2007'den Bugüne 81,949 Tavsiye, 25,991 Uzman ve 18,192 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Veteriner Hekim
İsim

Bener SÖZEN

Şehir

Ankara

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Veteriner Hekim

[Diğer Veteriner Hekimler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

3

[Vet.Hek.Bener SÖZEN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 1
Bener SÖZEN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Bener SÖZEN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Bener SÖZEN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Bener SÖZEN Tavsiye Yazıları Bener SÖZEN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 nazan kırbaş (Müşteri)
 IP: 88.230.131.YYY

20-05-2015
 TavsiyeNo: 78878
Nisan 2014'de facebook'ta bir kedi sahiplendirme ilanı görmem sayesinde kendisiyle tanışma şansını yakaladım.Kliniğe gittiğimde idealist bir karı-koca ile karşılaştım,bende bıraktıkları ilk izlenim güven duygusu oldu.Aynı gün bir kedi sahibi oldum,şimdi ise 3 kedim var.Gerekli bilgileri tüm detaylarıyla sıkılmadan defalarca anlattı.Merak ettiğim gerekli gereksiz tüm sorularıma cevap verdi.Mesleki açıdan işini bu kadar severek yapan bir hekimle karşılaşmak beni fazlasıyla memnun etti.Dileğim tüm hekimlerin işlerini severek yapmaları en önemlisi de hayvanları bu denli sevip değer vermeleri.Hayvan severlere tavsiyem;böylesi idealist,güler yüzlü,sevecen, maddiyatın en son düşünüldüğü,kendinizi evinizdeymiş gibi rahat hissedeceğiniz ,size ve minik dostunuza değer veren bir hekim arıyorsanız vakit kaybetmeden VET MEDİCİNE VETERİNER KLİNİĞİNE uğramanızı,Bener Bey ve eşi Burcu Hanımla tanışmanızı şiddetle tavsiye ederim.Kendisine sonsuz teşekkür ederim;çocuklarım GADA,GAGA ve CİRRUS'a gösterdiği ilgiden dolayı.
     6 Beğeni    

 gamze (Müşteri)
 IP: 88.232.192.YY

20-11-2014
 TavsiyeNo: 73436
kedimi yine Vet Medecine'den sahiplenmiştim ve her zamanki gibi tüm bakımlarının eksiksiz yapılması periyodunu izliyorduk. ama bebeğim bir dişi ve kedi- köpek sahipleri dişi kedi-köpeklerinin tozdan bile hasta olabileceğini biliyorlardır. doğal olarak benim yaramaz kızım da hasta oldu ve gecenin bir yarısı arayıp kızım hasta dedim. sabah hemen getir dedi. götürdüm ve tedavisi en iyi şekilde yapıldı, ameliyat oldu ve eve götürdüm -oysa götürmesen daha iyi olur demişlerdi- evde doğru bakamadığım için tekrar götürdüm ve bu sefer iyileşene kadar kedimi sahiplendi ve eminim en az benim kadar gün içerisinde sevmiştir. günde 2-3 kez gece gündüz demeden her aramama cevap verip durumunu uzun uzun anlattı, bana bile baktı denebilir. şimdi kedişimi eve getirdim ve tedavisi azıcık kaldı ve durumu, iştahi yerinde. para konusuna gelince, ben borcum ne kadar diyince söylüyor yoksa kedimi paradan daha çok önemsiyor. önemli olan çocuğun sağlığı, para değil diyip beni rahatlattığı için ne kadar teşekkür etsem az. gerçekten tavsiye ediyorum.
     12 Beğeni    

 Bülent (Müşteri)
 IP: 78.160.28.JC

17-03-2013
 TavsiyeNo: 59031
Vet Medicine Veteriner Kliniği'ne köpeğim çok ağır haldeyken - başka bir hekim tarafından yanlış konulan teşhis ve tedavi nedeniyle- gittim. 5 gün süren bir tedavi gördük orada. İlgiler muhteşemdi, Tedavi muhteşemdi, misafirperverlik ve sterillik muhteşemdi. Kafa düşük, baygın girdik kliniğe ve hoplaya zıplaya çıktık. Daha sonra diğer köpeğim için bir kısırlaştırma için gittim. Daha önce neden bulamamışım yanlış teşhis konulmadan önce neden denk gelmemişim diye pişmanlık duydum sadece. Diğer ( anne köpeğimizin) kısırlaştırma operasyonu da çok güzel geçti. Ameliyat sonrası bakımlarını pansumanlarını yaptırdık. Herşeyden önce sevgi dolular mesleklerine karşı. Bener bey çok bilgili bir hekim. Gözüm kapalı güvenebilirim. Diğer kliniklerin aksine en son konuşulan konu para burada. verdikleri hizmetin paraya çevrilmesi zor bir hasta sahibi olarak söylüyorum bunu ama fiyatları da gayet makul. Kendilerine çok teşekkür ediyor, tavsiye ediyorum.
     28 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Vet Medicine Hayvan Sağlığı Merkezi
Vet Medicine Veteriner Kliniği
Ankara  
(Bağlar Caddesi 207a / Gop Çankaya Ankara)


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(312) 495 40 63

Telefon 2 :
0(535) 838 33 00
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Ankara Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2009
(10 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
 whatsapp hesabı


Bener SÖZEN'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Bener SÖZEN Mesleki Videolar Videoları
-20:06
Top