2007'den Bugüne 82,667 Tavsiye, 26,140 Uzman ve 18,344 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Veteriner Hekim
İsim

Dr.İsmail ALACA

Şehir

Hatay

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Veteriner Hekim

[Diğer Veteriner Hekimler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

6

[Vet.Hek.Dr.İsmail ALACA isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Dr.İsmail ALACA Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

10
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Dr.İsmail ALACA'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Dr.İsmail ALACA'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
hoş geldiniz

Dr.İsmail ALACA Tavsiye Yazıları Dr.İsmail ALACA için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Muhammet çardak (Müşteri)
 IP: 78.164.63.ZBW

31-03-2009
 TavsiyeNo: 21686
Bizim 3 ve 2yaşlarında 2 köpeğimiz var. Biri husky adı Asena, diğeri Kurt adı kont. Kendisini Antalya'da çalıştığı zamanlarda tanımıştık.Buraya taşınıncada tekrar kendisini bulduk.muayenehanesine gittik. 1997 den beri de dostluğumuz devam ediyor. Gerek hayvanlara karşı tecrübeli ve sevecen yaklaşımı, gerek bizi bilgilendirmesi, gerekse mesleğini titizlikle icra etmesi bizim memnuniyetimizin temel noktasını oluşturuyor. Her konuda kendilerine danışabiliyor ve köpeklerimizi güvenle kendisine teslim edebiliyoruz. Hasta doktor ilişkisinin ötesinde hoşsohbet, ilgili, güleryüzlü, iyi insan ilişkilerine sahip. Muayenesi de Ferah,temiz ve donanımlı.Hatta bu bölgedeki en ferah ve geniş klinik diyebilirim.hayvanlar içeride bunalmıyorlar.öyleki bazı kliniklerde 2 köpek sahibi yanyana oturmak zorunda ve bu durum köpekler açısından sorun çıkarmakta.İsmail bey'i Hatay iskenderun ve çevresinde oturan herkeze kesinlikle tavsiye ederim.
     3 Beğeni    

 Fatih Yılmaz (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.168.35.B

14-10-2008
 TavsiyeNo: 16056
İsmail bey ile 5 yıldır tanışıyorum.. Benim herhangi bir hayvanım filan yok bu yüzden kendisine hiç hasta götürmedim, fakat biçok arkadaşı kendisine yönlendirmiştim ve hepside çok memnun kaldılar. İsmail bey gerçekten iyi bir veteriner hekimdir. Onu kendi kliniğinde çalışırken biçok kez ziyaret ettim ve işi konusunda her türlü alanda tam bir uzman ve araştırmacı olduğunu biliyorum.. ayrıca iyi bir hayvan dostudur. işini gerçekten severek yaptığı konusunda hiç bi şüphem yok.. Güleryüzlü, samimi ve çok sıcak bir veteriner hekim. Sırf para kazanmak için işini yapanlarla asla karıştırılmamalı. Kendisi elektronik ve bilgisayar teknolojileriyle çok ilgilidir ve çok sosyal bi kişiliği vardır. Bölgemizde bulunan veterinerlere göre iş tecrübesi, teorik/teknik bilgisi ve tıbbi donanımları konusunda kendisi bence en iyi hekimlerden birisidir.
     5 Beğeni    

 Mehmet AKİSTİ (Müşteri)
 IP: 212.175.115.ZF

14-10-2008
 TavsiyeNo: 16049
2008 Yazında Fethiyede yaz tatilinde gelmişti köyüme. Köydeki bütün köpekleri teker teker yakalayıp aşıladı. yaralı olanları ayırtetmeksizin tedavi etti. Dost canlısı hayvan sevgisi dolu yüreği ile çevrede tadavi edebileceği başka hayvanlar aradı. ben tatilde tanıdım kendisini 1 hafta aynı apart otelde kaldık. Mesleki açıdan diğerlerindne farkı bölüm veya sınıf ayrımı yapmadan bütün hayvanlarla ilgilenmiş olması, bazıları benim alanım büyük baş, veya küçük baş diye ayırım yaparlar. İnsancıl, Güleryüzlü, Merhametli İçten ve sevecen, girişken arkadaş canlısı vefalı, Çalışma ortamını ve iş yerini görmedim ama tahmin ediyorum ki titiz ve temizdir, beraber çalıştığı insanlarla da dosttur.
     4 Beğeni    

 Sezer (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.102.193.YY

26-09-2008
 TavsiyeNo: 15634
Çocukluk arkadaşıyız. Bildiğim bir şey var ki kendisi ne iş yapsa iyi yapar. Uğraştığı konularda detaycıdır ve bu da mükkemmelliyetçiliği getiriyor. Daha çok küçükken bile konulara yaklaşımı hep objektif ve soğuk kanlıydı; aramızda belki de en sabırlı olan da oydu. Bu özellikleri veterinerlik gibi bir mesleği yaparken son derece başarılı sonuçlar almasına etki ediyor. Şu an benim memleketimde görev yapması hemşehrilerim için bir şans. İşine, ilişkilerine ve insanlara gösterdiği saygının aynını eminim hayvanlara da gösteriyor. Pek çok veteriner hekim parayı değerlerden üstün tutuyordur ki İsmail bu noktada ciddi fark gösteriyor. Özenli yapısından kaynaklı iş yeri de hizmet standartına yeterli seviyede donanımlıdır. Kendisinden hizmet alan müşteriler büyük oranda eminim ki memnundurlar.
     2 Beğeni    

 AHMET ÇETİN (Müşteri)
 IP: 78.187.101.ZY

24-09-2008
 TavsiyeNo: 15558
Merabalar ben dörtyol dan ahmet evimde çatal burun av köpeği besliyorum geçen pazar günü köpegim çok rahatsızlandı ve kusmaya başladı bende hemen komşumun tavsiyesi üzerine veteriner ismail alaca beye tedavisi için götürdüm ismail bey köpegimi çok iyi muyane etti ve köpeğimi sağlıgına kavuşturdu bunun için ismail alaca beye sonsuz teşekkürler.ayrıca memnuniyetimin bir diğer sebebide güleryüzlü ve ilgili olması,sorduğunuz sorulara aydınlatıcı bilgi vermesi çok güzel.kendisine birkez daha teşekkür ederim.hatay / dörtyol
     2 Beğeni    

 Mehmet ERTAŞ (Müşteri)
 IP: 78.165.229.YCL

24-09-2008
 TavsiyeNo: 15557
İsmail bey'i dörtyoldaki ofisinde tesadüfen tanıdım.Yaklaşık 4 yıldan bu yana bakımını yaptığımız hayvanlarımızla ilgili tüm sorunlarımızda kendisine başvurduk. Ceyhan Tatarlı köyünde 12 büyükbaş hayvanımız var, bu hayvanlarla ilgili ihtiyaç duyduğum her zaman İsmail bey yanımızda olmuştur.Ayrıca hayvanlarımızın periyodik kontrollerini de sürekli kendisi yapmaktadır.Bir kaç kez hayvanlarımızda oluşan hastalıklarla ilgili cerrahi müdahaleleri de büyük bir profesyonellikle başarıyla gerçekleştirdi ve hayvanların sağlığı düzelene kadar sürekli kontrol etmeye geldi.Başka biri olsaydı belki de bu kadar ilgi alaka göstermeyecekti.Bence İsmail bey mesleğinde kendisini oldukça iyi yetiştirmiş bir veteriner hekimdir. Bize göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı kendisine teşekkürü bir borç bilir ve Dörtyol,Osmaniye,Ceyhan ve yakınlarında yaşayan tüm hayvan sahiplerine iyi bir hekim olarak İsmail beyi tavsiye ediyorum..
     4 Beğeni    

Dr.İsmail ALACA'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : bilgisayar - elektronik devre tasarımı

Sevdiği Muzikler : new age, calming, country


Dr.İsmail ALACA'nın Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Hatay veteriner Hekimler odası
veteriner cerrahi derneği
AÇED amanoslar çevre koruma derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Körfez Veteriner Kliniği
Dörtyol Erzin Yolu Üzeri -Dörtyol
Hatay

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(532) 524 05 18
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1976
(44 yaşında)
Doğum Yeri
Ankara
Mezun Olduğu Üniversite
100.Yıl Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
1997
(23 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
 skype hesabı

Dr.İsmail ALACA'nın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce - Çince


Dr.İsmail ALACA'nın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
  • Fıkra Gibi

  • Dr.İsmail ALACA Mesleki Videolar Videoları
    -


    17:07
    Top