2007'den Bugüne 82,797 Tavsiye, 26,160 Uzman ve 18,364 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Veteriner Hekim
İsim

Furkan KAMBUROĞLU

Şehir

Balıkesir

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Veteriner Hekim

[Diğer Veteriner Hekimler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

8

[Vet.Hek.Furkan KAMBUROĞLU isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Furkan KAMBUROĞLU Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

14
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarFurkan KAMBUROĞLU'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Furkan KAMBUROĞLU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Furkan KAMBUROĞLU Tavsiye Yazıları Furkan KAMBUROĞLU için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 MİHRİBAN KAYNAK (Müşteri)
 IP: 95.13.37.YD

15-10-2016
 TavsiyeNo: 91061
Furkan Beyle Tanışmamız gerçek bir hayvan dostu olan arkadaşım aracılığıyla oldu. Max adında 22 aylık Labrador retriever oğlum var.Furkan Bey;Çok ilgili Başarılı ve özverili bir veterinerdir.Kendisine ne kadar teşekkür etsem az.Oğlum max,şuan gülen gözlerle ve sağlıklı yaşamını, benim ve kızlarımla neşeli vakit geçire bilmesini;Furkan hocama borçluyuz.! Gereksiz tedavi ve ilaçlar veren bir Veteriner Hekim değildir.'Karşılaşabileceğiniz ender hekimlerden biridir. 'Furkan beyi tanıdığımda küçük can dostumun ne kadar şanslı olduğunun farkına vardım :)Ben çok veteriner hekim tanıdım,hayvan sevgisi olmayan bu işi sadece para için icra eden.'' Oysaki Furkan bey bakmakla sorumlu olduğumuz dostlarımızın en az insan kadar değerli ve önemli olduğunu bilen ve saflık timsali küçük dostlarımızı gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim çok tecrübeli bir uzman.Mesleğine ve küçük dostlarımıza olan sevgisi sizi,de etkileyecektir.
     32 Beğeni    

 Kubilay Şimşek (Müşteri)
 IP: 81.214.222.YBD

14-09-2011
 TavsiyeNo: 44192
Yaz tatilimizde Golden cinsi bebeğimiz çok halsiz düşmüştü, neşesini yitirmişti, internetten yaptığım araştırma sonucu Furkan beyin kliniğinin tam teşekküllü olduğunu gördük ve eşimle derhal bebeğimizi hekimimizin ellerine teslim ettik, ve iki gün sonra artık neşesine kavuşmuştu, bizde eşimle rahat rahat tatilimize devam ettik. Kesinlikle herkese tavsiye edioyruz... Mercan Veterinerlikte tam bir ekip çalışması vardı, oradaki herkese ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum... Furkan beyin köpeği KUZU'yuda şimdiden özledik!!!
     13 Beğeni    

 Volkan Eldek (Müşteri)
 IP: 88.241.205.ZY

21-05-2011
 TavsiyeNo: 41979
Henüz 2,5 aylık olan köpeğimiz michelle veteriner hekim furkan beyin sayesinde hayatta. Michelle yavru köpekler için son derece ölümcül olabilen bir hastalık olan kanlı ishale yakalanmıştı.Mercan veteriner polikliniğine götürdüğümüzde köpeğimiz son derece halsiz ve hasta idi. Açıkçası götürdüğümüzde fazlaca ümitli değildik. Ama çevremizden Furkan Beyin bu tip hastalıklarda son derece özverili ve özenli çalışmaları neticesinde başarılı sonuçlar elde ettiğini duyduğumuz için şansımızı denemek istedik. Furkan Bey ve ekibi günlerce emek ve sevgilerini esirgemeden michellimiz için ellerinden geleni yaparak onu hayata döndürdüler. Furkan Bey , Murat Bey ve Burcu hanıma sonsuz teşekkür ediyor ve herkese tavsiye ediyoruz.
     24 Beğeni    

 Nilgün Tekçimen (Müşteri)
 IP: 85.100.46.DL

20-06-2010
 TavsiyeNo: 33930
Furkan beyi Ayvalıga yaz tatili için gittiğimizde kedimizin hastalanması üzerine tanıdık. Duman ishal olmuştu ve sonra kusmalara başladı çok halsiz düştü üzüldük. furkan bey büyük bir titizlikle dumanı kontrol etti. Kusma ve ishalin çok şiddetliği olduğunu ve röntgen çekimesi gerektiğini anlattı. yapılan ve tahliller sonucu barsakları düğümlenmişti dumanın. dünya başımıza yıkılacak gibi olmuştu. Furkan bey dumanın kurtulması için operasyon olması gerektiğini antattı. Çaresizdik çok zor bir operasyonmuş her şeye hazırladık kendimizi. Operasyon oldu ve sonrasında 15 gün klinikte müşayede altında kaldı. ama herşeye ragmen şuan Duman iyi ve 2. hayatını furkan bey ve Mercan veteriner çalışanlarına borçluyuz.Tavsiye ediyoruz.
     17 Beğeni    

 Levent albayrak (Müşteri)
 IP: 78.171.244.ZF

13-03-2010
 TavsiyeNo: 31450
Furkan beyi yaklaşık 3 yıldır tanıyorum ve onun gibi işini seven ve düzgün bir şekilde yapan veteriner sayısı oldukça azdır . bundan 2 yıl önce rottweiler cinsi köpeğimi kanlı ishalden kurtarmıştı durumu oldukça ağırdı köpeğimin ve furkan bey ilgisiyle ve uzmanlığıyla şuan köpeğim benimle birlikte .Furkan beyin belkide en çok sevdiğim özelliği petleri gerçekten çok seviyor sadece iş olsun diye yapmıyor işine aşık biri.Benim ve 2 köpeğimin her zaman yanında olmuştur onlar için elinden gelenin en iyisini yapmıştır .Onun için o an para önemli değildir önemli olan o canlının kurtuluşudur coğumuzda biliyoruzki bu zamanlardaki veterinerler 3 kuruş para için neler yapmıyorlar ama furkan bey asla böyle biri değil ona tekrar teşekkür ederim hep yanımızda olduğu için .
     20 Beğeni    

 Durmuş (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.108.155.YJF

08-08-2009
 TavsiyeNo: 25538
Merhabalar; Furkan Bey; öncelikle Veteriner Hekimlik mesleğini yücelten bilginiz, deneyiminiz, etik çalışma anlayışınız ve karakteriniz için teşekkür ederim. İşinizi severek ve keyif alarak yapıyorsunuz... duruşunuz, deniz gözlerinizden bakışınız, konuşma kabiliyetiniz biz hayvan sever insanlara güven ve huzur veriyor.. Size sonsuz saygım ve sevgim var. Furkan Bey ile henüz tanışmamış arkadaşlar ; bilin ki tanıştığınızda ve hizmet aldığınızda başka bir Veteriner Hekim arayışınız son bulacaktır. Saygılarımla
     16 Beğeni    

 hatice (Müşteri)
 IP: 78.172.93.JD

14-05-2009
 TavsiyeNo: 23221
furkan beye bir arkadaşımın ve gelinimin tavsiyesi üzerine gittim hem müşterisine hem hastasına gösterdiği saygısı ilgisi ve hastasını kaybettiğindeki üzgüntüsüne şahit olmam tavsiye etmem için yeterli işindeki duyduğu hazzıda hissettim .ekip deseniz süper pansiyon olayı var yanında çalışanlarla bir bütün olmayı başarmış kedilerimi köpeklerimi rahatlıkla götürebiliyorum.onlarda bir canlı .kalp hastası bir kedim öksürük krizine tutulan köpeğim bir insanmış gibi onlara gösterdiği özen gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum
     17 Beğeni    

 Meltem (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 94.121.171.BF

27-11-2008
 TavsiyeNo: 17529
8 yıllık bir dostluk..çok eskilere dayanan..her yönden güvenebileceğim tek insan olduğu için kendisine çok teşekkür ediyorum. Dostluğunun yanı sıra köpeğimlede -köpüğümle-yakından ilgilendiği için tekrar teşekkürü bir borç bilirim.Kliniğine gittiğiniz de mavi gözleriyle sizin içinizde güven ve sıcaklık duygusu oluşturacağına emin olun.Hem bilgisi hem kendine özgüveninin yanısıra tükenmek bilmeyen çalışma azmi sizi şaşırtacak ve de ondan başka veteriner hekime güvenemeyeceğiniz duygusu yaratacaktır. Onun güler yüzünü, vicdanlı duygusal ve bir o kadarda çocuk kalbini anlatmak değil yaşamak gerekir.Herşey onun güsel gönlünün dilediği gibi olsun... Sevgilierimle Dişhekimi Meltem
     16 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Mercan Veteriner Kliniği
Atatürk Bulvarı. Nno:93 Ayvalık
Balıkesir

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(266) 312 77 66

Telefon 2 :
0(535) 628 85 19
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Uludağ Üniversitesi Veteriner Fakültesi
Hızlı Mesaj Araçları
-


Furkan KAMBUROĞLU'nun Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Furkan KAMBUROĞLU Mesleki Videolar Videoları
-05:42
Top