2007'den Bugüne 81,157 Tavsiye, 25,806 Uzman ve 18,065 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Veteriner Hekim
İsim

Uğur ÖZER

[Vet.Hek.Uğur ÖZER siz misiniz? Kayıt olup, bu sayfadaki bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.]
Şehir

Ordu

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Veteriner Hekim

[Diğer Veteriner Hekimler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

1

[Vet.Hek.Uğur ÖZER isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Uğur ÖZER'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Uğur ÖZER'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Uğur ÖZER Tavsiye Yazıları Uğur ÖZER için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 ilhan (Müşteri)
 IP: 78.190.223.YCJ

07-06-2019
 TavsiyeNo: 110063
Cotyora Veteriner Kliniği Uğur beyle tanışmamız kedimin 4. kattan düşmesi sebebiyle oldu. Gecenin körü saat 3,50 demeden bizim için yatağından kalktığı gibi geldi. Dumanın ağzı burnu kan içindeydi. hızlı nefes alıyordu. Kızımın kedisi ona bir sey olacak diye çok korkmuştuk. Uğur bey muayenesini yaptı. birkaç tene ine yaptı ve yoğun bakıma koydu. Ertesi gün akşama kadar yoğun bakımda tuttu. Akşam teslim aldığımızda nefes alışı daha iyiydi.Evde yapmamız gerekenleri anlattı, acil durumda hemen gelmemiz gerektiğini sıkı sıkı tembih etti. Ertesi günde röntgen için çağırdı. Evdeyken arka ayağını basamıyordu. Röntgeninde de sol arka ayağında çatlak olduğunu gösterdi bandaja aldı. Duman bandajdan ve kafasındaki huniden çok sıkıldı ama her şey onun iyiliği içindi. Geçenlerde 1 ayı doldu. Tekrar röntgen çekildi her şey yolunda. Şimdi durumu gayet iyi evde hopluyor zıplıyor ve deli gibi temizleniyor. veteriner olarak gerekli bilgi ve donanıma sahip tecrübeli ve saygılı bir insan. Kliniğinde de acil durum için müdahalede bulunabilecek bütün ekipmanları mevcut. Cotyora veteriner Uğur beyi bize kızımın arkadaşı tavsiye etmişti. Bizde gönül rahatlığıyla sizlere tavsiye ediyoruz. Tunçer ailesi olarak kendisine teşekkürü bir borç biliyoruz.
     1 Beğeni    


Uğur ÖZER siz misiniz? Sitemize ücretsiz kayıt olup bu sayfadaki bilgileri güncelleyebilir ve üye özel sayfalarına erişebilirsiniz!

Uğur ÖZER'ı tanıyor musunuz? Bu sayfayı güncellemesi için kendisine haber verebilir veya bu Veteriner Hekim hakkında siz de tavsiye yazısı yazabilirsiniz.


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Hızlı Mesaj Araçları
-


Uğur ÖZER'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Uğur ÖZER Mesleki Videolar Videoları
-


09:21
Top