2007'den Bugüne 82,658 Tavsiye, 26,138 Uzman ve 18,343 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Veteriner Hekim
İsim

Pınar YALIM KÜLEKÇİ

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Veteriner Hekim

[Diğer Veteriner Hekimler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

4

[Vet.Hek.Pınar YALIM KÜLEKÇİ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 2
Pınar YALIM KÜLEKÇİ Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

8
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Pınar YALIM KÜLEKÇİ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Pınar YALIM KÜLEKÇİ'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Pınar YALIM KÜLEKÇİ Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
MESLEK İÇİ EGİTİM SERTİFİKALARI

2.KHVHD 'ANADOLUM' KONFERANSI 2-3 KASIM 2007
SYNBIOTICS EUROPA SEMİNERİ 6-9 OCAK 2008
ULUDAĞ ÜNİ. EKG KURS SERTİFİKASI 24 NİSAN 2008
3.KHVHD'ANADOLUM' KONFERANSI 10-11 EKİM 2008

Pınar YALIM KÜLEKÇİ Tavsiye Yazıları Pınar YALIM KÜLEKÇİ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 OĞUZ DEMİR (Müşteri)
 IP: 212.156.37.YDD

11-06-2012
 TavsiyeNo: 51801
Kedim verdı ameliyat için kliniğe gittim.eşi ve kendisi mükemmel hekimler işlerinde çok titiz ve tecrübeliler.ben kedimi götürdüm ve ameliyat oldu üç gün sonra ameliyat izi bile kalmadı çok temiz bir ameliyatdı.kendilerini tebrik ediyorum.başarılarının devamını dilerim.mesleğinde şuanada pınar hanım güleryüzü ilgisi, bilgisi ve becerileriyle mesleğinin zirvesinde.bu kişiyi 3 sıfatıyla tanımlamak gerekirse bilgili, güleryüzlü ve o bir anne...yer çok büyük ve temiz çalışanlarda son derece güleryüzlü ilgili ve alakalı herkese tavsiye edebileceğim can dostlarına gerçekten şefkat gösterilen ilgilenilen mükemmel biryer.pınar hanıma ve çalışanlarına pişo'ma iyi baktıkları için çok teşekkür ederim..
     2 Beğeni    

 gürsel alesoy (Müşteri)
 IP: 85.97.185.FZ

19-02-2009
 TavsiyeNo: 20182
harika bir insan muhteşem bir hayvan sever uzman bir veteriner sanırım bu kelimelerin toplamı pınar hanım için söylenmesi gerekilen zorunlu kelimeler kendisini 2 yıldır tanırım bütün sorunlarımıza önce insan ve veteriner olarak yaklaşmış hiç bir zaman bize ticari olarak bakmamıştır. köpeklerimin bakım , aşı , mama , pansiyon hizmetlerini ayrıca bunlardan daha da önemlisi danışmanlık hizmetini mükemmel biçimde yerine getirmiştir. içindeki hayvan sevgisi herşeyden önce gelir. son derece güvenilir ve başarılı bir veterinerdir. kendisini diğer hayvan severlere tavsiye etmekten son derece memnunluk duyuyorum. iyi ki pınar hanım gibi bir veterineri tanıdım.
     8 Beğeni    

 Neriman Avcı (Müşteri)
 IP: 212.174.88.YFY

18-02-2009
 TavsiyeNo: 20133
Birilerine birilerini tavsiye etmekten hep korkmuşumdur. Tavsiye alırkende nasıl bu kadar eminsiniz, nasıl tavsiye ederek kefil olabilirsiniz diyordum ama CLUP VET Veterinerleri Pınar hanım, eşi Gültekin bey ve personellerini tanıdıktan sonra bu anlayışım değişti. Köpeğimiz Cina (Rottweiler) 3 aylıkken yemek yememeye başladı yediğini de çıkartıyordu, arkadaşım olan bir veterinerine götürdük serum taktı bir şeyi yok iyi dedi, köpeğimizin bu sefer ateşi de çıkmaya başladı tekrar götürdüğümüz de ateş düşürücü ve antibiyotik verdi, sabah akşam yedi gün süreyle ver dedi yolladı. köpeğimiz gittikçe kötüleşti ateşi gittikçe yükseliyordu ve ayakta duramıyordu. Ertesi sabah kalktığımızda köpeğimizin kırmızı hiç bir tarafı kalmamıştı göz kapakları dili ağız içleri bembeyazdı ve bu sefer buz gibiydi işe de gitmemiz gerekiyordu cinayı yolumuzun üzerindeki CLUP VET’ e bıraktık. Akşam geldiğimizde sıcak su torbalarına sarılıydı bütün testleri yapılmıştı bütün gün kanını takip etmişler ve kanınını yükseltmeye çalışmışlar şu anda hatırlayamıyorum ama hemetoksit di galiba ölüm sınırı 20 iken cinanın ki 9 du cina azimle yaşamaya çalışıyordu. Cinaya kan nakli yapılması gerektiğini söylediler cina artık soka girmişti kendi köpeklerinden alman kurdu zeyna’dan kan nakli yapıldı Zeyna garibim çok akıllıydı o kadar usulu durduki bizim ki de kanı aldıkça kılcal damarlarından kanın geldiğini görebiliyorduk. Kanın bu kadar düşmesinin sebebi ya losemi yada zehirlenme olabilir dediler. Düşününce evin gizli yerlerine fare zehiri koymuştum onu bulup yemiş olduğunu anladık. Pınar hanım eşi Gültekin bey ve personelleri sıcak kanlı, içten ve bir o kadar da güvenilirler di ki bu olay la hem iyi bir veteriner kazandık hem de çok iyi eğlenceli dostlar edindik. Eğer Veteriner konusunda endişeniz varsa, gönül rahatlığı ile CLUP VET’e uğrayabilirsiniz Pınar Hanımı ve Gültekin beyi tanıdıktan sonra ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız. Saygılar NERİMAN AVCI
     10 Beğeni    

 Mustafa Aktürk (Müşteri)
 IP: 85.108.166.LW

14-02-2009
 TavsiyeNo: 20010
Merhaba, benim Pınar hanımı dolayısıyla club vet'i ilk olarak tanımam 2005 yılında oldu. Kendisinden önce dünyalar tatlısı kedimiz gümüş'ü aldım. Öncelikle söylemeliyim ki, canlı hayvan almak istiyorsanız güvenebileceğiniz bir yerden almak çok önemli. Açıkcası ben memnum kaldım ve hiçbir sorun yaşamadım; tavsiye ederim. Daha sonra orjinal bir alman kurdu oğlumuz kit'i aldım. Bütün aşılarını ve tedavilerini gayet uygun ücretler karşılığında yaptırdım. Halen mama ve tüketim malzemelerini de ordan alıyorum; fiyatlar ve hizmet gayet iyi, başka yerlerde kazıklanmaya hiç gerek yok. Hayvanınızın ihtiyacı olmayan hiçbirşeyi para kazanmak adına tavsiye etmiyorlar.
     6 Beğeni    

Pınar YALIM KÜLEKÇİ'nin Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
IVHO(İSTANBUL VETERINER HEKIMLER ODASI)
KHVHD(KÜÇÜK HAYVAN VETERİNER HEKİMLER DERNEĞİ)


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Club Vet Veteriner Polikliniği
Esenşehir Mah. Palandöken Cad. Yeni Şen Ocak Sit. A Blok No:36 Madenler Mevki Y.Dudullu-Çekmeköy-Ümraniye
İstanbul
(09.00-22.00 saatleri 7 gün hizmet vermekteyiz)


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(216) 313 54 45

Telefon 2 :
0(532) 605 58 59

Telefon 3 :
0(216) 364 04 77
(Faks)
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1978
(42 yaşında)
Doğum Yeri
Siirt
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi
Mezuniyet Yılı
2002
(18 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Pınar YALIM KÜLEKÇİ'nin Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Pınar YALIM KÜLEKÇİ Mesleki Videolar Videoları
-02:05
Top