2007'den Bugüne 90,961 Tavsiye, 27,962 Uzman ve 19,826 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Bener SÖZEN
Veteriner Hekim - Ankara

Bener SÖZEN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi3 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

3

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 1
Bener SÖZEN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Bener SÖZEN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Bener SÖZEN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Bener SÖZEN'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Vet Medicine Hayvan Sağlığı Merkezi
Vet Medicine Veteriner Kliniği
Ankara
(Bağlar Caddesi 207a / Gop Çankaya Ankara)
Telefon 1 :
Telefon 2 :
Kişisel whatsapp hesabı

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Ankara Üniversitesi (2009 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Bener SÖZEN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
B.K.
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
Eleştiri Yazısı.
6.Eylül.2016
TavsiyeNo: 90105
Bu ziyaretçimiz uzmanı tavsiye etmediğini belirtti
     Beğenin    
Nazan Kırbaş
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
20.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78878
Nisan 2014'de facebook'ta bir kedi sahiplendirme ilanı görmem sayesinde kendisiyle tanışma şansını yakaladım.Kliniğe gittiğimde idealist bir karı-koca ile karşılaştım,bende bıraktıkları ilk izlenim güven duygusu oldu.Aynı gün bir kedi sahibi oldum,şimdi ise 3 kedim var.Gerekli bilgileri tüm detaylarıyla sıkılmadan defalarca anlattı.Merak ettiğim gerekli gereksiz tüm sorularıma cevap verdi.Mesleki açıdan işini bu kadar severek yapan bir hekimle karşılaşmak beni fazlasıyla memnun etti.Dileğim tüm hekimlerin işlerini severek yapmaları en önemlisi de hayvanları bu denli sevip değer vermeleri.Hayvan severlere tavsiyem;böylesi idealist,güler yüzlü,sevecen, maddiyatın en son düşünüldüğü,kendinizi evinizdeymiş gibi rahat hissedeceğiniz ,size ve minik dostunuza değer veren bir hekim arıyorsanız vakit kaybetmeden VET MEDİCİNE VETERİNER KLİNİĞİNE uğramanızı,Bener Bey ve eşi Burcu Hanımla tanışmanızı şiddetle tavsiye ederim.Kendisine sonsuz teşekkür ederim;çocuklarım GADA,GAGA ve CİRRUS'a gösterdiği ilgiden dolayı.
     13 Beğeni    
Gamze
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
20.Kasım.2014
TavsiyeNo: 73436
kedimi yine Vet Medecine'den sahiplenmiştim ve her zamanki gibi tüm bakımlarının eksiksiz yapılması periyodunu izliyorduk. ama bebeğim bir dişi ve kedi- köpek sahipleri dişi kedi-köpeklerinin tozdan bile hasta olabileceğini biliyorlardır. doğal olarak benim yaramaz kızım da hasta oldu ve gecenin bir yarısı arayıp kızım hasta dedim. sabah hemen getir dedi. götürdüm ve tedavisi en iyi şekilde yapıldı, ameliyat oldu ve eve götürdüm -oysa götürmesen daha iyi olur demişlerdi- evde doğru bakamadığım için tekrar götürdüm ve bu sefer iyileşene kadar kedimi sahiplendi ve eminim en az benim kadar gün içerisinde sevmiştir. günde 2-3 kez gece gündüz demeden her aramama cevap verip durumunu uzun uzun anlattı, bana bile baktı denebilir. şimdi kedişimi eve getirdim ve tedavisi azıcık kaldı ve durumu, iştahi yerinde. para konusuna gelince, ben borcum ne kadar diyince söylüyor yoksa kedimi paradan daha çok önemsiyor. önemli olan çocuğun sağlığı, para değil diyip beni rahatlattığı için ne kadar teşekkür etsem az. gerçekten tavsiye ediyorum.
     19 Beğeni    
Bülent
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
17.Mart.2013
TavsiyeNo: 59031
Vet Medicine Veteriner Kliniği'ne köpeğim çok ağır haldeyken - başka bir hekim tarafından yanlış konulan teşhis ve tedavi nedeniyle- gittim. 5 gün süren bir tedavi gördük orada. İlgiler muhteşemdi, Tedavi muhteşemdi, misafirperverlik ve sterillik muhteşemdi. Kafa düşük, baygın girdik kliniğe ve hoplaya zıplaya çıktık. Daha sonra diğer köpeğim için bir kısırlaştırma için gittim. Daha önce neden bulamamışım yanlış teşhis konulmadan önce neden denk gelmemişim diye pişmanlık duydum sadece. Diğer ( anne köpeğimizin) kısırlaştırma operasyonu da çok güzel geçti. Ameliyat sonrası bakımlarını pansumanlarını yaptırdık. Herşeyden önce sevgi dolular mesleklerine karşı. Bener bey çok bilgili bir hekim. Gözüm kapalı güvenebilirim. Diğer kliniklerin aksine en son konuşulan konu para burada. verdikleri hizmetin paraya çevrilmesi zor bir hasta sahibi olarak söylüyorum bunu ama fiyatları da gayet makul. Kendilerine çok teşekkür ediyor, tavsiye ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     35 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Vet Medicine Hayvan Sağlığı Merkezi
Vet Medicine Veteriner Kliniği
Ankara
(Bağlar Caddesi 207a / Gop Çankaya Ankara)
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(312) 495 40 63
Telefon 2 :
0(535) 838 33 00
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Ankara Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2009
(14 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı

Vet.Hek.Bener SÖZEN Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Bener SÖZEN Mesleki Videolar Videoları
-

04:51
Top