2007'den Bugüne 80,006 Tavsiye, 25,564 Uzman ve 17,880 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Veteriner Hekim
İsim

Dr.Aslı VAROL

Şehir

İzmir

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Veteriner Hekim

[Diğer Veteriner Hekimler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

5

[Vet.Hek.Dr.Aslı VAROL isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Dr.Aslı VAROL Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

5
(%60.0 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarDr.Aslı VAROL'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Dr.Aslı VAROL'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Dr.Aslı VAROL Tavsiye Yazıları Dr.Aslı VAROL için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 FERHAT GÖKÇE (Müşteri)
 IP: 88.236.108.B

29-04-2013
 TavsiyeNo: 60303
Aslı hanımla karşılaşmamız muhabbet kuşumuz ekşi'nin ayağındaki problem vesilesiyle oldu. Bulunduğum yerde hiç bir veterinerde kuşumun ayağındaki rahatsızlığa bir çözüm bulamadım. Bu siteden Sn. Tolgay AYTAR'ın kliniğine ulaştık sorunu anlattım ve de Aslı hanım yardımcı olabileceğini söyledi. İzmir'e gittiğimizde Aslı hanım saniyeler içerisinde muhabbet kuşumuzun problemini anladı. Ayağına gözle görülemeyecek kadar ince bir ip dolanmış uzun bir süre orada durup deriye işlemiş ve ayağı sıkarak kan dolaşımına engel olmaya başlamıştı. Anında müdahale etti, ardından da antibiyotik tedavisi uyguladı. Şu an muhabbet kuşum ayağını yere basabiliyor ve de şişliği indi. Kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum.
     7 Beğeni    

 özlem p. kaya (Müşteri)
 IP: 176.40.250.ZCB

09-03-2012
 TavsiyeNo: 49167
Aslı Hanım veteriner hekim olarak kendini kanıtlamış,bilgili,gerçekten işini severek yapan bir kişidir.Bu düşüncemi ona götürdüğüm minik canlarımda desteklemiştir.Oraya gittiğimde Aslı Hanım'ın kucağında duruşları bunun bir kanıtıdır.Normalde başkasının kucağında durmayı pek sevmedikleri halde.Ayrıca danışman olarakta mükemmel biridir. Kesinlikle mesleğini para için değil sevgiyle ve isteyerek yapmaktadır.Klinikte olsun ,kliniğin civarındaki sokak hayvanlarıyla ilgilenmekte kapısının önüne su ve mama koymaktadır.Klinikte baktığı sokaktan aldığı 2 tane kedi beslemektedir.Kısacası her yönüyle bilgili ,vicdanlı ve sevgi dolu bir veterinerdir.
     4 Beğeni    

 Derya Akarsu (Müşteri)
 IP: 78.181.138.ZY

28-02-2012
 TavsiyeNo: 48839
Veteriner Hekim Aslı Hanım ile geçtiğimiz günlerde minik su kaplumbağamın kulak iltihabı dolayısıyla tanıştık. Önceden Uşak'ta götürdüğüm ve görüştüğüm veterinerler sorununu çözemezken bilgisi ve tecrübesi sayesinde kaplumbağamı sağlığına kavuşturdu. Uşak'tan İzmir'e götürdüğümüz su kaplumbağamızla çok iyi ilgilendi, muayene etti ve operasyonunu gerçekleştirdi. Son derece donanımlı ve tecrübeli olduğu o kadar açık ki daha önce Uşak'ta çoğu veterinerin gerçekleştiremediği tedaviyi gerçekleştirdi. Oldukça yardımsever ve içten davranışı sayesinde tüm sorularımı sabırla cevaplandırdı. Güleryüzü, samimiliği, tecrübesi, bilgisi neticesinde klinikten hem kaplumbağam hem de ben çok mutlu ve sağlıklı ayrıldık. Su kaplumbağam tedavi sonrasında çok sağlıklı. Şu an hiçbir sorunu yok. Aslı VAROL'a ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Kendisi gözüm kapalı güvenebileceğim tek veteriner.
     3 Beğeni    

 kadir şimşek (Müşteri)
 IP: 88.245.58.ZZZ

18-04-2009
 TavsiyeNo: 22383
Aslı hanım özvette gerçekten çok iyi bir hekim olarak kendini kanıtlamış birisidir.! öncelikle kızım laila yı hayata döndürmek için verdiği müthiş mücadele ve mütevazi kişiliğinden dolayı onu kutluyorum hakkını hiç bir zaman ödeyemem çünkü kızım parvoviral enteritten ölecekken o üstün performansıyla başka hekimlerin ölür bu diye bakmadıkları köpeğimi diriltti kendisine minnet borcum var iyiki sizi tanıma fırsatım olmuş saygılar aslı hanım ve herkese tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

 Ahmet Deliormanlı (Müşteri)
 IP: 194.27.67.ZBD

17-04-2009
 TavsiyeNo: 22345
Aslı Varol'u, tavsiyeediyorum.com sayfasından bilgi edindiğim ÖZVET veteriner kliniğini(Bornova-izmir) hasta kedimiz SARI nın tedavisi için gittiğimiz sırada tanıdık. Şuanda SARI'nın hayatta olmasını Dr. ASLI hanım'a ve Klinik sahibi Dr. Tolgay bey'in özverili tedavisine borçluyuz. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Bornova'da veteriner hekim arıyorsanız gönül rahatlığı ile ÖZVET veteriner kliniği'ne gidebilirsiniz. Dr. ASLI ve Dr. TOLGAY beyin deneyimi ve farklı tedavi yöntemleri ile güveni hissedebilirsiniz. Tekrar çok teşekkürler. SARI, BONCUK ve K:Tüylü de çok minnettar sizlere.
     Beğenin    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Petlife İzmir Veteriner Kliniği
Mansuroğlu Mah 259 Sok No:41/1/1 Bayraklı
İzmir  
(İş Adresi)


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(232) 520 16 26  
(Muayene Klinik)
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Yüzüncü Yıl Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2002
(17 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Dr.Aslı VAROL'un Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Dr.Aslı VAROL Mesleki Videolar Videoları
-04:10
Top