2007'den Bugüne 84,719 Tavsiye, 26,487 Uzman ve 18,856 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Obsesif-Kompulsif Bozukluk
     5 Beğeni    
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş
VİDEO #6459 | © Ekleyen Uzm.Psk.Dicle CAYMAN | Yayın Ağustos 2020
Psk. M. Berk KARAOĞLU
■ Çocuk ve Ergen Psikolojisi
■ Aile Terapileri
■ Bireysel Psikoterapi
■ Cinsel Terapiler
Bu videonun konusu; en basit hatlarıyla Obsesif-Kompulsif Bozukluğu tanımak. Obsesif-Kompulsif Bozukluk tanımı, belirtileri, türleri, risk faktörleri ve tedavisi konusunda ayrıntılı bilgiler içermektedir.
Yayınlayan Uzman
Dicle CAYMAN Fotoğraf
Uzm.Psk.Dicle CAYMAN
İstanbul (Online hizmet de veriyor)
Uzman Klinik Psikolog
TavsiyeEdiyorum.com Üyesiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

Psk. M. Berk KARAOĞLU
■ Çocuk ve Ergen Psikolojisi
■ Aile Terapileri
■ Bireysel Psikoterapi
■ Cinsel Terapiler
Makale Kütüphanemizden
İlgili Makaleler Uzm.Psk.Dicle CAYMAN'ın Makaleleri
► Obsesif-Kompulsif Bozukluk Psk.İlkten ÇETİN
► Obsesif Kompulsif Bozukluk (Okb) Psk.Dnş.Havva BAYAR
► Obsesif Kompulsif Bozukluk Psk.Nuray ŞAHİN
TavsiyeEdiyorum.com Bilimsel Makaleler Kütüphanemizdeki 18,856 uzman makalesi arasında 'Obsesif-Kompulsif Bozukluk' başlığıyla benzeşen toplam 22 makaleden bu yazıyla en ilgili görülenleri yukarıda listelenmiştir.
► Coronavirüs ve Kaygı Mart 2020

Uzm.Psk.Dicle CAYMAN'ın Diğer Videoları :
Video İsim/Açıklama İşlem
YENİFobiler

Bu videonun konusu; en basit hatlarıyla Fobi'leri tanımak. Fobi tanımı, türleri, belirtileri, risk faktörleri ve tedavisi konusunda ayrıntılı bilgiler içermektedir.
Travma Sonrası Stres Bozukluğu

Bu videonun konusu; en basit hatlarıyla Travma Sonrası Stres Bozukluğu'nu tanımak. Travma Sonrası Stres Bozukluğu tanımı, belirtileri, risk faktörleri, türleri ve tedavisi konusunda ayrıntılı bilgile...
Bipolar Bozukluk

Bu videonun konusu; en basit hatlarıyla Bipolar Bozukluğu tanımak. Bipolar Bozukluk tanımı, türleri, belirtileri, risk faktörleri, teşhisi ve tedavisi konusunda ayrıntılı bilgiler içermektedir.
Panik Bozukluk

Bu videonun konusu; en basit hatlarıyla Panik Bozukluğu tanımak. Panik Atak tanımı, belirtileri, risk faktörlerine ek olarak Panik Bozukluk tanımı, teşhisi ve tedavisi konusunda ayrıntılı bilgiler i...
Anksiyete

Bu videonun konusu; en basit hatlarıyla Anksiyete'yi tanımak. Anksiyete tanımı, belirtileri, türleri ve tedavisi konusunda ayrıntılı bilgiler içermektedir.
Depresyon

Bu videonun konusu; en basit hatlarıyla Depresyon'u tanımak. Depresyon tanımı, belirtileri, risk faktörleri, türleri ve tedavisi konusunda ayrıntılı bilgiler içermektedir.
Covid-19 ve Ruh Sağlığımızı Koruma Yöntemleri

Bu videonun konusu, global çaptaki Covid-19 pandemisi sürecinde ruh sağlığımızı korumak adına atacağımız 10 adım.
Covid-19 ve Kaygı

Bu videonun konusu, global çaptaki Covid-19 pandemisi sürecinde deneyimlenen "Kaygı"yı tanımak.

TavsiyeEdiyorum.com içinde yayınlanan tüm video görüntüleri uzman üyelerimizce site kütüphanesine eklenmiştir ve görüntünün orjinali youtube.com sitesi içinde bulunmaktadır. Video tavsiyeediyorum.com içinde barındırılmamasına rağmen, eğer herhangi bir video görüntüsü, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında telif haklarına aykırılık taşıyor, üyenin mensubu olduğu mesleğin meslek içi etik kuralları ile çelişiyor veya herhangi başka bir suretle yasalara veya kişisel haklara aykırı nitelikte bulunuyorsa, siteden kaldırılabilmesiiçin site yönetimine haber verilmelidir. Orjinal görüntü dosyaları YouTube sitesi içinde yer aldığından youtube.com adresine Türkiye'den erişimin engellendiği durumlarda bu videoların sitemiz içinde görüntülenmesi de mümkün olmayabilir.

20:08
Top