2007'den Bugüne 90,549 Tavsiye, 27,855 Uzman ve 19,765 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Psikoterapi Üzerine
     Beğenin    
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş
VİDEO #7393 | © Ekleyen Psk.Fatma ŞAHİN GÜLİŞLİ | Yayın Aralık 2022
14 Aralık 2022 tarihinde Üniversite TV'nin konuğu olarak psikoloji bilimi, mesleğimin tanıtımı, psikoterapi süreci ve çalıştığım psikoterapi ekolleri üzerine bir yayın gerçekleştirdik.
Yayınlayan Uzman
Fatma ŞAHİN GÜLİŞLİ Fotoğraf
Psk.Fatma ŞAHİN GÜLİŞLİ
İstanbul (Online hizmet de veriyor)
Psikolog
TavsiyeEdiyorum.com ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

Makale Kütüphanemizden
İlgili Makaleler Psk.Fatma ŞAHİN GÜLİŞLİ'nin Yazıları
► Sevmek Üzerine Psk.Rüveyda ÇELENK YILMAZ
TavsiyeEdiyorum.com Bilimsel Makaleler Kütüphanemizdeki 19,765 uzman makalesi arasında 'Psikoterapi Üzerine' başlığıyla benzeşen toplam 14 makaleden bu yazıyla en ilgili görülenleri yukarıda listelenmiştir.

Psk.Fatma ŞAHİN GÜLİŞLİ'nin Diğer Videoları :
Video İsim/Açıklama İşlem
Üyemizin yayında başka videosu bulunmuyor.

TavsiyeEdiyorum.com içinde yayınlanan tüm video görüntüleri uzman üyelerimizce site kütüphanesine eklenmiştir ve görüntünün orjinali youtube.com sitesi içinde bulunmaktadır. Video tavsiyeediyorum.com içinde barındırılmamasına rağmen, eğer herhangi bir video görüntüsü, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında telif haklarına aykırılık taşıyor, üyenin mensubu olduğu mesleğin meslek içi etik kuralları ile çelişiyor veya herhangi başka bir suretle yasalara veya kişisel haklara aykırı nitelikte bulunuyorsa, siteden kaldırılabilmesiiçin site yönetimine haber verilmelidir. Orjinal görüntü dosyaları YouTube sitesi içinde yer aldığından youtube.com adresine Türkiye'den erişimin engellendiği durumlarda bu videoların sitemiz içinde görüntülenmesi de mümkün olmayabilir.

06:49
Top