TavsiyeEdiyorum.com
TavsiyeEdiyorum.com  
.com
Arama : | Site İçi Arama

Yeni Tavsiye Ekleyin!


Serap DUYGULU Fotoğraf
Psk.Serap DUYGULU
İstanbul
Psikolog
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi24 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 223 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı

Hırçın Çocuklar ve Anne Baba Tutumları


17-10-2011

Hırçın Çocuklar ve Anne Baba TutumlarıÜyemizin Yayınlanan Diğer Videoları :
Video İsim/Açıklama İşlem
Çocuğa evlatlık olduğu nasıl söylenmelidir?

Çocuğu olmayan ailelerin en büyük sorunlarından biri olan evlatlık alınan çocuğa durum söylenmeli midir ya da nasıl söylenmelidir,sorusunun yanıtı videomuzda veriliyor.
Seyredin
Süper Anne Sendromu

Modern hayatın kadınlara yaşattığı en büyük sorunlardan biri; her şeye yetişmeye çalışan,her işin altından kalkmaya çabalayan 'Süper Anne'ler ve 'Süper Anne' Sendromu..
Seyredin
Bir-iki yaş çocuklarda ben merkezcilik

Bebeklikten çocukluğa geçiş sürecinde yaşanan gelişim aşamaları ve çocukların kimlik bulma arayışları,anne babaların nasıl bir tutum sergileyeceklerine dair genel blgilerin paylaşıldığı videomuz.
Seyredin
Çocukarda zeka gelişimi hakkında kısa ve önemli bilgiler

Çocukarda zeka gelişimi hakkında kısa ve önemli bilgiler.Çocukların yaşlara göre zeka gelişimi...
Seyredin
ÇOCUKLARDA KARNE SENDROMU

Karne sendromu nedir, neler yapılabilir?
Seyredin

TavsiyeEdiyorum.com içinde yayınlanan tüm video görüntüleri uzman üyelerimizce site kütüphanesine eklenmiştir ve görüntünün orjinali youtube.com sitesi içinde bulunmaktadır. Video tavsiyeediyorum.com içinde barındırılmamasına rağmen, eğer herhangi bir video görüntüsü, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında telif haklarına aykırılık taşıyor, üyenin mensubu olduğu mesleğin meslek içi etik kuralları ile çelişiyor veya herhangi başka bir suretle yasalara veya kişisel haklara aykırı nitelikte bulunuyorsa, siteden kaldırılabilmesi için site yönetimine haber verilmelidir. Orjinal görüntü dosyaları YouTube sitesi içinde yer aldığından youtube.com adresine Türkiye'den erişimin engellendiği durumlarda bu videoların sitemiz içinde görüntülenmesi de mümkün olmayabilir.

03:03
Top