2007'den Bugüne 86,347 Tavsiye, 26,852 Uzman ve 19,190 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Emdr Hakkında Sık Sorulan Sorular ve Cevapları
     Beğenin    
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş
VİDEO #6865 | © Ekleyen Psk.Dnş.Seren BELECİ | Yayın YENİŞubat 2021
Psk. M. Berk KARAOĞLU
■ Çocuk ve Ergen Psikolojisi
■ Aile Terapileri
■ Bireysel Psikoterapi
■ Cinsel Terapiler
EMDR terapisi nedir? EMDR terapisinin açılımı nedir? EMDR terapisi hangi hastalıklarda/sorunlarda kullanılır? EMDR terapisi kimlere uygulanır? EMDR’dan sonra anılarımız silinecek mi? EMDR hipnoz mu? Hipnozdan farkı ne? EMDR hangi kurama dayanır? EMDR uygulanırken bize elektrik mi veriliyor? EMDR cihazı ne işe yarıyor? EMDR terapisi nasıl uygulanır? EMDR terapi sürecinde neler oluyor? EMDR terapisini evde kendi kendime nasıl yapabilirim? EMDR terapisi en fazla kaç seans sürer? EMDR terapisi zararları nelerdir? EMDR sorunlarımı daha kötü hale getirebilir mi? EMDR terapisi yan etkileri nelerdir?
Yayınlayan Uzman
Seren BELECİ Fotoğraf
Psk.Dnş.Seren BELECİ
İzmir (Online hizmet de veriyor)
Psikolojik Danışman
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi8 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

Psk. M. Berk KARAOĞLU
■ Çocuk ve Ergen Psikolojisi
■ Aile Terapileri
■ Bireysel Psikoterapi
■ Cinsel Terapiler
Makale Kütüphanemizden
İlgili Makaleler Psk.Dnş.Seren BELECİ'nin Makaleleri
► Ergenlerle İlgili Sıkça Sorulan Sorular Psk.Gülçin DÖNMEZ FİDAN
TavsiyeEdiyorum.com Bilimsel Makaleler Kütüphanemizdeki 19,190 uzman makalesi arasında 'Emdr Hakkında Sık Sorulan Sorular ve Cevapları' başlığıyla benzeşen toplam 68 makaleden bu yazıyla en ilgili görülenleri yukarıda listelenmiştir.
► Kanser Psikolojisi Haziran 2020

Psk.Dnş.Seren BELECİ'nin Diğer Videoları :
Video İsim/Açıklama İşlem
Emdr Nasıl Bir Terapidir?


1.Bölüm 2.Bölüm
Korona Günlerinde Akıl Sağlığımızı Nasıl Koruruz?

Psk. Dan. Seren Beleci TV'den Sora Sora Programında "Korona günlerinde akıl sağlığımızı nasıl koruruz?" hakkında soruları yanıtladı. 1-Korona salgını ile mücadele ederken endişeli olmamız normal mi...
1.Bölüm 2.Bölüm
Psikolojik Travma ve Etkileri

Psikolojik travma nedir? Psikolojik travmanın etkileri nelerdir? EMDR perspektifinden travma nedir? Travma anında insan beyninde neler olup bitiyor?

TavsiyeEdiyorum.com içinde yayınlanan tüm video görüntüleri uzman üyelerimizce site kütüphanesine eklenmiştir ve görüntünün orjinali youtube.com sitesi içinde bulunmaktadır. Video tavsiyeediyorum.com içinde barındırılmamasına rağmen, eğer herhangi bir video görüntüsü, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında telif haklarına aykırılık taşıyor, üyenin mensubu olduğu mesleğin meslek içi etik kuralları ile çelişiyor veya herhangi başka bir suretle yasalara veya kişisel haklara aykırı nitelikte bulunuyorsa, siteden kaldırılabilmesiiçin site yönetimine haber verilmelidir. Orjinal görüntü dosyaları YouTube sitesi içinde yer aldığından youtube.com adresine Türkiye'den erişimin engellendiği durumlarda bu videoların sitemiz içinde görüntülenmesi de mümkün olmayabilir.

09:00
Top