2007'den Bugüne 83,861 Tavsiye, 26,322 Uzman ve 18,761 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Uğur DAYIOĞLU
Veteriner Hekim - İzmir

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi5 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

5

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Uğur DAYIOĞLU Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

2
(Henüz Hiçbir Mesajını Okumadı.)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Uğur DAYIOĞLU'nun Tavsiye Ettigi Uzmanlar Uğur DAYIOĞLU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Lütfen Dikkat!
Uğur DAYIOĞLU siz misiniz? Sitemize giriş yaparak bu sayfadaki bilgileri güncelleyebilirsiniz.
Uğur DAYIOĞLU'nun İletişim Bilgileri
Adres 1:
370 Sk. 1/A Hatay Bahçelievler, İzmir
İzmir
Telefon 1 :
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Uğur DAYIOĞLU Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Kezban Tekin
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
11.Temmuz.2010
TavsiyeNo: 34412
Merhaba, Uğur Bey ile kedilerimizi aldığımız Pet Shop sayesinde tanıştık. Uğur Bey'in işine gösterdiği saygı ve ilgi Kökekuba'nın devamlı ziyaretçileri olmamızı sağladı. Kedilerimizin kontrolleri esnasında aklımıza gelen her türlü soruya yanıt alabilmemiz, mantıklı/mantıksız bizlerin kafasına takılan herşey ile ilgili uzun, bilimsel ve doğru açıklamalarla bilgilendirilmemiz bizi Kökekuba'ya daha da bağladı. Her ziyaretimizde yeni birşeyler öğrenmek çok keyifli.. Böylesine keyifli bir işin, ticari kaygılar taşımadan, zevkle ve sevgiyle yapılıyor olmasını hissetmek biz ziyaretçileri açısından daha da keyifli.. Tüm pet sahiplerine Kökekuba'yı tavsiye ederim.. Sevgiler
     11 Beğeni    
Bilal Yeşilçimen
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
2.Mart.2010
TavsiyeNo: 31149
Vet.Hekim Uğur Dayıoğlu hem arkadaşım hemde uzun yıllardır müşterisiyim , öncelikle mesleğine ve hayvanlara maksimum değer veren , küçükten büyüğe tüm ilişkilerinde dürüst, saygılı ve samimi bir insandır , teşhis ve tedavisine son derece güvenirim , mesleği hayatı olmuştur ,sürekli kendini geliştirir sadece kedi köpek değil kuş sürüngen ve yaban hayvanları olmak üzere birçok çeşit hayvanı sağlığına kavuşturduğuna şahitim, sahibi olduğunuz canlı her ne olursa olsun sorunu en doğru şekilde çözülecektir hiç tereddütünüz olmasın, arkadaşımızı kesinlikle tavsiye ederim.
     8 Beğeni    
Elif Sağlıksunar
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
25.Mayıs.2009
TavsiyeNo: 23528
Güvenilir,tecrübeli,bilgili.Hayvanları ve mesleğini çok seviyor.Pek çok veteriner aşıya gittiğinizde sadece aşısını yapıp başka bişey var mı diye sorar ve siz söylemezseniz ayrıca kontrol yapmaz,ama Uğur bey her seferinde genel kontrol yapar ,gerekiyorsa tırnaklarını keser, kulağını temizler ,bize tavsiyelerde bulunur ve bazen bizim farketmediğimiz şeyleri de görür.Carlos, süt dişini kırdığında o farketmişti ve hemen çektiler.Yine onun verdiği bilgilerle neye alerjisi olduğunu çözdük mamayı değiştirdik gluten içeren şeyler vermiyoruz .Kliniğinde çalışanları seçerken de özenli davranmış hepsi nazik ,ilgili ve güleryüzlü.Kısaca Carlos ve biz kendisinden çok memnunuz.
     7 Beğeni    
Mehmet Ali Pala
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
25.Ekim.2008
TavsiyeNo: 16429
hastalarına son derece nazik ve kibar davranması. sorulan tüm sorulara içtenlikle yanıt vermesi.kliniğine gittiğinizde size ve getirmiş olduğunuz hayvana en iyi şekilde bakım uygulaması.hastaları ile ilgili tutmuş olduğu dosyalar sayesinde ne zaman ne gigi bir müdehalede bulunacağını örneğin aşı zamanı gibi bilmesi. bunların dışında iyi bir çevreci olarak klinik çevresini çok çeşitli bitkilerle sanki bir botanik bahçesine çevirmesi. ona ve tüm çalışma arkadaşlarına başarılar diliyorum. benim bir iran kedim var ve herkeze bir hayvan bakması için elinden geleni yapmasını istiyorum.
     8 Beğeni    
Özkan
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
20.Temmuz.2008
TavsiyeNo: 13793
Uğur bey ile bir tavsiye üzerine tanıştık.İzmir'de beş veteriner gezdik.Hepsininde asıl amaçlarının cebimizdeki para olduğunu anladık.Labrador cinsi bir köpeğimiz var.Bizi okadar yalnış yönlendirmişlerki köpeğimize sırf mama satmak için üç yetişkin köpeğin yiyeceği ölçüde mama yedirdiler ve sağ omuzu aşırı kilo almadan dolayı çatladı.Köpeği Uğur beye götürdük sağolsun mamasını gerçek ölçülerine getirdi ve ayağındaki problemin sıkı durun omuz çatlağından değilde ayağındaki yaradan dolayı olduğunu söyledi.Bize bir krem verdi 3,50 ytl.İki günde eski haline döndü.Birde asıl enterasan olan bir ay önce ........ da bir veteriner ismi çok lazım değil.((( köpeğin ayağına diken batmış(orada öğrenmiş) eşim götürmüş..Dikeni çıkarttıktan sonra birde kalça röntgeni çekip 150,00 ytl almışlar sağolsunlar..Adamlar bence birşeyi ıskalıyor..Memnun olan müşteri , müşteri getirir...Beni birkez kazıkladılar ama kimi görsem anlatıyorum ayrıca bu arkadaşlar izmir'in en kötü ve en pahalı veterinerleri. Uğur beyin kliniğinde kuyruk var.Kesinlikle randevu alın derim çünkü hayvanları gerçekten seviyor.Bunu Uğur beyin gözlerinden anlayabiliyorsunuz.. Ayrıca fiyatlarıda pahalı değil..
     26 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
370 Sk. 1/A Hatay Bahçelievler, İzmir
İzmir
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(232) 250 50 99
E-Posta
Hızlı Mesaj Araçları
-

Vet.Hek.Uğur DAYIOĞLU Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Uğur DAYIOĞLU Mesleki Videolar Videoları
-

06:30
Top