2007'den Bugüne 80,025 Tavsiye, 25,567 Uzman ve 17,882 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Veteriner Hekim
İsim

Merve ZORLUTUNA

Şehir

Muğla

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Veteriner Hekim

[Diğer Veteriner Hekimler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

3

[Vet.Hek.Merve ZORLUTUNA isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Merve ZORLUTUNA Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarMerve ZORLUTUNA'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Merve ZORLUTUNA'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Merve ZORLUTUNA Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Ortopedi ve Travmatoloji(Uzmanlık alanı), Acil ve Yoğun bakım

Merve ZORLUTUNA Tavsiye Yazıları Merve ZORLUTUNA için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 BANU METE ÖZLER (Müşteri)
 IP: 78.189.239.ZJ

22-05-2018
 TavsiyeNo: 103852
Yalı Veteriner Kliniği, Veteriner Merve Hanım , Yusuf Bey'le Kedim İsis'in rahatsızlığı sırasında tanıştık.Gece aniden fenalaşan kedim için, o saatte açık bir veterinere nasıl ulaşırım telaşı yaşarken, 24 saat boyunca hizmet verdiklerini öğrendiğim Yalı Veteriner Kliniği ile tanışmış oldum.Çok uzun yıllardır kedi, köpek ve papağan sahibi olarak, Bodrumda bir çok veteriner hekime gitmiş , bir çok klınığı denemiş bir hayvansever olarak Yalı Veteriner Kliniğini şiddetle tavsiye ediyorum. Her şeyden önce Merve Hanımın, Yusuf Beyin ve Emrah Beyin sizin için can olan kedi , köpek veya canınız olan hangi canlıysa, ona "sıradaki hasta gelsin" mantığı ile yaklaşmadığını, en az sizin kadar sevgiyle ve itinayla yaklaştığını görüyorsunuz.Bugüne kadar kedilerim ve köpeklerim için veterinere gitmek büyük bir stres kaynağı iken,Yalı Veteriner Kliniğine gitmenin birden keyifli, eğlenceli bir sosyal paylaşıma dönüşmüş olması, Yalı Veteriner Kliniğinin, Merve Hanım, Yusuf Bey ve Emrah Beyin farkı ve kalitesinden kaynaklandığını söylemeliyim. Şimdilerde köpeğim Vishky ile sık sık gittiğim Yalı Veteriner Kliniğinde,hem ben hem de köpeğim Vishky kapılarda karşılanıyoruz.Hem Merve hanım, hem Yusuf ve Emrah bey ilgiyle, sevgiyle, incitmeden, ürkütmeden, oyun oynarmış gibi muayenemizi, aşilarımızı, gereken kontrollerimizi yapıyor ve sonrasında kulaklarımızı temizliyor, tüylerimizi tarayıp, tırnaklarımızı kesip, bakımımızı yapıyor.Tüm bunları yaparken Vishky hiç rahatsızlık duymadığı gibi, büyük bir keyif alıyor. İlgisini çeken bir oyuncağa yöneldiğinde Merve hanım, o oyuncağı Vishky'e hediye ediyor. Tüm bu ilgi alakadan sonra, bahçede bizi kahve, güzel sohbet ve güler yüzleriyle ağırlarlarken, bahçe içindeki diğer kedi ve köpeklerle oyunlar oynayıp, sosyalleşiyor. E daha ne olsun, hem sağlık hizmeti, hem ilgi, sevgi,özen,hem de son derece gerçek bir samimiyet ile yine aracımıza kadar uğurlanıyoruz. Yalı Veteriner Kliniğine, Merve hanım, Yusuf bey ve Emrah beye teşekkür ediyor ve size de şiddetle tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    

 Berrin Koç (Müşteri)
 IP: 88.230.54.YDZ

19-05-2018
 TavsiyeNo: 103810
Kedimizin bir kaç veteriner görüşü sonucunda tedavi edilemeyip yine başka bir veteriner tarafından tavsiye edilip gittiğimiz klinik. Başka bir veteriner hekim tarafından tavsiye edilebilecek kadar güzel bir yer. Güleryüz kaliteli hekimler sonucu çok memnun kaldık. Minik dostlarımızı gözümüz kapalı ellerine teslim edip gidebileceğiniz sürekli gözetim altında tutulup bilgilendirme yapılan ve asla ticarethane olarak görülmeyen sıcak bir aile ortamı. Herkese rahatlıkla tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

 Ibrahim bozkurt (Müşteri)
 IP: 176.54.69.

25-01-2017
 TavsiyeNo: 94073
Veteriner hekim Merve hanım'a öncelikle teşekkür ediyorum 2 ay icinde iyilestirelemeyen köpeğimizin.Veteriner hekimimiz sayesinde Ilgi ve alakası ile yürüyor ve oynuyor olmasi bizi çok sevindirdi, Herseyden once bir canlı ile ilgilendiğinin farkında olması ve candan severek mesleğini yapması bizleri çok sevindirdi. Merve Hanım'ı sosyal medya üzerinden hastalarının yorumları doğrultusunda bulduk ve köpeğimiz sağlığına kavuştu. Teşekkürler Merve hanım
     9 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Yalı Veteriner Kliniği
Umurça Mah. Emin Anter Blv. 34d/1 (Yokuşbaşı) bodrum/Muğla
(Nissan Bayi Karşısı-Isuzu Yanı)


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(252) 369 20 80
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Selçuk Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2008
(11 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabıKişisel youtube hesabı

Merve ZORLUTUNA'nın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce(Englısh),almanca(Deutsch)


Merve ZORLUTUNA'nın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Merve ZORLUTUNA Mesleki Videolar Videoları
-06:47
Top