2007'den Bugüne 90,337 Tavsiye, 27,806 Uzman ve 19,737 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Partnerimizi Secerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?
     Beğenin    
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş
VİDEO #7322 | © Ekleyen Uzm.Psk.Şeyma KOÇAK | Yayın Eylül 2022
Yakın ilişki sorunları beynimizin en çok enerji harcadığı alan. Muhtemel ilişki sorunları yaşayabileceğimiz partnerleri nasıl anlarız? Nelere dikkat etmeliyiz? Bu soruların yanıtlarını verdim bu yayında.
Yayınlayan Uzman
Şeyma KOÇAK Fotoğraf
Uzm.Psk.Şeyma KOÇAK
İstanbul (Online hizmet de veriyor)
Uzman Klinik Psikolog
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi16 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

Makale Kütüphanemizden
İlgili Makaleler Uzm.Psk.Şeyma KOÇAK'ın Makaleleri
► Meslek Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz? Psk.Azade ALTINTAŞ DURMUŞ
► Mesleğini Seçerken Nelere Dikkat Etmelisin? Psk.Dnş.H. Güngör YAZICI
► Çocuğuma Bakıcı Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim Psk.Dnş.Sümeyra YAPICI AYDIN
TavsiyeEdiyorum.com Bilimsel Makaleler Kütüphanemizdeki 19,737 uzman makalesi arasında 'Partnerimizi Secerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?' başlığıyla benzeşen toplam 37 makaleden bu yazıyla en ilgili görülenleri yukarıda listelenmiştir.

Uzm.Psk.Şeyma KOÇAK'ın Diğer Videoları :
Video İsim/Açıklama İşlem
Kadına Şiddet ve Kültürün Etkisi

Kadına yönelik şiddetin artmasında, kolektif bilincin katkısı nedir? Atalarımızdan bizlere miras kalan bilinçdışı mesajları okuduğumuz bir yayın oldu. İlgilisine.
Mutlu İlişkiler İçin Sağlıklı İletişim!

Mutlu bir ilişki için geliştirmemiz gereken en önemli yetilerden biri sağlıklı iletişim kurabilme yetisidir. Bu videoda, ruh sağlığı bozuk olan insanların yaptığı ve ilişkileri baltalayan en yaygın il...
Aile Dizimi Hakkında Her Şey

Bu videoda 'Aile Dizimi' konusunda bir çok soruyu sizler için yanıtladım. Umarım kafanızdaki soru işaretlerini sildiğiniz ve memnun kaldığınız bir program olmuştur. İyi seyirler.
Kadın-Erkek İlişkileri

Bu videoda, Kadın-Erkek ilişkilerine dair merak edilen soruları cevapladık.
Kıskançlık ve Aldatma

Beyza Gemci ile ilişkilerde kıskançlığın, aldatmanın ve bunların kökenlerini konuştuğumuz keyifli bir sohbet oldu.
1.Bölüm 2.Bölüm
Karar Verememek Neden Olur?

Kararsızlık neden olur? Kararsızlığın erken çocukluk dönemi ve anne baba tutumlarıyla ilişkisi nedir? Çözümü nedir? gibi soruları yanıtladım.
3-6 Yaş Arası Çocukların Ruhsal Gelişimi

Sevgili arkadaşım Psikoterapist Filiz Erdin ile 3-6 yaş arasındaki çocukların ruhsal gelişimi ve ihtiyaçları hakkında sohbet ettik.
1.Bölüm 2.Bölüm
Kayıplar ve Yas Süreci

Psikoterapist Ayşegül Keskin’in hazırlayıp sunduğu ‘İnsanlık Hali’ne konuk oldum. Kayıplar karşısında insanın iç dünyasında olanlar, yas tutmayı kolaylaştıran faktörler ve bunların çocukluk bağlantıl...

TavsiyeEdiyorum.com içinde yayınlanan tüm video görüntüleri uzman üyelerimizce site kütüphanesine eklenmiştir ve görüntünün orjinali youtube.com sitesi içinde bulunmaktadır. Video tavsiyeediyorum.com içinde barındırılmamasına rağmen, eğer herhangi bir video görüntüsü, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında telif haklarına aykırılık taşıyor, üyenin mensubu olduğu mesleğin meslek içi etik kuralları ile çelişiyor veya herhangi başka bir suretle yasalara veya kişisel haklara aykırı nitelikte bulunuyorsa, siteden kaldırılabilmesiiçin site yönetimine haber verilmelidir. Orjinal görüntü dosyaları YouTube sitesi içinde yer aldığından youtube.com adresine Türkiye'den erişimin engellendiği durumlarda bu videoların sitemiz içinde görüntülenmesi de mümkün olmayabilir.

06:10
Top