2007'den Bugüne 79,685 Tavsiye, 25,520 Uzman ve 17,812 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Veteriner Hekim
İsim

Cem YURDAKUL

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Veteriner Hekim

[Diğer Veteriner Hekimler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

7

[Vet.Hek.Cem YURDAKUL isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Cem YURDAKUL Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

16
(%75.0 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarCem YURDAKUL'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Cem YURDAKUL'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Cem YURDAKUL Tavsiye Yazıları Cem YURDAKUL için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Özlem Şentürk (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.168.222.ZJY

09-11-2018
 TavsiyeNo: 106611
Kedim Mia nın ameliyatı için ziyaret ettiğim klinikte; Cem Yurdakul ve çalışma arkadaşlarının yüreklerindeki sevgiyi, insan ve hayvanlar ile paylaşımlarına şahit oldum. Bu sevgi yaptıklara işe o kadar yansımış ki, her hayvan ile ayrı ayrı kucaklaşıyor ve uzun soluklu tedavilerde bile her an varlıklarını hissettiriyorlar. Sadece eğitimin yeterli olmadığı, aynı zamanda insanın gönlünü de koyması gereken bir meslek ile ilgi, sabır ve empati ile Kliniklerini sevgi yuvasına çevirmişler. İhtiyacı olanlara düşünerek vakit kaybetmemelerini tavsiye ediyorum. Yola koyulun derim;) Hayvanlar Cem Bey ve ekibi ile tanışmalı :)
     1 Beğeni    

 İakovos Fenerli (Müşteri)
 IP: 88.234.223.W

26-02-2009
 TavsiyeNo: 20444
Hayvansever bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldiğim için, evimizde doğduğum günden beri bir veya iki petimiz vardı. Şu anda dört köpeğim var. Köpeklerimin sağlığını sayın Cem Yurdakul ve Uğur Sığırcı'ya teslim ettim. Onları bir kaç sene evvel Tarabya da başka bir veteriner hekimin yanında çalıştıklarında tanıdım. O zamandan beri ayrı bir kişiliğe sahip olduklarına inanmıştım. Kendi kliniklerini açtıklarında köpeklerimi tekrar onlara getirmeye başladım ve pişman olmadım. İkisi de dürüst, güleryüzlü,devamlı okuyup kendilerini geliştiren, araştırmacı, lüzümsüz tedavilere girişmeyen, hayvansever ve asla ticari bir hale getirmemiş ender veterinerlerden olduklarını düşünüyorum. Klinikleri çok temiz ve hijyenik. Tüm ürünler taze ve yeni, gerek aşıları gerekse diğer ilaçları sağlık bakanlığının kuralları çerçevesinde gerekli standartlara sahip. Yardımcılarının müşteri ilişkileri kuvvetli, seviyeli ve kliniklerinde elit bir ortam sahip. Köpeklerimin sağlığını onlara emanet ettiğim günden itibaren iki dost kazandığım için çok mutluyum. 24 saat her an, her saniye güleryüz, iyi niyet, siz ve petleriniz huzurlu hisetmek ve dostluk çerçevesinde hizmet almak istiyorsanız Cem Yurdakul ve Uğur Sığırcı beylerin veteriner kliniğine bir kere uğramanız yeterli. Tarabya ve Boğaziçinde tüm hayvanseverlere tavsiye ediyorum. Beni ve köpeklerimi mutlu ettikleri için ikisine de candan teşekkür eder başarılarının devamını dilerim. İakovos Fenerli.
     7 Beğeni    

 BANU (Müşteri)
 IP: 88.247.85.ZZZ

06-04-2008
 TavsiyeNo: 11018
Günün herhangibir saati kedilerim ve köpeğimle ilgili her türlü soruma (en gariplerine bile ) büyük bir sabırla cevap veren,bizleri kliniğinde güler yüzle karşılayan,mesleğini gerçekten seven ve ticari yaklaşımdan ,uzak etik kurallar içinde çalışan,arkadaşlarıma güvenle tavsiye edebildiğim,sokaktan bulduğum her türlü yardıma muhtaç hayvana elini uzatan,uyguladığı tedaviyi,hastanın aklında en ufak bir soru işareti bırakmayacak kadar basit bir dille açıklayan,sevgili veterinerimiz Cem Yurdakul. İyi ki varsın... Zor zamanlar geçirerek Uğur ile açtığı pet Stop veteriner kliniğine giderken içim rahat.sağlık sektöründe çalıştığım için herhangi bir uygulamanın tıbbi,ticari ve etik yönlerini farketme şansım var ve görüyorum ki burada bu kurallar bunların farkında olan olmayan herkes için aynı oranda uygulanmakta. Ponpon,Timur,Ares ve sokaktaki muhtaç dostlarımıza yardımlarınızdan dolayı teşekkürler. köpeğimin deva bulmaz kulak problemini çözen sevgili Cem,ölmek üzere olan kedimi kurtaran sevgili Uğur,ben olamadım ama umarım oğlum sizin gibi bir veteriner olur:)
     8 Beğeni    

 emine tekiner (Müşteri)
 IP: 85.102.168.LZ

22-10-2007
 TavsiyeNo: 2562
20 Ekim 2007 pazar sabahı kızımız can yoldaşımız ARSIZ'ımızın Karadut'umun uykusuzluğunun ve nefes almaktaki zorlandığının 4. günündeydi.. uyumak bir yana yatamıyordu bebeğim..pazar sabahı olduğu için daha önceki tecrübelerimizden pazar günü açık bir veteriner bulamayacağımızı da biliyorduk..olsa dahi muhtemelen daha elit bir muhitte astronomik fiyatlara bir yer bulacağımızı tahmin ediyorduk..bırakın doktor masrafını taksi parasını karşılayabileceğimizden dahi şüpheliydik..son bir sansımızı deneyelim dedik ve sitenizden CEM YURDAKUL beye ulaştık (iyiki böyle bir site var)..yerleri bizden bi hayli uzaktı..ulaşım sorununu hallettik ve kendisiyle tanışma şerefine eriştiğimizde cem beyle daha önce yine böyle bir acil durumda karşılaştığımızı anladık..inanılır gibi değildi ama arsızda cem benyde birbirlerini yıllar sonra hatırladılar..Cem bey itina ile gerekli tüm muayeneleri yapmış sonuçtan kesin emin olmak için gerekli tüm tetkikleri gerçekleştirmişti..sonuç en az bizim kadar onuda üzmüştü.. solunum yollarında nefes almasını engelleyen hızla büyümekte olan bir tümör vardı, uykuya yenik düşecek ve boğularak ölecekti..yapılacak en makul şeyin daha fazla acı çekmesini engellemekti, bebeğimi uyutma kararı aldık..şu anda içim çok rahat yokluğuna alışamasamda cem bey insan hastanelerinde dahi göremediğim bi itina ile bebeğimi uyuttu ve sargı bezleriyle kefenledi ve bize teslim etti.. ARSIZ'ım bebeğim gitmişti..Acıları da dinmişti..ardında bize acılar bırakarak..Cem bey'in yüzündeki acıyı ve şefkati hiç unutmayacağım..Ne ücretmi ödedik inanın hatırlamayacağım kadar küçük bir mebalyıdı..Sağ olun, var olun CEM bey iyiki varsınız..Aslında hayvansevrerlerin 24 saat hayvan sever olamadığını düşündüğüm noktada siz çıktınız karşıma..
     5 Beğeni    

 nur ertuğ (Müşteri)
 IP: 217.169.193.J

10-10-2007
 TavsiyeNo: 2199
Evet, bende yaklaşık 4 senedir tanıyorum ve en acil durumlarda hem Cem Bey'den hem de Uğur Bey'den destek alıyorum. Dişi iran chinchila kedimi kısırlaştırma operasyonu ve en önemlisi 7.9.2007 de uğradığımız bir Rotweiller'dan oğlum (ismi Oğul-american coocker -3 yaşında) la birlikte evimin önünde saldırıya uğradık ve çok şükür sayelerinde ucuz atlattık.. Allah razı olsun... 24 saat her an her saniye güleryüz, iyiniyet, dostluk çerçevesinde kendinizi huzurlu hissediyorsunuz... maddiyat 2.planda .. hemde bu zamanda... bilmem sizlere daha ne kadar övebilirim.. çok iyiler çookkk .. ben çok duacıyım kendilerine. İyiki varlar. Tarabya biraz pahalı bir yer olmasına rağmen onlar her konuda bize kolaylık gösterebiliyor.. çok teşekkürler... yaptıklarınız ve yapacaklarınız için..
     14 Beğeni    

 arkadas (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 195.33.210.DD

10-10-2007
 TavsiyeNo: 2187
Merhaba, Cem Yurdakul'un eşinin yazdıklarını gördükten sonra bende yazmak istedim. Hangi mesleği yaparsan yap bunu isteyerek ve severek yaparsan sonuç muhteşem olur.. Heleki bu meslek canlılarla ilgili ise. Kediyi köpeyi ...vs kendi çocuğu gibi görmeyen veterinerlik yapmasın!! Cem'in bu işi kalbinin derinliklerinden gelerek, onlara inanılmaz bir sevgiyle yaklaşarak yaptığını görünce sizlerde anlayacaksınız.. Ve sizler için çok değerli olan kedinizi köpeğinizi büyük bir güven ve gönül rahatlığıyla teslim edeceksiniz ona..Buna inanın..Fakat inanmanız için tek yapmanız gereken oraya gitmeniz ve o sevgi, ilgi dolu ortamı görmeniz gerek..
     6 Beğeni    

 özlem (Müşteri)
 IP: 88.235.145.CL

15-07-2007
 TavsiyeNo: 437
Cem Yurdakul benim eşimdir.Ancak su an yazacağım hiç bir şeyin aramızdaki sevgi bağıyla ilgisi yoktur.Çünkü aynı zamanda 2 tane de kedisi olan bir hayvanseverim.Cem gerçekten de çok deneyimli ve bilgili bir hekim olmanın yanısıra mesleğine aşık bir insandır.Hastalarına önce sevgiyle yaklaşır.Tedavi ederse mutlu olur kaybettiğinde sahibinden çok üzülür. Bu bence çok önemli çünkü işe yalnızca iş olarak bakmayıp kalbini de koyan ınsan sayısı o kadar az ki.Gectiğimiz yıl bu gün her ikimizde aniden işsiz kaldığımızda belki de en büyük hayalini gercekleştirdik ve bir klinik açtık.Cok doğru karar vermişiz.Uğur Sığırcı ve Cem yurdakul şimdi klinikleri Pets' Stop'ta hastalarını sevgi ve ilgiyle iyileştiriyor.Eğer yolunuz düşerse bu yazdıklarımı kendi gözlerinizle doğrulayacağınıza emin olabilirsiniz.
     22 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Pets' Stop Veteriner Polikliniği
Ferahevler Mah. Nuripaşa Cd. No:77 Sarıyer
İstanbul
(24 saat veteriner hekim hizmeti)


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(212) 262 65 18

Telefon 2 :
0(212) 223 58 67
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1976
(43 yaşında)
Doğum Yeri
Ankara
Mezun Olduğu Üniversite
İ.Ü.Veteriner Fakültesi
Mezuniyet Yılı
1999
(20 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Cem YURDAKUL'un Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Cem YURDAKUL Mesleki Videolar Videoları
-22:05
Top