2007'den Bugüne 90,549 Tavsiye, 27,855 Uzman ve 19,765 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Sınav Öncesi Öğrencilerin Dikkat Etmesi Gereken Beslenme Önerileri
     Beğenin    
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş
VİDEO #338 | © Ekleyen Dr.Kamil TUZGÖL | Yayın Kasım 2010
Sınav Öncesi Öğrencilerin Dikkat Etmesi Gereken Beslenme Önerileri
Yayınlayan Uzman
Kamil TUZGÖL Fotoğraf
Dr.Kamil TUZGÖL
Ankara (Online hizmet de veriyor)
Psikoterapist/Hipnoterapist
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi42 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı

Makale Kütüphanemizden
İlgili Makaleler Dr.Kamil TUZGÖL'ün Makaleleri
TavsiyeEdiyorum.com Bilimsel Makaleler Kütüphanemizdeki 19,765 uzman makalesi arasında 'Sınav Öncesi Öğrencilerin Dikkat Etmesi Gereken Beslenme Önerileri' başlığıyla benzeşen toplam 84 makaleden bu yazıyla en ilgili görülenleri yukarıda listelenmiştir.
--

Dr.Kamil TUZGÖL'ün Diğer Videoları :
Video İsim/Açıklama İşlem
Televizyonun Çocuklara Etkisi

İzmir Depremi ve Deprem Kaygısı

Düşünmek ve Ben Olmak

BBN Türk Tv Kanalında pandemi sürecindeki sokağa çıkma yasaklarının insan psikolojisine etkilerinden bahsedilen bu videoda Dr. Kamil Tuzgöl önerilerde bulunuyor.
Düşünmek ve Ben Olmak

14.05.2021 tarihinde yayınlanan bu programda benlik ve kendilik süreçlerimiz ile insan psikolojisinin ilişkisinden bahsedilmektedir.
Bakım Veren Kimse O Annedir

Pandemi döneminde yayınlanan bu canlı yayında Dr. Kamil Tuzgöl psikolojide bakım verenin anne olarak tanımlanması ile ilgili açıklamalarda bulunmakta. Kişilik ya da kendilik süreçlerimizde bakım ver...
Sınav Stresi ve Tedavisi

Dr.Kamil Tuzgöl'ün üniversite sınavından kısa süre önce sınav stresi için tavsiyelerde bulunduğu ve akupunktur tedavisinin desteğini anlattığı videosu.
Yeme Dürtüsü, Psikoloji ve Beslenme Tedavileri

Dr.Kamil Tuzgöl yeme dürtüsünün insanın fizyolojik doğumu sonrası nasıl şekillendiğini anlattığı videosu.

TavsiyeEdiyorum.com içinde yayınlanan tüm video görüntüleri uzman üyelerimizce site kütüphanesine eklenmiştir ve görüntünün orjinali youtube.com sitesi içinde bulunmaktadır. Video tavsiyeediyorum.com içinde barındırılmamasına rağmen, eğer herhangi bir video görüntüsü, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında telif haklarına aykırılık taşıyor, üyenin mensubu olduğu mesleğin meslek içi etik kuralları ile çelişiyor veya herhangi başka bir suretle yasalara veya kişisel haklara aykırı nitelikte bulunuyorsa, siteden kaldırılabilmesiiçin site yönetimine haber verilmelidir. Orjinal görüntü dosyaları YouTube sitesi içinde yer aldığından youtube.com adresine Türkiye'den erişimin engellendiği durumlarda bu videoların sitemiz içinde görüntülenmesi de mümkün olmayabilir.

08:09
Top