2007'den Bugüne 90,700 Tavsiye, 27,887 Uzman ve 19,779 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Anksiyete Nedir? Belirtileri Nelerdir? Nasıl Başa Çıkılır?
     Beğenin    
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş
VİDEO #7424 | © Ekleyen Psk.Yetkin KUŞAN | Yayın YENİMart 2023
Youtube'da psikoloji alanında anlatılmayan konu bırakmamak amacıyla bu video serisine başladım. Serimizin ilk konusu anskiyete... Anksiyete o kadar geniş ve genel bir konu ki ilerleyen bölümlerde alt metinlerine indiğim videolar da çekeceğim. Peki bu videoda anksiyete bozukluğu ile ilgili neler bulacaksınız? Önce anksiyete nedir sorusunun cevabını vereceğiz. Anksiyete misiniz, anksiyeteniz var mı, kendinize anksiyetem var mı, anskiyete nasıl anlaşılır diye soruyorsanız bunun cevabını da bulabileceksiniz. Anksiyete bozukluğunun belirtilerini anlattım. Anksiyete ile nasıl başa çıkılır, tedavisi nasıldır, gerçekten zararlı bir şey midir yoksa hayatta kalmamız için gerekli midir? Bu soruların cevabını da videomuzda bulabileceksiniz. İyi seyirler...
Yayınlayan Uzman
Yetkin KUŞAN Fotoğraf
Psk.Yetkin KUŞAN
Antalya
Klinik Psikolog
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi36 kez tavsiye edildiTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

Makale Kütüphanemizden
İlgili Makaleler Psk.Yetkin KUŞAN'ın Makaleleri
► Depresyon Nedir? Belirtileri Nelerdir? Psk.Güzide TÜRKYILMAZ
TavsiyeEdiyorum.com Bilimsel Makaleler Kütüphanemizdeki 19,779 uzman makalesi arasında 'Anksiyete Nedir? Belirtileri Nelerdir? Nasıl Başa Çıkılır?' başlığıyla benzeşen toplam 46 makaleden bu yazıyla en ilgili görülenleri yukarıda listelenmiştir.
► Doğa, Şehir ve İnsan Haziran 2017

Psk.Yetkin KUŞAN'ın Diğer Videoları :
Video İsim/Açıklama İşlem
Üyemizin yayında başka videosu bulunmuyor.

TavsiyeEdiyorum.com içinde yayınlanan tüm video görüntüleri uzman üyelerimizce site kütüphanesine eklenmiştir ve görüntünün orjinali youtube.com sitesi içinde bulunmaktadır. Video tavsiyeediyorum.com içinde barındırılmamasına rağmen, eğer herhangi bir video görüntüsü, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında telif haklarına aykırılık taşıyor, üyenin mensubu olduğu mesleğin meslek içi etik kuralları ile çelişiyor veya herhangi başka bir suretle yasalara veya kişisel haklara aykırı nitelikte bulunuyorsa, siteden kaldırılabilmesiiçin site yönetimine haber verilmelidir. Orjinal görüntü dosyaları YouTube sitesi içinde yer aldığından youtube.com adresine Türkiye'den erişimin engellendiği durumlarda bu videoların sitemiz içinde görüntülenmesi de mümkün olmayabilir.

06:08
Top