2007'den Bugüne 81,157 Tavsiye, 25,806 Uzman ve 18,065 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Veteriner Hekim
İsim

Hüseyin GÜVEN

[Vet.Hek.Hüseyin GÜVEN siz misiniz? Kayıt olup, bu sayfadaki bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.]
Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Veteriner Hekim

[Diğer Veteriner Hekimler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

1

[Vet.Hek.Hüseyin GÜVEN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Hüseyin GÜVEN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Hüseyin GÜVEN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Hüseyin GÜVEN Tavsiye Yazıları Hüseyin GÜVEN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Barış (Müşteri)
 IP: 76.188.199.YCW

22-03-2016
 TavsiyeNo: 86701
Merhaba, tavsiye edeceğim veteriner hekimden önce beni buraya yazmaya iten sebepleri sizler ile paylaşmak istedim. İstanbul, Beylikdüzü'nde ikamet ediyorum. Şuan eğitim sebebi ile Amerika'dayım. Bundan 4 yıl önce besleyip büyüttüm sokak kedim Edi'yi, Beylikdüzü'nün çok bilinen bir veteriner kliniğine götürüyordum. Fakat sürekli kliniğin sahip ve personel değiştirmesinden ötürü yeni açılan bir kliniğe gitmeye başladım. 3-4 ay sonra kedim 5. kattan düştü, yeni gitmeye başladığımız kliniğe apar topar götürdüm. Sağ arka ayak kemiği kırılan kedimi, veteriner hekimin yanlış tedavisinden dolayı akciğer yetmezliğinden kaybettim. Tuzla'da ki hayvan mezarlığına defnettim. Bir yıl sonra yeni bir sokak kedisi bizimle yaşamaya başladı. İsmi Biber. Tekrar o çok bilinen kliniğe gitmeye başladık. 1-2 yıl derken o klinik hep o kısır döngü içinde sahip ve personel değiştiriyordu. Araştırma yaptım ve Veteriner Medikal Park'ı buldum. Veteriner hekim Hüseyin Güven ile tanıştım. Kısa kesiyorum, tavsiye etmemin sebepleri; 1-Kendisi yıllarca barınaklara hizmet vermiş. Bir çok veterinerin tecrübesinden çok daha fazlasına sahip. 2-Olayı ticarete dökmemiş. Evet, bir şekilde para kazanması lazım ve bence fazlasıyla hak ediyor ama vahşi kapitalist değil. 3-Bir çok hayvana ücretsiz destek oluyor. 4-Kliniğinden tüm cihazlar mevcut. (İlk kedimi cihazların eksikliği yüzünden kaybettim) 5-Eğer yurt dışına gidecekseniz, prosedüre çok hakim. 6-Evet, kedim Biber'de şuan bizimle Amerika'da. Acil bir durumda Hüseyin Bey'e ulaşabiliyoruz. Onlarca soruma kırmadan ve usanmadan cevap verdi. 7-100 tane hayvanım olsa 100'ünü de ona emanet ederim. 8-Yanındaki personel yetişmiş ve sabit. Bu vesile ile Hüseyin Bey ile çalışan veteriner hekim Çağrı Akkın'a da ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim. Kendisi Amerika'da da eğitim görmüş. Çok ilgili bir insan. Özet geçiyorum; Veteriner klinikleri bir çok yerde var. Bu klinikler ticari sebeple açılmış olabilir ama öncelikle hayvan dostlarımızın sağlığı ile ilgilenmeleri ve gerekli müdahaleleri yapmaları gerekmektedir. Maalesef bir çok veteriner kliniği işi sadece paraya döndürmüştür. Önceliği VETERİNERLİK olan klinikler bu sebeple çok değerlidir. Hele Hüseyin Güven Bey gibi de tecrübeliyse de kıymeti daha da artmaktadır. Tavsiye ediyorum, teşekkür ederim.
     9 Beğeni    


Hüseyin GÜVEN siz misiniz? Sitemize ücretsiz kayıt olup bu sayfadaki bilgileri güncelleyebilir ve üye özel sayfalarına erişebilirsiniz!

Hüseyin GÜVEN'ı tanıyor musunuz? Bu sayfayı güncellemesi için kendisine haber verebilir veya bu Veteriner Hekim hakkında siz de tavsiye yazısı yazabilirsiniz.


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Hızlı Mesaj Araçları
-


Hüseyin GÜVEN'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Hüseyin GÜVEN Mesleki Videolar Videoları
-


18:38
Top