2007'den Bugüne 90,295 Tavsiye, 27,791 Uzman ve 19,731 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!



Bakım Veren Kimse O Annedir
     Beğenin    
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş
VİDEO #7204 | © Ekleyen Dr.Kamil TUZGÖL | Yayın Mart 2022
Pandemi döneminde yayınlanan bu canlı yayında Dr. Kamil Tuzgöl psikolojide bakım verenin anne olarak tanımlanması ile ilgili açıklamalarda bulunmakta. Kişilik ya da kendilik süreçlerimizde bakım verenimizin etkisinden bahsedilen videonun devamı da mevcut.
Yayınlayan Uzman
Kamil TUZGÖL Fotoğraf
Dr.Kamil TUZGÖL
Ankara (Online hizmet de veriyor)
Psikoterapist/Hipnoterapist
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi42 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı

Makale Kütüphanemizden
İlgili Makaleler Dr.Kamil TUZGÖL'ün Makaleleri
► ' Beni Kimse Anlamıyor ' Psk.Kevser MAZI ARSOY
TavsiyeEdiyorum.com Bilimsel Makaleler Kütüphanemizdeki 19,731 uzman makalesi arasında 'Bakım Veren Kimse O Annedir' başlığıyla benzeşen toplam 38 makaleden bu yazıyla en ilgili görülenleri yukarıda listelenmiştir.
--

Dr.Kamil TUZGÖL'ün Diğer Videoları :
Video İsim/Açıklama İşlem
Televizyonun Çocuklara Etkisi

İzmir Depremi ve Deprem Kaygısı

Düşünmek ve Ben Olmak

BBN Türk Tv Kanalında pandemi sürecindeki sokağa çıkma yasaklarının insan psikolojisine etkilerinden bahsedilen bu videoda Dr. Kamil Tuzgöl önerilerde bulunuyor.
Düşünmek ve Ben Olmak

14.05.2021 tarihinde yayınlanan bu programda benlik ve kendilik süreçlerimiz ile insan psikolojisinin ilişkisinden bahsedilmektedir.
Sınav Stresi ve Tedavisi

Dr.Kamil Tuzgöl'ün üniversite sınavından kısa süre önce sınav stresi için tavsiyelerde bulunduğu ve akupunktur tedavisinin desteğini anlattığı videosu.
Yeme Dürtüsü, Psikoloji ve Beslenme Tedavileri

Dr.Kamil Tuzgöl yeme dürtüsünün insanın fizyolojik doğumu sonrası nasıl şekillendiğini anlattığı videosu.
Sınav Öncesi Öğrencilerin Dikkat Etmesi Gereken Beslenme Önerileri

Sınav Öncesi Öğrencilerin Dikkat Etmesi Gereken Beslenme Önerileri

TavsiyeEdiyorum.com içinde yayınlanan tüm video görüntüleri uzman üyelerimizce site kütüphanesine eklenmiştir ve görüntünün orjinali youtube.com sitesi içinde bulunmaktadır. Video tavsiyeediyorum.com içinde barındırılmamasına rağmen, eğer herhangi bir video görüntüsü, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında telif haklarına aykırılık taşıyor, üyenin mensubu olduğu mesleğin meslek içi etik kuralları ile çelişiyor veya herhangi başka bir suretle yasalara veya kişisel haklara aykırı nitelikte bulunuyorsa, siteden kaldırılabilmesiiçin site yönetimine haber verilmelidir. Orjinal görüntü dosyaları YouTube sitesi içinde yer aldığından youtube.com adresine Türkiye'den erişimin engellendiği durumlarda bu videoların sitemiz içinde görüntülenmesi de mümkün olmayabilir.

02:10
Top