2007'den Bugüne 81,681 Tavsiye, 25,938 Uzman ve 18,151 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Veteriner Hekim
İsim

Bekir Ata ATASEVER

Şehir

İzmir

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Veteriner Hekim

[Diğer Veteriner Hekimler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

3

[Vet.Hek.Bekir Ata ATASEVER isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Bekir Ata ATASEVER'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Bekir Ata ATASEVER'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Bekir Ata ATASEVER Tavsiye Yazıları Bekir Ata ATASEVER için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Bengi S. (Müşteri)
 IP: 88.230.137.CL

05-01-2019
 TavsiyeNo: 107686
Kızım Eva evimizin üyesi olduğundan beri (1.5 aylık) Ata bey de bizim doktorumuz. Eğer köpeğiniz Eva gibiyse oldukça sık veterinere uğruyorsunuz. Sağolsun Ata beye her aramada ulaşabildim, kendimi şimdiye kadar hiç çaresiz hissetmedim.Ameliyat , tedavi, pansuman ,traş gb her aşamamızı sakince atlattık.Kendisi hem manevî hem maddi herzaman desteğimiz oldu. Çoğu veterinerin sadece maddiyata dayalı çalıştığını duydukça kendimi daha şanslı hissettim. ( Ata bey gerekli olmasa da tedavi ediyor gb yapıp anlamsız ücretler almıyor) Şimdiye kadar kendisini arkadaşlarıma hep tavsiye ettim.Burada da gönül rahatlığıyla tevsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

 GAMZE EGE (Müşteri)
 IP: 176.33.234.ZW

05-01-2019
 TavsiyeNo: 107685
Ata bey ile tanışmamız 2012 yılında köpeğim(cipsi) 11 yaşındayken traşı sayesinde olmuştu. Kısırlaştırmadığım ve doğum yaptırtmadığım için(bana doğru bilgi vermeyen yanlış yönlendiren eski veteriner yüzünden) ufak meme tümörleri vardı bu tümörler büyüdü ameliyat zorunlu oldu ben o kadar mutsuz ümitsiz ve sürekli ağlamaklı haldeyken Ata bey'in(benim için ABİ) bana desteği,bilgilendirmesi,bıkmadan usanmadan anlatması ve sakinleştirmesi ki bu çok önemli bana o kadar sabır gösterdi ve güven verdi ki ben daha köpeğim 9yaşındayken dayanamaz diye yaptırmadığım ameliyatlarını(2 ciddi meme tümörü ameliyatı biri kısırlaştırmayla birlikte) 13 ve 14 buçuk yaşındayken sağlıkla atlattı Ata bey'in bilgisi ve tecrübesi sayesinde çok derdin üstesinden geldik. Bana herzaman abi sıcaklığıyla yaklaştı her soruma her evhamlanmama tek tek usanmadan cevap vererek aydınlattı,bilgilendirdi,rahatlattı..Kızımın(cipsi) vedasında bile beni sakinleştiren tek kişiydi çünkü kızım için yapılacakları fazlasıyla yaptı sırf benim içim rahatlasın diye tekrar tekrar anlatırdı herşeyi hakkı ödenmez.. Mükemmel bir hayvansever mükemmel bir veterinerdir iyiki tanımışım..
     2 Beğeni    

 Metin OLATAŞ (Müşteri)
 IP: 193.104.124.F

04-01-2019
 TavsiyeNo: 107662
Tanışmamız 2013 senesinin yaz döneminde tesadüfen oldu. O zamanki köpeğime herkes saçma sapan tanı koyarken (ve onlar yüzünden geç kalmışken) Ata Bey anında doğru teşhisi koydu ancak diğer veterinerler yüzünden (isteyen olursa bilgilerini paylaşabilirim) Şans'ımızı kaybettik. Ama benim size Ata Bey'i esas tavsiye etme sebebim kendisinin vicdanlı bir insan olmasıdır. Başladığımız tedavi için gerekli olan ilacın tamamını kullanmadığımız için bana baştan ödediğim ücretin yarısını geri vermeyi teklif ettiği anda "Evet, gerçekten vicdanlı, iyi yürekli bir insan ve para göz olmayan kaliteli bir uzman" diye düşündüm. O günden beri ebeveynlerimin sahiplendiği köpeğimiz Kolpa'yı (2013 Ağustos'tan beri) ve eşimle beraber sahiplendiğimiz kedimiz Simba'yı (2018 Mayıs'tan beri) gönül rahatlığı ile kendisine götürmekteyiz. Hatta artık Karşıyaka/Bostanlı bölgesinde oturuyor olmama rağmen kedimiz Simba'yı üşenmeden (aracımız olsun olmasın) her türlü kontrol, tedavi vb. için Ata Bey'e götürmeye devam etmekteyiz. (Zaruriyetten bir kere Simba'yı acil olarak başka bir veterinere götürmemiz gerektiği zaman Ata Bey'e olan inancım, güvenim ve itimadım daha da arttı.) Ata Bey hem vicdanlı, güler yüzlü bir insan hem de iyi güvenilir bir uzmandır. Canınız gibi sevdiğiniz minik dostlarımızı gözünüz kapalı kendisine emanet edebilirsiniz.
     3 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Zeus Veteriner Kliniği
Mithatpaşa Caddesi No:1034/B Güzide Apt.Güzelyalı
İzmir

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(232) 224 55 81
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Selçuk Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2002
(17 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Bekir Ata ATASEVER'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Bekir Ata ATASEVER Mesleki Videolar Videoları
-


09:58
Top