2007'den Bugüne 89,850 Tavsiye, 27,680 Uzman ve 19,689 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!İş Yaşamında Meslek Seçiminin Önemi
     Beğenin    
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş
VİDEO #7284 | © Ekleyen Doç.Dr.Psk.Dnş.Bülent ŞEN | Yayın Temmuz 2022
İş yaşamında çoğu zaman aile yaşamından daha fazla vakit geçiriyoruz. Kurum kültürü ve ikliminin iyi olması İş yaşamından doyum almayı ve huzurlu bir iş yeri ortamını sağlar. Bu durum verimliliği artırdığı gibi huzurlu bir aile ortamına da kaynaklık eder.
Yayınlayan Uzman
Bülent ŞEN Fotoğraf
Doç.Dr.Psk.Dnş.Bülent ŞEN
İzmir (Online hizmet de veriyor)
Doktor Psikolojik Danışman
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi2 kez tavsiye edildi

Makale Kütüphanemizden
İlgili Makaleler Doç.Dr.Psk.Dnş.Bülent ŞEN'in Makaleleri
► Liderlik ve İş Yaşamında Yöneticilik Psk.Esra BAYRAKTAR SÜNGÜ
► Çocuğun Yaşamında Okulun Yeri Psk.Dnş.Ercan TEKİN
TavsiyeEdiyorum.com Bilimsel Makaleler Kütüphanemizdeki 19,689 uzman makalesi arasında 'İş Yaşamında Meslek Seçiminin Önemi' başlığıyla benzeşen toplam 40 makaleden bu yazıyla en ilgili görülenleri yukarıda listelenmiştir.
► YENİEvlilik Doyumu Temmuz 2022

Doç.Dr.Psk.Dnş.Bülent ŞEN'in Diğer Videoları :
Video İsim/Açıklama İşlem
Sınav Stresi

Sınav stresi kontrol edilebilir bir korkudur. Özellikle farkındalık yaratan metaforlarla ve uygulamaya yönelik önerilerle bu korkunun üstesinden gelinebilir 🍀
Evlilikte Sadakatsizlik ve Aldatma

TV PROGRAMI / "Şimdi ne yapmalı" isimli program Sadakatsizlik ve Aldatma birbirinden farklı olgulardır. Sadakatsizliğe götüren işaretleri tanımak ve zamanında gerekli önlemleri alarak birçok yuva kur...

TavsiyeEdiyorum.com içinde yayınlanan tüm video görüntüleri uzman üyelerimizce site kütüphanesine eklenmiştir ve görüntünün orjinali youtube.com sitesi içinde bulunmaktadır. Video tavsiyeediyorum.com içinde barındırılmamasına rağmen, eğer herhangi bir video görüntüsü, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında telif haklarına aykırılık taşıyor, üyenin mensubu olduğu mesleğin meslek içi etik kuralları ile çelişiyor veya herhangi başka bir suretle yasalara veya kişisel haklara aykırı nitelikte bulunuyorsa, siteden kaldırılabilmesiiçin site yönetimine haber verilmelidir. Orjinal görüntü dosyaları YouTube sitesi içinde yer aldığından youtube.com adresine Türkiye'den erişimin engellendiği durumlarda bu videoların sitemiz içinde görüntülenmesi de mümkün olmayabilir.

12:20
Top