2007'den Bugüne 90,106 Tavsiye, 27,733 Uzman ve 19,719 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Ali BOZGEDİK
Uzman Aile Danışmanı - Konya
Aile Danışmanı, Rehberlik Uzmanı, Eğitim Koçu

Ali BOZGEDİK Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi8 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

8

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Ali BOZGEDİK Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Ali BOZGEDİK'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Ali BOZGEDİK'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Aile Danışmanlığı, Çift Terapisi, Sınav Motivasyonu, Sınav Kaygısı, Verimli Çalışma Teknikler, Meslek Seçimi, Zaman Yönetimi, iletişim ve Beden Dili Konularında Bireysel Danışmanlık ve Eğitim Seminerleri verilir.
 
Ali BOZGEDİK'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Kto Karatay Üniversitesi
Akabe M. Alaattin Kap Cad. No : 130 Karatay -Konya
Uzm.Ali BOZGEDİK internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1979 (43 yaşında)
Doğum Yeri : Konya Ereğli
Yabancı Dil : İngilizce Orta Seviye
Mezun Olduğu Üniversite
Selçuk Üniversitesi (2002 Mezunu)
Yüksek Lisans
Muğla Üniversitesi Felsefe Grubu Öğretmenliği Yüksek Lisans (2003) ve Selçuk Üniversitesi Aile Danışmanlığı ve Eğitimi Yüksek Lisans (2017) (2003 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Ali BOZGEDİK Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Hipnoz Destekli Öğrenci Motivasyonu
Tercih Danışmanlığı
Bölüm ve Meslek Seçimi
İletişim Ve Beden Dili
Sosyal Fobi
Aile Danışmanlığı
Eş Seçimi

Ali BOZGEDİK Özgeçmis CV Uzm.Ali BOZGEDİK'in Özgeçmişi
1979 yılında Konya’nın Ereğli ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini burada tamamladı. 2002 yılında Selçuk Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nü bitirdi. Daha sonra Muğla
Üniversitesi’nde Felsefe Grubu Öğretmenliği’nde yüksek lisans yaptı. 2005 yılında Samsun’da Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık alanında hizmet içi eğitime katıldı.
2003 yılından bu yana özel dershanelerde “Rehber Uzman”lık görevi yapmıştır. Ayrıca “Yaşam Koçu” olarak çeşitli danışmanlık şirketlerinde görev yapan, ALİ BOZGEDİK Halen KTO KARATAY ÜNİVERSİTESİNDE Rehberlik koordinatörlüğü görevini yürütmektedir.
100’ün üzerinde motivasyon semineri veren Ali Bozgedik’in
Bir çok dergide makalesi yayınlanmıştır.
“Başarı Bir Sihir midir?”,adlı kitabı ilk kitap çalışmasıdır

Ali BOZGEDİK Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Kübra
15.Aralık.2016
TavsiyeNo: 92847
Ben Ali Bozgedik'in stajyer öğrencisiyim. Kendisinin birçok bireysel görüşmesine katıldım. Bireysel görüşmelerde kendisinden birçok teknik ve yöntem öğrendim. Agorafobi, sosyalfobi, panik atak, depresyon, bipolar bozukluk gibi konularda çalışmalarına katıldım. Bu çalışmalardan olumlu dönütler aldığını gördüm. Bireysel görüşmelerin yanı sıra grup çalışmaları da yapmakta ve olumlu dönütler almaktadır. Eğitim koçluğu, yaşam koçluğu ve motivasyon yükseltme konularında seminerler verdiğine şahit oldum. Hatta üniversitemizde "İş Görüşmeleri Mülakat Teknikleri" semineri de vermiştir.
     Beğenin    
Caner Şahin
11.Eylül.2016
TavsiyeNo: 90231
Kendim bir özel ögretim kurumu ve temel lise sahibiyim Ali Bozgedik her yıl bizim Tercih dönemimizde, kamplarımızda ve seminer donemlerimizde yardımcı olur. Öğrencilerim, velileri ve biz vermiş olduğu hizmetten her zaman memnun kaldık kendisiyle bu yıl da yapmış olduğumuz planlar çerçevesinde Çalışmaya devam edeceğiz ..Kendisine göndermiş olduğumuz öğrencileri de bir üst seviyeye taşımıştır. Özellikle heyecan problemi olan birkaç öğrencim sınav kaygısını Ali Bozgedik vesilesiyle yenmiştir. eğitim koçluğu konusunda destek isteyenlere Ali Bozgedik'ı tavsiye ederim.
     Beğenin    
Ahmet
10.Eylül.2016
TavsiyeNo: 90217
Ali bey ile Karatay üniversitesi rehberlik uzmanı olarak görev yaparken tanıştım 2010 senesinde o tarihten itibaren 3 yeğenim 2 baldızım ve 3 tanıdığım aile dostlarımın çocukları için üniversite tercihi için destek aldım vermiş olduğu fikirler ve yaptırmış olduğu tercihler tam isabet olup bütün sevdiğim kişilerin hayatında en önemli rolü almıştır kendisine yapmış olduğu danışmanlıktan dolayı teşekkür ederim ayrıca çok yakınım olan bir arkadaşıma hipnoz tekniği ile psikolojik destek vermiş ve bunda tam başarı almış arkadaşıma yeniden hayatı sevdirmiştir bu olaydan dolayı Ali beye hayatım boyunca kendimi borçlu hissediyorum ve buradan bu yazıyı okuyan ilgili herkese tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Ahmet
10.Eylül.2016
TavsiyeNo: 90210
Ben Ali Bozgedik hocamın öğrencisiyim. Kendisi ile üniversitede arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine görüştüm. Ali Bozgedik hocam güler yüzlü, kendinden emin, samimi, sıkılmadan dikkatlice dinleyen ve konuşkan birisidir. Kendisi öğrenci motivasyonu ve aile danışmanlığı alanlarında bana yardımcı oldu.Kendime olan güvenimi arttırdı ve bakış açımı genişletti. Daha önce bu alanlarda farklı kişilerden yardım almıştım ama hiçbirinden Ali Bozgedik hocam kadar fayda göremedim. Kendisine buradan tekrar teşekkür ederim. Kendisi ile tanıştığım ve görüştüğüm için çok memnunum. Sizlere de kesinlikle tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Menekşe Eröz
5.Eylül.2016
TavsiyeNo: 90076
Ali Bozgedik bey'i uzun zamandır tanıyorum. Kendisi çok iyi bir rehber öğretmen ve işinde tam bir uzman. Bir soru yönelttiğimde beni çok iyi yönlendiren, ne yapmam gerektiğini, nasıl bir çizgide ilerlemem gerektiğini, benim için neyin daha iyi olacağını beni başarıya götürecek unsurların neler olduğunu çok iyi analiz eden bir kişi.. Kendisi konuşkan, güler yüzlü, motivasyonu yüksek, sıcak bir insan. Başarılarınızın devamını diliyorum sevgi ve saygılarımla..
     Beğenin    
O Kuzucu
5.Eylül.2016
TavsiyeNo: 90073
Kendisini üniversite ziyareti sırasında tanımıştım, o zaman bize bir tanıtım yapmıştı. O an kanım ısındı kendisine ve sık sık görüşmeye başladık. Konya'ya her geldiğimde ziyaret etmeye çalıştığım acaba o buluşmadan kendime neler katabilirim dediğim ender insanlardan birisi. Mesleki anlamda Konya'da öncülerden diyebilirim çünkü Mevlana'nın dediği gibi bir mum diğerini tutuşturmakla ışığından hiç bir şey kaybetmez. Gerek öğrencileriyle gerek çevresiyle ışığını dağıtacak yer arayan bir seyyah benzetmesi yapsam Ali hocaya sanırsam teşbihte mübalağa etmiş olmam.
     1 Beğeni    
Yaşar Erol
4.Eylül.2016
TavsiyeNo: 90059
Ben Konya'da özel bir kurumda öğretmenlik yapıyorum.öğrencilerimden bir çoğunu Ali beye Öğrenci koçluğu için yönlendirdim.öğrencilerimden hep olumlu dönütler aldım.yine öğrencilerimden aldığım bilgiye göre hipnoz destekli motivasyon eğitimi yapıyor.yine kendi kardeşime Üniversitesi tercihi konusunda yaptığı mantıklı tercihlere bizzat şahit oldum.çalıştığım lisede seminerler ve konferanslar verdi.özellikle verimli ders çalışma teknikleri sınav kaygısını yenme,sosyal fobi gibi birçok alanda öğrencilerimize ve biz öğretmenlere ciddi katkıları oldu.umarım ülkemde böyle uzmanların sayısı artar.şiddetle tavsiye ediyorum
     3 Beğeni    
Ali Akan
4.Eylül.2016
TavsiyeNo: 90058
Ben bir öğretmenim birçok öğrencime psikolojik danışmanlık yaptı ve cok faydası oldu kesinlikle tavsiye ederim sınav kaygısı ile ilgili olarak seminere katıldım öğrencilerimle beraber meslek belirleme ve tanıtımında kendisinden faydalanabilir internet oyun ve teknoloji bağımlılığı konusunda bir ögrenci mi yönlendirdi m ali hocaya onada çok faydası oldu .bunun yanında bildiğim kadarıyla öğretmenlere meslek içi eğitim veriyor. Öğrencilerin kariyer planını lisenin başında başlayıp üniversitenin sonuna kadar devam ettirdiğine şahit oldum. Öğrencinin Mezuniyetinde de takip etmesi dikkatimden kaçmadı. Bir çok tv kanalında öğrencilerin canlı yayında tercihlerine yardımcı oldu.
     Beğenin    

Ali BOZGEDİK'in Kitap ve Yayinlari Ali BOZGEDİK'in Basılı Kitap ve Yayınları
Başarı Bir Sihir Midir? Hayat Yayınları 2008

Ali BOZGEDİK'in Mesleki Anilari Mesleki Anilari
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Kto Karatay Üniversitesi
Akabe M. Alaattin Kap Cad. No : 130 Karatay -Konya
Uzm.Ali BOZGEDİK internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(505) 694 62 25
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1979
(43 yaşında)
Doğum Yeri
Konya Ereğli
Mezun Olduğu Üniversite
Selçuk Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2002
(20 yıl önce)
Yüksek Lisans
Muğla Üniversitesi Felsefe Grubu Öğretmenliği Yüksek Lisans (2003) ve Selçuk Üniversitesi Aile Danışmanlığı ve Eğitimi Yüksek Lisans (2017) (2003 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Ali BOZGEDİK Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce Orta Seviye

Ali BOZGEDİK'in Mesleki Anilari Mesleki Anilari
konyada özel ders, motivasyon, başarı hikayeleri, takviye ders imkanı, ergenlik sorunları, öğretim taktikleri, stratejik çalışma, verimli çalışma, psikolojik danışmanlık, eğitim danışmanlığı, ders proğramı, sınav koçluğu, yaşam koçluğu, rehberlik hizmetleri, kişisel gelişim, beden dili, etkileşim, eğitim koçluğu, tercih danışmanlığı, etkili iletişim, konyada eğitim, teknoloji bağımlılığı, sınav korkusu, vize final dönemi, oyun bağımlılığı, verimli ders çalışma, sosyal medya bağımlılığı, bölüm ve meslek danışmanl, stres yönetimi, internet bağımlılığı, sınav kaygısı, hipnozla öğretim, çocuk gelişimi, kriz yönetimi, çocuk ve aile eğitimi, sınav motivasyonu, hipnoz, ebeveyn olmak, kariyer planlaması, veli toplantısı, zaman yönetimi, sosyal fobi, doğru anne baba olmak, iş görüşmesi, okula uyum problemi, psikolojik testler, evlilik ve eş seçimi, üniversite danışmanlığı, mülakat teknikleri, hizmetiçi eğitim

21:36
Top