2007'den Bugüne 79,684 Tavsiye, 25,520 Uzman ve 17,811 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Veteriner Hekim
İsim

M.Özge ALTINAY

Şehir

Kocaeli

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Veteriner Hekim

[Diğer Veteriner Hekimler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

21

[Vet.Hek.M.Özge ALTINAY isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
M.Özge ALTINAY Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

105
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarM.Özge ALTINAY'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar M.Özge ALTINAY'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

M.Özge ALTINAY Tavsiye Yazıları M.Özge ALTINAY için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Tülay (Müşteri)
 IP: 85.108.81.BW

17-07-2014
 TavsiyeNo: 70273
Kendisiyle hayvanlar sebebiyle tanıştım. Çok sayıda hayvanı yumuşacık yaklaşımıyla iyileşmesini sağlamıştır. Her şeyden önce İNSAN.. Duyarlı bir hayvan dostu Yumuşacık kalbi olan ,kendisiyle konuşurken karşısında ki kişiye pozitif enerjisini aktaran biri.. Muhteşem bir hekim.. Hatta bir çok hayvan veteriner kliniğine girmek istemez iken,kliniğinde olumlu atmosferin etkisiyle sakinleşen ve uyuyan hayvanlara tanık olabilirsiniz. Özge hanım'ı anlatacak sözler yetersiz biliyormusunuz. Kendisini tanımanızı tavsiye ediyorum. Gönül rahatlığı ile hayvanlarınızı teslim edebilirsiniz.. Gereken her şeyi yapacaktır,kendini aşan durumlar da sizi yönlendirecektir..
     9 Beğeni    

 ELİF BÜLBÜL (Müşteri)
 IP: 85.107.86.ZJY

20-02-2014
 TavsiyeNo: 66555
Oğlumun isteği üzerine almış olduğum kızımız "Altın" sayesinde Özge hanım ve harika asistanı ile tanıştım. Özge hanım da komşu olduk. İletişimi de veterinerliği gibi harika ve bilgi küpüdür Özge hanımın. Parayı ön plana çıkarmaz. İşini severek yapar. İş yeri insan kaynar, aynı anda 2-3 kişiye bilgi verebilir. Mesleki konferansları sıkı takip eder. Bu sebeple mesleğinde başarılıdır. Annesi Ecz.Güner hanım da sevdiğim harika bir insandır. Köpek almak isteyen, köpeğine vet. arayan hayvanseverlere tavsiye edeceğim kişidir Özge hanım.
     14 Beğeni    

 Berfin Özgen (Müşteri)
 IP: 31.200.65.FW

06-03-2013
 TavsiyeNo: 58654
Özge hanıma köpeğimle ilgili birkaç şey danışmak için gittim.İstanbul'da oturduğum için yüzlerce lira harcadığım sürekli gittiğim kendi veterinerim bile benimle bu kadar ilgilenip her şeyiyle bana bilgi vermemişti. Eğer evcil hayvanınıza düşkünseniz belki de sizin kadar onunla ilgilenecek ve bunu paradan önce can kurtarma amacıyla yapacak çok nadir hekimlerden birisi (çok fazla veterinerle muhattap olduğum için gönül rahatlığıyla yazıyorum) Kesinlikle Özge hanımı öneriyorum. Kendisi çok iyi bir veteriner olmanın yanında sağ duyulu ve sıcakkanlı bir insan hatta arkadaş olacaktır sizlere
     8 Beğeni    

 NESRİN ARAS (Müşteri)
 IP: 85.107.97.ZBJ

28-02-2013
 TavsiyeNo: 58449
Özge hanımı İstanbul'dan Kocaeli'ne taşınırken İstanbul'daki veterinerimizin tavsiyesi ile tanıdım. İki tane kedim vardı ve bir tanesi sara hastasıydı. Ağır ve sık nöbetler geçirmeye başlamıştı. Özge hanıma götürdüm, ilaç tedavisine başladık. Diğer kedimin de kontrollerini bakımını o yapıyor. Hatta sokakta gördüğüm hasta-yaralı hayvanların da tedavisinde hiç tereddütsüz defalarca yardımcı olmuştur. Sadece işi gereği değil gerçek bir hayvanseverdir aynı zamanda. Kocaeli'de kesinlikle tereddütsüz tavsiye edebileceğim tek isim.
     7 Beğeni    

 murat kalkan (Müşteri)
 IP: 176.33.81.YCF

03-11-2012
 TavsiyeNo: 55181
Özge hanımı bende en az 5 yıldır tanıyorum genelde telefon ederim görmesi gereken birşey değilse yanına dahi çağırtmaz telefondan tavsiye eder ve öyle bir tavsiye eder ki; nette araştırıp bulduğunuz 100sonuçtan daha farklı çıkar genelde :) ölüm anı kesin rottweiler köpeğim rasha yı öleceğini bildiği halde iğnesini yapmış ve nerdeyse ağlamaklı olup para almadan güle güle demiştir... Hatta az önce yine aradım muhabbet kuşum ile ilgili gelmenize gerek yok deyip bir fısfıs tavsiye etti Bir telefon kadar uzak bir uzman veteriner başka ne istenir ki :)
     12 Beğeni    

 haşmet (Müşteri)
 IP: 85.100.65.BW

31-03-2011
 TavsiyeNo: 40767
Özge hanımı geçen yıl komşum olan ama istanbula taşınan Esra sayesinde tanıdım.onun bir kedisi vardı,daha önce izmitte adı çok bilinen,reklamı,havası çok olan bir vet e götürdüğünü,orada evcil dostuyla değil daha çok işin para kısmıyla ilgilenildiğini konuşurken aynı şeyleri bizim de yaşadığımızı farkettim.biz de haşmeti ilk muayenesi ve aşıları için dini imanı para olan 'o' yere götürmüştük.'o' yer diyorum çünkü asıl vet odasında otururken asistanları ilgilendi bizim henüz 40 günlük olan bebişimizle.insan bir merak eder,işi gereği bir ilgilenir...allah büyük tabii,iyi ki özge hanım var:iyi ki onu tanımışız,o gerçek bir hayvan ve insan dostu;bize göre dünyanın en iyi vet'i.ilgisiyle sevgisiyle,sabrıyla,zekası ve güleryüzüyle,bilgisi,yenilikçiliğiyle veee o çokkk şeker Ayşe'siyle bundan sonraki çalışmalarında ve hayatlarında başarılarının devamını diliyorum.
     17 Beğeni    

 deniz kanat (Müşteri)
 IP: 88.241.4.YJJ

22-03-2011
 TavsiyeNo: 40495
Minik oğlumu aldığımda İzmitte kendisini tavsiye etmişlerdi ama ben Site Editörleri Tarafından Kapatıldı oturduğum için gitmeyi düşünmüyordum.Ama ne zaman buradaki veterinere götürsem oğlumuz korkuyordu ve sadece para konuşuluyordu.Haydutu içeri zor bela sokuyorduk.Sonra Özge hanımı ziyaret etmeye karar verdim.Ve o gün anladık ki sadece iyi bir veteriner hekim değil iyi, gözü tok ve gerçek ihtiyaçlarınızı size söyleyen hayvanınızın çıkarını sizinde kendininde üstünde tutan bir dost kazandık.Saçma sapan sorularınıza bile cevap verir hiç bıkmaz sıkılmaz.Bir olay anlatayım siz düşünün gerisini müşterisiyim dükkanından yaş mama alacağım ama o köpeğimize yaş mamayı yasaklamış sadece kendi kuru mamasını yiyecek demiş ve ben genede dükkanın kalabalıklığını fırsat bilip çaktırmadan yaş mamalara yaklaşmışım aaa bunlar ne güzel alayım bir tane derken Özge onca müşterinin arasından beni görür ve o kadar kisinin içinde ''ne işin var senin yaş mamayla bırak onları oraya'' diyerek beni azarlar.Ben şaşkın ulemm müşterinim senin sen mal satacaksın para kazanacaksın ne bağrıyorsun bana:))Yok para onun için bir araç O önce hayvan sonra insan dostudur.İşte o yüzden ben 10 TL lik bir hap için 25 TL lik benzin yakar yanına gelirim.Haydut hiç korkmadan girer dükkana İğne yaparlarken bile göstermezler iğneyi çaktırmadan yaparlar.Ya anlatmakla bitmez orası gidin görün tanıyın hem kendinize hem hayvanınıza dost kazanın.
     11 Beğeni    

 zeynoyangöz (Müşteri)
 IP: 213.43.124.YC

26-01-2011
 TavsiyeNo: 39039
ızmırden ızmıte tasındıgımızda kendımden once kopegım bademe doktor arayısına gırdım.tavsıye uzerıne ısmını vermek ıstemedıgım bır veterınere gıttık.neyse 5 dakıkamı aldı ısın ucunun paraya ulastıgını ,gozlerde dolarların uctugunu:) neyse sonra bu sıteden ozge yı buldum. harıka bır doktor olmasının yanında harıka bır ınsan. bademın ıtınalı bakımı ızmıttede devam edıyor ıcımız rahat.ayrıca bende kendıme doktor aramaktan vazgectım.banada ozge bakıyor:)) cıddıyım. yetenek meselesı bu doktorluk. bana bıle teshıs koyabılıyorsa bır ınsan karşısında şöyle bır dururum yanı:)) bademın dogum gununu bıle ofıste kutladık bademsız:) pastaya sulanmasın dıye:)) neyse herkese tavsıye ederım gercekten hayatta hersey para degıl.ısını tam yapabılmektır. teşhis,güleryüz,bilgi...herşey onda yani:) seni sevgiyle kucaklıyoruz özgecim, oğluşum ve ben:))
     9 Beğeni    

 Derya Şenal (Müşteri)
 IP: 213.43.115.F

22-01-2011
 TavsiyeNo: 38911
Özge hanım ve Ayşe'yi, siyam cinsi olan kedim Fıstığı Adana'dan Kocaeli'ye getirdiğimde bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıdım. Yaklaşık 4 yıldır kedimin her türlü sorununda ve benim her türlü olmadık isteklerimde çok yardımcı oldular. Bilgisine çok güvenmemin yanında güleryüzlü, samimi ve cana yakın oluşuda kedimi onlara emanet etmemdeki en önemli nedenlerden biri. Bugüne kadarki yakın ilgilerinden dolayı Özge hanım ve Ayşe'ye çok teşekkür ediyorum.
     7 Beğeni    

 Ayşe Demir (Müşteri)
 IP: 81.6.110.LF

22-01-2011
 TavsiyeNo: 38893
Merhaba; Bende Özge Altınay'a arkadaşımın tavsiyesi ile gittim. Alman Çobanı köpeğim henüz 35 günlüktü. Şu anda 6 aylık ve çok sağlıklı bir köpek. İlk kez bir köpek besleyeceğim için hiç bir bilgiye sahip değildim. Gerçekten inanılmaz şekilde veterinerim beni bilgilendirdi. Anlayışlı ve usanmadan her sorunu bilimsel bir şekilde anlatması benim için vazgeçilmez oldu. 3 kedisi olan bir arkadaşımada tavsiye ettim. Kedilerden birisinin hastalığını hızlı bir şekilde buldu ve çözüm üretti. Tavsiyeleri ve ilgisi için Özge Hanım'a çok teşekkür ediyorum ve şiddetle tavsiye ediyorum:)(:
     8 Beğeni    

 Tekin BEYAZ (Müşteri)
 IP: 212.156.156.Y

20-12-2010
 TavsiyeNo: 38123
yaklaşık 5 yıldır Özge ablayı ve yardımcısı Ayşeyi tanıyorum Rottweiler cinsi köpeğim Shela için gitmeye başlamıştım, Sheladan sonra kızım Herada Özge ablaya emanet ve her konuda güvenebileceğim, sorularıma cevap alabileceğim, özelliklede kızım Heranın sevdiği bir Veterinerdir. Sizi gereksiz maliyetlere boğmaz ve makul olanı tavsiye eder. Para kazanma hırsı yerine mesleğini doğru yapma konusunda tercihini yapmış nadir insanlardandır. Sıcaklığı ve samimiyeti dışında bilgilerine güvenebileceğiniz, profesyonel veteriner hekim arıyorsanız (Özellikle Rottweiler konusunda) M. Özge Altınay'dır.
     8 Beğeni    

 Ahmet UZUN (Müşteri)
 IP: 85.103.226.YLC

02-07-2010
 TavsiyeNo: 34219
Öncelikle herkese Merhabalar, Güzergahımın üstünde bulunan dükkanının hemen yanındaki şirin rottweiler cinsi köpeği severken kendimizi dükkanın içinde buluverdik :) Birkaç cins hakkında bilgi aldık ve mini sohbet sıcacık bir atmosferi doğurdu :) Yazın sıcağı ve 1 bardak soğuk suyun üzerine gelmem şansmıdır olasılık üzerine denk düşmekmidir tartışılır. Olası bir hayvan edinmenin akabinde, dükkanınıza destursuz gireceğim Özge hanım :)) Kısır döngü: kesinlikle tavsiye ederim... Hoşkalınız..
     12 Beğeni    

 can karadeli (Müşteri)
 IP: 78.174.228.WW

15-11-2009
 TavsiyeNo: 28160
Özge hanımla tanışmamız çoğu kişi gibi tavsiye üzerine oldu.Kelimelerin yetersiz kalacağı bir karşılama ve ilgi ile karşılastım.Kendisinin ve personelinin uzmanlığı gercekten takdire şayan.Küçük dostlarımızı gönlümüz rahat bir şekilde teslim edebileceğimiz başka neresi olabilirki? İnsanlarda nasıl aile hekimi varsa küçük dostarımız için güvenle gidilebilecek en ideal klinik en uzman kişi özge hanım ve ekibi, dolayısıyla Marmara veteriner kiliniğidir. Küçük dostum CANGO ve ben ; Özge hanıma ve ekibine teşekkür ediyoruz. Göstermiş oldukları ilgi güleryüz ve profesyonellik görülmeye değer. CANGO & CAN KARADELİ
     16 Beğeni    

 nurcan (Müşteri)
 IP: 88.244.154.YLJ

06-08-2009
 TavsiyeNo: 25468
veteriner hekim özge'yle kızım cindy dolayısıyla tanıstım. kızımla klinige ilk gittigim gun bana kızım için yapılması gerekenleri okadar acık ve net anlattıki acıkcası bu kadarını beklemiyordum ama gelin görünki benim heyecanımdan olsa gerek bazı seyleri tekrar tekrar sormam gerekdi :) oda usanmadan tekrar tekrar anlattı. ogun bugundur özge'cimle dost arkadas ve aile hekimimiz oldu aile diyorum sahsen banada birçok kere bir hekim olarak çok yardımlarını gördüm. kızım suan 2,5 yasında ve cok saglıklı bunuda özge'ye borcluyuz. halen 7 gün 24 saat bir telefon kadar yakınız hekimligi konusunda özgeye rakip tanımam ilk önce hayvanlara olan sevgisi sıcaklıgı ve onlar için kendini adamıslıgını hiçbir hekimde olabilecegini sanmıyorum o bunu bir iş olarak degil onun veterinerlik kanında oldugunu dusunuyorum nitekim ticari amaç güdmek sizin sokakdaki hayvanlara elinden gelini yapması bir yana bende birçok sokak hayvanını ona götürmüsümdür o butun kuzucukların ablası ve benim kızımın aşkısı :)) ahhhhhh ayseçim o tatlı dili güler yuzu ve yardım severligi o gelen hastalarına musteri olarak degil misafir olarak karsılaması o marmara veteriner kliniginin birtane gözdesi cihangir'de saolsun bizlere çok yardımcı olur o marmara veteriner klinigin eli ayagı :) iyiki varsın özge .... tavsiye edermiyim? evet siddetle tavsiye ederim biz çok memnunuz veteriner hekimimizden sizlerinde memnun kalacagını garanti ederiz saygılar......
     18 Beğeni    

 Arş. Gör. Arda ERCAN (Müşteri)
 IP: 194.27.72.YZZ

13-05-2009
 TavsiyeNo: 23191
Özge hanımla kızımız Puky ( Pug cinsi ) aracılığı ile tanıştık. İzmit'te başka veteriner hekimlerin uyguladığı yanlış tedavi sonucunda ayağında bazı problemler yaşayan kızımızı Özge ablasına götürdük. Gittiğimiz yerler içinde ciddi anlamda bu işi ve hastalarını seven ilk hekim Özge ablamızdı. Puky'e her zaman sıcak ve sevecen yaklaşması, onu bir iş olarak değil canlı olarak görmesi ve her hastasına aynı sıcaklıkla yaklaşması bizde inanılmaz bir güven duygusu doğurdu. Biz Veteriner hekimimize güveniyor ve uygulamalarını doğrulatma ihtiyacı hissetmiyoruz. Bana göre en önemlisi bu. Marmara Veterinerlikte Ayşe ve Cihangir' de en az Özge hanım kadar bu bilince ve hayvan sevgisine sahipler. Bu nedenle Marmara Veterinerliği tüm hayvan dostlarına şiddetle tavsiye ediyorum. Mutlaka gidip en azından bir çaylarını içip, dostunuzla ilgili tavsiyeler alın.
     16 Beğeni    

 çağla kolaylı (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 81.213.182.YB

23-07-2008
 TavsiyeNo: 13868
Özge ilkokuldan arkadaşım. 15 sene sonra buluştuk ve dostluğumuz kaldığı yerden devam etti. sanırım bu yeterli özgemi anlatmaya. çok insancıldır. arkadaşları, hastaları vaya tanımadığı insanlar için bile kendini feda eden bi özelliği var. muzurdur :)), eğlencelidir, esprilidir. dürüsttür, açıktır, hem kötü gün hem iyigün dostudur. Detaycıdır. herşeyi inceler,araştırır,sorgular. işinin ehlidir. buluştuğumuz zaman vaktin nasıl geçtiğini anlamıyorum; hastalarından durmak bilmeden gelen telefonlara rağmen,çünkü onlarla o kadar sıcak o kadar güzel konuşuyor ki ortam hiç bozulmuyor aksine mutlu oluyor yardımcı olabildiği için.. Özgemi anlatmaya sayfalar yetmez. Nesli tükenmiş bi insan. İşine aşık. mesleğinde bir numara.
     32 Beğeni    

 emin alkan (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.108.33.LY

16-07-2008
 TavsiyeNo: 13661
bürosu yolumun üstündeydi gezerken kendısını tanıma fırsatım olmuştu.ve angora tavsanı konusunda bir yatırım dusunmustum .bir fikir almaya gittim sağolsunlar fikirlerini acık yüreklilikle sundular çok memnun oldum gercekden özge hanım insancıl yapıda tatlı bir insan neşeli ,pozitif ve daha sayamıyacagım bir sürü özellik var kendisinden bu konudada fıkır almak isterdim.şimdi bir köpek almak istiyorum ama korkuyorum kopege bakamamakdan aslında bir cesaretimde yok pek yakında yıne tavsıyesını almak istiyorum bence ozge hanım gelısıme cok acık insan mesleki acıdan ve insan ilişkileri yönünnde de kendısını cok ıyı gelıstırmıs.süreklide geliştiriyor zaten yanında calısanlarınada insan muamelesı yapıyor
     30 Beğeni    

 ESMA BEKTAŞ (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.174.251.CC

19-06-2008
 TavsiyeNo: 13013
merhaba, Özge Hanım'ı bir sigorta poliçesi teklifi vermek için kendilerini ziyaret ettiğimde tanıma fırsatı buldum.Teklifimize gösterdiği hassasiyet ,detayların incelenmesi ve konu ile ilgili soracağı soruları önceden tespit edip bizim için hazırlaması çok hoşuma gitmişti. Mesleğini seven ,çok zeki ,anlayışlı,süper espirili ve çok pozitif enerji aldığım birisi Özge hanım. İşinde çok başarılı ve titiz , Hayata bakışı ile canlı varlıklara olan sevgisini gözlerinde görebiliyorsunuz.Bu sebeple tüm gönül rahatlığı ile gidebileceğiniz adres Özge Hanım'dır. Özge Hanım'da gördüğüm hayat ışığını görmenizi mutlaka tavsiye ederim. Sevgiler,
     30 Beğeni    

 pınar karahan (Müşteri)
 IP: 85.107.103.YBW

08-04-2008
 TavsiyeNo: 11046
merhaba ben özge hanımı köpeğimi aldığım petshop tavsiyesiyle tanıdım baştan biraz çekimser yaklaşsamda (sonuçta petshopun tavsiyesi ile gitmiştim ) ışık alamazsam gitmem diye düşünerek gittimancak kendisinin sıcaklığı ve ilgisi sonucu 1 yıldan daha fazladır köpeğim ve ben hastasıyız herzaman ilgili alakalı sorduğum herşeyi açıklamalar yaparak anlatan köpeğimin her türlü davranış ,hastalık gibi sorunuyla ilgilenen bir veteriner kendisi umarım daha uzun yıllar kendisi ile çalışabiliriz çünkü bir veteriner hayatınıza 1 aylığına 1 yıllığına girmiyor sizin köpeğiniz ne kadar yaşarsa o kadar o da hayatınızda oluyor o yüzden güven en önemlisi herkese tavsiye ederim
     32 Beğeni    

 yekta (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.254.192.YBY

15-10-2007
 TavsiyeNo: 2324
özge altınay'ı internetten tanıyorum reel olarak tanışıklığım, kendisiyle karsılasmıslıgım bile yoktur sokakta görsem tanımıyabilirim ama bu sınırlı tanışıklık sürecinde bile cok yoğun insani bir sıcaklık, dostane ve paylaşıma açık bir bilgi ve mesleği uğruna fedakarlığı tereddütsüz yapacak bir kişilik gördüm... bu yüzden kendisinden hizmet alacaklıların doğru karar vermiş olduklarına inanıyorum. Kocaeli'li hayvanseverler oldukça şanslılar diyebilirim.
     33 Beğeni    

 Reyhan Karaaslan Boz (Müşteri)
 IP: 85.108.120.ZB

02-08-2007
 TavsiyeNo: 678
Özge hanımla, her zaman gittiğim veterinerimden, köpeğim için artık bundan iflah olmaz yanıtını alınca, bir arkadaşımın tavsiyesiyle tanıştım. Kendisi, çok ilgili, bilgili ve sorunu kendi sorunuymuşcasına içselleştiren biriydi. Dolayısıyla insanda sonsuz bir güven oluşturuyor. Sayesinde köpeğim iyileşti... Artık uyutulmalı diyen yıllardır yavrularımla ilgilenen veterinerime rağmen... Dolayısıyla, özge hanım' ı tereddütsüz tavsiye ederim. Çünkü biliyorum ki o yapılacak ne varsa yapar, ne gerekiyorsa da yönlendirir. Buradan, tekrar teşekkür ederim
     50 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Marmara Veterinerlik
Kadıköy Mah. Bağdat Cad. Esendal Sok.No:30
Kocaeli
(Bulvarın en sonunda yıldız pastanesinden sola dönünce soldan üçüncü dükkan,camda hayvan resimleri kaplı)


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(262) 323 90 66
İnternet Sitesi
E-Posta
Hızlı Mesaj Araçları
-


M.Özge ALTINAY'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

M.Özge ALTINAY Mesleki Videolar Videoları
-03:36
Top