2007'den Bugüne 83,150 Tavsiye, 26,211 Uzman ve 18,446 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


TavsiyeEdiyorum.com'a Link Verin ve Bizi Tavsiye Edin!

TavsiyeEdiyorum.com Yardım ve Bilgi Sayfaları
Bilgi Sayfalarımız
Sıkça Sorulan Sorular

TavsiyeEdiyorum.com'u Tavsiye Edin!

Oldukça hızlı büyüyen Sitemizi daha da geniş kitlelere ulaştırmak, daha çok tavsiyeye ev sahipliği yaparak daha yararlı bir tavsiye kütüphanesi oluşturmak istiyoruz. Tüm site ziyaretçilerimizden bu konuda bize yardımcı olmalarını ve bizi dostlarına tavsiye etmelerini, internet sitelerinde duyurmalarını rica ediyoruz!

Eğer bir internet siteniz ya da kişisel bir blog'unuz varsa, sitemize sağlayacağınız bir bağlantı ile bize destek olabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki HTML kodunu sayfanızın dilediğiniz bir yerine eklemeniz yeterli:

Eğer kişisel bir siteniz yoksa dahi, üyesi olduğunuz site ve forumlarda TavsiyeEdiyorum.com'dan bir iki kelimeyle bahsederek daha çok kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Bunun için kullanılabilecek örnek bir metni aşağıdaki sunuyoruz, kopyala yapıştır ile uygun platformlara gönderebilirsiniz:

TavsiyeEdiyorum.com site ziyaretçilerinin tanıdıkları ve memnun kaldıkları Doktor, Diyetisyen, Psikolog, Diş Hekimi, Veteriner, Mimar gibi uzmanları tavsiye ettikleri bir tavsiye portalıdır. Tüm ziyaretçiler siteye üye bile olmadan hemen tavsiye yazabilir ve beğendikleri uzmanları herkese tanıtabilir veya aradıkları alanda tavsiye edilen isimlere ulaşabilirler:
http://www.tavsiyeediyorum.com

Sevdiğiniz uzmanları bize tavsiye ederken, bizi de dostlarınıza tavsiye ettiğiniz için çok teşekkür ederiz! :-)

TavsiyeEdiyorum.com Ekibi

8352 okuyucu tarafından okundu.


15:06
Top