulu Seminer
YAZI #7436 © Yazan Psk.Dnş.Nijat SARKHANOV | Yayın Mayıs 2022
🔸 SXM tarafından düzenlenen “Şirvan Gençlik Evi” 02.12. 2021'de ortaokul öğrencileri için psikolojik seminer düzenlendi. "Entelektüel toplum ve ilişkiler" konulu seminer düzenlendi.
🔸Genç Psikolog Nijat Sarkhanov, öğrencilere entelektüel bir toplumun oluşturulması ve nasıl bir ilişki kurulacağı hakkında bilgi verdi. Entelektüel bir toplumun yaratılmasına temel oluşturan faktörler, toplumun oluşumunda bireysel gelişimin değerini vurguladı.
🔸Tartışma şeklinde düzenlenen seminerde öğrenciler harika anılarını, tanıdıklarını, başkalarını takdirlerini, güçlü ve zayıf yönlerini, arkadaşlıklarını anlattılar.

Azerbaycan Respublikası, Gencler ve İdman Nazirliyi, Şirvan Gencler Evi' nin Psixoloqu Nicat Sarxanov / Ministry Of Youth And Sports Of The Republic Of Azerbaijan, Shirvan Youth House Psychologist Nijat Sarkhanov

https://www.instagram.com/p/CW_QYQxM5lW/
     4 Beğeni    
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş
Yazan Uzman
Nijat SARKHANOV Fotoğraf
Psk.Dnş.Nijat SARKHANOV
İstanbul (Online hizmet de veriyor)
Psikolojik Danışman
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi1 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Makale Kütüphanemizden
İlgili Makaleler Psk.Dnş.Nijat SARKHANOV'un Makale ve Yazıları
► Birey Toplum İlişkisi Psk.Esra ERDOĞAN
► İntihar ve Toplum Etkisi Nazlı ÇALIŞKAN
► Çocuk (Toplum’u) Yetiştirmek Psk.Sabahattin ZENGER
► Değişen Toplum (Toplumda Değişim) Psk.Burçak DEMİRKAN
TavsiyeEdiyorum.com Bilimsel Makaleler Kütüphanemizdeki 19,826 uzman makalesi arasında '"Entelektüel Toplum ve İlişkiler" Konulu Seminer' başlığıyla benzeşen toplam 14 makaleden bu yazıyla en ilgili görülenleri yukarıda listelenmiştir.
► İş ve İdarecilik (Yönetim) Psikolojisi ÇOK OKUNUYOR Eylül 2021
► Psikolojide Terapötik Beklentiler ÇOK OKUNUYOR Temmuz 2021
► Gıda Psikolojsi Temmuz 2021
◊ "Uyuşturucuyla Mücadele" Konulu Bir Etkinlik ÇOK OKUNUYOR Haziran 2022
Sitemizde yer alan döküman ve yazılar uzman üyelerimiz tarafından hazırlanmış ve pek çoğu bilimsel düzeyde yapılmış çalışmalar olduğundan güvenilir mahiyette eserlerdir. Bununla birlikte TavsiyeEdiyorum.com sitesi ve çalışma sahipleri, yazıların içerdiği bilgilerin güvenilirliği veya güncelliği konusunda hukuki bir güvence vermezler. Sitemizde yayınlanan yazılar bilgi amaçlı kaleme alınmış ve profesyonellere yönelik olarak hazırlanmıştır. Site ziyaretçilerimizin o meslekle ilgili bir uzmanla görüşmeden, yazı içindeki bilgileri kendi başlarına kullanmamaları gerekmektedir. Yazıların telif hakkı tamamen yazarlarına aittir, eserler sahiplerinin muvaffakatı olmadan hiçbir suretle çoğaltılamaz, başka bir yerde kullanılamaz, kopyala yapıştır yöntemiyle başka mecralara aktarılamaz. Sitemizde yer alan herhangi bir yazı başkasına ait telif haklarını ihlal ediyor, intihal içeriyor veya yazarın mensubu bulunduğu mesleğin meslek için etik kurallarına aykırılıklar taşıyorsa, yazının kaldırılabilmesi için site yönetimimize bilgi verilmelidir.


07:51
Top