2007'den Bugüne 83,877 Tavsiye, 26,322 Uzman ve 18,762 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Bebeklerde Pişik
     Beğenin    
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş
VİDEO #2441 | © Ekleyen Dr.Anıl YEŞİLDAL | Yayın Mart 2014
Psk. M. Berk KARAOĞLU
■ Çocuk ve Ergen Psikolojisi
■ Aile Terapileri
■ Bireysel Psikoterapi
■ Cinsel Terapiler
Bebeklerde bez bağlanan bölge sürekli neme ve tahriş edici ajanlara maruz kalır. Bu nedenle zaman zaman ciltte pişik denilen durum ortaya çıkar. Daha nadiren alerjik durumlar pişiğe neden olabilir. Uzun süren pişiklerde genellikle enfeksiyonlar da ek
Yayınlayan Uzman
Anıl YEŞİLDAL Fotoğraf
Dr.Anıl YEŞİLDAL
İstanbul
Doktor "Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları"
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi9 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı

Psk. M. Berk KARAOĞLU
■ Çocuk ve Ergen Psikolojisi
■ Aile Terapileri
■ Bireysel Psikoterapi
■ Cinsel Terapiler
Makale Kütüphanemizden
İlgili Makaleler Dr.Anıl YEŞİLDAL'ın Makaleleri
► Bebeklerde Şaşılık Op.Dr.Süleyman Mesut KARAATLI
► Bebeklerde Gaz Sancısı ve Tedavisi Dr.Sibel KILIÇASLAN
► Bebeklerde Uyku Düzeni Dr.Tuna HAN
► Yenidoğan Bebeklerde Göz Hastalıkları Op.Dr.Nesimi Cihan ÜNLÜÇERÇİ
► Prematüre Bebeklerde Gelişimin Önemi Fzt.Derya AZİM REZAEİ
TavsiyeEdiyorum.com Bilimsel Makaleler Kütüphanemizdeki 18,762 uzman makalesi arasında 'Bebeklerde Pişik' başlığıyla benzeşen toplam 24 makaleden bu yazıyla en ilgili görülenleri yukarıda listelenmiştir.
► Emzirme ve Anne Sütü Hakkında Bilgiler ÇOK OKUNUYORTemmuz 2007
► Çocuklarda Aşı: Aşılarla İlgili Bilgiler ÇOK OKUNUYORHaziran 2007

Dr.Anıl YEŞİLDAL'ın Diğer Videoları :
Video İsim/Açıklama İşlem
Kış Hastalıklarına Hazır Mıyız?

Çocuklarda İyileşmeyen Griplerin Tehlikesi

Ateşte Doğru Bilinen Yanlışlar

Uzm.Dr. Anıl Yeşildal, Show TV'de "Ece Üner ile Ana Haber" programına konuk oldu. "Çocukların ateşini düşürmek için yapılan yanlış uygulamalar" ile ilgili bilgiler verdi.
Erken Doğan Bebeklerde Grip Tehlikesi

Uzm. Dr. Anıl Yeşildal, Habertürk TV'de "Haber 11" programına konuk oldu. "Erken Doğan Bebeklerde Grip Tehlikesi" konusuyla ilgili bilgiler verdi.
Çocuklarda Bel Ağrısı Nedenleri

Uzm. Dr. Anıl Yeşildal, Kanaltürk TV Ana Haber Bülteni'ne konuk oldu. 4 yaş altı çocuklardaki bel ağrısı konusunda bilgiler verdi.
Okullar Açılırken Velilere Öneriler

Uzm. Dr. Anıl Yeşildal, Kanal 24 TV'de "Moderatör Haftasonu " adlı programa konuk oldu. Okullar açılırken anne babaların nelere dikkat etmesi gerektiği konusunda bilgiler verdi.
Bebeklikten Büyüme Çağına Genel Çocuk Sağlığı

z Uzm. Dr. Anıl Yeşildal, Kanal 24 TV'de "Ortaya Konuşalım" programına konuk oldu. Bebeklikten büyüme çağına genel çocuk sağlığı hakkında bilgiler verdi. Programa katılan diğer uzman konuklar : Çocuk ...
Tiryakinin Çocuğu da Bağımlı Oluyor

Uzm. Dr. Anıl Yeşildal, A Haber TV kanalında "Ajans Gün İçi" adlı programa konuk oldu. Bu programda sigara tiryakilerinin çocuğu da bağımlı olur mu? sorusuna yanıt veriyor.
Bahar Alerjisi (Polen Alerjisi)

Uzm. Dr. Anıl Yeşildal, A Haber'de "Ajans Yeni Gün" adlı programa konuk oldu. Bu programda bahar alerjisi hakkında bilgiler verdi.
Güneş ve D Vitamini

Uzm. Dr. Anıl Yeşildal, NTV'de "Güne Başlarken" adlı haber programa konuk oldu. Bu programda güneşin yararları ve D vitamini hakkında bilgiler verdi.

TavsiyeEdiyorum.com içinde yayınlanan tüm video görüntüleri uzman üyelerimizce site kütüphanesine eklenmiştir ve görüntünün orjinali youtube.com sitesi içinde bulunmaktadır. Video tavsiyeediyorum.com içinde barındırılmamasına rağmen, eğer herhangi bir video görüntüsü, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında telif haklarına aykırılık taşıyor, üyenin mensubu olduğu mesleğin meslek içi etik kuralları ile çelişiyor veya herhangi başka bir suretle yasalara veya kişisel haklara aykırı nitelikte bulunuyorsa, siteden kaldırılabilmesiiçin site yönetimine haber verilmelidir. Orjinal görüntü dosyaları YouTube sitesi içinde yer aldığından youtube.com adresine Türkiye'den erişimin engellendiği durumlarda bu videoların sitemiz içinde görüntülenmesi de mümkün olmayabilir.

16:15
Top